Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Napíšu to ještě sem: Všechny vás moc zdraví Danielka, od pondělka už je s Klárkou z porodnice doma, takže teďka je to pro ni docela náročný a chaotický, musí si vytvořit nějaký režim a tak. Obě jsou zdravé a v pořádku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny!!! Koukám, že jsem se připojila skoro včas - Danielce moc moc gratulujeme a Klárce přejeme všechno nej do života... Honzi, promiň, že jsem se ti neozvala, ale mám toho moc. Adámek je drak, spinká mi přes den jenom, když drncáme kočárkem a navíc máme net jenom u našich a když k nim přijdeme na návštěvu tak je mi blbí odbíhat k PC. Jinak - máme se moc dobře Adámek roste jako z vody (teda z mlíka :o))) už má 5,5 kg. Začal se usmívat a pobrukuje, už pozoruje svět kolem sebe a začíná s ním být zábava.. Ti mí velký chlapy doma jsou z něho úplně vykulený a vůbec mě k němu nechtějí pouštět..... teda když brečí tak je u něho samozřejmě volno... :o)) Vítek jako správnej brácha malýho pořád ňuchá, hladí, chová a tak. Ale prý má štěstí, že je to kluk, kdyby to byla holka tak by ho to tolik nebralo (no myslím, že kecá) O kočárek se venku skoro perou, já vozím jenom když jdu ven sama.... Tak končím, ještě vám hodím do alba nějakou fotečku, ať víte jak to u nás vypadá. Mějte se všechny moc krásně a já se zase někdy ozvu. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Emi! To jsem ráda, že ses sem zase stavila! Přemýšlela jsem, jestli tě mám otravovat dalšíma SMS, protože jsem nevěděla, jestli se vám třeba, nedej bože, něco stalo nebo jestli jen nemáš čas. Jsem ráda, že je to to druhý... ;-) Koukla jsem na fotky! Teda, Áďa má pěkně naducaný tvářičky! Je vidět, že je mu dobře. A z Vítka se stal pyšný velký bráška. To je fajn. :-) Jen tak dál! :-D Holky, v pátek jsem si vzala dovolenou a jela do Prahy mimojiné i za Danielkou! Kouknout na Klárku. Strávila jsem u nich celý 4! hodiny a bylo to naprosto úžasný! Klárka je nádherná, slaďoučká, malilinká a šíleně hodňoučká! Skoro celou dobu spinkala, prostě andílek. A Danielka s manželem jsou šťastní a hrdí rodiče. Udělala jsem spoustu fotek, tak až je zvládnu zmenšit a vypálit na CD, tak založím albík, mám to od Danči dovolený. :-) A jak se máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
máme se fajn, jen si ted nemůžem odříhnout a usnuli jsme mámě na ruce, takže ta ted nemůže dělat absolutně nic, jen psát jednpu rukou....=o) tomu říkám absolutní nadvláááááááááááááááááááááááda..=o)kryštof :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak Danielčin manžel s malou Klárkou na ruce zvládá absolutně všechno - od hraní her na PC až po vaření kávy návštěvám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooo, tak vaření kávy, to ještě jde, jenže já měla žehlit a jít do města...a oblíct si rifle, to by byl pěkný akrobatický kousek...=o)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to raději ani nezkoušej, žehlička je potvůrka pálivá... |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ani nemusím držet Kryštůfka a spálím se tak i tak...=o) a honzi, jak pokračuje vaše nová koupelnička? už jste nějak pokročili?nám teď povídal kámoš, že rodiče dělají v bytě přestavbu a jedna hodná sousedka, která si dělala přestavbu před půl rokem, tak je napráskala na město, že na to nemají povolení...můra...a ona ho taky neměla...to jsou dneska lidi, co...=o(jinak já sháním novej kočár, ten hlubokej úžasnej se nám rozbil, ale mohla spíš za to má zběsilá jízda po čemkoliv...=o( a teď už mám z těch kočárků hlavu v pejru...=o)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ále, ani mi nemluv... už je mi z toho fakt hrozně. Pořád se nehnem z místa, ještě pořád (!!!) vyřizujeme ten debilní úvěr... ]-( A to jsme už před 14 dny měli mít namontovaný nový okna... :-| ale to jaksi nevyšlo, když jsme tý firmě nezaplatili ani zálohu, že... :-S Takže, úvěr jako takový prý schválený je, ale ještě po nás chtějí další a další papíry a dokumenty a smlouvy a potvrzení, vždycky nám pošlou seznam, co všechno jim máme ještě dodat, ale potom nám to zase pošlou zpátky, že tam není to a vono, že jsme jim nedodali to a vono, a že to a vono je blbě vyplněný... ]-( ]-( ]-( Přitom se ale naprosto řídíme jejich pokyny... jó, že je nedodají úplné... to už jim nevysvětlíš... Hele, jen manžel už jim tam poslal 4 (!!!!!!) potvrzení o výši příjmů, ale jim se to pořád nezdá dost. Jeho účetní už se mu směje, že prý jestli tím doma tapetujem, že jich chceme tolik... :-S Takže nejenom, že stojí na mrtvém bodě koupelna, ale ve firmě na ty okna už nás určitě považují za "velmi solidní" zákazníky, stejně tak izolace, který se měli dělat v květnu... :-| No, asi tak... :-( Ale řekli jsme si, že dnes jim to posíláme naposledy, že jestli nám to opět vrátí, že na to pečem... Debílky z nás nikdo dělat nebude. Mají nám rovnou říct, že nám nic nepůjčí a rovnou bysme to řešili jinak (jinde)... Tak uvidíme. Když tak koupelna bude za 3 roky (to mi dojde stavko). Nebo ty okna a koupelnu uděláme z dalšího stavka... Vždycky se najdě nějaká možnost. Jen doufám, že naši nezačnou zase prudit, že doma nic neděláme... ]-( No nic, tohle téma mě vždycky rozčílí....! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale teď něco veselejšího. ;-) V pátek jsme s manželem byli v Praze a mimojiné jsme navštívili Danielku. Dostala jsme svolení veřejně vystavit fotky, takže pro zájemce, tady jsou: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to je mi líto, to s tou přestavbou, my už s manžou začínáme uvažovat o baráčku... :-D no, uvidíme...jinak, fotečky danielky, tebe a hlavně Klárky jsou úžasný, ukápla mi slzička...Klárka je opravdu miminko nádherný, takový miminkovský...to ten náš dráček už se začíná vybarvovat... :-D půlka lidí říká celej tatínek...a ta druhá..no jde do tebe.... :-D :-D :-D no nic, dneska jsme byli jukat na kočárky, tak jsme se nakonec rozhodli pro inglesina magnum...snad nebudem litovat 11 tis Kč--- 8-) mějte se zatím krásně,jdu rozptylovat malýho před spaním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzino, nic si z toho nedělej. S těmahle věcma je vždy problém. Musím ti napsat, že ty fotky malé Klárky jsou fakt úžasný, skvěle zachycený ksichtíky. Fakt jsem se pobavila. Je úžasná. Vyřiď rodičům gratulace.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Až s ní zase budu mluvit, tak vyřídím! Ale taky doufám, že se jim podaří zprovoznit počítač a internet, aby si to tu Danielka mohla přečíst osobně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc to tu nefrčí, co? Všechny se přemístily na koníka ;-) .
Odpovědět
chalusko ani tam ne, ony to ty maminy nějak moc nestíhají sem chodit, to víš, mimčo dá zabrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, moc to tu fakt nefrčí... většinou tady bývám sama... a pak trpím samomluvou... :-N
Odpovědět
no jo kde je vlastne vercaberca =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta už sem moc nechodí........... :-(
Odpovědět
hmm to jen my jsme takoví blázni, že sem chodíme i rok po svatbě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj... :-| Ušklíbám se proto, že opět nastaly problémy s tím úvěrem a opět mě to vytočilo, ale opět jsem "vyměkkla" a udělala, co chtějí... :-( Pryč je mé zařeknutí, že pokud ještě něco, tak na to dlabem... |-| Znovu chtěli poslat papíry, co už jsme jim tam před 2 měsícema dávali... to jim stačily kopie, ale tentokrát je chtějí ověřit, takže originály... Je tohle normální????? Proč si to neověřili rovnou?????????? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Já už fakt nemůžu... :-( A to ještě tuším, že se jim nebude líbit ta zálohová faktura, neb je na ní starý datum splatnosti... (aby né, když nám slibovali, že to do dvou měsíců bude vyřízený a peníze uvolněný...) :-S Takže se to opět protáhne tím, že budu po tý firmě vyžadovat novou zálohovou fakturu... :-| Já su tak vydeptaná!!! A už se mi to vážně nechce řešit... :-S Ale je mi líp, když sem to na vás mohla vysypat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jen se z toho vypiš, já to znám, ale těžko radit. My už máme výročí tenhle víkend. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, musím se taky podělit se zážitkem ohledně hypotéky.V lednu t.r. jsme si s manželem vyřídili půjčku ve výši 1 000 000Kč. Všechno jsme podepsali, poslali, dle jejich pokynů. Na konci ledna nám poslali vyrozumění, že jsme si vyřídili úvěr a že je vše v pořádku. Čerpat jsme začali až minulý měsíc, kdy jsme jim dali uhradit fakturu za střešní krytinu. A ejhle. Instituce zjistila, že jim chybí ještě ručitelský závazek od naší mamky (ručí nám svým domem). Tento závazek byl ale podepsán a my ten druhý originál měli. Paní na pobočce nám řekla, že pravděpodobně se jim to někde zatoulalo, že máme přinést ten svůj originál, ona ho nascanuje do Prahy a vše bude v pořádku. Jenomže pražákům nascanovaný dokument nestačil a požadovali po nás ten náš originál. Protože se v tomto trošku umíme pohybovat, tak jsme řekli, že je to náš jediný důkaz a že i kdyby se rozkrájeli, tak náš originál nedostanou. Kámen úrazu byl v tom, že za 2 dny byla splatná faktura a po nedodržení termínu by nám účtovali penále. Asi po 10. telefonátu se všemi možnými jsme se dostali až k tomu nejvyššímu, který dal věci okamžitě do pohybu a díky němu instituce, která jednoznačně pochybila nedržela platbu. Fakturu nám uhradili a my museli dodatečně podepsat znovu ručitelský závazek. Paradox je v tom, že půl roku měli na to, aby nám oznámili, že jim něco v papírech chybí, nebo že něco stratili. My žili v domění, že je vše v pořádku. Nakonec se nám všichni řádně omlouvali, ale i tak už nemám chuť s takovou institucí mít něco společného 25 let. Ale nic jiného nám nezbývá. Takže to je moje historka s půjčkama. Nezbyde nám, než se smířit s tím, že je v tom, když to napíšu neslušně, bordel! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chodím sem sice už míň, ale moc nepíšu. přes prázdniny jsem byla v práci dost často sama v práci a tak jsem byla dost vytížená. a teď po prázdninách se zase budu dovolenkovat já a pak už začíná pracovní příprava na roční uzávěrku, audit ...... vždyť to znáte ;-) . honzi, vyřiď danielce spoustu pozdravů - malá je krásná. a obličejíky umí ukázkově :-D a musím říct, že my jsme o úvěr podali žádost v půlce května .......... peníze poslali na konci listopadu :-S 2 měsíce jim tam ležela žádost bez jakékoliv odezvy. pak jsem tam zavolala, jestli jsou všechny papíry OK (jiný rozumný důvod mě nenapadl). prý je mají všechny a ať nejsem netrpělivá, že na tom pracují a mají přece na vyřízení 3 měsíce. a druhý den po mém telefonátu už volali, že potřebují to a ono, čímž mě přesvědčili, že do té doby na to ani nesáhli. tak sjem si říkala, jeslti je tak náročné mít administrativní pracovnici, která "jenom" kontroluje správnost všech papírů a vlastní vyřízení úvěru už může dělat úvěrový pracovník. tím by třeba zamezili zdržování času dodáváním dalších dokumentů. nicméně jsem si řekla, že s liškou už žádné finanční obchody dělat nebudeme. díky bohu jsme souběžně žádali o úvěr u modré pyramidy a nebýt paní od pyramidy, tak jsme ani lišce nedali všechny papíry, protože jejich pracovnice ani nevěděla, co přesně je potřeba :-| . a bohužel před 3 lety toho na internetu moc neměli. tak vám, holky, přeju pevný nervy. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak my jsme si koupili auto v půlce června a doteď čekáme na složenku na zaplacení pojištění... :-D a to už jsme to min 3x urgovali a pořád nic... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže 1. výročí naší svatbičky máme s manžílkem za sebou. Prožili jsme ho nádherně. Od manžílka jsem dostala kytici růží a včera jsme si udělali výlet do Zlína do zoo. Nádherná romantika, krásně prožitý den. Už se těším na další výročí :-)
Odpovědět
Marki to si radši dojděte na pobočku osob kdyby nedej bože cokoliv tak by vám nevypláceli pojistné plnění dokud nebudete mít zaplaceno
Odpovědět
Profilova fotka
no, nás pán dokola ujišťuje, že kdyby cokoliv, tak se nic neděje...no,tak mu radši ještě ted písnu, co se děje... ]-(
Odpovědět
Marki ono se opravdu nic neděje, protože oni jsou v klidu, jim nic nehrozí ]-( oni o nic nepřijdou ]-(
Odpovědět
a ještě : KRÁSNÉ PRVNÍ VÝROČÍ VŠEM všem těm co už jej měli první víkend, všme těm co jej právě slaví, a všem těm, co je teprve ještě čeká
Odpovědět
Profilova fotka
moc všem párům, kteří dneska slaví jako my gratulujeme a přejeme jen a jen to dobré do dalších let :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?