Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Až na pár komplikovaných rodiných vztahů se mám velice dobře. Hrabu se z boreliózy a je mi opravdu každým dnem líp a líp. :-) A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, nevím jestli se hubne při drandění kočárkem ;-) Mě se při Vítkovi osvědčilo kojit, v noci nespat a přes den taky moc neodpočívat ... to pak šli kila dolů jak blázen 8-) :-D :-p Doufám, že teď nebude mimísek takovej drak/dračice - i když něco do sebe to mělo :-N
Odpovědět
Honzi já bych i ochutnat přinesla, kdyby mi nebylo tak trapně si tam cokoliv nabídnout si v takovéhle nobl společnosti připadám jak chudá příbuzná, která se tam šla jen najíst nebo tak něco tam byl samej starosta, a tajemník a ředitel týhle firmy a tamtý firmy všichni všechny znali jen já tam byla jak trotl sama a každej na mne koukal bylo to 16 hodin, začalo se s proslovama asi ve čtvrt, pak prohlídka pokojů a prostředí a v 17 jsem už šla domů s těma kilama nahoru/dolů - kolegyně je teď nazačátku šestého a říkala, že nejdřív asi 5kghubla a teď má asi 5 kg víc než měla před těhotenstvím ale teprve teď bude malá Michalka růst, takže teprve teď bude přibývat tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tak jo - když to máš už ozkoušený a funguje to, tak nic proti tomu samo nemám! :-D Však ty už jsi zkušená mamča, já čerpám z toho, co slyším okolo nebo na co tak logicky stačím... :-D ;-) Chalusko, tak jen tak pěkně pokračuj dál! My rekonstruujeme, takže si teď vyřizujeme větší půjčku, aby to bylo rychleji. A v létě se chystáme na pořádnou dovču! (možná to bude na dlouhou dobu naše poslední, kdo ví... ;-) ). No a právě teď sepisuju stížnost do jedné firmy (na okna a dveře), která se mnou opravdu škaredě jedná... :-p :-D Dobře jim tak, už se domlouvám s konkurencí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, tvoje koupelna je opravdu kráááásná. hned bych tu svoji začala předělávat :-D :-D . princezno, ikdyž je to samá honorace, tak jedno zůstavá - na záchod chodí úplně stejně jako ty ;-) :-D a že se na tebe dívali. vzhledem k tomu, že jsi dostala pozvánku stejně jako oni, tak nikdo nemohl vědět, jestli nejsi zámožná a nevyhlížíš si tam hnízdečko lásky. emi, hlavně že je miminko zdravé ;-) :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, zas jen na skok, Emko: já mám opačný "problém" - mám navrch jen 4kg a říkám si, že snad má mimi vše co má mít... můj laxní pan doktor řekl že je to málo, že mám víc jíst :-D - dobrá rada nad zlato :-D :-D :-D Jinak se máme bájo (až na to zvracení, teď je mi zas pořád nějak blbě :-( , hlavně když cestuju), včera jsem zase řešili jména.... a nic jsme nevyřešili :-D Tak se mějte úža a těším se na sraz!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, ty už fakt dostaneš na zadek! ]-( Sama víš, že je ti blbě z práce (stres, námaha...) a stejně nezůstaneš doma, i když můžeš. ]-( To je pak těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na sraz už se taky těším! ;-)
Odpovědět
Honzi: :-( bojim bojim :-( už jen dneska a pak zas někdy příští týden (je toho prostě moc.... |-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Však tam za tebe vzali 3 další křepelky, ne? Tak je nech, ať dělají, co umí - však ony si nějak poradí, ne? Víc hlav, víc ví... Musíš na sebe dávat pozor - teda vlastně - na vás dávat pozor! ]-( ;-) :-)
Odpovědět
No jo, jenže jsou věci, které bohužel zatím vím jen já, a ty jim tady teď sepisuju... ale už to budu mít snad hotové a pak tradá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jen aby... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj kočky, zdravím vás jen krátce, dokud malej spí, dneska je to takovej malej zázrak, zase se mu změnil rytmus, takže kojím 2 hodiny, od dvou ráno už jsem kojila čtyřikrát, spala jsem 3 hodiny, takže celej den bude v pytli....jak se nevyspím, je to zlý...a to ještě chce manža k obědu bramboráky...polívku jsem radši uvařila už včera....jinak brouček roste a přibírá, kdyby tak ještě chtěl spát....kočky těhulky, přibírejte co můžete, protože jestli to budete mít stejný jako já, tak se vykojíte z podoby....teď mám jen 2 kila navíc, než před otěhotněním a některý oblečení z předtím už teď obleču....je to záhul, mít miminko, a zatím mě ani nezavaluje nějakej pocit blaženosti.... prej to přijde pozdějc....zatím u mě přetrvává pocit strachu, když nejsem s mrňousem nebo když delší dobu spí...jinak je kouzelnej a zítra máme jet na 8:30 h k paní fotografce a vyfotit našeho mrňouska,....umělecky...tak vám sem pak dám fotečky....tak se zatím mějte, asi neusnu, když je kolem mě světlo,tak aspoň oškrábu brambory....papa M.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a samozřejmě s Kryštůfkem přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko a štěstíčko a všechno co si přejete, ať se splní... :-N takže hlavně přání pro Honzinu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky přeju všechno krásné honzině ;-) marki, je vidět, že jsi dost bez energie - tvoje řádky únavou jenom sálají. určitě pocit blaženosti přijde, až se brouček poprvé usměje, překulí, posadí ..... držím ti palce, abys měla hodně síly. už se těším, jaké budeš mít krásné fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Honzi, tobě dodatečně všechno nej... včera jsem se sem nedostala |-| Marki, musíš vydržet, tyhle chvíle vyčerpávání ti opravdu vynahradí jediný úsměv... možná už byl, nebo brzy přijde :-) Fotky si určitě prohlédnu, už se na ně těším. Jinak dneska jsem tu předposlední den a moc mě na PC nepouštějí, ale zítra za vámi zaskočím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Moc děkuju za gratulace k svátku! Je to od vás moc milý. :-) Včera jsem ale musela zůstat doma - bylo mi děsně... asi jsem něco špatnýho snědla nebo jsem chytla nějakou tu střevní chřipku nebo co to je. Dnes už je to o něco lepší, ale žaludek na vodě mám pořád. :-p Marki, hooodně síly! A na fotky se taky moc těším!!! Emi, tak si ten předposlední den pěkně vychutnej... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu dneska nějak mrtvo.... doufám, že až se sem příště dostanu tak tady někdo z vás bude... Mějte se krásně a ještě líp, já pakuju věci a mizím domů :-) ALe mám z toho takový divný pocit, přeci jenom tady sedím na židli už 6 let :-o Honzi, jsme domluvený, jo??? Písnu ti hned jak něco.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu jenom rychle :-( emko, přeju ti krásnou "dovolenou" a zdravé miminko. určitě se na nás někdy zajdi podívat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Emko!! Přeju Ti hladký průběh zbytku těhotenství a ještě hladší porod!! A určitě se někdy zajdi podívat a hlavně...dej vědět, až bude miminko na světě x-) Hodně zdravíčka Vám oběma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, měj se krásně! A ať to všechno vyjde na jedničku!!! ;-) Neboj, mobil mám v pohotovosti! :-) Myslím na tebe! Ale stavíš se za náma někdy, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Kdepak jste? Copak děláte? Nebo to jsem tu ze září 2005 zůstala úplně sama samotinká? :-o :-D
Odpovědět
Honzi ahojka sama nesama máš absenci, včera, v pondělí jo hele co ta šílená ženská u vás tramvaji - nebylas to nahoduo jako třeba ty, kdyžs tu nebyla? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaká ženská? Já o ničem nevím! A v práci toho máme teď fakt hodně (je konec měsíce, takže je fofr), tak sebranku nestíhám... :-N Ale příští týden to už snad bude lepší! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, rychle vás pozdravím, než se z mýho andílka stane dráček....sice nespí,ale jen kouká, ale to víte, za chvíli se ozve... ;-) jinak se mám od minule moc a moc fajn, malej se trochu srovnal, v noci už spí pravidelně, takže se vyspím cca 5,5 hodin( ne v kuse, ale i tak je to hodně)....budíme se o půl třetí a pak o půl šestý a to pak nespíme do desíti...jako třeba teď.... ;-) no, i já jsem se srovnala, přešlo mě poporodní blues, všechno se mi srovnalo jak fyzicky, tak psychicky, takže jsem si začala užívat i mateřství....nejhezčí je, když se mrňous usmívá, sice o tom ještě neví,ale je to boží, ten jeho úsměvíček.... :-D tatínek mi taky hodně pomáhá, hned jde poznat, že je doma, malýho umí krásně uspat, takže spím i odpoledne třeba i dvě hoďky a manža buď spí s náma, nebo jde do posilovny... :-N a taky už ho přebaluje, prostě paráda... ;-) no, máme za sebou návštěvu u tchýně, tak z toho mám trauma doteď...pořád by chtěla malýho tahat jako kočka koťata, ale když jsem jí ho dala jen tak, bez zavinovačky, tak ho ani neuměla vzít.....no a pak se mě pořád ptala, jestli ho může chovat....no a to já nechci, protože teď má 3,7 kg,ale za chvíli bude mít 5, 8 nebo 10 kilo a kdo ho bude tahat potom??? no a taky k němu v noci stávám já, že, takže nechci, aby nikomu usínala v náručí....ty děti si na to hrozně rychle zvyknou a pak nehctějí jen tak ležet...jako třeba teď ten můj ďáblík v klidu leží a je spokojenej...po péči tchýně bych ho už musela tahat v náručí,,,a věřte, i když je to krásný, a já bych ho tahala pořád,tak nechci...pak bych ani neuvařila, neuklidila nic.....takže za tchýní hodně dlouho nepojedu, protože tyhle věci nechápe, samo, že jsem nejhorší, ale je to moje dítě....stačí mi, jak rozmazlila starší vnoučata, obě měly před školou problémy s mluvením, malá ještě teď v pěti letech napůl šišlá, jak na ní babička mluví..no, končím story o tchýni, protože mě to vždycky rozzuří... no, tolik něco od jedné ženské na mateřské.....jdu si zacvičit, abych zpevnila své rozevláté tělo....papa Markýtka a andílek Kryštůfek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! Moc ráda tě zase "vidím"! :-) Tak to je fajn, že si mateřství užíváš! A manža, že se zapojuje a pomáhá! A vidíš, nakonec se i to spinkání upravilo. :-) A na tchýni nemysli, když tě to rozčiluje. Však za ní zase dlouho nepojedete - jak píšeš - tak máš klid, nenič si ho takovýma myšlenkama. :-) A dáš nám sem zase nějaký fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, přidala jsem 3, jsou z porodnice, jinačí zatím nemám, protože nemáme digitál, takže fotím o 106, ale na náš starej krám... ;-) letím si lehnout a cvičit, než se mi ozve dráček papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki, tak si mateřství užívej a pohlaď broučka ;-) A ať je hodňoučký :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný fotky! Tak jestli se ti někdy podaří ukecat někoho s digitálem - pamatuj i na nás, že jsme šíleně zvědavá sebranka!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, honzi, tak jsem si zacvičila...to víš, nic se nemá přehánět....a brouček zase spinká.... :-D snad mu to vydrží i navečer.... ;-) ...a fotečky od fotografky budou za 3 týdny,....ale moc jich nebude,,malej nám to focení skoro celý prořval....nenasyta.... 8-) zvláštní, jakmile spí a touhle dobou to nemá ve zvyku, tak jsem celá nesvá a nevím, co mám dělat,,,,už jsem vyluxovala, vyžehlila, uklidila....a furt nic,.....jdu si číst...papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?