Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tak to nepochybuju, že jednou to tak vyjde i u mě... :-D V tom případě ano, je to pravdivé pořekadlo. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme dneska všechno za sebou, prstíček se nám pomalu zahojuje, dostali jsme mastičku...tak snad to bude dobrý.....malej mi řve, musím končit, je to nenasyta, sotva jsme skončili, jdeme pít znova.... :-. jo, kdybyste holky těhu chtěly nějaký oblečení, tak já ho mám taky k dispozici....těhotná zase dlouho nebudu, tak aby to posloužilo někde jinde...
Odpovědět
Emko: díky, mějte se taktéž bájo, ať vše dopadne OK a přemluv manžu a nechte si zavést net!!!!! ať můžeme drbat dál :-D Marki: díky, ale obávám se že jsem jiných rozměrů :-D tak se tu zářijovky mějte fajně a já určo nakouknu (nejpozději za týden kdy jdu na chvilku do práce ;-) )
Odpovědět
Marki tak to je dobře, že se vám bebíčko hojí. už víte z čeho se to udělalo? docela by mne to zajímalo? záděrka nebo zarostlej nehtíček asi ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, malej spí, prstíček se mu zanítil, resp. zřejmě jde o zarostlej nehýtek, tak to máme mazat a mazat... ;-) a já taky mažu, máme na sebe s manžílkem chvilku, tak si budeme povídat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak dneska v Brně prší a asi bude pršet celý den... :-( Ale však ono zase jednou to sluníčko zasvítí! :-) Chce se mi spát... |-|
Odpovědět
bréééééééééé ráno u nás prší od včera, byla hnusná bura kolem sedmé osmé a v noci ještě asi třikrát hřmělo, průtrž děsná teď tu spíš jen poprchává, je zataženo ale od Plané ( čili od západu) to vypadá, jako by se to trhalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky :-) U nás hlásím taky hnusně, zataženo a prší :-p Potřebovala bych sluníčko na pátek odpoledne - chtěli jsme dělat grilovačku na počest mého manžílka :-) Jinak se budou muset opít doma :-D :-D Jinak všecno OK, až budu mít chvilku, zase se sem mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je dobře, že se paleček hojí, tak posílám ještě jednu hojivou pusinku a zase bude líp ;-) S tím oblečením jsi zlatá, ale já mám dojem, že jsi takový drobeček malinký, jestli by mi to bylo, netuším :-D Honzi, tady taky hnusně prší, zrovna před chvílí uhodil takový blesk a hrom, že jsem až nadskočila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prší, prší, jen se leje... :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kam Honzinko pojedeme? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pojedeme do Prahy, tam nás holky pobaví :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tam mě holky schovají ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no to Tě každopádně schováme, ale musíš dorazit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebój!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, doufám, že Ti to vyjde ;-) Jinaaaakkkk..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No Ivet...!??? :-o :-D :-D :-D ;-) Danielka se má - dnes 1. den na mateřské... x-) Ivi, ty seš taky zaregistrovaná na emiminu? Jako Ivett? Četla jsem si tam nějakou diskusi a Ivett tam psala o Kulíškovi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no jo, bude baci baci, jeslti nedorazíš :-D Honzi, jo jo, ta se má, už si užívá volníčka, ale myslím, že teď to má asi ještě jako neschopenku, na mateřskou je to myslím ještě brzy....ale to je fuk, hlavně, že bude odpočívat a užívat si miminka ;-) Včera jsem jí 2x připomínala, ať se Ti zeptá, tak se ptala a myslím, že Ti to hned psala, že? :-D Tak to jsi mě identifikovala dobře, Ivett jsem opravdu na emiminu já :-D Ty jsi výýýýborný špion :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to víš, já mám oči všude! :-D Akorát tu fotku, cos dala sem, nemůžu najít - ale všeho do času... :-D :-D :-D Já vím, že je Danča na neschopence, že má ještě do mateřské čas, ale beru to jako mateřskou, když je to takhle v jednom. :-) A info od ní mám, bohužel jsme se špatně pochopily, takže se zeptala na něco jinýho... ale neva. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak ta fotka je tam ve Fotogalerii Bříška ;-) No tak se Ti kdyžtak příští týden zeptá znovu ;-) A cos to vůbec chtěla vědět? Chceš chodit na tance v Brně? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, já na tance chodila... (však jsem to jezdila i trošinku učit) ;-) Chtěla jsem vědět, jestli něco takovýho, co dělá Tamara - tančení s maminkama, s těhulkama, meditace, aromaterapie, masáže, ... a tak, dělá i někdo v Brně (třeba nějaká její lektorka). Ale Danielka mě pochopila tak, že chci kontakt na nějakou lektorku tanců v Brně. Toho je na netu dost, to bych si našla sama (kdybych nevěděla). No a poslala mi doporučení na lektorku, ke které jsem chodila. :-D Hele, však já se jednou na to emimino taky zaregistruju, to už mám v plánu dlouho... ale ještě je brzo, ještě bych tam nezapadla (ani mezi snažily :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi...tak to potom jooo....já myslím, že meditace, aromaterapie, masáže atd...to k těm tancům patří, řekla bych, že to asi ve většině těchto center budou dělat taky...jen nevím, jak s tím tancováním maminek, těhulek atd.... Tak s tou lektorkou to byla dobrá shoda náhod :-D No jasně, když nejsi ani snaživka, tak je to zatím zbytečné...ale jednou to přijde a pak tam budeš pečená-vařená, jako tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, chtěla jsem vědět, jestli tady nějaký takový centrum je, protože já o žádným nevím... Jo a viděla jsem tam taky fotku Čečetky a jejího bříška, moc jí to sluší! :-) A prásla jsem i na Monču, že tam má pěkný fotky. :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chce asi fakt pořádně zjistit ;-) čečetku jsem viděla taky a Monča tám má taky krásnýho "pupkáče" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, však ty taky! :-D Hele a máte tam založenou listopadovou fotogalerii? Já jsem ji nenašla...
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no já mám zatím malého pupkáče :-D Listopadovou galerii ještě nemáme, ještě je málo fotek, holky se nějak nechtějí fotit...tak až jich přibyde, jdeme na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. :-) No nic, pádím zas o dům dál! Ahoj! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa a zase zítra :o)
Odpovědět
dobré ráno dneska jsem první? =-) zvláštní se nudím, jsem ve stresu, čekám ,za chvíli přijede důležitá návštěva do práce tak si krátím chvíli než bude fofr co nového? Bebí zahojeno? nové kolegyně zaučeny? kočáry nakoupeny ?:
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar ženský! Tak dnes jsem tu první já! Ale doufám, že nebudu jediná - jako včera Princezna... Víte co? S manžou jsme se rozhodli, že když už si zařizujeme penízky na rekonstrukci, že si půjčíme trochu víc a komplet zrekonstruujeme koupelnu! x-) A zítra se jdeme do jednoho koupelnovýho centra poptat co a jak a pro předběžnou kalkulaci ceny... Já se tááák těším! Ať už je zítra ráno!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?