Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska nikde nikdo??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, samé pozotivní zprávy...myčka a a teď koupelna...to mě mpc bavilo, zařizování...teď zrovna kojím, ale už 3/4 hodiny, tak to za chvíli utnu a půjdeme do města....bebí je zahojeno, ale včera mrňous skoro nespal, tak to naštěstí doháněl v noci, spal mi 5 hodin v kuse, to byla paráda, musela jsem ho budit na krmení.....jinak nám tu krásněš svítí sluníčko, tak se půjdeme vyhřívat....zatím pa, jdu odtrhnout toho dráculu z prsu...markí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! Tak ať se vám venku líbí!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Marki, užívej si, ráda slyším, že Kryštůfek v noci spinkal....doufám, že budeme mít taky hodnýho broučka ;-) Honzi, vůbec se ti nedivím, že už chceš aby bylo zítra... my když jsme přestavovali (i když jen byt) tak mě to taky hrozně bavilo. Jenom jsem si musela zakázat potom chodit a dívat se - protože se mi stávalo, že jsem objevila hezčí věci. Ale s koupelnou, kuchyní a dlažbou v chodbě jsem nadmíru spokojená i teď po téměř pěti letech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně se k vám zase hlásím. v anglii jsem vás sice tiše sledovala, ale neměla jsem šanci vám napsat. jednak jsem zapomněla přihlašovací heslo a jednak jsem se od dětiček odtrhla jenom na krátkou chvilku. je mi líto, že jsem se nemohla rozloučit s dani, ale doufám, že se do porodu ještě ozve. honzi, vy budete mít úplně nejkráááásnější bydlení ;-) . vůbec se ti nedivím, že se nemůžeš zítřka dočkat. taky jsem pořád lezla všude možně a ještě mě to nepustilo, ikdyž už to není potřeba. ale bohužel to mám jako emko - občas najdu hezčí věci (naštěstí mě to nijak netrápí - spíš se jen tak zasním, jak by to s tím asi vypadalo :-D :-D :-D ). emko, vím, žes tady psala už asi tisíckrát, kdy už odcházíš z práce, ale jen se ujišťuji |-| - jsi tady s námi až do konce května, že jo? marki, filípek je šikovný chlapeček a dítko snů - co by za to některé maminky daly, aby jejich drobeček spinkal 5 hodin v kuse. moc ho ode mě pozdravuj. ;-) jen mě ještě napadlo - jak vám jde kojení? je všechno ok?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já doufám, že to, jak si to teď s manžou malujeme, že to tak opravdu půjde udělat. A pak doufáme, že když to tak půjde udělat, že nás to finančně nepoloží... :-N Snad se to rozuzluje zítra... Veri, tak v Anglicku ( ;-) ) bylo dobře? Tys zapomněla heslo? No teda!
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, ještě tu budu příští týden a pak se vždycky nahlásím, že žiju :-N No a v červenci zahlásím svému poslovi :-D Honzině :-x 8-) :-D :-D a ta vám všem řekne jak jsme dopadli :-) Jinak - Marki má Kryštůfka, Filípci jsou všichni tři (nejspíš to víš a napsala jsi to takhle schválně... ;-) ) Honzi, vy si to chcete nechat udělat na klíč od koupelnového studia??
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, možná... uvidíme. Kolegyňce z práce to takhle taky dělali a je nadmíru spokojená (a její kamarádce taky a zrovna tak). Bylo by to, co se zařizování týče, úplně nejjednodušší, všechno v jednom, oni si to sami zařídí tak, aby jim ty práce klaply, na to já bych asi neměla energii (manžel je v tomhle šílená knedla, zařizování je převážně na mě...). Ale uvidíme, kolik si naúčtují... o peníze jde v první řadě, že. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já bych si teď už asi právě po zkušenostech se samozařizováním nechala udělat všechno na klíč i za cenu zvýšených nákladů. Hlavně máš i záruku pod jednou střechou... U nás to bylo tak, že vodu dělal jeden známý, topení druhý, obklady třetí - skloubit to dohromady to byla fakt hrůza jeden na druhýho sváděli co proč nejde.........ufffffffffff, ani mě ty ušetřený penízky netěšili. Ale možná jsem měla jenom smůlu :-N Vám to určitě vyjde krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, právě toho se taky bojím. Takhle od té mé kolegyňky vím, že prostě přijela parta chlapů (postupně se tam střídali), jedni bourali, další zdili, další natahovali elektriku, další vodu a odpady, další kachličkovali a "dlažbovali", osazovali vanu a umyvadlo... všechno zvládli za 7 pracovních dnů! Paráda! Kdybych to měla zařizovat všechno zvlášť, tak nevím nevím, jak by se mi to podařilo všechno časově skloubit (a taky kde ty lidi všechny sehnat a aby měli zrovna tehdy a tehdy čas, když sama netuším, co jak dlouho může trvat...). A na zařizování bych byla stopro sama a nebo bych musela manžu neustále honit a připomínat mu, komu a proč má zavolat... což by vyšlo na stejno... :-p Takže jsem rozhodnutá jít do toho studia. Ale musíme kouknout i na cenu - bez toho to taky nejde. Ale vím, kolik platila kolegyně, na netu si můžu najít, kolik za co chtějí peněz, takže tak zhruba tu představu mám a myslím, že se s tím dá smířit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším, jak budeš popisovat jakou máte krásnou koupelnu :-)
Odpovědět
ahojte já vás vůbec nestíhám :-( tak vám aspon popřeju krásný víkedn a málo pršení
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
emko, s kryštůfkem jsi mě nachytala |-| |-| ale už tady mám pověst staré zapomětlivky, takže mě to snad omlouvá. zase si to omlouvám, že mi nikdy nedojde téma na povídání a několikrát se raduju z jedné věci :-D :-D - ale tahle teorie trvá, dokud má někdo náladu mi stále něco vysvětlovat :-( :-D :-D achjooo - už abych byla těhu a mohla tyhle moje výpady omlouvat těhu mlhou :-N honzi, taky doporučuji nechat si udělat koupelnu od jedné firmy. manželovi rodiče mají stejné zkušenosti jako emko a podle mého názoru ani moc neušetřili. a určitě dej na doporučení kolegyňky (myslím tím firmu). a už víš, do jaké barvy to budete ladit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v pondělí! Tak jaký byl víkend? U nás skvělý!!! Byli jsme se mrknout na tu koupelnu a rovnou jsme se tam s nima domluvili! Teď čekám na předběžnou kalkulaci ceny a návrh, jak by to mohlo (podle nákresu rozměrů) vypadat. :-) A vůbec jsme se u toho nedohadovali, prostě jsme se hned shodli na jedné a je to! :-D Jsme prostě manželé, jak má být! :-) Veri, co se týče barvy, tak koupelnu budeme ladit do zelenkava. Zkusím někde ty kachličky najít... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem na skok v práci, doháním staré resty ]-( Jinak se máme celkem OK, akorát mám pocit, že tenhle týden se fakt nezastavím, mám narvanější diář než když jsem chodila do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Narvaný diář? No, snad ale jen samýma příjemnýma věcma... co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky vás pozdravím jenom v rychlosti. mám tady toho hodně a zase přijede někdo z rakouska :-p :-p ještěže je dneska krásný letní den ;-)
Odpovědět
No jéje, návštěvy, divadlo, obědy, svatba x-) Dostala jsi IP a emailík? Omlouvám se s těmi tanci, zítra se zeptám znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, u nás taky hlásím super víkend. V pátek se počasí vyšlo... :-) Honzi, to je super s tou koupelnou. Teď držím palečky, aby i cena byla přijatelná :-N Zas na vás mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale né, Dani, omlouvat ne nemusíš, nemáš za co! Moje chyba, že jsem to špatně napsala... ;-) IP i mejlík mám! Však já napíšu, neboj! :-) Emi, cena snad přijatelná bude - podle toho, co říkala kolegyňka, podle toho, co mají na netu a podle toho, jak se tvářila ta slečna, se kterou jsme mluvili... myslím, že to bude dobrý... ;-) ( :-o abych se pak nedivila, co? :-N ). Né, musíme věřit... ;-) Jdu najít ten odkaz, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.rako.cz/cz/inspirace/bytov... ten spodní obrázek - tohle je v modré, my chceme kachličky do zelena... ;-)
Odpovědět
Honzi vy se máte!!!! To bude krásná koupelna!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufáme, že bude... uvidíme, jak nám to napočítají a jestli to půjde udělat tak, jak chceme. Všechno závisí v podstatě na tom, jestli půjde ubourat kus komína, vrazit do toho výklenku pračku. Tím půjde posunout umyvadlo a dát tam rohovou vanu... :-D No, však oni se s tím nějak poperou.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jste mně toho dneska zase řekly... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzina: Jé, mi máme přesně ty zelené kachliky. Je to velice příjemné. Na relax úplně skvělá barva. 8-)
Odpovědět
dobré ráno zase nestíhám ani pracovat ani číst vás včera jsem byla na slvanostním otevírání jendoho hotelu tady v okolí - no docela hezkej jen mi přišlo , že mají chodby snad větší než pokoje :-| a byl tam u rautík, hezký to měli ale cítila jsem se tam tak trapně, když jsem šla ochutnat jejich zeleninový salátek frontu na šunku jsem ani nestála jo a měli tam takový malinkatý aspikový srdička- velký asi jako tři nehty na palci -ty byly táááák krásný ( už vím, co budu dělat až bude doma nějaká oslava ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem dneska byla na kontrole a dostala jsem od dr. pěkně vyhubováno :-o Přibrala jsem totož za tři týdny 5kg |-| Celkem už mám nahoře 17kg - to je hrůza =-) Ale já se cítím v pohodě, tak doufám, že to zas tak nevadí... a po porodu to určitě půjde dolů... jenom mě dr. vyplašila tím, že je to moc a že bych měla jíst míň. No tak to zkusím :-D :-D Dneska odpoledne má Vítek ve škole soutěže - dítě/rodič, musím jít já, protože taťka je dneska dýl v práci... doufám, že to nebude samý skákání v pytli, běh na čas apod. to bych mu tam moc platná nebyla :-N s břichem a ještě vyvrknutou nohou :-. . Nevím, jestli jsem vám tu o tom psala, ale už skoro před 3nedělema jsem si zvrkla nohu, kotník otekl a ne a ne splasknout, a bolí jak čert - doufám, že to nemám zlomený nebo něco podobnýho.... takže teď kulhám s bříškem :-N Snad se to zlepší, na RTG mě nechtějí a ani bych tam nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Chaluško! Ráda tě vidím! A moc ráda slyším (teda čtu), že máte taky takový kachličky a že jsi s nima spokojená, jupí! Tak snad jsme nevybrali špatně... ;-) Ještě mi tu kalkulaci neposlali, takže jsem napnutá... Ahoj Emi! Vyprdni se na kila, důležitý je, že je miminku i tobě dobře, že roste a že ti není špatně, no né? Kila shodíš, jak budeš drandit s kočárkem, nemám pravdu? ;-) Ahoj Princezno, téda ty ses ale měla! A nedoneseš ochutnat... ]-( :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava: my. Stydím se!Jak se mi povedlo napsat mi? No nic ]-( .Ale jinak jsem opravdu spokojená a doporučuji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chalusko, neboj, já to pochopila... :-D Překlep se stane každýmu. ;-) Tak díky za doporučení! A jak se jinak máš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?