Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak to je fakt, ty desinné čárky více vlevo by mě většinou taky potěšily (krom tedy výplatní pásky ;-) )...pak to všechno musíš nafotit, až budete mít hotovo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že všechno nafotíme! Jé, včera to byly přesně 2 roky, co jsme se nastěhovali. A od té doby už máme fotek fůru - z úklidů (po nich... :-p :-p :-p ), z oprav a rekonstrukcí, ze zařizování...! Takže až budeme dělat tu koupelnu, tak to taky budeme fotit, to je jasná věc! Akorát se pořád nemůžu dokopat k tomu, že ty fotky vypálím na jedno (no, možná už dvě) CD a nechám je vyvolat. V jednom papírnictví jsem viděla takový super fotoalbum, kde máš hodně místa na popisy fotek - což bych ráda. Mám vizi takové jako "kroniky"... :-D A hlavně to chci udělat, abysme to pak mohli ukázat našim, aby si už konečně uvědomili, že tam fakt pracujem a fakt se snažíme to dávat dokupy (oni mají pocit, že na to pečem...).
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, jo tak to by mohla být dobrá motivace, až Vám to zase vyčtou, že nic neděláte!! Pak to fakt nechej vyvolat a ukaž jim to...třeba jim sklapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, přesně tak, toť je můj závěr. :-D Hele a co vy a bydlení? Tak letmo jsem cosi zaslechla...
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak to už máte téměř samé radosti. úvěr by vám měli dát určitě. přece si nebudou sami přidělávat práci s papírama, kdyby už předem věděli, že vám nic nedají. a v dnešní konkurenci .... to máte jistý ;-) určitě si fotky nechte někde vydělat. na hezký věci se zvyká lehce a téměř okamžitě a na to "ošklivé" se velmi rychle zapomíná. takže určitě je potřeba připomínat určité věci. my jsme si před dodělávkama v bytě vůbec neudělali fotodokumentaci a teď nám to je trochu líto. člověk si to vůbec neuvědomuje, co už všechno udělal a jak to vypadalo před tím. už se moc těším, až nám tady ukážeš ty koupelnový předělávky a nový věcičky. koupelny mě baví moc (ale o tom už jsme si psaly ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na ni už taky moc těším! Bude nová, čistá, bude čistě i vypadat... né jak teď ta, co tam je, x let stará. I když je umytá, tak stejně vypadá eeeee.... ale to se změní! A moc se těším na ty nový okna! Až je zvládnu SAMA otevírat a zavírat a manipulovat s ventilačkou... to bude paráda! Teď vždycky musím říct manžovi, aby otevřel nebo zavřel okno nebo ventilačku (já na to prostě nemám sílu, přetahovat se s těma oknama, když je chci otevřít a naopak zase do nich bušit pěstí, aby se zavřely....).
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, a nebude vám líto, že se zbavíte tolika dobrodružství. ty okna mě opravdu rozesmáli :-D :-D pak už nebudete mít žádnou legraci. všechno půjde jako po drátku ;-) :-D plně si umím představit, jak by to bylo u nás. já bych se vztekala, že mi nejdou otevřít okna. a manžel by sice přiskočil a důležitě otvíral (jako, že ho hodně potřebuju). a zároveň by mi dával přednášku, jak se to musí dělat (on je takovej pan přednáška :-D :-D , ale můj táta je taky takovej, takže mám celoživotní praxi, jak to přežít).
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, přijdou přece jiný dobrodružství! né??? Třeba mimi... ;-) A to bude teprv legrace! A uznej sama, že je mnohem dobrodružnější stavět bunkry z dek a polštářů (třeba) než se přetahovat s debilníma oknama!
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no jo, hledáme podnájem :o( Tenhle domeček, kde bydlíme, majitelé prodali, tak se musíme stěhovat. Chvíli jsme koketovali s myšlenkou vzít si úvěr a pořídit bydlení vlastní, ale pak jsem se rozhodli, že když se do roka - dvou máme stěhovat k mým rodičům (už dostali úvěr na ten penzion a začínají stavět, pak tam máme všichni pracovat ;-) ), tak abychom tam šli s čistým štítem, přežijeme to zatím v podnájmu. Když to tam pak bude šlapat, tak si stejně budeme brát úvěr na byt (tedy na zařízení bytu, máme mít byt v podkroví toho penzionu), tak abychom na to měli podmínky. A když to tam klapat nebude, vrátíme se časem do Prahy a to bychom si úvěr brali až potom...prostě peripetie...
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, abys nelitovala! pamatuju se na můj jediný bunkr z deky a zatížila jsem si to mamčinejma skleněnejma a keramickejma skvostama. bohužel ty nádhery deku neudrželi a slítli na zem :-D - a pak letěla mamka za mnou. :-D :-D ale jinak ti úplně rozumím a taky bych rekonstruovala ;-) . ivet, tak z tebe bude paní penziónová. kde ten penzion stavíte? na horách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak tu máme pátek, to je super, né? :-D V sobotu - tedy zítra - jedeme "bitvit" někam k Jankovu... musím kouknout do mapy, kde to je, páč vůbec netuším. :-N
Odpovědět
bitvit? tam bude nějaká bitka? hlavně aby nepršelo, mokrá bitka není nic moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, Princezno. Měla by tam být rekonstrukce bitvy z 30leté války. Jedem hned brzo ráno a asi pozdě večer dorazíme domů. A to jsem ještě jako dáreček pozvaná na jedny narozeniny od kolegyně (budu oslavenci tancovat... ;-) ). Takže mě čeká docela náročný víkend - teda hlavně sobota, v neděli se asi budu dávat dohromady... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akojky všem, honzi, tak to budeš mít dost náročný víkend. a ty tancujeě břišní tance nebo něco jiného? my jedeme dneska na jedny narozeniny a zítra má táta 55. narozeninovou oslavu. bude to dost náročný, ale už se těším, jak zase uvidím spoustu lidí, které mám ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, jo jo, přesně tak... ;-)
Odpovědět
jejda tady je to samá břišní tanečnice, to je jako mor
Odpovědět
Marki ten je tak krásnoučkej :-) doufám, že už se vyspíš víc a víc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, přidala jsem úár foteček do albíčka, našemu miláčkovi byl v pátek 1 měsíc...toto letí.....a já taky, máme moučnivku, manžu jsem poslala pro léky do lékárny, a já jdu žehlit, prát a vařit...papa koblížci markí
Odpovědět
cože to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
moučnivku, to je infekční onemocnění a projevuje se bílýma flíčkama v pusince....a můžu za to já... :-( vlhké prostředí kolem bradavek....a to se mi stalo tak, že v noci se mi holt udělalo hodně mlíka a vyteklo mi, až jsem měla mokrou i podprsenku, tak jsem si myslela, že to zachráním novýma prsníma vložkama ...a ono prd...takže teď musím všechno vyprat a vyměnit prádlo, ručníky, oblečení...a hlavně přeléčit sebe...aby to miláčkovi neublížilo...
Odpovědět
ahaaaa, to bude dobrý, mlíko je prevít, to se hned v teple kazí malej asi nepapal tak rychle jako maminka vyráběla co? ;-) to všechno se časem odladí a doladí hlavně že to není nic vážnějšího
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo,není to na horách, je to v takové malé vesničce na sev. Moravě, ale tak snad to půjde i bez hor ;-) Zase je kolem spousta jiných zajímavých věcí - je to spíše na letní turistiku ;-) Marki...malej je krááááásňoučký x-) A nebuj, všechno přeléčíte a zase bude dobře!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, pááni, já to dočetla teď...Ty jsi dávána jako dáreček? Tak to je super, to si Tě taky někdy objednám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to můžeš! Ale asi to "bude dražší" - přece jenom Praha je docela daleko... ;-) Ale nakonec jsem tancovat nebyla - časově to nevyšlo... ani nervíkama ne... (byla jsem s manželem na pohotovosti...)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, krásný fotečky! Škoda, že nejdou zvětšit... A co ty od té fotografky? Už je máš nebo ještě čekáš? :-)
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím vás všechny My se máme bájo, makáme na bytě, občas zajdu do práce a jinak většinou lenoším a spím (doufám že to bude mít vliv na mimi a bude spavé x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to, že tu nikdo takovou dobu není? Máte hodně práce?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, musím se přiznat, že opravdu nějak nestíhám :-( mam pocit, že se ty nevyřízenosti nějak rozmnožily :-p ale mě nezlomí, protože už brzy bude oběd a pak už to do konce dne uteče a je tady VÍKEND - jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, víkend... :-) Taky se těším! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, přeji krásné pondělí ;-) - moje nálada je úplně zářící, protože to počasí je prostě super!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?