Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byteček máte moc pěkný:)
Odpovědět
ještě nemáme... za ho´dku teprv jdeme platit zálohu... tak to nesmím zakřiknout...
Odpovědět
hele mrkněte sem... to by šlo... http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... mám dojem že šelmička jednu takovou má... je to pravda? Už jsi ji zkoušela? A kde ji ji obědnávala?
Odpovědět
mam a reknu tohle -mozna si ji vezmu mozna ne...ono to prsa nezvedne jen jakoby trosku zvetsi.matros je to zajimavej....pokud ale chcete mit pocit ze pod satama neco mate tak tohle neni to prave - za chvili o ni ani nevite..... ja ji mam z aukra. jinak sem si odskocila do mesta koupit prusiky na lezeni - v hudy sportu maji 20% slevy :-)
Odpovědět
jo a me vysla tak na 200 kc
Odpovědět
Profilova fotka
A drží teda dobře? Nepotřebuju nadzvednout...takže by mozná byla lepší..na obyč. podprsenkách mám nervy z toho,ýže to padá....
Odpovědět
drzi teda na jednicku s hvezdickou. jestli mas prsa B tak ti ji klidne prodam protoze me je fuk jestli pod svatebkama neco mam nebo ne - ja to kupovala kvuli holym zadum mych populnocek a ty uz jsem prodala. nevim k cemu bych to prirovnala ten matros - je to jak prisavky na okno a je to jak amarouny :-) jen jsem ji jednou zkusela co to vydrzi a jak to vypada pod satama a nebo s tilkama (aspon ti nelezou bradavky a prsa vypadaji trochu vetsi)
Odpovědět
Ahoj holky, Hani, ten byt je moc pěkný...Hlavně nemusíte řešit žádné rekonstrukce ;-) Tak jak to dopadlo?Už můžete slavit? ;-) Jsem ještě ve škole, čeká mě 4hodinová přednáška práva - fůůůůůj ]-( :-S A těším se moc na zítra, až půjdem vybírat to oznámko. .... x-) Ve čtvrtek jdu vyběhat kadeřnici a kosmetičku, nakoupím věcičky na jmenovky a budu vyrábět, jo a nesmím zapomenout zítra koupit vývazky ;-) No to je úkolů na prodloužený víkend :-D
Odpovědět
jen se pekne uc na prednasce :-) a ne ze si budes cmarat na papir navrh oznameni :-D
Odpovědět
Ne...co blázníš...budu trénovat ten podpis přece!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
ja ti dam trenovat podpis ! Ucit se ucit se ucit se!
Odpovědět
Tak jsem doma..přednáška byla dnes velice plodná..sepsala jsem si zhruba vše, co potřebuji k výzdobě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Selmice: Ahojky, koukala jsem na Tvé album a celkem dost se inspirovala. Taky ladíme svatbu do fialkové. :-)
Odpovědět
veras: Jé ty budeš mít taky šaty Eddy K.?! x-)
Odpovědět
Dobrý večer holky můžu se přidat k vám??? :-)
Odpovědět
veras82 - to me tesi ze ses inspirovala. od toho to tu je. ahoj kikinalucka, pridej se :-)
Odpovědět
Ahoj kiki, jasně ;-)
Odpovědět
dve z karvine :-) vam to tu pujde spolu pekne. ;-)
Odpovědět
JJ Díky pořád jsem hledala odvahu a nakonec jsem tu... ;-)
Odpovědět
jo máme stejný termín,ale jiné místo,my to máme v kostele ve 13hodin
Odpovědět
kiki, no vítej, děvucho :-D A ve kterém kostele? Přímo někde v Karviné?Škoda, že to nemáš taky na zámku..Jsme se mohly potkat... ;-)
Odpovědět
jo mám to hned vedle zámečku no škoda,no chtěli jsme to taky na zámečku,ale volné místo je jen jedno a to v říjnu :-D
Odpovědět
lefemme-četla jsem že jdete zítra vybírat oznámení můžu se zeptat kam jdete??
Odpovědět
Holky nechavali jste si některá dělat oznamko přes net?můžete mi prosím někdo poradit na kterých stránkách?dííky
Odpovědět
Fakt? No nekecej! Tak oni oddávají jen první sobotu v měsíci, takže léto už musí být totálně pryč..A kdy jste se byli ptát? Já už mám datum zamluvené rok...vlastně jsem tam byla hned ráno v den, kdy začínali přijímat termíny :-N Jdeme do salónu Angelika v Ově...A co prstýnky? Co už máte? Založ si album, ať víme, jak jsi na tom.. ;-)
Odpovědět
prstýnky máme vybrané z katalogu ,které mi doveze moje sestra jinak dneska jsem si koupila šaty
Odpovědět
zkusím ho zítra založit,uvidím jak to půjde s časem,máme doma skoro 7měsíčního mimíska a 9ti letou slečnu,nebo teď už spíš puberťačku :-)
Odpovědět
nemuzu spat.... myslim na tuhle sobotu na setkani rodicu... moc si preju aby vsechno bylo fain, moc se na ne tesim.... sice jsme si ze zacatku moc neporozumneli kdyz jsme oznamovali svatbu ale ted si myslim ze si k sobe cestu nalezame a jsem z toho moc stastna. jen vic komunikace by neuskodilo ale kdyz oni jsou tak daleko. sem tam nejakou radu bych uvitala od skorotchyne.... jak jste na tom vy? znaji se rodicove? jak pomahaji skorotchyne a tchanove s pripravou? tajne doufam ze mi tchyne aspon s necim obcas poradi trebe ve vyberu. moc by me to potesilo - ale pisem si jen obcas na icq a k nim se dostanu s tezi jednou za mesic.... je to tezke.
Odpovědět
selmi, ty jsi ale ponocovala...Já jsem už ve škole :-( Moje skorotchýně je fajn. Vídáme se často. Radí mi, ale jen na požádání, což je super. Nekafrá mi do všeho, ale když něco potřebuji, tak pomůže..Aspoň zatím teda :-N Myslím, že máme dobrý vztah. Dokonce i když mě někdy naštve přítel, tak je na mé straně (což spousta matek našich partnerů nedokáže, i když ví, na čí straně je chyba :-| ) atd...Hlavně mi pomáhá s jejich stranou rodiny (komu koláče, kolik, ...) Z drahého je to někdy nadlidský výkon dostat :-)
Odpovědět
lafemme - doufam ze stejnou a urcite i lepsi tchynku budu mit i ja. musim pro to vic delat. strasne rada bych jim udelala o vikendu program z ktereho by meli radost, vim ze je to tezky neco vymyslet, vim ze to nemam lamat pres koleno.... skorotchan miluje ctyrkolky (jeste jsem na tom nikdy nejela a doufam ze se nekdy svezu:-) ) ale to jaksi nemame. ale treba se prave budou chtit svest na koni (taky dobry dopravni prostredek do terenu :-) ) jen mi dochazeji napady cim jeste udelat vikend prijemnejsi.... to bude tema nervama....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?