Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: jo,jo, taky jsem koukala, že máš šatičky Eddy K. Kde si je půjčuješ a na kolik Tě prosím Tě přišly? Já je mám ze salónu Angelika v Ostravě za 14tisíc :-( Včera jsem si tam byla pro závoj a málem mě trefilo, když mi řekla cenu. 1790,- Vydřiduši!
Odpovědět
hag : sama jsem byla prekvapena jaky uzasny servis jsem mela od pritelovych rodicu min. tyden - necekala jsem ze by meli priteluv krestni list tak jsem byla moooc potesena a koukala jsem jak blazen jak takova vec vubec vypada.... ja ho totiz nemam - nasi rikaji ze jsem ho ani asi nedostala ze farar co me krtil uz byl docela stary pan a ze si mama mysli ze jim ho proste nedal. Ale to je myslim jedno - v kostele by to melo byt vsechno zaevidovano :-) Cetla jsem si totiz ted jaky jsi mela s krestnima listama behani a vyrizovani.
Odpovědět
Profilova fotka
kikinalucka: koukni na kyoprint.cz Mají tam moc pěkné. My od nich oznámka máme a jsme nadšení. V ničem nebyl problém.
Odpovědět
Já je mám taky ze stejného salónu za stejnou cenu..to víš, je to nejnověhší kolekce a šaty jsou fakt krásné...Nezkoušela sis i moje Malibu? Asi ne, viď..Kydž už byli na 1.8. rezervované ;-) Ten závoj je teda pálka..Nevyplatí se už raději koupit? =-) Jo a sháním stále botky. Nemáš nějáký tip v okolí????
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: já jsem si ten závoj právě kupovala.. ani mi nenabízela, že bych si ho mohla půjčit. Asi proto, že mi ho museli extra ušít, nevím. Já jsem si nakonec koupila boty v Shopping parku v Mixeru. Jelikož jsem malinká, tak jsem sháněla vysoké podpatky a jedině tam měli. Stály 960,- a jsem max. spokojená. Zkoušela jsem tam asi patery a prodavačky byly hrozně fajn. Nechtěla jsem boty ze salonu, za prvé jsou předražené a za druhé moc zdobené. Tvoje šatičky jsem si nezkoušela. Ty mé jsem měla vyhlédnuté už z netu. Zkoušela jsem asi ještě 4 šaty, ale žádné už je nepřekonaly :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak máme vybráno oznámení ;-) Bude nejpozději za 3 týdny x-)
Odpovědět
veras : V mixéru jsem byla, ale žádné mě nezaujaly...Tak fakt nevím... :-(
Odpovědět
Ahoj lafemme,tak jste zase postoupili o krůček dál,co?No my se na to oznamko vrhneme asi o víkendu :-. veras-díky za tip máme asi vybráno ;-)
Odpovědět
jejda zrovna mi volal farář jestli můžeme zítra dorazit v 19hodin tak jdu shánět hlídání pro malého :-(
Odpovědět
kiki : no, je to úspěch ;-) A vybrali jsme fakt krásné...teď jen trnu hrůzou, aby to dobře natiskli...Kontrolovala jsem to snad desetkrát, aby to bylo správně napsáno, ale i tak jsem trochu nervózní... :-S
Odpovědět
tak to ti věřím,my to necháme dělat přes net tak uvidíme jak to dopadne ale veras psala že jsou spokojeni a vše v poho tak snad jo
Odpovědět
byla jsem se podívat v reklamce ve městě to co na mě tam vybalila jsem byla v šoku :-. :-o ty ceny za takové obludy brr...
Odpovědět
Článek se načítá
No já taky doufám..no te´d mám dvojité těšení..na prstýnky a na oznámka..Obojí má být v přibližně stejnou dobu.A bižu v pondělí..té se nemůžu dočkat x-) A jaké jste vybrali? My máme takový šampaň podklad se srdíčky, na tom je menší papír s textem a jsou svázané dokupy šampań mašličkou. Je to fakt moc hezké..Jinak písmo je zlaté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmi,já ti nevím,jestli nemám A:)) Radši si ji někde vyzkouším:)
Odpovědět
No a na kolik vás výjde? Přes net je to určo levnější, že? Nás stálo 29,-/ks
Odpovědět
Dobré ránko, dámy :-) Chystám se do města nakoupit papíry na jmenovky, a´t můžu vyrábět a objednat se k té kadeřnici a kosmetičce...Jsem zvědavá, jak se s ní domluvím s tou zkouškou, abych jí mohla platit zvlášť =-)
Odpovědět
macinka2 - klidne si ji nekde vyzkousej a kdyz by te ta moje vysla levneji tak ti ji klidne posli. je to na tobe :-) ja se chci domluvit s firmou co vyrabi rucni papir jestli by me nenadelala par fialovejch obalek - uplne jsem se do toho papiru zamilovala...ale byl by to docela drahej spas mit z toho oznamka vsechny. navic my je chceme s fotkama tak by to neslo. tak jsme sbeze pocitala kolik potrebuju oznameni a byla sem prekvapena taky z nizzsiho poctu - spouste lidem ho poslu jen mailem a tak si myslim ze 60 by melo stacit. mate i nejake ze jste byli oddani? jakoze ty posvatebni oznamka?
Odpovědět
Ne, šelmi..máme jen ty "před"...Těm, co je dám, tak budu chtít, aby se třeba přišli kouknout a ostatní se to nějak dozví potom :-D
Odpovědět
taky budeme mit myslim jen pred... hrozne mi blbne beremko dneska.... inac - rano mail ze nam cirkevni snatek na arcibiskupsrvi zamitli ze : "podstatě to nikdy nepovolují, kromě opravdu vyjímečných případů. Je to snaha o to, aby se nevytratil posvátný rozměr svátosti manželství." A vcera sem psala smsku pani co nam dela prstynky a odepsala nekdy v noci ze uz jsou u rytce a budou pristi tyden...tak jsem zvedava.....
Odpovědět
Tak se modli, aby to byla pravda..Ta paní je fakt divná 8-( Ale držím ti pěstičky, abyste je už příští týden drželi v ruce ;-) s tím obřadem mě to mrzí :-( Jdu do toho města, tak holky páá.pak se na vás zas přijdu podívat, tak a´t tu jsou nějaké novinky ;-) :-)
Odpovědět
lafemme - me to taky mrzi ale ne tak ze bych se bez toho zblaznila.... proste nas nekdo odda z radnice.
Odpovědět
Ahojtéééé tak už jsem dorazila z IT. Kóóónečně. Nevyspaná to tady dočítám a nestačím se divit. K těm podprdám....to mi stačí, když mi to prsa zvětší... Mě osobně by to bylo fuk, jestli jsem pod tím nahá nebo plochá, ale šaty nejdou rovné, ale mají na korzetu malinko košíčky a kdybych tam nic neměla, tak tam budu asi mát místo prsou parádní důlky... Tan korzet je šitej malinko jak podprda.. A když mám z dvojek za 5 měsíců jedničky, tak to by vypadalo fak blbě. Asi pořídím ten silikon. Za to nic nedám...Jen 300 :-D Šelmičce se zachtělo fialových obálek? To jsem vzdala... Stačí že mám oznamko fialkovo růžové...s fotkou a za pusu... obálky jsem dozdobila. Ale měli by jste to nádherný...škoda že taková obálka nestojí kačku stejně jak bílá... :-( Lafemme jinak ještě neslavíme...Zálohu jsme sice položili a rezervačku máme podepsanou, ale finanční poradce nás tlačil do zástavy bytu i maminčina domu. Tak ještě lobujeme přes rodinu v jiné bance...jestli by jsme tu hypotéku nebo půjčku nespláchli jinde líp a za lepších podmínek. Moc se mi nechce zastavovat tchýnin dům. Nerada jsem někomu něco dlužná... a pak... když to člověk má poslouchat,, já jsem vám to či ono...tak to vážně ne. Raději to zkusíme ještě řešit jinou cestou. Ale jsme v semifinále. Víme že to půjde, ale zvažujeme variantu vzít hypotéku na celý byt, a vlastní prostředky si nechat na vyplacení firemního auta z leasingu, aby jsme spláceli jen tu hypotéku..Je to guláš... Uvidíme jak to bude. Ale slavit budu, až to bude zaplacené... Takže zatím nic :-( Jo lafemme... děláš pokroky...na těch přednáškách toho zvládáš hodně... :-D Takže neuč se neuč se neuč se. Já jsem zářným příkladem...mám se líp než moje vrstevnice s vysokou.. :-D Pá pá holky...
Odpovědět
Ahoj hag, tak vítej doma :-) No, byla jsem se objednat a povím vám, že jsem úplně rozladěná. Domlouvala jsem se najednou i s kadeřnicí i s kosmetičkou a i přesto, že jsem už s kadeřnicí mluvila a moc dobře věděla, že chci na zkoušku přijít už někdy te´d, tak na mě vybafla s termínem v ten svatební týden ]-( Tak jsem ji řekla, že přece ví, že chci jít dříve a ona mi dala další termín týden před svatbou.. 8-( No nakonec jsme se po dlouhých hovorech domluvily, že tedy aspoń na začátku července.. :-S Už to byl sice úspěch, protože byste měly vidět ten jejich debilní výraz jako že jsem asi nějaká šílená nevěsta co vymýšlí kraviny už tak strašně brzo ]-( Pak přišel druhý problém : čas. Řekla mi, že jestli to domluvíme (jako ve svateb.den) tak na 8-9. hod. No my máme obřad v 10:20, tak jsem na ni vyvalila oči, že asi vítr...(počítala jsem, že už tak v šest začnem!!!! :-| ) Tak se zatvářila otráveně, a prohlásila "No tak teda v sedm, ale budu teda muset vypít hodně kávy.." 8-( Znovu opakuji, že mě pak čeká ještě kosmetička, musím pak jet k našim, tam se oblíknout- to taky netrvá 2 minuty atd. Holky, raději büdu pak čekat připravená třeba půl hodiny u našich, než abych ještě tak depkovala, že ženich je na cestě a já sedím u ní v salónu :-S Nevěděla jsem, že je takový problém, aby mě kadeřnice zkusila učesat 2 měsíce předem. Také jsem ji chtěla poprosit, aby přišly ke mně domů (tím bych i já ušetřila spoustu času), ale vůbec jsem se neodvážila to navrhnout...Už tak se na mě tvářily jak dvě harpie. A na závěr, jak jsem odcházela, tak jsem slyšela velké zakvílení typu "no to bude teda něco, tak brzo vstávat" ]-( ]-( ]-( Drahý mi radí se na ně úplně vykašlat a najít si jiné, ségra zase, že ji mám zkusit zavolat a zeptat se, jestli by teda přišla k nám a když řekne, že ne, tak ji poslat slušnou formou někam |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme,to je drsný..vzhledem k tomu,že jsem kosmetička,tak to bych teda nikdy neřekla....sice by se mi taky nechtělo,ale nedala bych to znát....jsou to kozy....
Odpovědět
mainko, no je to hrůza! A vlastně tím přišly o prachy, protože já bych si byla ochotna zaplatit zkoušky dvě (teď i jednu před svatbou) a takhle se na ně asi fakt vyprdnu maci, a když jsi kosmetička...jak dlouho trvá takové svatební líčení?Ona mi tvrdila, že nejdýl půl ho´dky, ale vzhledem k tomu, že chci dolepit i řasy atd. tak mi to přijde dost krátká doba na to, aby to bylo fakt precizní líčení... =-) Jsem už ze všeho zmatená..te´d abych hledala novou kadeřnici, co by eventuelně přišla i domů a ještě co hůř = kosmetičku..což bude asi velký oříšek.. macinko, chodíš i ke klientkám, když tě o to poprosí? Abych věděla, jestli mám vůbec šanci nějakou najít.. :-S
Odpovědět
Holky, kde jste? Nemám s kým pokecat....A doma jsem sama. Drahý má zápas :-| Tak jdu dělat jmenovky, ale mrknu sem, tak doufám, že něco písnete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: já být Tebou, tak se na ně vyprdnu. Já jdu na zkoušku účesu 13.června a to mi ten termín nabídla sama kadeřnice s tím, že budeme mít víc zkoušek, abychom toho vyzkoušely co nejvíc a já byla spokojená. A to, že přijde ve svatební den k nám domů, to brala jako samozřejmost. Jinak já kosmetičku mít nebudu, jen si k ní zajdu 2 dny před svatbou nalepit řasy. Už jsem to zkoušela, lepila mi je jen po malinkých trsech a vypadalo to velmi přirozeně. Akorát mamča poznala, že nejsou moje. Stálo mě to 200,- a vydrželo 2 týdny. Takže asi tak ;-)
Odpovědět
Vidíš, tak to je supr přístup..Takovou bych taky potřebovala najít :-) Přesně takhle jsem si to taky představovala |-| Akorát tady na malém městě to bude teda problém někoho sehnat... :-| Já bych se sama neuměla namalovat tak dobře..Maluji se v podstatě pořád stejně a jak budu mít nervy, tak bych si vypíchla ještě oko :-N Raději neriskovat :-D
Odpovědět
ahoj holky,tak jsme se dneska vypravili do Havířova mají tam obchod ze svatební dekoraci tak jsem tam objednala ty miničokoládky a nějaké deko věcičky,je tam moc příjemná paní super komunikace
Odpovědět
lafemme,kde jsi byla u kadeřnice a kosmetřičky,taky jsem vyučená kosmetička :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?