Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
1
47
48
Profilova fotka
Tak ji ukaž nějaký obrázek,jakou máš představu....
Odpovědět
macinka: Mám foťák doma, večer z něj zkusím přetáhnout do alba fotky.
Odpovědět
Ahoj, to jste všechny na líbánkách nebo co? :-N Nějak to tady umřelo...Je mi po vás smutno ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:)))) No,je hold po svatbě, ted se budeme setkávat na modrém koníku:) jak se máš,a tak...vyprávěj:)
Odpovědět
No mám se dobře, těším se na svatební cestu, která se posunula až na září/říjen kvůli práci manži a jinak nic moc nového ;-) A co ty? Už obkoukáváš Koníka???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obkoukávám:))) Zvláštní,že po svatbě je myšlenka na mimi silnějši:) Musíme ale ještě počkat.... tebe to nechytlo?:)
Odpovědět
Chytilo..a pevně! Už před svatbou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NO,ještě že nejsem sama,tak jsem zvědavá,kdo do toho vlítne první:)
Odpovědět
Já nebo ty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím to na tebe:))))Nemáš takové pracovní zábrany..teda myslím:)
Odpovědět
To fakt "nemám"....ještě jsem nezačala pracovat :-N V červnu jsem dokončila školu, pak svatba a te´d marně něco sháním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No,tack by to chtěla 3 měsíce do práce nebo kolik je minimum na mateřskou a hup na mimi:) Jejda já jsem už 5lev v práci..to uteklo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jdu spinkat,ale ještě něco napiš..zítra si to přečtu :-D
Odpovědět
maci, na mateřskou bych musela dělat 270dní :-| To vychází skoro na dva roky.. =-) Tak dobrou a zítra písni, ráno se přijdu kuknout
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé,tak dlouho,já myslela,že mín..to je teda něco.... O pul 9 začínám v práci...dneska končím brzo,tj v 18.00,pak jedeme na zábavu.Budeme tam tak do půlnoci,protože zítra jdu líčit nevěstu,tak jsem zvědavá,,je to venku,snad nebude pršet a zima.Vůbec nevím co na sebe. Včera jsem si po 7 letech nevzala antikoncepci,tak čekám jak to se mnou zamává..hlavně budu muset do lékárny jít asi koupit nějaké místní ochrany:) Je prej nějaký gel či co,který má dobrou účinnos..uvidím:) Tak ty máš ted vlastně prázdniny..to máš fajn,ale zase na druhou stranu se člověk asi začne nudit,co,mně stačí 14 dní dovolené a už se těším do práce.Dnes to vypadá na pěkné počasí,tak si ten den užij!
Odpovědět
Ahoj Maci, prázdniny? No taky se to tak dá nazvat,když jsi registrovaná na ÚP :-N Ale já hrozně moc chci do práce!! |-| Pomáhám zatím našim v restauraci a sháním a sháním.. Jak dopadla zábava? My byli včera na oslavě, tak jsme se taky pěikně pobavili... ;-) A kdy byste chtěli to mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zábava byla fajn,jen jsem byla strašně unavená,ani tancovat jsem nešla. Dnes bylo zase posvácení,tak jsme jeli k manželově babičce,tam se vždy rodina sejde.Dostali jsme od strejdy svatební video,tak jsme ho ted skoukli,opravdu jsme se mooooc nasmáli.Člověk si některých věcí nevšimne a v tom napětí to pak zapomene. Na miminku bychom chtěli pracovat nejdřív za půl roku, v červnu kolegyni končí mateřská,tak abych se těk nějak trefila a neměla nervy co a jak a kdo se o mé klientky postará. Neboj, práci určo najdeš..chce to čas:)
Odpovědět
Ahojte rošťandy :-) .... umřelo to umřelo... Tak to máme za sebou :-) :-) :-) Mělo by to trvat tři dny.. Na mě to bylo moc krátký a do toho máme tolik práce, že jsme si to ani nestihli uvědomit.... škoda... euforie splynula s prací.... Doufám že lafemme přihodí taky nějaký fotečky do klubu... Jinak děkuji za cenné rady před svatbou... Mějte se... pá pá pá
Odpovědět
Profilova fotka
Haniško,byla jsi moc krásná!! Nám to taky tak uteklo a i když svatba byl náš nejkrásnější den v životě, tak jsme byli rádi,že je to za námi a bude klídek:) Děkuji, za ten rok strávený ve tvé společnosti a taky děkuji za rady a tipy:) Přeji krásný život...papa
Odpovědět
Ahooooj, holky jak žijete? :-) Co je u vás nového? :-) My jsme ještě nebyli ani na svatební cestě, pořád se to odkládá kvůli práci drahého ]-( , tak to vidím, že pojedem nejdřív na jaře :-N Ale jinak super, muž poslouchá :-D , máme se rádi, takže tak... ;-) Mějte se, kočky a jak budete mít chviličku, napište ;-) Papa
Odpovědět
1
47
48
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?