Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
ja materske pudy nastesti nemam :-) pocitam s nima tak 2 roky po svatbe (doufam :-) hlavne je to tim ze nemame uplnedoresene bydleni takze taky proto. Tento patek to budou 2 mesice od zadani prace zlatnici tak se nediv ze uz me to leze na nervy ji kazdej tyden volat :-(nic konkretniho z ni nevypadne pokud na ni nezatlacim. 50 ks mi prijde fakt malo..kolik mate mit lidi na svatbe? MY buem delat oznameni tak 100 ks urcite si myslim ale poradne jsem to jeste nespocitala. My mame na oznameni: Milovat znamena nachazet stesti ve stesti druheho. Zivotovem uz kracet chceme ruku v ruce jako par, proto se brzy vezmeme a spolecne pujdem dal Prijdte nam poprat stesti 1.8.2009..... atd. Basnicka je vytvor meho draheho.
Odpovědět
z si myslim ze male. je to vseobnecny nazev.
Odpovědět
Já už je hlavně chci mít natištěné...Když si ten text přeříkáte aspoň stokrát, tak už vám jde z toho hlava kolem...Drahý na to není, tak jsem chtěla aspoň poradit od vás, která verze je lepší... 8-( selmi, to teda klobouk dolů..basnička je hezká..To by se mému stát nemohlo :-D No my máme přes 30 lidí na svatbě...Jenže většinou jsou to celé rodiny o 3,4 i 5 lidech, takže dostanou jedno..Něco další příbuzní a známí...No ségra měla 60 lidí na svatbě. Nechala si natisknout 100ks a říkala, že jí skoro půlka zůstala..Tak nevím
Odpovědět
No jenomže právě když tam máš jméno a město, tak se to považuje jako součást názvu..
Odpovědět
tak zavolej do sve byvale skole cestinarce :-) no a to tu basnicku vymyslel sam z vlastni iniciativy (mam uz od nej jednu krasnou a dlouhou basnicku plnou vyznani - to by mu fakt slo :-) za zas vim ze po me chce oznameni kde kdo :-( my mame 60 lidi na oslave, do toho dalsi lidi na vecerni prase, spoustu znamejch (mamina to chce snad poslat i prezidentovi na hrad :-) taky bych to rada mela uz natistene.....
Odpovědět
tak já budu třeba oznámko dávat jen nejbližším kamarádkám..ne všem atd. To se můžu vykašlat. Navíc zatím to nějak nezveřejňuju, kdy přesně to bude..Nevím, ale nějak netoužím po tom, aby mě tam přišel někdo, s kým jsem se neviděla asi 3 roky, očumovat jen ze zvědavosti 8-( A kydby dostali oznámko, tak by určo právě takoví přišli :-S Neblázni!!!! :-o :-D My měli češtináře=chlapa a byl to strašný debil! Ten by mi ani neopověděl na pozdrav natož, aby mi radil :-p :-D
Odpovědět
Prý na hrad :-D :-D :-D
Odpovědět
no tak na jakoukoliv skolu :-) treba do uplne jinyho mesta a pekne anonymne se zeptej :-D no u nas je to tezce verejna zalezitost.... my si cumily dokonce zveme :-)
Odpovědět
Výborný tip, šelmi :-D Však každý podle svého... ;-) Jo a k té zlatnici...Mylsím, že pokud nedodržela termín, mohla bys to klidně zrušit...A objednat si je jinde. To je vlastně porušení dohody. A má opravdu divné chování... :-.
Odpovědět
mam ji doporucenou od jedne holky z beremese.... pry uz ceka jen na kaminek a pak to da na ryti :-( Mame u ni nase zlato takze to nejde jen tak po telefonu zrusit.... ale mam sto chuti to tak udelat.
Odpovědět
tak jde vidět, že ani na doporučení nemůžeš dát..No to je teda opravdu komplikované...A kdybyste měli svatbu už někdy te´d, tak by to taky tak zdržovala???? ]-(
Odpovědět
ja nevim. rekla nam ze tak za mesic by mohly byt....tezko ji muzu rict ze na to specham kdy vi ze tam ma vyrit 1.8. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsme te holce z beremka poslala IP - treba ji trochu popozene...nechci jen sedet na prdeli a cekat na prstynky....
Odpovědět
Ahojte kočky... Tak jsem po dlouhé době tady. Řešili jsme bydlení, tak toho času teď moc není. Šelmičko tak to se nedivím, že jsi nervózní. Já měla prstýnky od známého a dělal je cca 3 týdny. I ak jsem byla nervózní, i když jsem věděla, že u něj to klapne na 100 pro. čekala jsem na ně každý den. Jinak s tou návštěvou jsme na tom podobně. Jí povezu budoucí tchýni, podotýkám 70 let. K našim o víkendu. Tak jsem na to zvědavá. Asi si nebudou mít co říct a bude to otrava. Mamce bude 45 a taťkovi je a oba jsou to strašní pubečťáci. Tak nevím, co si budou vykládat :-D Já totiž chodím s našima pařit a tchýně je malinko jinde. Tak jsem z toho malinko na větvi. Jinak lafemme, dočítala jsem chat a text na oznámko super. A je Váš. To je hlavní...obdivuju, že se Tvůj angažuje. Můj těžce nesl vybárání obleku a prstýnků. A to jsem mu zúžila výběr a vybíral asi ze tří variant. Typickej chlap. Jinak s tou Silvou, to je mazec. Já bych ho zabila... Už jsem se jidním vztahem s hromadou nevěry prošla a dalšímu bych to netolerovala. Nemohla bych mu věřit. A jak ztratí člověk důvěru, jde to stejně do háje dřív nebo později. Bez důvěry se to nikam nepohne. Je to hnus, ale asi bych to odvolala. Moje známá se brala loni v září a už tam byly problémy, svatbu odvolaly, pak se nakonec vzali a už spolu nejsou. Po půl roce. Takže asi z toho plyne, že když už je takový zásadní problém před svatbou, tak to po svatbě nebude lepší, ba naopak horší... Jinak, včera jsme stihli proleťet matrikou a byli jsme u kaplana. Dal nám slib, co se máme naučit na svatbu. Tak se bojím, že to docela ani nezvládnem. Já snad jo, ale můj aby si zapamatoval čtyři věty, tak to nevím. Hned se mě ptal, jestli si to může upravit po svém, že jediné co si pamatuje je: U lavice dítě stálo, s plna hrdli křičelo: ANO ANO ANO. Je to šašek. Jinak šelmičko, o půl druhé jdeme složit zálohu na ten bytík, tak už je skoro náš. Ani jsme neplánovali, že by jsme do svatby stihli něco pořídit. Počítali jsme tak za rok za dva... A pán nám to nechá i s vybavením, takže si jen koupíme postel a hotovo bez investic.Můj zase říkal, že toho musíme využít, že když se daří, tak se daří. A když se něco se..e, tak všechno.. Tak využíváme plodného měsíce. :-D A co s tím obřadem? Už to někam pošouplo?
Odpovědět
Jinak Ivmičko, konečně jsi našla to pravé. Ty jsou na Tebe jak šité. Super výběr. Né že budeš měnit...
Odpovědět
V pondeli kaplan poslal zadost a psal ze hned jak bude neco vedet tak se ozve - a ja verim ze jo (ze se ozve :-) a napul verim ze to klapne.... a kdyz ne tak se stejne vezmem venku (tot vetsi priorita nez cirkevni snatek). Za bytecek jsem rada za tebe -takovej kauf bych brala taky!!!! Vsema deseti a hned bych se stehovala bez vahani - a pak ho urcite az budete mit ten vysnenej domecek jeste lip prodate. S vybavenim pokud nemate svoje to jde mnohem lip!!! Moc vam to preju! At to vsechno vyjde! a uzivejte dokud se dari :-) No nasim je kolem 56 :-) a pritelovi rodice jsou mladsi tem je pres 40 (nevim kolik presne) takze doufam ze si budou dobre rozumnet.
Odpovědět
Jooo, ještě jsem si vzpoměla, byla řeč o oznámkách. Já měla 55, a 30 byli oddáni. Naonec jsem zjistila, že jsem se přepočítala. Ty oznámka s byli oddáni my asi vyjdou , možná i zbyde... ale Na svatbě bude asi 47 lidí a oznámek mi zbyde víc jak půlka. Nedomyslela jsem, že do rodiny dáám jedno. Takže vesměs vychází jedno oznámko na 2 osoby. Někdy i na 4osoby, když jsou tam děti.... A to už jsem rozdávala i dětem, co jsou skoro dospělé, aby se necítily jako děti :-D , že jsem je o něco ochudila. Stejně jsem jich spotřebovala cca 27 z 55. Mě to nebolí, já měla oznámko za 6,50,- a pozvánka ke stolu vyšla na 2,50,-. Ale pro ty co si ho nechávají tisknout normální cestou vyjde minimálně třikrát tolik a hodně se na tom dá ušetřit. Takže kdo chce šetřit, tak doporučuji sepsat seznam hostů a spočítat si minimálně manže a dvojice. Ušetříte půlku... ;-)
Odpovědět
Jůůůů, tak bude velké stěhování ještě před svatbou???? :-) To je super! A jak velký byt to je? My máme 2+1, ale v obýváku je takový výklenek na postele, kdyby náhodou, udělá se z toho naše ložnice a z ložnice dětský pokoj:-N Ale celý život bych tu bydlet nechtěla..My pořád sníme o menším domečku se zahradou, ranní kafíčko na terasce, večerní grilování na zahradě atd. x-) Zatím jen sny..uvidíme ;-) Děkuji za pochvalu...No když jsme si pročítali texty a motta co jsou na netu, tak to bylo všechno na jedno brdo... :-S Tak jsem to pak vymyslela takhle...A líbí se ti více první nebo druhá varianta? :-)
Odpovědět
No ještě jdeme vyřizovat hypotéku, tak doufám, že to s tím daňovým přiznáním nějak dáme dohromady.... ještě to neklaplo úplně.... celé to v hotovosti nezaplatíme :-( Vybavení jsem všechno nechala bývalému. Odvezla jsem si jen mikrovlnku a nádobí a věci do kuchyně. Takže se nám to hodí, že nemusíme kupovat ledničku, pračku a tak. Ale nevím, co teď budeme dělat s dvěma mikrovlnkama, dvouma domácíma kinama a televizama. :-|
Odpovědět
no my máme oznamka za hubičku švagr top malinko přepískl a vytiskl jich 60 :-D sem zvědavá co budem dělat se zbytkem :-D
Odpovědět
hag : Takto jsi mě uklidnila...takže těch 50 nám asi taky bude stačit...Cenu ještě nevím, zítra vám řeknu...Ted stojí tak kolem 20 Kč, že? A je to i s obálkou nebo to je pak zvlášť?
Odpovědět
jééé no já jsem jednu variantu asi přehlídla. Jinak oznamka nejlevnější stojí kolem 20,- a jsou i s obálkou. Já je měla bez obálek, protože je mám dělané jako fotky, ale koupila jsem za 50,- Kč, 5é obálek, nalepila na ně růžové kamínky..kitičky... a taky to šlo. Ale žádná sláva. Ale zase jsem si říkala, že obálku každej stejně hned zahodí... Byteček jsme brali hned 3+1, aby jsme to nemuseli za dva roky řešit znovu kvůli dětem. Ale taky sníme o domečku a grilovačkách, takže na stará kolena si ho potom snad pořídíme. Ale v tomhle 10..15 let klidně vydržím.... http://www.emkoreality.cz/n118-db-3-1... zatím je to jedinej byt, na kterým jsem našla ani chybyčku... A velké stěhování asi nebude. Odstěhovat těch pár šanonů a nádobí do kuchyně 1 poblečení bude brnkačka. Už se těším, až si tam poprvé uklidím....ale ještě není podepsáno... nesmím to zakřiknout... Jdu hledat tu druhou variantu... ;-)
Odpovědět
Člověk by neměl jen snít o životě... Proto 1. srpna 2009 na Zámku Fryštát v Karviné začneme žít náš vlastní sen... tohle je super, to bych neměnila..... už to neměň... prosííím... :-) Jinak jak jsem to znovu pročítala, přehlídla jsem debatu o podprsenkách... z těch svatebních příprav, nervů s bydlením atd, jsem malinko zhubla a docela se bojím, že budu mít dekolt bez dekoltu :-D Přemýšlela jsem o gelovce, už to máte vyzkoušené pod šatkama? Jak to drží? Poraďte kde to shánět, nebo podprsenky bez ramínek... netuším kde to sehnat a už jsme docela líná to hledat na netu... CHtěla bych jít na jistotu... :-D
Odpovědět
Mě se taky více líbí tahle varianta, tak děkuji za utvrzení ;-) S tím prádlem bych také potřebovala poradit...Tak šup sem nějaké tipy :-) Letím zas na autobus..tak pááá, holky. Večer vás zase dočtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já řeším stejný problém jko hag..akorát se byt teprve staví a já si musím všechno zařídit,jak kde co chci....je to docela náročné:)) Stěhovat se budeme ale asi až v říjnu.....ale to uteče:)
Odpovědět
Profilova fotka
podprsenku taky řeším..chtěla jsem jít bez,ale prošku se mi korzet propadá,jelikož není naplněn,tak vezmu podprdu....chci obyč bílou bez amínek...znad mi nespadne..té gelové se bojím....:((((zkusím ji někde vyzkoušet....
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě něco..3 .května jdu na svatbu, 27.června a prvního je konečně ta naše..pěkný nácvik,ne? :-D
Odpovědět
cauky macinko... tak to uteče jak voda.... však svatby tu chystáme od ledna a už to máme za pár... s tím vybavením máme docela štěstí, že nám tam všechno nechají...to ti nezávidím, ale nějak to zvládnete a budete to mít podle představ... držím palce...
Odpovědět
Profilova fotka
No,ale vymýšlet kam dát zásuvku,to mě teda dostává do kolen :-o
Odpovědět
no to jo, to je hnus... :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?