Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
lafemme: hele nechat se otravit takovejma pipkama? to chces slyset to co rikaji i ve tvuj svatebni den ze vstavali tak brzo a pod.? ja myslim ze ne. najdi si urcite jinou kosmeticku a kadernici.... me dojedou az z hodonina - vic jak hodina cesty a taky dojedou obe az k nam domu a urcite kdyz budou maminky chtit tak je nalici a ucesou taky. a u svedkyne to stejne. rasy mi nalepi ten den. uz jsem je mela na zkousce a nalepene je mela za 1 minutu, 1 minutu je tam drzela a pak jsem si tak 5 minut zvykala ze jsem jak mrkaci panenka ale vypadalo to uzasne :-)
Odpovědět
Asi máte pravdu :-( Musím hledat nějaké ochotnější a profesionálnější..Právě jsem i kvůli toho chtěla, aby přišly k nám..mamka i sestra (svědkyně) by určo chtěly také aspoń učesat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dávám na líčení hodinu..stíhám to ale za třičtvrtě...v pohodě...ale s těma řasama to bude na díl rozhodně..může se cokoliv stát..třeba se jim nebude chtít držet a tak...rozhodně běž na zkoušku a sleduj,jak dlouho ti vydrří....není Ok pak na svatbě ty řasy někde hnit..ne každé to tak dobře drží..záleží na tvaru oka,čím kulatější,tím horší...
Odpovědět
No mě se to taky zdálo celkem málo ta půlho'dka.. :-| Už dokončuji jmenovky, tak jestli stihnu, vyfotím a dám sem pak fotečky ;-) Mylsím, že vypadají pěkně :-)
Odpovědět
Ahojte... lafemme, jestli můžu poradit, tak vyměň i kadeřnici i kosmetičku... myslím že je na to času dost... Já jdu ke kadeřnici na sedmou a obřad máme v poledne... to si myslím, že je ok... a když ty slepice Ti nejsou ochotni brzo vstát, nebo Ti udělat zkoušku kdy ty potřebuješ, tak ať si nase...Nejsou přeci jediný,... A s těma blbýma řečma bych to vzadala hned... dovedeš si představit, že s těma blbýma řečma budou včas na místě? Natož u Tebe doma? Každá normální kadeřnice i kosmetička Ti ve svatební den dojede domů...však si to nůčtuje...nebo pro ni pošleš řidiče... aby z toho pak nebylo fó pá co měla známá.. kadeřnice byla do oběda nedostupná a na poslední chvíli sháněla tři hodiny před obřadem jinou... takže ty jejich blbé řeči o něčem svědčí a já bych do toho nešla....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,to je moje řeč každá kadeřnice by měla přijít až k neveště domů,já to tak také vyřeším a může zároven učesat i mamču,obřad máme v jedenáct takže od šesti bude česání.
Odpovědět
jojojo, já kadeřnici neřeším domů. Mám ji asi 3 km od domu, tak radši zajedem za ní... lafemme, doufám že Těm slepicím nedáš šanci... a pokud se jim do toho nechce, tak by aspoň měly držet zobáky... Však by to měly být ty nejkrásnější přípravy a den v životě... tak ať to nezávidí a dělají to, za co je člověk platí... rozhodně né za blbé kecy....
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky zajedu ke kadeřnici...i k nám do salonu na líčení....
Odpovědět
Ahojky, no já si taky myslím, že česání od šesti by bylo ideální..Do salónu bych jela, ale zase .... nemám řidičák, takže bych musela někomu říkat, pak zase někoho volat, ať přijede a v tom blázinci, co bude u našich :-S Takže, už jsem se domluvila s jinou kadeřnicí a v pátek jdu na zkoušku ;-) Ale vůbec nevím, jaká je, takže uvidíme, jestli zvládne takový celkem těžký účes...Je to nějaká mladá paní na mateřské a jdu přímo k ní domů. Nebyl vůbec problém. Když ji mamka řekla, tak byla velmi ochotná a říkala, že můžu přijít klidně hned zítra :-N Tak jsem ráda. Teď jen, aby uměla dobře česat...A nejlepší je, že od našich bydlí asi 3 minuty :-) Na kosmetičku jsem taky dostala tip, takže tam musím zajít a poptat se, jestli by mohla přijít k nám..A líčí prý velmi přirozeně, což se mi moc nezdá, protože bych chtěla výrazné oči a ty dolepené řasy, takže nevím...Jestli mi dá jen světlé stíny a řasenku, tak s tím u mě moc nepochodí :-| Ale tak zkusit ji můžu, že? Za to nic nedám. Maximálně se pak umyju :-N
Odpovědět
jejda lafemme, tak brzy? To by mě zabylo... jinak to mám radost, že to s tou kadeřnicí dopadlo takhle. Doufám že dáš vědět jak to zvládla a jak to celé dopadlo. A u kosmetyčky snad taky pochodíš... já to líčení vezmu na svá bedra. Zbláznila bych se kdybych byla jak smrtka nabo upír, jak tomu bylo u všech kosmetiček...myslela jsem si, že pro to mají cit, jaké barvy a jak moc výrazně Ti to sedne... ale asi jak které... Některé jsou asi bez vkusu... A já jsem zase na ten svůj svatební vkus líčení ještě nepřišla... takže asi vítr.... :-D Tak ať to zátra dopadne dobře to česání. Šelmičko žiješ? Jak to s Tebou vypadá?
Odpovědět
Ziju hag :-) Dobry je to :-) prezili jsme vsichni! Moc se mi libily nazory pritelovych rodicu - takove trefne a nekonvencni - hlavne at si to udelame jak chceme my.... coz teda u moji maminy nehrozi... snad se jim u nas libilo... jen moje mama nechtela nikoho skoro pustit ke slovu.... :-( to mi vadilo hodne - a myslim ze nejen me. Jinak jsem rada ze jsem videla i pritelovu sestru zase - tu mam moc rada - to je mi clovek hodne blizky. A ted jsem malicko vic i poznala brachu - ten je taky moc fain. Jeste vic poznat druhou segru a budu spokojenejsi. lafemme - tak at ti to zitra dobre dopadne a najdes spavnou kadernici - nezapomen fotit! hag - covece prijde mi to az moc nevyrazny - neni na fotce ani poznat ze mas nejaky stiny :-( ale je to na tobe - kdyz jdu fotit tak vizazistka nebo ja musime udelat vzdycky vic vyrazne liceni aby bylo aspon neco videt... ale zas tady to nedelas pro fotky ale aby ses libila ostatnim na svatbe. jinak co pouzivas za rasenku?
Odpovědět
jo tp s Tebou souhlasím, nějak mi to přád s tím líčením nejde.. je to hnus... :-( za stíny jsem vyplázla už skoro litr, porád kupuju růžové ve všech odstínech. jedny jsou málo, druhé zase moc, třetí se moc lesknou. Jsem z toho na nervy... a třpytky k smrti nesnáším... Určo tomu přidám, ale furt se nemůžu trefit... :-( ani pro fotky, ani pro druhé, spíš bych nejvíc ocenila, kdybych se cítila sama dobře :-D Ale né a né se trefit. Už to řeším měsíc... Taková banalita a furt to nejde. U nás to o víkendu taky probíhalo v pohodě.... U nás to zase řídila budoucí tchýně... to víš... 70 let. nepustila ke slovu skoro nikoho a ani u toho vykládání nestíhala papat oběd. Ale naši z ní byli nadšení... a ona zase byla nadšená jaký mají naši dům a zahradu a všichni byli spokojení... Ještě že už mám tuhle věc z krku... Ještě rozdám dvě oznámka a mám hotovo ;-) Jo a řasenku používám buď LASH LIFT - voděodolná řasenka Max factor. Ta modrá se zlatým vrškem. Ale skoro nikde se tu nedá sehnat, tak si ji vozím z Itálie...občas na ni narazím v Dm... Vůbec se nedrolí a to ji kolikrát mívám i tří dny :-N . jen ji ráno přetáhnu... Ale sundat jde jen odličovačem co je napůl s olejíčkem... Jinak ani rana... No a teď jsem si přikoupila MAYBELLINE Volum' Express Waterproof (černá voděodolná.. je světle modrá... Ta je taky super. Na jeden zátah husté a dlouhé řasy, ale protřeš oko a začne se drolit... To nemluvím o tom, že když ji odličuju tak štípe jak čert... Na svatbu bych volila tu Max Factorku...Sice nedělá až tak husté řasy, ale však ji vidíš v albu. Ta maybelinka jak zaslzíš, tak se řasy slepí a štípe to taky ja svi... :-D Nic moc.. Efekt super, ale....
Odpovědět
Článek se načítá
hag - tak mas pravdu - tak aby ses v tom citila nejlip ty. to my pres fotky ve tvem albu nepozname :-) leda ze by ses u toho usmivala :-) Teda ja za stiny za cely zivot dala tak 500 kdyz to prezenu a to se maluju skoro denne. rasenku koupim jednou za pul roku rimmelku - skvele rasy dela, ale odlicuje se hur a nedroli se. Vodeodolnou jsem mela jednou a nesla me dolu - nikdy bych uz ji nechtela. My jsme s oznamkem porad stejne :-) spis ted mame v hlave brouka s casem - ja chtela o pul 1 ale pritel o pul 2....no a ted si konecne rikam ze mel pravdu :-) ze pozdej bude lepsi.... vim ze chtel svatbu nekdo pred nami - a po nas snad nikdo...tak to treba jeste pujde zmenit...dokonce si rikame - esi obed uplne nevynechat a neudelat prasata dve.... doufam ze to u nasich projde. Navrhli nam to pritelovi rodice a zacalo me to vrtat hlavou ze to neni spatny napad.... proc vsechno delat tak "tradicne"? Jejich nazory byly fain nadcasove. Nic nam nevnucovali.... proste moc fain.
Odpovědět
Ahoj, šelmi, tak super! a ty ses tak bála ;-) JAsně holky, dám pak vědět...Jen jste mě asi špatně pochopily..Já nejdu zítra, ale v pátek (to ona jen tak řekla, že můžu jako klidně hned zítra, ale domluvily jsme se na pátek :-) ) No dneska jsem byla na poště, přišla mi ta bižu a je krásná...Akorát už chci tu korunku vidět v tom účesu..Takhle normálně vypadá tak divně :-N Ale dostala jsem pochvalu od sestry, že jsem dobře vybrala, tak to je fain ;-) A stavila jsem se u té kosmetičky, ona tam sice nebyla, ale její kolegyně mi řekla, že chodí i líčit nevěsty domů, tak se mi ulevilo....Teď už jen obě vyzkoušet a je to! Uf :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda se zkoučkami jste na tom líp jak já....půjdu až v červnu na první zkoušku....tak uvidím....
Odpovědět
No , maci, furt lepší v červnu než tři dny před svatbou :-D
Odpovědět
šelmičko, na ty voděodolné platí jen dvoufázová odličovadla s olejem. Jinak to rve řasy :-D Já si stíny taky upuju jednou za dva roky a to se maluju denně, to jsem teď uvalila při tom vybírání těch růžových... ani jedny mi nesedí, nebo se neumím pořádně namalovat. Už jsem koupila stíny za 35,- a taky za 200,- a není v tom rozdíl... Všechno je to na stejné brdo... Jen trefit odstín. Kdyby vyráběli jeden, tak mi ušetří spoustu debilních starostí :-D To Ti rodiče vymyslely dobře. Hend bych se toho chytla a oběd bych vynechala. Můj tatík zase panikařil, že by měla být druhá večeře a tak... Tak jsem ho zbrzdila rautem... To si každý vezme kdy chce a co chce. Nesnáším takové ty nucené obědy za tči hodiny nucená teplá večeře a tak... To je blbý... Každý mít hlad nebude.... a ten čas je jedno ne? Máš strach že nebudete stíhat? Ale na druhou stranu, pokud chcete vypustit oběd, tak bych to taky přesunula až k té druhé, né li třetí hodině.... Jinak macinko, nejhůř jsem na tom já... Já jdu na zkoušku 14 dní před svatbou... :-D 17.července Asi to bude velikánský překvapení... :-o Ale kadeřnici trošku znám a dávám jí plnou důvěru, tak je mi to asi jedno... i když jsem z toho někdy pěkně nervózní... Ale ona česala tu moji kámošku, co jí vyplyvla ve svatební den kadeřnice... A to ji začala česat necelé tři hoďky před obřadem, napoprvé a bez zkoušky to zvládla, jako kdyby už to zkoušela... Takže si myslím, že jí můžu věřit... Doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kde seženu velký výběr ubrousků za supr cenu? Nebo mám skáknout do obchoďáku a koupit to tam??Co vy,kdy nakupujete?
Odpovědět
macinko, já jsem jedny ubrousky koupila v dm. Mají takový smetanový podklad a nahoře jsou zlaté ornamenty (40ks - cca 35,-) a další dvoje krémové jsem koupila v Kaufu (20ks - cca 20 Kč). Záleží, jaké bys chtěla...
Odpovědět
záleží na tom jaké chceš....ale je to fuška... Nevím kde jsou na to přímo zaměření, ale já obíhala asi dest papírnictví jak koza... V jednom měli s holubičkama, pak jsem zase v druhém viděla s prstýnkama. Potom jsem kupila růžové.. A pak jsem v Tescu viděla ještě růžovější, že ty první vedle nich vypadali jak oranžové... :-N Takže jsem nakupila asi 200 ubrousků, než jsem náhodou našla ty svoje vysněné... Nejlepší na to jsou ty staré komunustické papírnictví a čím větší, tím lepší... Takové ty staré obchodní domy, kde je v drogerii od mýdla po barvu a štětku do Wc všechno. Tam mají obvykle největší výběr...
Odpovědět
ja nakoupila v kik(u) - byva u nekterych nakupnich center - takove bile s sbstraktnim az kvetinovym vzorem. jinak je to bida s ubrouskama....teda az na Ikeu - tam byly krasne a zajimave - ne jednobarvene ale nemeli nic co by se mi hodilo ale byly krasny.... jinak ja shanim fialovy ubrousky - z opravdicke fialove barvy - vsude maji jen do vinova :-( hag - vymysleli, a myslim ze maj pravdu :-) jeste jak to projde u nasich :-) a s tou rasenkou mas pravdu ale neni me sympaticky neeco s olejem.... nekde jsem videla paletu barev - bylo jich tam snad 100 - kazda barva mela hromadu odstinu a ta prodavala to nejaka vizazistka - stalo to urcite do 500 - snad 300 kc a myslim ze by sis tam vybrala....jenze kdybych ja vedela kde jsem to videla...bylo to nekde na netu....
Odpovědět
Profilova fotka
Asi teda nasadím tenisky a budu obíhat:))co jsem letem světem zahlídla při koupi rohlíků,tak teda nic moc:)Díky...
Odpovědět
no tak to asi nemáš zač... :-D jinak šelmičko nevadí... asi si nějak poradím.. nakonec to beztak dopadne tak, že na sebe hodím ty nejoblíbenější stíny a řasenku a pudu...vždycky něco vymýšlím a pak stejně zůstanu u starých osvědčených věcí a metod... :-p
Odpovědět
hag - vidis to a to ja zas ne :-) ja mam nejradsi kourove stiny - davam si stribrne - na vicka tmavou a na rozjasneni kolem svetlou stribrnou (to co nemas rada - trpitky:-) ) ale na svatbu mi to vizazistka nedoporucila - myslela sem ze mi nic jinyho neslusi a ono to nebyla pravda :-)
Odpovědět
já jsem je zkoušela a vypadaly ůžasně. Na normální líčení super. Ale když jsem udělala forku, tak jsem měla s bleskem oči jak dna od sklenek. Strašně to odráží na fotkách světlo... :-( Už jsem si myslela že mám vyhráno, ale zase nic. To nejde skoubit dohromady ..vypadat na živo stejně tak dobře jak na fotkách... Někde bude muset být ústupek.. asi... ;-)
Odpovědět
Já jsem jen strašně zvědavá...jestli Vám schválí sňatek venku když nám to nevyšlo... ani jsme to radši nezkoušeli ani na tu kapli :-( Nemůžu se dočkat co z nich vyleze....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jdu na zkoušku účesu až v červenci, ale tu kadeřnici znám a důvěřuji jí, tak doufám, že to bude v pohodě. No a na zkoušku líčení půjdu někdy v červnu... Když tak pročítám, tak si všechny kupujete ubrousky a všelijaké dekorace a já nemám nic...paní mi řekla, že se o to nemám starat, že vše zařídí. Slyšela jsem ale, že je moc šikovná a že nám ten stůl vyfikne, tak jsem na to zvědavá =-)
Odpovědět
ivma : A kdo ti bude výzdobu dělat? Přímo paní z restaurace nebo aranžérka? Holky, co je lepší doprostřed stolu - vlizelín nebo organza? A kolik toho, pokud to chci mít nařasené? Asi 2krát tolik?
Odpovědět
hag uz jsem psala ze nam to neschvalili - davala sem to tak do 3 diskuzi :-) musela si to preskocit :-( lafemme - urcite organza a urcite 2x tolik kdyz chces mit naraseno.
Odpovědět
k te organze a vlizelinu - nevim jak se da vlizelin rasit teda - mam v nem obalenou orchidej (kvetinac) a asi bych to na stul nechtela ale verim ze se to nekomu libi - ta organza hazi trochu odlesky a da se pekne rasit. asi je to to co chces. mrkni na fotky do alb a treba uvidis co chces.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?