Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My to máme taky ve 12.00 :-D
Odpovědět
ja chtela taky ve 12 ale radsi pozdeji.... a navic ve 12 pojedu z domu a aspon budou zvonit u nas poledne tak to bude pekny....
Odpovědět
macinka2: ty uz se pripravujes rok na svatbu? me se nekdo divil ze 3/4 roku jsem tu registrovana.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,jsou tu holky,co neví,kdy se budou vdávat:)) A rok předem je docela normál...u nás dobrá hudební skupina má rok dopředu plno....takže tyhle věci jsem hned zamluvila....
Odpovědět
Tak koukám, že 1.8.2009 ve 12.00 je tady velmi oblíbené. My to máme taky tak :-)
Odpovědět
ahoj holky, máte už vybrané oznámení a hlavně text co něm budete mít? Lámu si s tím hlavu a nějak mi to nejde, prosím o inspiraci
Odpovědět
Ahojte... Holky já jdu rozhodně bez punčoch... Jednak bych se uvařila a jednak už se vidím, jak si je celý večer jen potakuju... Ještě pod tou rooooobou :-D Byla bych jek tata, co mu padaj tepláky
Odpovědět
Jo a prádýlko mám. Nebo respektive parádní krajkové bombarďáky :-D . Pod šaty... bylo mi řečeno, že mi ty moje kůzlátka stáhnou a vytáhnou šatičkama. Tak jim budu věřit. Stejně jsou tak malinky, že by je ty šaty měly udržet... snad. nevím... :-( Nevím jestli bych neměla uvažovat o nějakém silikonu na zvednutí... Ale mám strach, že to nebude držet a nakonec ho v noci budu lovit nekde u pupiku :-S Tak co já vím. Nějak to dopadne.
Odpovědět
Čauky, hag: pobavila jsi mě....prý tata s teplákama :-D :-D :-D :-D :-D Mám další věcičku na výzdobu...smetanové ubrousky se zlatými ornamenty ;-) Byli jsme v DM a padly mi do oka x-) Jinak nic nového..Vlatně taky jsme navštívili zlatnictví, ale tam mě žádné prstýnky neokouzlily :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mz budem řešit oznamko tak za 3 týdny nejdřív....
Odpovědět
Však na oznámko je ještě čas, ne? =-) :-N :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčiny, my jdeme kupovat prstýnky příští měsíc a oznámko budeme řešit taky příští měsíc :-)
Odpovědět
No my jdem v březnu na veletrh, tak se rozhlédnem tam....Oznámko budem mít ze salónu, z kterého mám šatky..Ale stejně se rozesílá tak měsíc před svatbou a vytisklé je za chvíli, ne?Nebo mám špatné info? =-)
Odpovědět
iv : Tak co šatky? Jaké nakonec máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím žádné, jsem pořád nerozhodná :-) V albu mám ještě dvě fotky šatů, které si budu za 14 dní zkoušet, tak možná budu mít jedny z nich :-) No, na oznámko je asi ještě brzy, myslím, že to trvá tak 3 týdny, ale my už ho chceme mít doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky. Já sama se ještě nevdávám, ale pomáhám chystat svatbu svojí kamarádce Hance :) Termín společně s ženichem stanovili na 1.8.2009, tak když tu vidím, jak diskutujete, musím se taky přidat, abych zjistila, jak jste (jsme) na tom s přípravami. My zatím máme jen to datum ;-)
Odpovědět
iv : jo tááák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ LAFEMME, poslala jsem ti odpověď před chviličkou:)))
Odpovědět
jani: Vítej, Tak to je super že má v tobě takovou oporu :-) Já mám svou sestřičku...a někdy se mi zdá, že to prožívá více než já :-N
Odpovědět
Dobré ránko :-) Holky, přemýšlela jste některé o tom, jak budete oblíkat šatky v den D???? Předpokládám, že se všechny oblékají přes hlavu, ale to asi těžko půjde, když budeme mít krásně načesané vlásky, ne? Nebo jak se to dělá? Před tím mě to vůbec nenapadlo....Ale zase je blbost sedět už od šesti ve svatebním :-S =-)
Odpovědět
Lafemme: sice jsou přes hlavu, ale mají docela velký otvor, obzvlášť, když je šněrovačka nebo zip. Loni jsem do nich pomáhala kamarádce s krásným výčesem a v pohodě jsme to zvládli. Prostě jen budeš potřebovat jednoho přidržovače :-)
Odpovědět
Ahoj, já vím, že na oznámení je brzy, ale já mám představu, protože máme už holčičku tak chceme, aby to oznámila ona. Bude tam její fotka a text. A to je ten problém, chci něco odlehčeného, aby to vypadalo, že by to mohlo říct dítě. ALe na netu není moc textů které říká dítě. Není tohle divné? Moje milá maminka bude si brát tatínka.................... Už jsem také přemýšlela jak se budu oblékat a doufám, že to půjdem dolem, protože i kdyby mi někdo pomáhal tak nevím jak bych se do nich dostala s drdolem, korunkou a závojem. Šaty budu mít doma několik dní před svatbou tak to budu muset natrénovat :-)
Odpovědět
Myslím, že korunku a popřípadě závoj bych si nasazovala až po oblečení šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás... včera mi nějak vypadl net, ale už jsem zase tady. Zítra máme s Hančou v plánu jet zkoušet svatební šaty. Jinak to lafemme: Děkuju za milé přivítání :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče té výpomoci - jsem tak trochu blázen do svateb :) Dokonce si plánuju na podzim založit vlastní webovku s HOOOODNĚ netradičními svatebními ozvámeními (už je mám hotové, vč. průzkumu trhu, jen na nich musí ještě zapracovat grafik) a kromě toho mám už asi 2 roky mám v compu složku MOJE SVATBA a na beremese chodím taky často, jen jsem se rozhodla zaregistrovat se až teď, když už mám k tématu taky co říct, i když jenom zprostředkovaně :) Často taky pomáhám různým kamarádům s přípramavami - vymýšlím různá překvápka, vyrábím pro ně svatební nástěnky a tak... Takže tak se to má se mnou :)
Odpovědět
To je hezké...A nepřemýšlela jsi nikdy o kariéře v nějaké svatební agentůře??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nee :) Já dělám event managera, takže si organizování užívám i tak až nad hlavu... :) A chci podnikat a ne dělat pod někým... víš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zrovna pročítám předešlé příspěvky a už toho máte fakt dost... To Hanča je zatím nerozhodná, takže zrovna řešíme barvu, do které budeme svatbu ladit a máme i zamluvené místo na hostinu a obřad - bude to venku :) ale kromě toho nic nového - jen se teda chystáme zítra na ty šaty
Odpovědět
Tak si založ vlastní agenturu ;-) Předpokládám, že event man. děláš na hotelu? :-) To máš supr job x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?