Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
selmi: My jsme s přítelem spolu 3 roky a z toho v kině jsme byli, myslím, jen jednou :-N Já nejsem zrovna kinový nadšenec..raději si film pustím pěkně doma, oteřem si k tomu vínko, svíčku atd. x-) Takový servis v kině není :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu dnes do futura,tak uvidím,co tam bude...nedělám si naděje,chystám se víc 7.-8.3...to bude na výstavišti ve větším...
Odpovědět
ja si taky nadeje nedelam...ale aspon se tam mrknu.... ja taky nejsem kinovy typ a mam radsi film doma...ale aspon uz muzeme rikat ze spolu chodime do kina :-) meli jsme totiz listky zadarmo jinak by se nam tolik penez za listky nechtelo vyhazovat....ale film to byl super - myslim ze se to jmenovalo mesto Emeber a fakt super film...uz dlouho se mi nejakej tak nelibil tak doporucuju....
Odpovědět
No my jsme byli spolu na filmu Bathory a supr, akorát to byl dlouhý film, takže bych ho raději viděla v teple a pohodlí domova...Jinak u nás ve městě máme nové kino a lístky zas tak drahé nejsou - do stovky... ;-)
Odpovědět
Jinak, holky, já jsem v tomhle trochu "divná" , protože mě se spíše líbí staré české filmy....jak pro pamětníky, tak takové ty klasické čeké komedie(Slunce, seno, Vesničko má.., Zítra to roztočíme, Na samotě u lesa atd.)Takže v tomhle jsem takový exot..Např. někdy s drahým používáme i ty hlášky z těch filmů..Minule byla u nás kámoška a nechápala..Použili jsme totiž něco z Dědictví a ona ten film ještě nikdy neviděla =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ve futuru nic nebylo,trapas!Škoda cesty.
Odpovědět
futurum byl vazne propadak...byla jsem hodne zklamana. lafemme: nejsi divna...my jsme na tom s filmama stejne, hlasky pouzivame zcela bezne, navic kousek od nas se dedictvi natacelo... je to tu kultovnifilm...aj irenka tu bydli :-)
Odpovědět
Jako "ta" Irenka přímo???Fojtíková?????Masérka????Héérečka????? :-D :-D :-D
Odpovědět
jj to je ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tak a pro dnešek mám po smíchu..je to hrozný :-(
Odpovědět
Tak to nejsi sama...k tomu není co dodat......život je K...A. Přesně tohle je na 200 procent moje noční můra. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo přesně zase mi lítá husí kůže po celém těle....br..no,ale tohle přesně je život
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, tohle je hrozné..když jsem to poprvé viděla a četla, tak jsem to normálně obrečela...A to tu paní vůbec neznám, ale je to příšerné :-( ;-( Te´d mi to album trochu vadí, protože když ho vidím, tak mi běhá mráz po zádech...Tolik neštěstí na jednoho člověka, to snad ani není možné..ale jak je vidět, tak je... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Holky jak jste daleko:? Změnte téma. :-(
Odpovědět
musime zastihnout zlatnika a poptat se na prstynky...v moonu nam nechteji udelat z naseho zlata prstynky..prej by ho od nas vykoupili ale neudelali by nam primo z toho naseho zlata prstynky...a to mi chceme, protoze je to zlato po rodicich a prarodicich. ale vykupujou za 240. tolik ze svatebniho veletrhu v brne....
Odpovědět
Jsem pro..no já jdu zítra zaplatit zálohu na šatičky...ještě jednou si je vyzkouším (tedy doufám, že mi to umožní), vybrali jsme hudbu na obřad (zítra taky musím jet vrátit to CD s ukázkami-šíleně se mi chce jet tam a zpět :-S 8-( ) Před chvíli jsme se vrátili z večeře a celou dobu jsme prokafrali o svatbě.... :-N Jen na jedné věci se nemůžem shodnout...já bych chtěla DJ a drahý tvrdí, že notebook a reprobedny budou stačit ]-( :-| A ještě mi sdělil, že by tam rád jednoho známého, kterého já asi nepřekousnu...Ale zakázat mu to nemůžu :-(
Odpovědět
:-D Tak to já mám opačný problém.... Můj tam prý žádný čumily nechce, a já bych tam chtěla snad všechny. Taťka mi nadává, že si chceme pozvat jen 20 lidí, ať je pozvu všechny .....Takže já bojuju opačným směrem. Ale už to povoluje... :-D Asi se připravuje na maželství a začíná poslouchat :-D No prstýnky jdou zatím mimo nás... Nějak na to asi máme čas...chceme jen hladké kroužky, tak to snad nebude problém... Mě se taky zítra nikam nechce. Jedu na dva pohovory do práce, tak z toho mám stres. Už mě i napadlo, že tam vůbec nepůjdu. Na pracovním pohovoru jsem nebyla 6 let. Připadnu si jako bych šla k maturitě. Jinak: lafemme.....určitě tě nechají si je ještě jednou zkusit, pokud je mají pořádně drahé tak i třikrát :-D ;-) selmice, to je super nápad,......udělat si to ze zlata po někom. Je to pěkné. Já to taky tak řeším. Mám přívěsek na řetízek z naušnice po babičce a hodně to pro mě znamená. člověk si pak těch věcí asi víc váží a přikládá jim větší váhu.
Odpovědět
Já bych taky použila staré zlato, ale my chcem prstýnky z bílého, takže asi vítr... :-| Mě nejde o ten počet lidí, ale spíš proč tam mít takového..Zažila jsem ho na několika návštěvách a vždycky se jen šíleně opil, je sprostý jak dlaždič a navíc jsem se dozvěděla, že měl na mě nemístné poznámky, tak proč ho mám trpět na své svatbě???? ]-( Ale přítel nad tím neuvažoval, až dnes mi o tom řekl, protože ho nedávno potkal a on mu řekl "No doufám, že mě pozveš na svou svatbu" :-. :-p 8-( Zabít málo... ]-(
Odpovědět
hag : Taky doufám, že to dovolí..Navíc to byly poslední z x, co jsem si zkoušela, byla jsem už z toho taková unavená a tak, tak si je chci zítra v klídečku zkusit, vychutnat, prohlídnout,... x-) x-) x-) A drahé byly dost! ;-)
Odpovědět
Tak to bude dobrý kolík...... Tak to zkus řešit tak jak mi poradil tatínek....Řekl mi, že když se pozve hodně lidí, tak se v davu ti nežádoucí ztratí a ani si jich za celý den nevšimnu.... :-D Tak to je naše taktika....Já so zase říkám, že na všechny nucené opruzy se vykašlu... Je to náš den.... Už jen to, že se ten můj antiromantik odhodlal k sňatku... Je to takový antiromantik, že mi dal za úkol si vybrat zásnubní prstýnek, že je to pro něho nadlidský výkon.... :-S NO mazec...
Odpovědět
No my budeme malá svatba max. 40 lidí a všichni (krom mé nejkámošky a svědka ženicha) rodina, tak proč takového otrapu, který si ještě "zdvořile" o pozvání řekne?Musím drahého zpracovat.. :-x :-N ;-)
Odpovědět
Jinak já jsem věděla dopředu, že mě přítel chce požádat o ruku a tak jsem ho prosila, jestli si můžu prstýnek vybrat sama :-N (mám malinké prstíky, tak je u ě problém s velikostí..) no a on pak zvolil dobu a místo, kde mi ho "romanticky" předal :-D
Odpovědět
Romantici nevymřeli to jsem ráda... Ten můj měl asid špatnou výchovu.... Někdy mi připadne, že by mi radši místo romantiky dal paníze....je to antitalent na pěkná slova...úplně tu závidím a slintám, jak to tady čtu... Ostatní to nečekaly...dostaly prstýnek když to nejmíň čekaly a ještě někde na dovolené tak to je mazec.... Můj mi siše na dovolené na Lefkádě oznámil, že by jsme se letos mohly vzít. že už mu je třicet a děti by jsme taky brzo mely vytvořit...Vlastně řekl malé satánky.... od slova satan.... Někdy se musím smát.... nakonec je tahle jeho vlastnost jedna z těch proč ho miluju. Paradox
Odpovědět
Jo a ještě jsem dnes stihla sepsat předběžný šasový harmonogram ;-) Bude to fuška |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Ahojky... na mě pozdě......zítra mám dva pohovory takže asi pudu spinkat brzo.. tak se loučíííííím. Pa holky :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hodně štěstí u pohovorů :-)
Odpovědět
hag : zlom vaz ;-) A pěkně se na to vyspi :-)
Odpovědět
Ahoj Iv, co máš ty nové?????????? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nemám nového nic, až v březnu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?