Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
janulkahazulka : jeee to je me vysnene povolani, co k tomu potrebuju abych se mohla uchazet o takove misto? ja bych to delala az bych brecela...organizovani to je moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) Nee - dělám to v rámci PR agentury a teď budu asi i na vlastí pěst. Protože už mám dost zkušeností, dostala jsem nabídku na poměrně lukrativní práci, kterou bych zaštiťovala celou sama. A co k tomu potřebuješ? Já třeba potřebovala praxi - jsem ve 4. ročníku FMK UTB ve Zlíně, kde studuju Marketingové komunikace, takže pro laiky - "reklamu." A v rámci předmětu komunikační agentura jsem nejdřív posbírala praxi a teď to zúřočuju... dělám zároveň taky reklamní textařku - vymýšlím slogany, texty a tak :) Ale klidně se, selmice, ptej - ráda ti zodpovím veškeré dotazy :) Jinak když nemáš praxi, ale chtěla by sis uvést do CV něco, když se hlásíš na tuhle pozici - rozhodně si tam dej komunikativnost :) Taky se nesmíš bát hodně telefonovat a měla by ses obrnit trpělivostí, protože na lidi není moc spoleh... :)
Odpovědět
Aha..tak to já bych brala pozici EM, ale hotelového :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky je mi to moc líto, ale musím na hodinu etiky, takže se s Vámi teď loučím, ale mrknu se sem večer, až dorazím domů, ano? :) I když počítám, že to bude až tak kolem 22.00, takže už tu asi nebudete... :(
Odpovědět
tak az budes nabirat lidi pod sebe tak dej vedet..byla bych ve svem zivlu...ja komunikuju a vyjednavam s lidima denne ale ohledne pozemku..je to hlavne o psychologii. sice nemam vysokou ale jen VOŠ ale neni nad praxi co se tyce prave vyjednavani a domlouvani... volam porad jen po uradech a vlastnicich ale i firmach pro poskytuni informaci a pod. ale stejne to neni uplne ono co bych chtela delat... zavidim :-) proste tezce zavidim! :-)
Odpovědět
fifi sisi..... určitě je to super nápad s tím oznamkem. Taky bych to od tebe nejradši hned zkopírovala, ale nejspíš bych si tam musela dát fotku psa :-D
Odpovědět
Ahoj dámy, jak se máte při pátku? :-) Já si užívám volna.....a nadcházejícího víkendu x-) Jaké máte plány? Můj drahý bude asi v práci, tak budu sama samotinká |-|
Odpovědět
my mame na sobotu zamluvenou virivku se saunou jen pro sebe na 2 hodky tak se silene moc tesim a jeste pojdem omrknout ten svatebni veletrh ve Futuru v Brne - je to jednou za zivot tak to vydrzime :-)
Odpovědět
U nás bude v březnu, tak se těším...No tak to máte úchvatný program x-) Závidím.... ;-) Teda až na tu saunu. Tam jsem v životě nebyla. Mám z toho panickou hrůzu |-|
Odpovědět
taky me sauna moc nebrala ale na ohrati a odmoceni dobry :-) ne? doufam ze na veletrhu konecne neco udelame s prstynkama..nemuzu se porad dostat "vcas" do mesta abych stihla zlatnika v krame... ma jen do 5 a to ja nez dojedu z prace tak je 5 takto nestiham...uz mame nastesti docela jasnou predstavu a nechceme to ai nijak prehanet. ale originalni snad bude :-) Jak jste na tom vy s prstynkama?
Odpovědět
Zatím taky nijak...Necháváme to právě až na ten veletrh..Byli jsme v jednom zlatnictví, ale tam nebyl žádný výběr :-|
Odpovědět
ja bych chtela primi zlatnika abych mela jistotu ze nam to fakt udela z naseho zlata.... taky jsem v jednom byla - ukazala mi 2 platicka prstynku a rekla - od 11 tisic.... ale moc se i nelibily..vypadaly stare tak 10 let.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím Vás, holky. Včera jsem dorazila ze školy nakonec až kolem 23.00 a už jsem nešla na počítač (musím se pochlubit - můj miláček mi sám od sebe nahrál Ordinaci, tak jsem se dívala...). Jinak na víkend máme v plánu nejspíš kino - Líbáš jako bůh - zřejmě i s Hančou. Ta mi dneska kvůli práci odřekla tu zkoušku šatů, takže jsme to přesunuly na neurčito... To selmice: OK - kdybych potřebovala lidi, budu na tebe myslet, ozvu se ti a můžem si dát třeba schůzku, kde bychom pak viděly co a jak :)
Odpovědět
janulkahazulka: jupi :-) mě tu v práci štve že ženská když se líp oblíkne tak tu vypadá jak pako :-( a mě se líbí chodít dobře oblečená... ale zase mám den kdy jdu radsi v riflách, to je jasný... Kam jdete zkoušet šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejspíš do Valmezu - je tam prý nějaké velké centrum
Odpovědět
Do Brna se vůbec nechystáte? Už je nějaká představa? Aspoň barva, stříh?
Odpovědět
Profilova fotka
To selmice: to s tím oblékáním chápu, ale ve firmě, kde dělám já, je prostor pro kreativu v čemkoli, takže tohle naštěstí řešit nemusím :) I když teď jsem od Vánoc jen školačka a dělám externě pro pár projektů, takže spíš z domu - moje kancelář je mobil a počítač :) Jinak ty už šaty máš? Jdu se mrknout na tvoje album - pokud ho máš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Brna asi ne. To spíš Olomouc a Ostravu... Ale představy zatím H. nemá... Je to s ní takové složitější, protože je malinkatá a bojí se, aby nevypadala jako maková panenka :)
Odpovědět
Profilova fotka
To selmice: jdu na obídek, objevím se tu zase až v podvečer, zatím papapa. Janča
Odpovědět
já si je nechávám šít a mám je v albu, v dalším najdeš z čeho jsem postupně vybírala finální model a jak dlouhý kus jsem k němu musela urazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zase tady... Doufám, že nejsem jediná :) To selmice: našla jsem si tvoje album a zjistila jsem, že máš rovnou 3 :) SUPER! Jsi podobný nadšenec, jako já! Teď se chystám všemi 3 probrat, abych měla pro Hanču inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
To selmice: Dáš si pak do toho alba se svatebními šaty i ty svoje?
Odpovědět
Profilova fotka
To selmice: Vtipné je, že ty tvoje 2 předešlé alba už znám z brouzdání na beremese. Ta holčina, co ti půjde svědčit, mi strašně připomíná Báru Nesvatbovou... ;-)
Odpovědět
:-) ahojky, my jsme dnes jeste litali po nakupech(v ikei maji krasny stolky za 150 Kc tak je budeme mit peknek postylce jako nocni stolecky) a byli jsme v kine '(poprve spolu:-) V tom albumu jsou i me objednane saty. V tom se svatebnima satama jsou to ty posledni (Felicie). Ze by Klarka vypadala jako Bara Nesvadbova :-) no mozna :-) to ji musim rict!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, jsi tady ještě?
Odpovědět
no uz jdu ale spat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo - tak ti přeju dobrou noc. Jinak do IKEA se taky zrovna chystám, tak se tam mrkneme po stolečcích za 150,- to mi přijde jako krásná cena... Jinak ty šaty jsou moc hezké ;-) V kině poprvé spolu??? To spolu asi nejste dlouho, že? :-)
Odpovědět
rok to ted bude :-) my mame tolik aktivit ze na kino nezbyva cas.... mrkni na stranky ikei na ty stolky..fakt pekny a takova lehky..dobre se nam to neslo z auta :-) saty nejsou uplne takove obvykle ale ja chtela nejake netradicni...tak se to snad povedlo...tak dobrou a pekny vikend :-) zitra jedem na svatebni veletrh do brna do futura....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) Teď jsem si po sobě znovu četla svůj příspěvek a stydím se za 2x "jinak" ve dvou větách po sobě... Už jsem dn dost unavená...
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom rok? To já už jsem s miláčkem skoro 4 a svatbu ještě neplánujem... :) V tom Brně si to užijte! :) Dobrou noc. J
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?