Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivma: no kdybych soudila podle toho, co mě se líbí, tak by to byly jedničky :-) ale vzhledem k tomu že maj kamínky tak asi taky ty trojky. Ale na tobě se mi nejvíc líbí ty dvojky. Ale jak sem psala, ve všech seš kočka :-)
Odpovědět
Ivma : Můj názor je, že tobě nejvíc seděly ty jedničky, ale mně osobně se více líbí styl dvojek..akorát ty jsi je měla opravdu velké. Těžko říct, jak ti bude sedět menší číslo, ale ty dvojky jsou opravdu bohovské x-) x-) x-) Nějaké takové bych taky brala.. ;-) A myslím, že i řešení dekoltu je velmi lichotivé narozdíl od 4, které mi připadají jako by prsa byla omotaná prostěradlem :-S Ale to je čistě můj osobní dojem ;-) Ty jsi nevěsta :-) Jo a jaké prosím byly ty dvojky číslo?? =-)
Odpovědět
Ivma: určitě ty dvojky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj takže jednoznačně jedničky a dvojky..ostatní ti tolik nelichotily...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že č. 2 se líbí :-) To mám radost, protože mně taky :-) lafemme: myslím, že to byla velikost 42 nebo 40 a já mám 38. No, až budu zkoušet menší velikost, tak to bude vypadat zase jinak... Jinak hoky děkuji za názory :-) :-)
Odpovědět
Ivma- tak mně se také nejvíc na tobě líbí ty druhé šaty
Odpovědět
Holky, holky, co je s váma??? =-)
Odpovědět
lafemme: Zijem :-) neboj! Zrovna jdu pridat nove fotky do alba :-)
Odpovědět
No to jsem si oddechla..já už myslela, že se nikdo nevdává :-D Tak přidávej..mrknu se ;-)
Odpovědět
už to tam mám :-)Teď už nebudu nic kupovat a pořizovat v nejbližší době....počkám si až na šaty.... všechno důležité už tak nějak mám...jak ty?
Odpovědět
U mě nic nového..šaty budou zkoušeny v únoru a až je vyberu, tak pak k nim dokoupím doplňky..opačně by to nešlo :-) Mám vyhlídlé botičky...takové fakt stylové na léto poseté kamínky (rozhodla jsem se totiž, že nehci punčochy, takže botky budou otevřené ;-) No a já budu hotová...Pak se musíme poohlídnout po něčem pro ženicha....A dekorace kupuju postupně. Svíčky mám, tak mi chybí akorát organza doprostřed stolu, motýlci, ubrousky a dekorační kamínky nebo písek ;-) Jo a ještě balónky!!!! :-)
Odpovědět
tak oblek mame, puncochy taky nechci a mam boty s kaminkama stribrne z lonska a ted jsem v nich byla na plese a dobry :-), dekorace taky jakztakz nakoupena, balonky doma, dnes snad budou i plovouci svicky a na ne potrebuju obycejne cire sklenicky...to bude neco shnaet.... jeste mi chybi fialove ubrousky... bile uz mama a uplne nadherne s decentnim cernym dekorem z KIKu co byva vedle hypernovy.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to jsi hodně popředu, ale já ještě nešílím :-N
Odpovědět
ja taky ne, jen byly penize a chut...mama rada vsechno dopredu. at pak muzu jen v klidu doladit detaily....
Odpovědět
Tak to já všechno na poslední chvíli....Heslo je : Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a máš dva dny volno :-D Samozřejmě, že nezačnu v červeni, ale myslím, že to nejdůležitější máme a takové ty drobnosti stihnem i za ten půlrok ;-)
Odpovědět
jasny kazdy mame jiny postup....... ja chci mit klid hlavne pred svatbou :-) cim dyl tim lip a vic si to uzit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,já jsem ted na to nejhůř z vás...zámek bude v opravě a tak mi vše vyhořelo...začínám od znova :-o
Odpovědět
Panebože...........tak to by byla moje noční můra!!! :-. Oni ti to neřekli, když sis zamlouvala datum? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo řekli,že to bude hotové..on se už několik let opravuje...jenže dostali další dotaci a tak MUSÍ opravovat zase dál..... ještě,že jsem ji zavolala dnes, měli jsle volat před sv. oznámením. Paní mi řekla,že to MOŽNÁ stihnou,ale to já teda riskovat nebudu...
Odpovědět
Tak to je děs!!! :-( Je mi to líto, Maci |-| Nedokážu si to ani představit..Já myslela, že budou teď zahajovat opravu a předtím ti nic neřekli... 8-( Tak kde to teď budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
No,zamluvím ten náš děsnej úřad, pokud nic jiného neseženu,bude to tam. Musí to být teda toho 1.8. máme to objednané na prstýnkách...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale svým způsobem mi slibovali,že tobude opravené 8-(
Odpovědět
Sliby, chyby :-| Ale ve vašem okolí je více zámků, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No,ale 10 000nechci dát:(( No, máma to bere tragičtěji než já..
Odpovědět
Jak deset tisíc? To jako pronájem zámku u vás stojí tak hodně??? :-. Tak ta moje to zase neprožívá vůbec :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No,stojí...
Odpovědět
Tak my platíme "jen" 4000,- A kolik by stál ten původní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak už jsem rezervovala na radnici datum svatby a hostinu jsme domluvili na Severomoravské chatě :-) A tady v bazárku jsem si koupila šaty ;-) Chtěla jsem se zeptat,zda je nutná ta kniha hostů - budete jí někdo mít?
Odpovědět
Profilova fotka
ten předešlý by stál 1300....no,nesmím to brát tragicky. num....já ji mít nebudu..asi je to zbytečné...
Odpovědět
Ahoj numerenko :-D tak to bylo za pusinku :-) Nám to právě letos zvedli ze 3000,- na ty 4000,- 8-( A ještě je problém, že nedovolují, aby otec doprovázel nevěstu až k oltáři, ale jen po dveře do sálu, kvůli nedostatku místa :-S Což nechápu, vždyť otec stejně jen doprovodí a odchází, ne? A ten můj by to asi nepřežil, takže za ty čtyři tácy snad nemám tak obrovský požadavek, ne??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?