Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vysoké podpadky,takže,abych si neutrhla ostudu,musím mít balanc.:)
Odpovědět
:-D Já jsem podpadky taky měla :-D Ale jako nebyla jsem zas tak opilá, že by mi dělalo problém chodit nebo tak to ne ;-) No, čekám na drahého, až přijde z práce a jdeme skorotchýni přát k narozkám...A vím jistě, že si připíjet teda nebudu..maximálně vodou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D My jedeme kouknout na oddávající náhradní místo a při té příležitosti na hstinu a pokecat co a jak...no ,zrovna sněží..to bude cesta :) Tak to pěkně oslavte:)
Odpovědět
Tak pak povykládej, jaké to bylo ;-) Snad vám to už vyjde :-| Já te´d zažít takový šok jako ty, tak asi zcvoknu :-S Děkujem, budem se snažit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,dnes to máme PŘESNĚ půl roku..teda!
Odpovědět
Fak??????????????????? :-. :-. :-. Panebože... =-) Jak je možné, že to tak rychle utíká????Asi bych měla začít zařizovat další věci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budeme to mít na selské usedlosti na dvorečku u podstřešené studny...příroda sama:)
Odpovědět
Hezkýýýýý x-) To by se mi taky líbilo ;-) Tak gratuluji k úspěchu a poplivu tě takhle na dálku, ať už nejsou žádné problémy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky,ještě,že je to na dálku :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Jaký jsi dnes měla den? Já jsem byla poprvé ve škole, vrátila sd před chvílí a jsem vyflusaná.. 8-( A to mám zítra od 9 do 6!!!!!!!! :-o :-(
Odpovědět
Profilova fotka
V jaké škole? Já jsem lítala a sháněla levně baterii ke dřezu, lina za kuch. linku,dát do banky peníze, koupit si samodržky, koupit mamce deštník na narozky, anglištinu a ted mám konečně volno..zítra jjdu do kuch .studia, přebírat byt, rovnou tam nastěhovat věci..teda sporák a navrtat věci do koupelny, dát světla...takže taky požehnaně:)..ve středu do práce atd:)
Odpovědět
No v mojí škole..teď jsem měla půlroku jen praxi a psaní absol.práce a dnes byl krutý návrat do reality..Začalo to 4 hodinovou přednáškou ekonomie 8-( Taky jsi toho měla požehnaně, jak vidím :-| Akorát ve čtvrtek nejdu..budu se flákat a v bpátek máme schůzku s fotografkou, tak jsem zcědavá, co nám dá za instrukce na svatbu :-) Momentálně vařím večeři (špagety), počkám na miláčka, je ve fitku a pak budem koukat na nový seriál o vodácích :-D Idylka :-D Teda já budu koukat, drahý většinou usne :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha,nějak mi to uteklo..to bude tou dlouhou praxí:)) Na praxi je to lepší,co? My si asi místo vodáků pustime nějaký film..uvidíme..včera jsme koukali na ratatoutle nebo jak se to píše o té kdyse gurmánovi..Pepík nerad kreslené a nakonec se ani koupat nešel dokud to neskončilo:)) Já pořád nevím co s tou hudbou na tom dvoře:(
Odpovědět
Nic se neděje ;-) Praxe je mnohem lepší, než teorie..moc mě to bavilo. Připadala jsem si tak...užitečná, ačkoli jsem dělala všechno možné a zadara |-| Ale hlavně, že jsem byla v hotelu!!!Pro mě je to kouzelné místo s neskutečnou atmosférou x-) Te´d jsem byla v Praze v Mandarinu Oriental, to je njluxusnější hotel v ČR a chodila jsem tam málem se spadnutou čelistí x-) x-) x-) Všude se to nádherně lesklo a žádné umělé květiny, ale nádherné bílé orchideje atd. No básnila bych tu do rána :-N Mě taky animované filmy nebaví..Přítel vždycky kňourá, a´t se dívám s ním, ale já neeee :-S Nic pro mě. Třeba Shrek...Viděla jsem asi prvních deset minut 8-( Ale třeba by mě krysa přesvědčila :-D No máte tam jaké možnosti? Asi jen reprodukovanou, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ono by šla možná i reprodukovaná..ale obávám se,že to nebude ono. Takže ted přemýšlím,koho:)Asi zaldu do "lidušky" schrastím tam nějaké dětičky a bude... Já shreka miluju ,viděla jsem ho 100x!
Odpovědět
Tak to by chtělo nějaké šikovné!!! dětičky..Já když si představím malé dítka jak hrají/vržou na housle :-S :-D Ale nápad je to dobrý ;-) Moje neteřinka se učí hrát ve školce na flétničku..už umí dvě noty, nechceš??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to bych zavládla zahrát i sama:))Ještě něco si pamazuju z flétny:)))
Odpovědět
Čauky :-) Tak dnes jsem se objednala a v pondělí jedu zkoušet svateb.šaty, tak držte palce, ať nějáké krásné vyberu x-) ;-) Zítra nás čeká schůzka s fotografkou.Jsem zvědavá,na čem se domluvíme... :-) Co nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-) Určitě si nějaké krásné vybereš, o tom nepochybuji... ;-) Doufám, že sem pak dáš taky fotečky? Já jsem si dnes zamluvila jednu slečnu na líčení, je prý moc šikovná, tak doufám, že mě krásně nalíčí :-)
Odpovědět
ivma : Děkuji, také doufám |-| Fotečky určitě nedám..1. jsem slyšela, že se tam nedá fotit a 2. jsem opatrná s vystavováním fotek na netu :-S Přijde mi to dost osobní =-) Mám strach, že sem pak nedám ani svatební 8-( Ale kdo ví... ;-) :-N Jaj, tak to je supr! ;-) Já bych taky chtěla, aby mě nalíčila profesionálka...Chtěla bych i dolepit řasy atd. Takové ty trsy asi =-) :-N To bych určo sama nezvládla.. :-N A kdy jdeš na zkoušku???Já si pořád říkám, že je strašně brzy na věci jako účes a make up, tak právě nevím..Ale některé nevěsty se tady vdávají později a už na zkouškách byly :-. =-)
Odpovědět
Kokala jsem k tobě do alba a ty šaty jsou tak nádherné x-) Jsi kočka...Myslím nejen v těch šatech..Vypadáš moc sympaticky ;-) Jo a všimla jsem si, že máš v albíčku taky Lavente...To jsou jedny z mých favoritek..Zkoušela sis je???
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť jsem ty fotky ze zkoušky šatů můžeš dát jen na chvilku, jako jsem to udělala já... Chceme tě v nich vidět :-) A myslím, že tady na té stránce se s vystavováním fotek bát nemusíš... Na zkoušku jdu asi až týden před svatbou, nespěchám na to, ale chci mít pro jistotu vše zamluvené. A navíc, strašně ten čas letí, to je hrůůůza :-) Bojím se, abych na něco nezapomněla :-) Moc děkuji za pochvalu šatiček a mě samotné :-) Ty šatky, co mám v albíčku se mi líbí, ale tady v Klatovech je nemají, takže jsem si je ani nezkoušela...
Odpovědět
No na chvilku je sem dát můžu to ano, ale ono se tam prý fakt nemůže fotit..No uvidíme..Vždycky na mě jdou mdloby, když si čtu gratulace a mezi nima jsou ty nechutné příspěvky!!!To mě strašně odrazuje.Nechápu některé lidi :-| Není zač, to není pochvala..to je pravda ;-) Jo a mimochodem : ty šaty jsou samozřejmě Levante ne Lavente :-N Ups..překlep :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem si, že to byl překlep...abych se přiznala, tak se v těch značkách šatů tak nějak nevyznám, mně se musí šaty líbit a sedět mi a je mi fuk od koho jsou :-) Jo jo lidi jsou různí... Kdy jdete vybírat prstýnky?
Odpovědět
Promiń, byla jsem chystat večeři ;-) No my se chystáme na svatební veletrh.Má být někdy v březnu, tak se chcem kouknout na prstýnky tam..Minule jsem se snažila drahému ukázat nějaké prstýnky na netu, ale to ho po páté variantě přestalo bavit.. :-S 8-( ]-( A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No, my už jsme je byli omrknout v klatovském zlatnictví a moc se nám tam prstýnky líbily, takže je tam půjdeme pak i koupit, asi v březnu :-) Stály kolem 9 tis. a gravírování je zdarma :-)
Odpovědět
Dobrá cena ;-) A jaké jste vybrali? My bychom chtěli stopro z bílého zlata a pro mě s kamínky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, bílé zlato a pro mě s kamínky :-)
Odpovědět
Máš výborný vkus :-D :-D ;-) :-D :-D No nic, přišel drahý z fitka, tak se mu jdu věnovat :-) Měj krásný večer a zítra písnu, jak jsem se domluvila s tou fotografkou.. ;-) Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, tak zítra , pa pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?