Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ne, svatba v kostele je pro mě zlý sen, takže jsem se o to nikdy nezajímala :-p Nesnáším kostely :-S Je tady ale nějaká diskuse, ne, tak se zkus zeptat tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky,zapojuji se k vám do diskuse. Termín máme 1.8.2009 ve Vyškově :-)
Odpovědět
holky ahojte :-) u nas to taky nakonec vypada na prvniho sprna, tak se k vam pridam, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už nás tu přibývá :-D
Odpovědět
macinka: ;-) koukam, ze uz tohle datum mas dlouuuho vybrany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,říkali jsme si jak se říka do roka a do dne,sice to není přesně,ale ta jednička se mi moc líbí.Je to takové ojedinělé:)První den v měsíci není moc sobota:)
Odpovědět
nazdárek holky, koukám, že prvního se stává opravdu oblíbený datum :-) my jsme původně chtěli 29/7 jenže dělat svatbu v týdnu je nic moc... takže to padlo na prvního :-)
Odpovědět
my jsme zasnoubeni od zari, ale datum jsme prave vubec neresili...az ted :-) puvodne jsme chteli 8.8., ale to nemohl farar, tak jsme se dohodli na 1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt,korjová svatba bude krásná! Je nevšední.
Odpovědět
macinka:dekuji :-) snad se zadari a povede se nam svtabeni kroje sehnat :-) uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Holky nebudete to mít některá v Čejkovicích?
Odpovědět
ahojky rowy, ee :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
butt: Nazdárek :-) No mělo to bejt v těch Milkách, ale 4 tisíce za svatbu v "bývalým skleníku nedám :-) tak sháním něco jinýho. No a v kostele to nejde - přítel je rozvedený a na úřadě to nechci "
Odpovědět
rowy:ja myslim, ze pokdu byste chteli svtabu v kostele, ze by se to dalo zaridit, treba ne u katoliku, ale jiny cirkve byvaji vetsinou vstricnejsi.par holke tady nelo svtabu od unitaru a byly moc spokojeny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: na unitaru? co to je?
Odpovědět
Unitáři jsou jedna z registravonych cirkvi v cr :-)
Odpovědět
spravne se teda jmenujou nabozenska spolecnost ceskych unitaru :-) jen jsem tim chtela rict, z epokdu bys rada cirkevni snatek a tusis, ze u katoliku bx to neproslo, tak tady jsou i jiny moznosti ;-) ti unitari jsou asi takovi nejbenevolentnejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: děkuju. mrknu na to
Odpovědět
rowy nemas zac :-) pak ja taky vidim, ze cirkev ceskoslovenska husitska vychazi celkem vstric...tak drzim palce, at najdes neco, co by ti vyhovovalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Seš moc hodná. No zatím to vypadá na ty Čejkovice. Je to o půlku levnější a vypadá to mnohem lépe než ty Milotice. Ale zeptám se i u násu husitů :-) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám v albu konečně nějaké fotky. Chtěla sem jednoduché šaty a tam se mi moc líbily. ale když si je tak zpětně prohlížím, tak se mi to nějak nezdá... Co vy si myslíte?
Odpovědět
rowy me se ty saty libi a pripadne mi, ze ti pekne sedi ;-)
Odpovědět
macinka2 • 8. září 2008 ve 13:58 Mohly bychom společně vymýšlet a zařizovat:))
Odpovědět
Profilova fotka
anaxamon..jojo,to se nepoužívá:)
Odpovědět
Profilova fotka
rowy.jsi hubeňour,ještě bych zkusila šaty,které mají nabíranější sukni a zvýrazní ti pas.A příště bez podprdy:))) já budu mít více nabírané šaty..dávala jsem je sem někam v tématu nahoře.Koukni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak jestli vše půjde tak jak má, tak se taky 1.8. stanu vdanou paní :-D . Mělo by to být na Hosíně v kostele, je to kousek od ČB.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem mluvila s farářem, termín by měl být volný. Takže se k vám přidávám :-). Zdar a sílu na přípravy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
macinka: No oni se většinou zobí, když nemám podprdu. Jinak zkoušela jsem ti i s těma kruhama víc od vrchu a vypadalo to nabíraněj, ale bylo to děsně nepohodlný. no už je mám zamluvený. no s tím hubeňourem neblbni - přibrala jsem 8 kg a všechno do břicha...
Odpovědět
Profilova fotka
row. já taky přibrala 6 kilo a nikdomi to nevěří:)) mám ted 50kilo:) Já teda automaticky vysleču do kalhotek prso sem prso tam:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-) no já mám 68 kg... ale taky 180 sm :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?