Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda.to jsem ještě neslyšela:)
Odpovědět
No mě to právě taky překvapilo..zjistila jsem to tady od nevěs, na zámku ani na magistrátu mě na to nikdo neupozornil..Dokonce jsem zjistila, že poskytujou CD s ukázkami hudby. Mě střelili do rukou jen seznam a čau pipi.. :-p A vzhledem k tomu, že asi tak 90% mi nic neříká, tak tam budu muset pro to cedlo extra jet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha..já mám vybranou hudbu co chci,ale ted teda nevím,jak to s tím dopadne:))Nabízeli mi na tom zámku nádvoří..tak to nakonec možná vezmu...
Odpovědět
koukam ze s vama teda pekne vymetaji....tak my sme se vykaslali na zamky a udelali si to jen v zamecke zahrade kde to ma sprava majetku mesta a tam si vsecko popujcujeme a zajistime sami. a kdyz bude prset tak mame lodzii. hudbu budeme mit svoji.... od A az do Z sami protoze se nechceme omezovat - je to nas den.
Odpovědět
no v Karviné to právě neumožňují, vzít si vlastní hudbu :-| maci ale aby jste pak neměli výhled na zámek s lešením :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To už je spravené:)))To nemusím mít strach:))
Odpovědět
Tak aspoň že tak ;-) selmi, to je super..aspoń někdo je spokojený... :-N
Odpovědět
Ahoj, tak to jsem ráda, že so tu zas trochu pohnulo :-) macinko, tak to je mi líto s tím zámkem já bych také raději vzala nádvoří než úřad, ale co když bude pršet? Holky, já chci také výzdobu, kytky atd do fialova. Vůbec mě nenapadly ty balónky to je moc pěkné jako dekorace. Můžu se zeptat kde jste je sehnaly?
Odpovědět
To seženeš na každém e-shopu se svatebními dekoracemi ;-) Můžeš si vybrat barvu a někde i potisk..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky a jak to budete mít se závojem? Já teď řeším dilema, zda si závoj půjčit nebo ne... myslím, že se mi moc nebude hodit k šatům, stejně tak korunka, tu už jsem ale zavrhla úplně. Hezčí by možná byl účes a v něm třebíš živá kytka (růže)...
Odpovědět
ahoj :-) Já řeším, jestli vůbec mít závoj..Rozhodnu se až podle šatiček ;-) Ale chci mít krásný princeznovský účes, tak nevím, jestli nebude škoda ho zakrýt..A korunka bude 100%... :-)
Odpovědět
Jo to jsem spokojena.... taky sem porad silela se zamkem...ale stejne venku kdyz je ten srpen.... pak sme si rikali, cela pritelova rodina se potahne az z cech a pak jeste kus na zamek.... u nas mame zamek kde je jen muzeum, ale zameckou zahradu mame peknou, musim si jeste domluvit vsechno na te sprave majetku mesta (nesmi tam konik tak povoleni, zidlicky, ozvuceni, vypnuti fontany na obrad) se zavojem - ja bych do toho sla... holky je to jen "jednou" za zivot.... jeste uvidim jak prijdou saty tak jakou delku zvolit.... ale mam v albu fotku u ktere ma holka zavoj poadne dlouhy - nekolikametrovy a zdobeny a vypada to moc pekne.... A ja jsem balonky i vsechno do fialova objednavala na e-shopu - lenea
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hodím si do alba fotky, kde jsem se závojem a bez a řeknete mi, ju? Děkuju .-)
Odpovědět
ivma: no rozhodne teda se zavojem...zrovna ten je moc peknej co jsi mela!
Odpovědět
Profilova fotka
A co šatky, dobrý? Včera jsem si byla zkoušet tu menší velikost...
Odpovědět
Šatky supr, ale nejsou moc dlouhé? Já jsem teda ještě zkoušet nebyla, tak nevím, jak to chodí, ale zkrátili by ti je, ne? =-) Jinak ti móóóc sluší ;-) A jaký chceš účes? Máš poměrně krátké vlasy, tak mi ten závoj moc nesedí, lae pokud budou nějak vyčesané, tak klidně :-) Hlavně zezadu je krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, budou se ještě zkracovat, jsem malinká, jen 165 cm :-) Vůbec nevím, jak se mám nechat učesat...chci to asi tak půl na půl :-) A ty budeš mít korunku i závoj? Obojí jsem si k těm šatům zkoušela a přijde mi to přeplácané, ale na některých nevěstách se mi to líbí...
Odpovědět
Já bych si přála look a la Verešová..hrozně se mi líbila jako nevěsta...A přesně takový závoj je supr!!Nádherný x-) x-) Akorát ho stále zvažuji..aspoń na obřad a fotky..pak ho sundám..Ona měla taky čelenku i závoj a dokonce velkou kytici a vypadalo to bomba! ;-) A jsem ještě menší piškot - 163 cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A máš její fotku? Závojík si tedy nakonec vezmu, budu si ho prostě sundavat, když budu chtít... Jen aby to ale šlo, musím to nějak vymyslet a zklubit s tím účesem... No a kdy jdeš konečně zkoušet šatky? :-)
Odpovědět
Přidala jsem fotku do alba, tak se mrkni..No na šatky jdu te´d v únoru..Snad vyberu... ;-) Kdo ti do nich vlastně pomáhá? Dá se to zvládnout sama nebo musí i obsluha? V jednom salónu v Ově je prý chlap, tak si to nedokážu představit vzhledem k tomu, že budu zkoušet zřejmě bez podprdy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, opravdu jí to moc sluší, je to kočka :-) Ten dlouhý závoj je moc hezký...asi ho k těm mým šatům taky zkusím ;-) Sama to nezvládneš, mně vždycky pomáhala ta paní... No, tak to se ten chlap má, to má pěkné pozdvižení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,už jsem vychladla a mám náhradní plán..paní mi na nádvoří na 100% nezaručí,že tam bude uklizeno,takže zámek totálně padá a asi to budeme mít u jdnoho statku u rybníka...koupím stany a bude :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já závoj beru,ikdyž jsem byla vždycky výhradně proti...musí se jen šikobně nasadit a je to o moc hezčí než bez...
Odpovědět
Ahojky, to s Tebou souhlasím.... Moje ideály s bez závoje a v šatech které jsem si vzbrala na netu úplně padly... Vyhrál závoj, vzhrály šaty které jsem na fotkách rezolutně odmítala a botičky za 2000,- vyšťouchl Deichman úžasným modelem a to ještě kevšemu za 569,- Kč... A Závoj je vážně fajn, jen se musí umět nasadit. Jak říkáš....
Odpovědět
Ahoj holky, tak já závoj také budu mít. Moc se mi líbí jak tu píšete, že jste malé tak já asi vedu neměřím ani 150 cm. Včéra jsme si vybrali prstýnky další věc vyřízená. macinka2- náhradní plán zní dobře :-) ivma - určitě závoj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj i já se k vám přidám.se závojem souhlasím.ale jaký ůčes pod něj.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám s botama probloémy..lodičky jsou málo pravděpodobné,že mi sednou,mám úzkou nohu a padají a menší tlačí...takže musím mít něco s páskem..v bílé barvě velikánský problém! Prstýnky už se nám taky vyrábí..už se na ně těším:) Bude to takový hmotný závazek,až je budu držet:))Asi jsem sentimentální,ale na mě to působí snad víc než ty šaty:)
Odpovědět
Vítám nové "tváře" :-) já se ještě rozhodnu v půjčovně, jestli s nebo bez ;-) Až to uvidím na sobě....No my chceme jít v březnu na veletrh, tak se asi i tam poohlídnem po prstýncích... Holky, my jsme včera byli na oslavě s přáteli a já jsem dnes celý den totálně přejetá a nepoužitelná...Až ted jsem vstala z postele :-N =-) 8-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
To teda musela být divoká oslava :-D Mě čeká příští pátek ples a každoročně vstávám stejně jako dnes lafemme:)
Odpovědět
Divné je, že jsme vypily ve dvojko jen sedmičku vína a druhou láhev jsme načly, ale jen trošičku a já byla teda dooost veselá |-| Fůůůj už nepiju :-p 8-( Mac, držím palce, ať dopadneš lépe :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?