Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Mě se teďka jedno místo líbí ale na to nebudou penízy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, který? no to jsme na tom fakt podobně
Odpovědět
no ten golf yacht :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak ten je fakt asi dražší, a nechcete zkusit poptat jinou loď? do plánování 2011 jsem dávala nějaké odkazy na ty restaurační lodě a botely v praze
Odpovědět
No vidíš to mě nenapadlo :-))) ty odkazy si myslím ale asi nenajdu je tam asi milion stránek :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Co si necháte vyrýt na snubní prsteny?
Odpovědět
No jelikož ještě nevím datum tak asi zatim nic :-))) Ale jinak tam budeme mít naší společnou přezdívku asi Romikub a datum na obou prstýmcích stejný. Tuto přezdívku máme všude kde máme společné účty a tak. A nebo klaska jméno toho druhého a datum
Odpovědět
Profilova fotka
jakto, že nevíš datum???? přece 13.5.2011 :-) nebo vy jste to změnili?
Odpovědět
No my se hlavně ještě moc nerozhodli kde tzo uděláme a bojím se že až se rozhodneme kde to uděláme tak že nevypíšoou datum 13.5
Odpovědět
Profilova fotka
ale to jde zaridit, tam, kde se bereme my tak dokonce jeste nevypsali terminy, proste jsem oslovila primo starostku a bylo to, jinak navic pokud to datum nevypisou,tak i presto ho muzete mit, staci podat zadost a stoji to 1000kc - obrad mimo oddaci den. Bojuj a nevzdavej to!
Odpovědět
No bohužel na tom našem místě to nejde pokud chceš mimo oddávací dny musíš mít církevní sňatek. No a hlavně dyť ještě neni ani zvolenej novej starossta :-)) A kde se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
www.motelzeleznehory.cz A kde to chcete vy? no a samo doufam, ze pani starostka bude zvolena, hlavne proto, že je strasne prijemna a mila a tak si myslim, ze jeji rec pri snatku bude hezka, ale pro jistotu na matrice uz mame zadost a zaplatili jsme na to datum, takze ikdyz by byl jiny starosta, tak by to melo klapout
Odpovědět
Článek se načítá
To vypadá moc hezky :-) takže koukám že to nechcete v Praze. My chceme viniční altán nejspíš
Odpovědět
Profilova fotka
my ani jeden nepocházíme z prahy, od kolína jsem já, takže automaticky jsme to chtěli tam viniční altán je nádherný, kousek odtamtud bydlíme
Odpovědět
Takže teďka bydlíte v Praze aha. No a ještě přemýšlím o vrtbovské zahradě
Odpovědět
Profilova fotka
bydlíme v praze uz asi 10 let, já jsem od kolína a přítel z hranic na moravě :-) Vrtbovská zahrada je nádherná, ale viniční altán mi přijde lepší, má to tam nádhernou atmosféru
Odpovědět
Jediný 2 problémy co mám s altánem je že tam fouká a druhý že se mi z toho tolik nelíběj fotky
Odpovědět
Profilova fotka
vážně? mě přijdou ty fotky moc pěkný, myslím, že víc záleží na fotografovi, ten dobrý dokáže i na obyčejném místě udělat neobyčejné fotky
Odpovědět
tO MÁŠ TAKY TROŠKU PRAVDU ALE FOTILI JE PROFI FOTOGRAFOVÉ A BEJSOU TO TAKOVÝ ČISTÝ TY FOTKY JE TAM NA NICH TOHO MOC JAK JSOU LIDI BLÍZKO NEVĚSTY A TAK
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě by se tam líbily jen iniciály PŠ, máme je oba stejné + datum, ještě mě napadlo napsat tam Moreseovkou jména, nebo jméno partnera, ale ještě jsme to nějak neřešili, možná tam taky nebude nic
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem na svatbě kamarádce ve viničním aletánu a moc se mi to nelíbilo. Ani řeč a ani to, že tam byl hluk z jakési velké stavby vedle.
Odpovědět
o stavbě nevím no teď už se rozhoduji mezi dvěma místy a to vrtbovská zahrada a viniční altán pro viniční altán je hlavně to že je o půlku levnější
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, co tam staví, ale jezdili tam i o víkendu nákladní auta a nebylo slyšet na slovo. Jestli to byla jen nějaká oprava, tak je to o.k. ale jestli nějaký developerský projekt, tak to tam bude podle mě i na jaře.
Odpovědět
a kdy ta svatba byla? a to jezdili auta kudy ze tak jsou jen chodnicky a silnice je az dole
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to v polovině září. Jezdili po těch chodníčkách. Do nějakého oploceného areálu nalevo od altánu (nalevo v tom pohledu, když stojíš čelem k němu).
Odpovědět
holky tak je to pitomí oni nám v altánu nevypsali 13.5 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy, nesmutni, zkus něco jiného. Mně to místo ani tak kouzelné nepřišlo. Určitě najdeš něco jiného!
Odpovědět
My máme taky obřad mimo stanovené dny, takže tu tisícovku zaplatíme taky. To tak, aby mi ještě někdo diktoval datum :-) My to máme i mimo obřadní místnost, takže bychom ten poplatek zaplatili stejně. A na prstýnkách chceme mít datum a zdrobnělé jméno toho druhého :-) Ty budem shánět ale až po Novém roce. Všechno podstatné máme, snoubenka už má i vyzkoušené a objednané šatičky 8-)
Odpovědět
Ty jo kdybych mohla zaplatit o 1000 vic aby mi dali můj termin tak bych byla nadšená ale pani na matrice řekla co si to vymejšlim a že mám smůlu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ta paní byla hnusná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?