Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailii: já ti nevím, chtěla bych ten altán spíš zjemnit
Odpovědět
Holky chtěla jsem říct kamarádovi aby nám dělal dj. Ale vybrali jsme restauraci kde je podiu a tam by byla hezká kapela ale vůbec žádnou neznám. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, to nevím :-( my jsme uvažovali jen o jedné kapele, jsou perfektní, ale dooooost drazí - Hamleti (hamleti.cz) takže raději budeme mít DJ :-) jo teď jsem si vzpomněla, že porodnibabka sháněla klávesáka a budou hrát, tak se jí zkus zeptat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hailli: tak jsem ukazovala stan drahému na fotce a líbí se mu - a ani nic neříkal, že se mu nelíbí ozdobení židlí (na té fotce stanu je výzdoba, co měla ta holčina, co mi ho prodává.) tak třeba ta bílá organza projde
Odpovědět
Profilova fotka
třeba, musíš na to diplomaticky, nejlíp tak aby z toho vyšlo, že to byl vlastně jeho nápad ;-) :-D :-D
Odpovědět
mě včera můj drahý řekl: "ty si myslíš, že organizátorem naší svatby jsi ty, ale ve skutečnosti jsem to já" :-D No nevím, zatím platí všechny moje svatební jím schválené, tak doufám, že nebudeme mít nakonec dvě svatby, jednu podle mě a jednu podle něj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamila :-D toje jasny, ty jsi pripravnej vybor co to vsechno vymysli a koordinator to jen schvali
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dnes potvrdili e-mailem i restauraci... ufff... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak gratulace, to vám závidím
Odpovědět
Mě by spíš zajímalo, jak vybrat dobrého DJ, nemá někdo zkušenost? Když už někoho na svatbu vybírám, rád se s nim sejdu osobně a prohlédnu si jeho práce, ale u DJ? Na jinou svatbu nemůžu si ho jít poslechnout :-( Kapelu nechceme, ale chcem pořádného DJ, který nebude jen otáčet desky, ale taky trochu bavit lidi, uvede naše soutěže a dokáže povzbudit lidi k tomu, aby jen neseděli na zadku.
Odpovědět
Profilova fotka
kristiane, asi bych zkusila pohledat tady v diskuzích s kým byly nevěsty spokojené, my budeme mít zřejmě djmichaltuma.cz, je super, přesně jak říkáš, nejen pouští muziku ale je to i bavič a umí lidi vyprovokovat k akci
Odpovědět
Profilova fotka
nám asi bude hrát kamarád našeho syna. Velké nároky na něj nemáme, bude dělat "diskotéku v garáži pro mládež". Už jsme ho měli na osmnáctinách dcerky, s přítelem jsme v 11 večer vyklidili pole, dětem přikázali aby si v garáži zavřeli vrata... za dva dny jsme měli ve schránce anonym podepsaný "vaši sousedé" abychom dodržovali noční klid ;-) z mladých potom vypadlo, že sice měli zavřený dveře do garáže, přesto se třásla okna v celém baráku a prý ty lasery lítaly oknem z garáže na ostatní baráky... Tak doufám, že když sousedům pošlu koláčky a oznámím jim to dopředu, že na nás nepošlou policajty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem dnes koupila krajku na bolérko a společně jsme vyplnili žádost a dotazníky k uzavření manželství
Odpovědět
Profilova fotka
Ta žádost se musí vyplnit jak dlouho předem, Adélko?
Odpovědět
Profilova fotka
řekli nám několik měsíců před svatbou, ale dokud není žádost na matrice není termín jistý
Odpovědět
Profilova fotka
Já se domlouvala s paní matrikářkou z Chvalského zámku po telefonu a mailu. Jsou na ní skvělé reference a díky. Takže se o termín nebojím, ozvu se jí cca v prosinci.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera byli na matrice, paní matrikářka i starostka jsou velmi sympatické, jsem ráda, že nás oddá, proslov bude fajn, podle toho jak komunikovala se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
adelka, to je super, nás teprv matrika čeká, nejdřív chceme vybrat místo, tento týden bysme se měli jít podívat na trojanuv mlyn http://www.zelenydvur.eu/fotogalerie....
Odpovědět
Profilova fotka
Hailliejade: moc pěkné místo jdete okouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem na to zvědavá, doufám že to nebude moc velká zřícenina :-))
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade : to vypadá moc pěkně, stylové
Odpovědět
Zajímavé místo, ikdyž vypadá trochu neudržovaně, to chce osobní prohlídku. Tam chcete i obřad, nebo jen hostinu? Taky bych se mrknul, aby tam bylo kde tancovat, na takové hrubé dlažbě nevím nevím ;-) My máme po dnešku zařízeného i DJ, tak snad máme všechno důležité, a zbytek zvládnem po Novém roce :-) Na matrice nám řekli, že stačí v lednu, teď stejně ještě nemají kalendář na přístí rok, tak si to nemají kam poznamenat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě že chceme všechno na jednom místě dnes bysme se tam měli jet podívat, tak uvidíme, jak to bude vypadat ve skutečnosti
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se raději optala, kdy jít vyplnit na matriku ty papíry a prý dva měsíce před. Tak jsem uklidněná :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám kontakt na šikovnou, sympatickou švadlenu v Praze, šije krásná krajková bolérka
Odpovědět
Profilova fotka
Důležité info, od 11. do 13. února 2011 bude v hotelu Diplomat v Praze svatební veletrh. Půjdete někdo?
Odpovědět
Já bych jít chtěla ale bojim se že v únoru už všechno budu mít a jen se naštvu že tam mají něco co chci :-))
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě to napadlo, Rouy :-) ale půjdu určitě
Odpovědět
Profilova fotka
My půjdeme. Chceme si tam vyzkoušet prstýnky. Ty ještě určitě mít nebudeme.
Odpovědět
Holky já se teď rozhoduji co s šaty. Chtěla jsem počkat až d-o prosince a pak si něco půjčit, ale objevila jsem troje šaty, který jsou úplně podle mého vkusu. A prodávají je od 8-10 000 je to teda dost ale asi neodolám nevim no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?