Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tý jo, tady se to teda rozjelo. adelka: tak to jsem to špatně pochopila s tou 1.000,-, za jídlo i pití je to v pohodě. Minulý týden jsem byla na akci sice ne svatební, ale na vernisáži, ale dalo by to to myslím použít i na svatbu. Jídlo měli na stolech a hostitel na začátku řekl, že nealko, pivo, víno a káva že je k dispozici do vyčerpání limitu a tvrdý alkohol, že si každý platí hned sám. Na baru se domluvil, že dává na pití 2.000, to se asi v padesáti lidech vyčerpalo asi za 2 hodiny (byl to levný podnik), barmanka mu to přišla říct, tak řekl další tisícovku a pak když to bylo vyčerpané, zahlásil, že už si pití lidi kupujou sami a bylo to.
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv: ahoj, taky jsem přemýšlela o svatbě na zahradě, ale nakonec jsme to místně i časově rozdělili na obřad na radnici s obědem s rodinou a až po svatební cestě grilování s kamarádama na zahradě. Jako lákalo mě to doma, máme na zahradě i krásnej romantickej altánek, kde by to šlo, ale představila jsem si jak prší, vlastně ani nemusí pršet, stačí že se Tarunka vyráchá v jezírku (chodský pes), což se vyráchá vždycky když tam pije, proběhne záhonkama a vydá se vítat hosty a což teprve, až zblejskne paničku v bílém - to je terve ten správný cíl na skákání. A nemám to srdce psy na celý den zavřít. A taky bych nemohla použít ty medvídky na auto, co mám koupený už asi půl roku :-D
Odpovědět
Přidala jsem do alba pár fotek z naší farmy, kde bude obřad i párty, je to hodně velký prostor, takže se tam hosté můžou pěkně roztrousit když budou chtít... To rozdělení svatby taky není vůbec špatný nápad. A myslím, že pejsek by opravdu paničce v šatech neodolal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, prolézala jsem tu diskuze o šatech a přemýšlím, že bych se jela podívat do Polska i s manžou čekatelem, že jsou tam ke koupi i kvalitní obleky za nižší ceny než u nás. Máte s tím některá zkušenost? nebo třeba někdo z okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, moje kamarádka, která se před 14-ti dny vdávala, tak měla šaty z polska a musím říct, že to na nich bylo vidět. nevím, ale co procházím salóny, tak na těch šatech je vidět ta luxusnost a preciznost, ty polské mi připadají šité horkou jehlou. spíš asi nedoporučuju
Odpovědět
Profilova fotka
kamila, to je teda parádní prostor, vyzdobené to tam bude super a ty objednané šaty jsou ty co máš v albu? odkud je máš? já jsem si teď objednala z aukra krátké šaty, které budou kdyžtak jako eventualita kdybych nic jiného nesehnala, co bych si představovala, tak jsem zvědavá až dorazí
Odpovědět
kamilasv: ty šaty jsou naprosto nádherný kdybych se vdávala těhotná tak přesně takový bych chtěla. ale bohužel mám postavu takovou že bych v nich doopravdy těhotná vypadala i když nejsem a to zase nechci :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dnes trochu lámala hlavu nad textem svatebního oznámení. Závodně spolu tančíme standardní tance, tak jsem chtěl něco jednoduchého pod siluety tanečníků, co by to i vystihovalo, ale nic mě nenapadlo. Leda... vtančí do společného života... tak nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jajo, já myslím že to je hezký ;-)
Odpovědět
objednané šatičky jsou ty z mojeho alba a jsou z lightintheboxu. Co tam vystavují holky vyhotovené šaty, tak si je chválí, jak materiál, tak zpracování. V ČR jsem je našla jen u jedné firmy a ta je měla dvakrát dražší. Jsem na ně zvědavá, jestli ze mě taky neudělají těhotnou:-) jinak o víkendech mívají slevu na poštovné, takže mě vyšlo na 45 dolarů. jajo, vtančíme do společného života je moc pěkný
Odpovědět
kamilasv: tyjo na tom lightintheboxu maj nádherný šaty na převlečení přesně takový sháním dají se sehnat i někde v Čechách? Takže poštovné tě stálo 45 dolarů? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zřejmě jsem v bazaru koupila stan :-D 3x6 m zelenej pruhovanej. tak doufám, že ta pařba na zahradě bude...
Odpovědět
Článek se načítá
rouy: pár podobných šatů jako na lightintheboxu mají na plesove-saty.cz. Mají tam moc pěkné šaty. Ty na které jsem se dívala já tam jsou dražší než na zahraničním servru. Ovšem pokud si tam vybereš nějaké z výprodeje, tak ty jsou za supr ceny. Myslíš, že to je hodně 45 dolarů za poštovné? Mě to právě nepřišlo.
Odpovědět
hanakniha: zrovna se koukám po stanech k pronájmu a je to docela dost peněz, takže gratuluji ke koupi:-)
Odpovědět
No jako jde to ale blbí je že se ty šaty nedají vyzkoušet a já vůbec nevím co za velikost
Odpovědět
Profilova fotka
Ty stany jsou normálně pěkná pálka. Takže taky gratuluji ke koupi, doufám, že výhodné. Já mám doma jen jarmareční stánek a i tak stojí 10 tis. je to fakt drahý.
Odpovědět
Jakože kamený oábchody jsem neobcházela, takže takhle na vyzkoušení netuším, kde by je mohli mít. Já se měřila asi šestkrát než jsem je objednala. Říkám si, když mi ty moje nebudou a nepujdou upravit, tak je pošlu dál...
Odpovědět
Profilova fotka
kamčo já myslím, že u tohohle střihu se to ztratí, pokud nebudou extra velký, jsem zvědavá až ti dorazí
Odpovědět
My se také dobrovolně hlásíme ke krásnému datu pátku 13.5.2011 :-D Oba máme rádi jaro, a třináctky :-) Trochu také natruc rodičům jsme si toto datum vybrali (až se to dozví, asi je šlehne). Máme už vybrané místo na obřad, rezervované místo na hostinu, objednaného fotografa a zhruba seznam hostí. Ještě seženeme DJ a zbytek zařídíme po Novém roce ;-) Teď už si jen stačí přát pěkné počasí na ten náš den D.
Odpovědět
Profilova fotka
já si pro ten stan teprv v týdnu pojedu, je za 2.500, takže doufám, že nebude třeba poškozenej, nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
kristian: závidím, co máte všechno hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, a jak je velký? nevim jestli si to tu už nepsala, cena je teda super kristian, taky závidím, já bych chtěla taky už aspoň to místo mít
Odpovědět
Šatičky by měly dorazit ke konci týdne, tak uvidíme, bylo by to supr, kdyby mi byly hned ty první co si vůbec vyzkouším:-) Já se včera dozvěděla, že mi přítel chystá nějaké svatební překvapení. Jsem zvědavá, páč on je v tomhle hrozně nápaditý, všechny dárky od něj jsou velmi originální. Kristian, kdepak bude svatba? To už toho máte zařízeného hodně. Hani, cena za stan je teda vážně dobrá, snad bude v pořádku.
Odpovědět
My budeme mít svatbičku v Adršpašských skalách. Oba skály milujeme, tak nebylo co řešit. Obřad u jezírka, a hostinu v hotelu Javor 200 m od odřadu, abychom mohli jít pěšky, žádná auta (my žádné nemáme a polovina svatebčanů taky ne). Nechceme tradiční svatbu na úřadě a přesuny autama z místa na místo. Já mám rád klid a nechci všechno zařizovat na poslední chvíli, takže ty důležité věci už máme radši rok dopředu :-) V říjnu si snoubenka začne vybírat šatičky, které já uvidím až na obřadu :-( Zbytek už snad stihneme zařídit po Novém roce v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
kristian, tak to budete mít hezký :-) budete mít romantiku, a jsi teda čestná vyjímka mezi muži asi, že ti nepřipadá plánování rok dopředu jako blbost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: 3x6 metrů a je bílozeleně pruhovanej. do naší přírodní zahrady bude jak pěst na oko, ale to by byl každý a aspoň bufet chci mít chráněný jak před deštěm, tak před sluníčkem
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha, to určitě bude lepší, když bude bufet krytý a neboj, ono to nebude vypadat tak hrozně jak říkáš :-D zelená bude aspoň ladit ne :-)) my máme 2 stany 3x3 metry modro bílé a na oslavy to nevypadá špatně, když se pěkně nazdobí
Odpovědět
Profilova fotka
nevím nevím, jak to dopadne s tím nazdobením, ženich čekatel má zdá se alergii na bílou organzu a zdobení židlí "těma bílejma prostěradlama s mašlí" a nedovedu si představit, že bych k tomu dávala jinou barvu než bílou no a zlatou už vůbec nee. Nevím jakou jinou barvu k tomu přidat, aby se to netlouklo
Odpovědět
Profilova fotka
hani, tak co tam dát balonky, třeba jen v bílé a zelené http://www.everythingballoons.com/41.JPG
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes jsem zamluvila kapelu, tedy spíš duo na naší svatbu. Pán hraje na klávesy a oba zpívají. A musím říct, že pěkně, měla je kamarádka na své svatbě. docela mě udivilo, když mi napsali, že si termín rezerují a že je štěstí, že to máme v pátek, protože všechny soboty už mají plné!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?