Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, si to na nás ty naše polovičky hezky nalíčily, aby to měli při jednom :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Heč a k tomu mám 24.5. svátek... takže 13. svatba, 20. narozky, 24. svátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jajo, ty budeš mít ten květen pěkně nabitej
Odpovědět
ahoj, hlásím se do klubu:-) od včerejška to máme jisté - 13.5. 2011 v 11:30 v Olomouci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skutina vítej, a už víte míto hostiny? k olomouci jezdíme za přítelovou rodinou
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak pozor děvčata - já nejsem květnová, jsem kozohroch, narozky v lednu. ehm, taky jezdíme za přítelovou rodinou na Moravu, kousek od Valmezu. Ale né moc často, mám totiž čím dál úžasnější tchýně = bydlí čím dál dál
Odpovědět
hanakniha - tak to se máš s tou tchyní :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha, souhlasím, správná tchyně má bydlet ve vzdálenosti, kterou neujde pěšky :-D
Odpovědět
holky já ju mám přes park :-D ale naštěstí je zlatá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si na ní taky nemůžu stěžovat, je fajn, když se s ní vidím 1-2x měsíčně na víkend 8-)
Odpovědět
No to já to mám trošku složitější oznámení že se budeme brát přítelovejm rodičům bylo jedna z nejtrapnějších si :-( tuací co sjem zažila.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy,jakto? co se stalo? tak u nás to ještě neví, teda tuší, že někdy něco bude, ale už jsme jednou svatbu rušili a dokud teď nebude všechno na 120% tak nikomu nic nebudu povídat :-x
Odpovědět
Článek se načítá
No všichni najednou mlčeli a bylo trapny ticho a přítelova máma jenom řekla hm tak mi asi budeme muset přijít. No máme takový speciální vztahy nikdy jsem jim nic neudělala vždy milá i jsem se dost přetvařovala a to já nedělám. Ale ze začátku se jim nezdálo že přítelovi je 25 a mě 16 a teď když jsme spolu 6 let a jde to do vážna tak se jí to moc nelíbí. Nevim no štve mě to protože naši přítele milujou. A já se hrozně těšila že to ak budu mít taky
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je smutný, ale snad se to ještě časem poddá, počkej až pak přijdou vnoučata ;-)
Odpovědět
rouy sice mam jiny termin, ale neda mi to.... hlavni je ze mas oporu u svych rodicu, na tchanovce se vyprdni, to si musi se svymi rodici srovnat tvuj nastavajici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, gepe má pravdu, hlavně že tvoji blízcí se těší
Odpovědět
ahoj hailliejade, no máme pár tipů, ale ještě to chceme obejít. Musíme ale nejdřív zkompletovat seznam a podle počtu hostů se budeme řídit. Byli jsme se dívat v Jezuitským Konviktu - tam je max 100 lidí, což tolik mít nebudeme, ale je to zastřešený atrium, kde jsou dvě patra schodů univerzity - v pátek mají študáci školu, tak nevím, jak to řeší a ke všemu je tam i vstup do hospody. Taky nás napadla restaurace Archa u ZOO na Sv.Kopečku (tam to bude asi hodně drahý:-( a nebo znovuotevřená restaurace Fontána v parku (tam by to bylo moc hezký, ale netuším, jaká je kapacita a jak jsou schopni to uzavřít - o víkendu tam zajdem pro info).
Odpovědět
Profilova fotka
Wow, no to se nám to tu rozepsalo :-) Jen tak dále, SLEČNY :-)))) jinak už pomalu vytvářím svatební webovky,sice ještě nejsou hotové, ale nakoukněte www.pulkertovi.estranky.cz hailliejade: díky, přeju hodně štěstíčka ve vybírání, musím říct, že mě ty předsvatební přípravy začínají brát. Teď vymýšlím svatební oznámení - budu ho dělat sama, už jsem jich udělala několik pro své kamarádky, kdyžtak nějaké uložím do alba. Jo a taky chceme zelenou svatbu :-) jaja.mixi: boty jsou nádherné. navíc jsme krajanky, pocházím od Čáslavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak archa je moc hezká, tam jsme byli jednou a moc mi tam chutnalo fontána taky vypadá moc hezky, ani jsem nevěděla, že už funguje, to je dobře, že jí tak hezky spravili máte vybrané fakt pěkná místa, tak určitě něco z toho klapne
Odpovědět
Profilova fotka
adelka, pěkné, tos dělala sama? šikulka ;-) no ona holt ta zelená barva ke květnu a jaru asi patří
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: jojo, nejvíc se těším na tvoření svého svatebního oznámení, ale ještě nemáme ty správné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
svatební web doporučuju, je to celkem snadné, zaplatila jsem cca 400kč za rok, vyplatí se to, všichni budou vědět co a jak :-)
Odpovědět
gepe: No přítel řiká že on si na tu ignoraci už zvyknul a že když jim něco řekne tak to jen popřou no je to speciální rodinka, ale já už se pomalu učím je neřešit
Odpovědět
Profilova fotka
Adelko, pěkné stránky opravdu. Já se ale asi do toho pouštět nebudu, pokud mě k tomu něco nedonutí. Už takhle spravuji své dvoje stránky (e-shop, a stránky s výtvarnem) a na další možná nebude čas. Ale uvidíme... Jinak třeba na webgarden.cz se neplatí za stránky nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Adelko, ale nikde na tvých stránkách nevidím termín...
Odpovědět
Profilova fotka
do dneška nebyl jistý, dnes nám to starostka potvrdila :-)))
Odpovědět
Ach jo já už to taky chci mít potvrzený :-( a pořád se nemůžu rozhodnout jaká bude barva svatby chjo
Odpovědět
Profilova fotka
taky už bych ráda věděla, jestli to všechno neobhlížim nadarmo :-) přítel má teď nějaký rošády v práci, tak čekám jak to dopadne, jestli na nějakou svatbu vůbec bude
Odpovědět
nejhorší je to s úředníma hodinama - my tam doletěli v půl 5, 20 min čekali na chodbě, aby nám pak paní řekla, že už to nestihne zapsat do pc - naštěstí form vyplněnej, rodný listy u sebe...takže nám ten termín v pohodě zarezervovali - ještě bez zaplacení. Zbytek na etapy...podle toho, jak se já i přítel dostaneme z práce :-D už jste některá počítala rozpočet...+/- ?
Odpovědět
Profilova fotka
skutina, tak hlavně že to tam máte :-))) rozpočet jsem zatím nepočítala, ale chtěli bychom se vejít do 100.000, tak doufám že se zadaří, místo co máme vybrané, tak je 16.000 jenom pronájem, raut na osobu od 600 a počítáme tak 70 - 90 lidí (ale všichni se nezdrží, takže myslím, že budu objednávat tak max pro 70 lidí), takže to je cca 60.000 bez pití, to vůbec netuším kolik počítat, že se vypije, fotograf bude asi 5 - 8.000 jak jsem koukala na ceny těch lepších :-(, šaty co mám vyhlídnuté tak 5.000, netuším kolik prstýnky, ale přemýšlím o ocelových, tak ty nestojí tolik, oznamko si asi uděláme sami, dort + koláčky se snad vejde do 3000, kytku pořád nevím jakou no a pak nějaké věci na výzdobu, toho moc nebude, koupím pár bylinek do květináčků, šeříky zrovna pokvetou, tak bych je tam taky šoupla do váz, lucerničky si chci vyrobit ze skleniček, takže jen nakoupit svíčky do nich a kamínky, toť asi vše
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?