Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: na to , ze mas takovy vek, se zvlastne vyjadrujes. Naposled ti rikam, a nebudu se opakovat, pac nato asi nemate bunky, ze jsem se vyjadrila k vyrazu loli , o ktere jste prohlasily svorne, ze je snob a lharka a ze si vymysli atd ;-) to ze jste to co jsem napsala neakceptovaly .......ale hned zacaly prisirat ...nediv se....jake to melo pokracovani ;-) takze uznavejte tam samy sebe, zamknite vsechny at jste spokojeni a odporoucejte se....Pokud mas svatbu mit ve Zn bud tu dal a pokud ne ...tesilo me ;-)
Odpovědět
hannyy nevyjadruju se jak dite, to je fakt, treba jednou dospejes ;-) Jo a ukazovat pritom prstikem pro zdurazneni toho, co se stale snazis rikat nemusis, ja tomu co pises rozumim :-) Hanny je akceptace rozumneho jina nez to akceptace toho, co jste tam predvedly, primarne Ty :-) Je skoda, ze celkem pohledna holka jako Ty se prezentuje, jako kdyby mela v hlave pruvan - to neber jako osobni urazku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: jak se do lesa vola.......tak se z neho ozyva ;-) ..... Ja a pohledna?? prosimte takova tlustoska, co na sebe ve svatebni den oblekne ruskou zaclonu?? :-D tomu neverim :-D
Odpovědět
hannyy to ja nerekla :-) ja teda budu mit saty na svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: ja budu mit ruskou zaclonu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clovek tady dern neni a uz to tu zase lita:) gepe: pokud sem jeste zavitas, vyrid u vas, ze samozrejme vim, jake V ser v ktere osobe pise, ale jak jsem vcera zminovala o nekolik komentaru vyse, tak jsem psala narychlo z mobilu, a na male klavesnici obcas shift zmacknes i kdybys nechtela. A fridolinkovi vyrid, at neprehani s recmi o autorskych zakonech, kterym evidentne nerozumi, to co jsme napsaly, zkopirovaly atp je zcela v poradku a nic neporusujeme. Ja se nebudu snizovat a dale reagovat na vase smesne pripominky, kdyz o pravu nemate ani poneti. Pokud jde o zesmesnovani lidi, my nic takoveho nedelaly, takze se zklidnete a reste si svatbu na sve diskuzi, pokud nemate svatbu ve Znojme jak psala hannyy. jaky byl vikend holky? my mame naklizeny a vyzdobeny cely barak:) cukrovi uz take nejake je, pritel byl uzasny: lasko, udelas tu svoji vynikajici roladku?:) no,tak do vanoc jái budu delat asi nekolikrat:D
Odpovědět
beri, neznas me, tak mi prosim nepis o cem mam poneti ci znalosti, anebo nemam :-) a pokud nekomu chces neco sdelit, tak jim to napis rovnou preci, nejsem nici posel ci postak ;-) jinak take diky za optani, vikend byl fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: btw, v 32 letech by me ani nenapadlo se snizovat k temto zalezitostem, ale kazdy jsme nejaky.. Ty (a ostatni) jste nas vyhazovaly z diskuze Svatba v roce 2011, takze take muzes opustit tuto diskuzi.. jinak otazka urcite nebyla na tebe, proto ten radek mezery, ale jinak gratuluji k peknemu vikendu;)
Odpovědět
beri, ja vas nevyhazovala :-) a prosim muj vek si do pusy v jakemkoliv smeru neber, tak jako si neberu ja :-)
Odpovědět
Mj. beri a hannyy uz me nebavi neustale podsouvani veci z vasi strany ke me, ktere nejsou opodstatnene ci jsem je dle vas vyslovila, anebo ze zrovna ja se chovala nevhodne k vam. Uz me to i nudi. Hezky si uzivejte pripravy a nasledne i svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: take me to dost nudi a uz i otravuje, takze take preji pekne zarizovani atp..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky :-D clovek si odjede odvet skoromanzu a dovi se veci :-D :-D Beri: kote vubec to neres...nemame duvod neco obhajovat :-D ja si za tim svym stojim .....a timto to koncim...rada bych tu svatbu opravdu mela :-D Si prectav.....ze uz nas je 40 :-D na svatbu :-D verim tomu, ze do dubna nas bude 60 :-D ja asi sve bud.tchyni budu muset zvednout mandle :-D coz delam rada :-D pac ten muj se ji nepostavi :-| hl.ji opet budu muset zduraznit,ci je to svatba ]-( tak aby vedela jak se ma prizpusobit ]-( :-D Holka mam za sebou 11h jizdy z toho 2*30min pauze a 600km :-D jsem grogy chtelo se mi uz spat tak jsem ty km uz kratila ocima ;-( hruza ;-( jeste ze jsme jeli audinkou s automatem, tempomat jsem nedala vubec ;-( nebyly nato podminky na silnici ..... My jsme v so varili rizky a brambory a v ne gulas a pudink :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Teda co se to tady za těch pár dní objevilo? :-o No tak holky, zpátky k tématu ;-) hanny: tak žádný hubeňourek nejsem...resp. nebyla jsem ani před těhu...ale která holka je spokojená se svojí váhou? :-N Je fakt, že bych než hubnout, potřebovala zlepšit kondičku...ale to mi asi zařídí mimčo, až začne chodit a já za ním budu běhat :-D Tak já mám aj štěstí v tom, že mám hlavně bříško...sice už někde začínám nabírat i jinde, ale když si vezmu, že do porodu už jen necelé 4 měsíce, tak to jde...třeba ze mě mimčo něco "vysaje" až budu kojit :-N My jsme miminko řešili už před svatbou...vlastně kvůli tom, že jsme se rozhodli, že bychom rádi byli 3 (nebo více), tak jsme se i vzali...ale nejen to :-N Ono dneska otěhotnět taky není zrovna snadný...hodně lidí má problémy :-( Hlavně to nesmíš nijak řešit...rozhodně nedoporučuju nějaký to měření teploty a sledování ovu testů...to je pak zbytečný stres, který nepomáhá ;-) Nechat všechno hezky volně a začít teda řešit, když se nebude nějaký čas dařit, tak si zajít k dr. nebo v případě dlouhých cyklů, ale pokud Tvoje tělo funguje a ms chodí jakš takš pravidelně, tak nic neřešit...ačkoliv pokud mimi budeš chtít, tak to nikdy na 100% z hlavy nevypustíš :-D Jinak už mám doma první vyaukřený balíček miminkovských věcí...nádhera x-) A včra jsem zapoměla na konec aukce postýlky, tak budu muset zase něco pohledat...hlava děravá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: dobre ranko:) no doufam, ze uz bude klid, protoze ta tupost me fakt zveda mandle:D a nerikala jsi, ze Vas ma byt kolem 30?:DD u nas to zatim stagnuje na tech 62, ale mamka ma jeste nejake tendence (viz prepis svat.oznameni ''vsemu svetu'' ne ''vsem pratelum a znamym'' co kdyby chtela pozvat nekoho kdo neni muj pritel ani znamy? a me oponovani, ze v tom pripade me nepatri na svatbu- rozumnej obed, vubec nebrala v potas..) takze jsem zvedava, kde se nakonec vysplhame:DD jinak oznamko bude teda to finalni jak mam v albicku, jeste zvazuju, ze okraje udelam temi tvar.nuzkami at to neni tak fadne rovne, zkusim a uvidim jak to bude vypadat... prosim te a ty ses v praci nebo sis vzala dneska volno? ja bych byla docela ko po jizde v noci a sama tak dlouho:/ pudink muj drahy primo nesnasi:) ja delala v ne pro vsechny smazak:DDD teda krome sebe, to ja nejim, ja si dala pecenou domaci jitrnici s bramborem:DDD to je strava:DD hanyzka: to koukas, co?:) jj, ja si taky myslim, ze mimco par kg ''vysaje'' aspon u svagrove to tak bylo:) u nas to zatim moc jednoduche neni, rok prasky neberu a porad nic... ale to bude spis tim stresem co ted porad je, tak se tesim az se vsechno uklidni:) treba se to podari az v te anglii.. no uvidime:) jeee, balicek zavidim:D nastav si upozorneni na mail pred ukoncenim aukce...
Odpovědět
Zdravím babinec, také jsem koukala, co se to tady dělo :-) Hanyzko, moje spolužačka zrovna dneska porodila kloučka :-) Já myslím, že určitě nějaké to kilčo necháš v nemocnici a zbytek půjde dolů kojením, i když každá ženská to má jiné :-) Beri, Ty už rok nebereš prášky? Já bych chtěla vysadit HAK po škole, ale ne kvůli tomu, že bychom chtěli mimčo, ale že nechci už huntovat tělo hormonama. Ale pořád váhám. Chceme pak začít řešit bydlení, tak by do toho mimčo nebylo to pravé ořechové. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Raffaelo: jj, neberu, ve skole jeste taky jsem, do toho prace a jine starosti, takze to bude asi timhle ze to nejde.. Ja se na to jednu dobu strasne upnula a kdyz to nevychazelo, tak jsem to malem obrecela, takze se to ted snazim neresit:) HAK jsem brala v podstate od 15, takze taky pekne dlouho:/ Jinak ty 36 jsou ty San Patricky za krk:)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: :-D jak rikas zpatky k tematu........nerada bych popsala 700stranek a nic nemela vyreseneho :-D . Nam by se libilo, kdyby jsme do svatby byly v tehu :-D to by asi vsichni koukali :-D :-D tak ja jsem byla u doktora.....pres rok neberu prasky a jsem po vsech strankach zdrava rikal a muzu oteh.teoreticky hned ;-) no tak uvidime nee cham do podzimu cas a pokud ne.....vyzenu toho myho k doktorovi :-D jeee to jsi sikulka, ja bych byla jak v jirikove videni, kdybych kupovala baby veci....jsem na ne uchylna....vse je tak krasne a sladke ;-) berinka: dobre ranko podruhe.... :-D uz jsem vzhuru....jj jak rikas........to vidis, naco nekteri lidi maji cas :-D a pord budou rypat.....jo a pak takovy maj jeste deti......no to je uplne to nejlepsi na cele veci :-D . Jeste musim uvest na pravou miru ne 600km ale 835km :-D nevim, kde jsem tech 600vzala asi jak uz jsem mlela z posledniho :-S mela jsem dneska volno ;-) taktak jsem zvladla padnout do postele ;-) no ja cekam do unora...to se budou koncem mes posilat oznamka...jaky bude konecny stav :-D ale ne rekla jsem 40max jinak at si jeho mati najde jine misto a spani atd ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak zitra nas holky do patku vypnou!:) wow, tak to bych byla pekna mrtvola, sirky do oci:) ale byl rad, ze jsi ho odvezla,ne?:) neco na me leze, ted se me to fakt hodi:/ ty jo, ve stredu mam odevzdat 2 prace do bioelektrickych jevu a vubec nevim co mam psat:(( a ani to nemuzu vygooglit:(((
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: zrovna nato koukam taky :-| ... to vis, ze byl rad ;-) co bych pro nej nudelala, nez aby byl 4 dny zavreny v kamionu a jedl jidlo z benziny? :-| clovek musi nejake obeti prinaset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jo, to mas pravdu... domaci strava se nezapre:D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: no i kdyz :-D vcera jsem delala gulas a pritel ma rad ostrejsi...ale me aztak neprisel...snedla jsem ho malou sklenenou misku na chut a mam z nej slusnou vyrazku...jsem alergicka na koreni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: uaaa, to je docela neprijemne:( tak jak prosim te varis bez koreni?
Odpovědět
Profilova fotka
beri: ;-) pritelovi varim s korenim a sobe bez nebo jen mini mnozstvi ..... stejne tak nesmim moc soli a citronu :-S njn ale ja mam rada sladke tak to kompezuji palacinkami a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak hlavne ze sladky muzes:D bez toho bych nefungovala:D ja obecne malo solim a korenim, nejsem na to zvykla, pritel soli dost, ale zvykl si;) pripadne si to prisoli na taliri;)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mam dodelanych 60 vyvazku,takze jeste radeji tech 20 navic:) teda uplne dodelane nejsou, jeste tam prijdou kremove kyticky dopredu aby nebyly videt stehy a bylo to hezci:) ty pujdu zitra koupit..
Odpovědět
Profilova fotka
beri: a mas doma takovou tu silikonocou pistoli nebo tavici?? mama ji koupila nekde ve zn a je s ni moc spokojena ...my budeme dozdobovat s ni nase oznamka, jam prijde bila kyticka se zelenou maslickou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn,to nemam.. teda aspono tom nevim:) jeee,tak to bude vypadat moc hezky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady dlouho nebyla a bylo tady nejak rusno ]-( Ja jsem taky rikala, ze bych vysadila HAK, i kdyz dite zatim nechceme, ale beru to uz 11 let, coz je docela masakr.. Oni porad rikaji, ze to neskodi, ale nevim... Jinak to pocasi, to je masakr, at snezi, ale na horach a ne u nas tady na jihu :-D tady ma byt pekne! Hanyzka: tak doufam, ze je vse ok! Ani nevim, jestli jsi psala, ze si nechate rict co to bude nebo ne... Ja jsem nad tim premyslela a asi bych to nevydrzela. Moje znama to nechtela vedet a jeji pritel ano, tak to doktor napsal do obalky a dal mu ji - tak on to vi, ona ne :-D Jinak holky, co chystate svatbu, nezda se to, ale uz to fakt leti - ted uz to povali jak... Loni touto dobou jsem zacala planovat. Co si pamatuju, v lednu jsem sla na saty, ale kapelu, urad, kameramana jsme meli zamluvenyho od listopadu. Ja jsem porad nejaka unavena v tom pocasi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky cat:) s tou obalkou to je hodne dobry:)) ja se nemuzu rozhodnout jak s hudbou.. mame zamluveneho znameho DJe, ale nevim, jestli ho nepozvat az navecer, kolem 6-7 treba a predtim mit nejake duo, ci trio, proste klasickou zpivanou kapelu a nebo ho pozvat uz od obeda.. nechci zase aby bylo pri obede ticho, lepsi by byla nejaka hudba, ale ne aby hral nejaky kazetak:)) jinak s tou unavou.. taky to na me nejak jde:/
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jako podle mne je lepsi, kdyz tam je nejaka ziva hudba a pak ten DJ, byli jsme ted v rijnu na svatbe a meli to tam tak, ze od 15. hodin do 22. hodin hrala ziva hudba a pak nastoupil DJ.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?