Menu Forum

Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

2. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 Cat: ahojky emoticon to vis emoticon my dve s Berinkou se opravdu po dobu tve nepritomnosti nenudily emoticon emoticon vzruso musi byt emoticon emoticon Jak rikas, leti to jak voda emoticon rok se prehoupne a uz nam budou zvonit zvony emoticon

beri: tak kdybys neco mela jete kutit tak se nato zeptej stoji kolem 140kc mas tam 2 naplne, je to rychle bejsi ulepena a nesmrdi to emoticon . My budeme mit zivou hudbu duo ale 2 chlapy,coz me neva emoticon na kolikatou mate obed? my na 14h a hudbu budeme mit na 16h chceme po obede jeste odskocit na foceni emoticon
6. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 392 příspěvků. Má 43 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 392 příspěvků. Má 43 přátel. Region Brno.
 hannyy: ja uz budu jen pridelavat ty kyticky na vyvazky, ani nevim kde se to kupuje:D
obrad je na 12, tak predpokladam obed taky na 14hod..at jsou po obrade skupinovkyemoticon prvne jsme chteli dj az na ty 4 jak pises, ale viz prispevek vyse, at neni ticho zvazuju, ze ho domluvime hned na 2..a nebo nejakou tu kapelu.. ale prijde me blby jim rict,tak od 2 budete hrat, do 6 a pak vas vystrida dj.. to je blby:D foceni chceme az po dortu..
6. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 raffaelo: jé, tak to je krása, že má známá miminko...já už se těším, až bude venku tady s námi, ale ještě si těch pár týdnů hezky počkám.Jo tak v porodnici bych mohla nechat nějakých 5-6 kilo, což je krása...a pak uvidíme.

beri: tak on rok vlastně není zase tak dlouhá doba, když to bereš na pokusy o mimčo, takže to je ještě v pohodě. A hodně žen trpí tím, že po vysazení HAK mají anovulační cykly...neuzraje vajíčko, tak ten počet možností otěhotnět se zase zmenšuje emoticon Jinak to upozornění tam sice mám, ale nebyla jsem stejně u pc, tak mě to upozornilo, ale k ničemu...ne prostě aukce končící o víkendu jsou pro mě pasé...na net skoro nelezu...jsem ráda, že nemusím být u pc...toho mám dost za ten týden z práce emoticon

cat: pohlaví nevíme a zatím je to paráda emoticon Jinak s miminkem je snad vše ok...na další kontrolu jdu příští týden, tak uvidíme. To jdu i na další odběry kvůli Rh faktoru (mám negativní, tak mi sledují, jestli nevytvářím protilátky). Jinak minule říkala, že je všechno ok a to je nej nej emoticon Jestli HAk škodí nebo neškodí...hodně tenký led a doktoři, ať už mají jakékoliv názory, tak stejně nikdy neřeknou celou pravdu...podle mě HAk zase moc zdravá není...já teda po vysazení problémy neměla, ale třeba kamarádka měla problémy s ms...měla každý cyklus jinak dlouhý a musela asi 2x na vyvolávačku...pak měla pár cyklů bez ovulace, ale nakonec se jim zadařilo a nějakých 10 měsíců po vysazení se jim povedlo otěhotnět. Mě teda cyklus naskočil a asi i s ovulkou, protože mě cca v polovině vždycky bylo zle a bolelo mě lehce břicho...a povedlo se nám to taky po 10 měsících po vysazení. Ale existuje i mnoho věcí, co může ovulku ovlivnit...třeba když jsem byla nemocná a měla ATB, tak se mi cyklus zpozdil o týden, pak i stres a další, tak ikdyž nechcete zatím prcka, tak když HAK vysadíš, tak tím nic nezkazíš...dáš jen tělu možnost se srovnat...kdo ví, může Ti naskočit všechno v pohodě, ale taky nemusí a pak když bys už toužila po miminku, tak je to čekání a prodlužování a oddalování...z toho plynoucí stres a zklamání.

hanny: tak to je dobře, že Ti doktor řekl, že jsi zdravá a můžeš být těhu hned...to je hezký. Ale můžou být i problémy, který doktor nevidí. A ono se trefit do těch 2-3 dnů za cyklus, kdy uzraje vajíčko je taky docela zázrak emoticon Ale jestli už mimčo chcete, tak ať se brzo zadaří a nemusíte řešit žádný problémy emoticon
7. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 480 příspěvků. Má 85 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 Hanyzko, jsem úplně zvědavá, jak ten drobek bude vypadat. Vůbec nevypadala, že má před porodem, nabrala všehovšudy tak 8 kg myslím emoticon

Ten zbytek jsi napsala moc krásně. emoticon taky si myslím, že je nejlepší když tělu funguje přirozeně, bez jakéhokoliv násilí. Měla jsi to dobré, že Ti ms naskočila hned emoticon také bych si to moc přála, protože ty vyvolávačky jsou taky myslím pěkný hnus. emoticon

Máte už vymyšlená jména pro dítko? emoticon
7. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Holkyyyyyy ja jsem z toho trochu v soku emoticon)) myslim z beremka to je zmena jak blazen emoticon)))
10. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 kde mam foto emoticon) ?
10. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Hanyzka: dekuji, my se snazime ze vsech sil, ale jak rikas, vystiihnout ten moment je tezke , vubec kdyz on je jen na vik doma :-/
10. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
 jezis to je zmena, nez i clovek zvykne:D
10. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 co rikas na mou foto emoticon) slusi mi to,vid??
10. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahoj.
Se nám to tu s novým vzhledem nějak zaseklo. emoticon
Protože chodím na modrýho koníka, tak si nemusím na novoty zvykat a orientuji se. Tak snad se taky brzy rozkoukáte a zase bude co číst. emoticon

Jinak mám upečeno, dárky nakoupený a minulý týden proběhl i větší úklid (bohužel už to nějak není vidět) emoticon Tak u nás můžou svátky vypuknout. emoticon
12. pro 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
 hannyy: slusiiiemoticon
kpeta: no docela nezvykemoticon u nas taky naklizeno, tento vikend se opet pokracovalo v peceni, dneska jsem ozdobila asi 200 pernicku:D darky se u nas letos moc neresi, ale aspon maly mamemoticon

a jaky byl jinak vikend?
12. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 berinka: ja si rikala, kde a cim travis vikend, ze po tobe nebylo ani vidu ani slechu emoticon)

kpeta: teda ty jsi sikulka, to ja vanoce jeste nemam :-/ tak porad si rikam casu dost :-/
13. pro 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 berinka: aaaa uz jsem se nasla emoticon u celebrit me tam admin neco stop emoticon) za urazeni pravidel emoticon) tak to se smeji emoticon) me ktere tam celebrity nadavaly stopne admin emoticon) tak to uz mluvi za vse emoticon)
13. pro 2010 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @hannyy změna to je, ale vypadá to stejně jako koník a tam jsem si už zvykla, tak to je hezký, že jsou oba weby stejný emoticon Snažte se a ono to jednoho dne určitě vyjde emoticon A věř mi, že to pak budeš dobře překvapená...mě přijde, že ten měsíc, co se nám to povedlo, tak že to byl aj zázrak, protože nebyl takřka čas na nějaký tulení a i tak se to povedlo emoticon

@raffaelo to je super, že nabrala takhle málo, protože to pak nebude mít problém se shazováním. Jo tak některý maminy prostě nevypadají až do konce, že jsou těhu...to se o mě říct nedá emoticon Já mám pupík docela velký a to prostě neschovám a to mám do porodu ještě 3 a půl měsíce...tak buď má mimčo hodně plodový vody nebo to bude malý otesánek emoticon Já se vyvolávačky aj docela bála a fakt jsem ráda, že tělo i po těch letech naskočilo. A taky jsem teď i rozhodnutá, že antikoncepci jen tak brát nezačnu...rozhodně mezi dítkama jí brát nechci a kdo ví, jestli s ní ještě někdy začnu...docela mě tlumila emoticon Jména postupně dáváme dohromady, ale pořád se nám to nerýsuje...je fakt, že zatím jsme nijak moc o jméně nemluvili a teď se soustředíme na Vánoce a výbavičku a jméno určitě zvládneme emoticon

@kpeta tak to jsme na tom s těmi Vánoci tak nastejno...napečeno je (teda ještě musíme dodělat krémy a namazat, ale to už je na chvilku) a poklizeno taky je, ale už se to nějak ztrácí, tak to jen o víkendu doladím a Vánoce můžou vypuknout emoticon Ale doufám, že nebude moc sněhu, jelikož pojedem na Vánoce do Znojma, tak aby ta cesta netrvala věky...
13. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @hanyzka.zel : jj ja jsem se vcera divala na toho honika emoticon to bych neverila,co je tam temat atd. takze uz mam zabavu, tak jako tu tak i tam budu sbirat drby co a jak emoticon) kazda info dobra emoticon

Jinak holky, dneska zazvonil jezuch emoticon rikam mu, co to tahne emoticon a on ze prvni varku , co jsem mu dala za ukol emoticon) tak to nejdulezitejsi mam emoticon uz jen malickosti emoticon
13. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
 hannyy. zase drby???emoticon))) ja tam radeji ani nekoukam, protoze ted jak je konec semestru, tak to je priserny, kazdy den zapocet nebo zkouska, chjo,na medine se daval zapocet malem za ucast a tady si vymysli takove kraviny:/
takze vikend s cukrovim a ucenim:/ ted me odjel muzskej na hokej, takze se jdu vrhnout na zitrejsi matiku a bioelektricke jevy, no krasa:/ tisknu si materialy ke statnicim a jestli se tohle nekdy naucim, tak pred sebou smekam!
hanyzka. no podle predpovedi to chvili vypada tak a pak zas onak, takze tezko rict:/
13. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @berinka1 : drby emoticon) aby bylo co drbat emoticon)
13. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @hannyy jo témat je tam mraky, já tam začala sbírat info až po otěhotnění...předtím by mě to asi lehce stresovalo.

@berinka1 no právě a já se bojím, že vyjde ta horší předpověď emoticon Jako vždycky emoticon Teda Ty máš ale konec roku...ale tak to zvládneš a budeš to mít za sebou emoticon
14. pro 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @hanyzka.zel : tak vzhledem k tomu, ze se snazime a moc neuveritelne moc po mimi touzime a porad nic, tak si rada prectu nejake to info, az bych se pak pro neco mela rozhodnout, tak budu v obraze emoticon nemam rada, kdyz jdu do nejistoty emoticon
14. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @hannyy já tak trochu do nejistoty šla...teda něco jsem si zjistila, ale není moc dobrý se nacpat informacema předem...pak se akorát sleduješ, pozoruješ na sobě všechno možný a to početí nepřispěje. Jako třeba jsem přemýšlela o měření bazální teploty, ale nakonec jsem si řekla, že bych se zbytečně sledovala a i jsem nakonec zavrhla třeba ovu testy...nejsou podle toho, co jsem četla moc spolehlivý emoticon
Já třeba první dva měsíce po vysazení antiko jsem byla až trošku blázen...sledovala jsem svoje tělo...a jelikož mě od poloviny cylku pořád bolelo v podbřišku, tak jsem prostě koupila těhu test a co myslíš...nic a to bylo zklamání...další měsíc jsem to měla stejně...testovala jsem brzo a byla zbytečně zklamaná...tak jsem si řekla, že tudy cesta nevede...taky jsem v tu dobu četla diskuze o těhu a problémech s otěhotněním a podobně...ale chtělo to vypnout, soustředit se na úplně jiný věci a nějaký snažení z hlavy vypudit (samo že to nešlo úplně, ale snažila jsem se) a jen si užívat společný chvíle emoticon A ve chvíli, kdy jsem měla i příznaky těhu, tak mě to prostě nenapadlo...napadlo to manžu emoticon Tak mi koupil test a já testovala až 10 dní po vynechání...a jemu jsem než jsem fakt viděla pozitivní test tvrdila, že to je blbost, že to nemohlo klapnout...věřil tomu víc než já emoticon A ty nevolnosti jsem prostě sváděla na rozhozený žaludek ze svatebních oslav...ale asi bylo fakt divný mít rozhozený trávení ještě po týdnu emoticon emoticon
14. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @hanyzka.zel : urcite s tebou souhlasim, ja jsem tim chtela riict, ze to procitani neni na skodu, pokud jen ctes a nezacnes z toho jak ty rikas delat rovnou testovaci maratony :-§ , nehodlam jit do zadnyych ovu testu ani do mereni teploty, mam kamaradku ktera toto vse ma zasebou protoze mela mimodelozni tehu a je na ni videt jen trapeni , ze opet nic...... ja jsem se po vysazeni anti prave vubec nekontroovala, jen asi 3 mes po me to vynechalo uplne a asi 3tydny nic, tak to jsem zacala trochu panikarit, ale pak to prislo a bylo to ok emoticon) to jseem sla ale rovnou k dr. a ten mi dal caje na procisteni organismu :-$ chutnaly nechutne , ale hodne se to zpravilo emoticon) no a od te doby vim, ze 2 dny pred me zacne bolet cele telo a jsem unavena a je to jasna vec emoticon co zase prijde emoticon))
14. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @hannyy jo to je právě to nejhorší, když se začne sledovat až příliš...to pak aniž by chtěla, zažívá stres jako ta Tvoje kámoška. Já třeba asi potřebovala rozjezdovou dobu emoticon Vůbec se smířit s tím, že se o mimi budeme snažit a že tuhle obrovskou změnu v životě chci...
Je dobrý poslouchat svoje tělo...a je dobře, že máš zmapovaný signál, kdy ms přijde emoticon Já takhle po dvou měsících pochopila, že ty bolesti v podbřišku trvají od ovulace do začátku ms...a zesílily tak 2-3 dny před začátkem...ty čajíky mohli být fajn, mě se teda naštěstí nms nastartovala hned...akorát se pak prodloužil cyklus na to, jak byl před tím, než jsem prášky vůbec brát začala...
14. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @hanyzka.zel : tak jsem si stahla z googlu nejake info , cetla i tam vsechny ty dotazy a rady, holt to zkusime dal normalne nektere tipy nam treba pomohou, ale k testovani sama sebe se teda poustet nebudu, ale cetla jsem, ze pokud beres anti dele a v kuse ( 7let ) muzes otehotnet spiz az po roce az si telo sedne ..... takze rok a pul a mohlo by to byt.........dejme tomu, ze to necham do leta a kdyz ani tak ne tak holt zacneme resit veci s dr. V jine diskuzi tu na beremku to s holcinou taky resime, ta ma dokonce ted nejakou kyselinu a buhvico jeste emoticon tak jsem ji rikala, ze bude nas pokusny kralik emoticon ) a kdyz se u nich zadari, da nam presny popis co a jak emoticon)) samozrejme je to jen sranda, kazda jsme jina, ale bylo by to fajn emoticon
14. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
fotoportrét
fotoportrét
berinka1
4
 holky,tak dneska to mame za 200 dni;)))
resime mimuska?emoticon jj, kys.listova, taky jsem bralaemoticon a asi zase zacnuemoticon nejvetsi koncetrace je ve femibionu pro otehotneni a trvni trimestr..ale zase nad tim moc premyslim:/
14. pro 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 Zdravím babinec. emoticon tak ta kámoška co minulý týden porodila už poslala fotečky. Malý je nádherný. Tak mě to hned také chytlo, že bych už takový uzlíček chtěla. emoticon ale přítel říká, až po svatbě emoticon má pravdu. Ale když to tak vidím... hi.
Holky přijde vám, že mají být příští týden Vánoce? Mě teda nějak vůbec ne.. emoticon

Dárky už máme téměř všechny vyřešené. Akrodá musíme pro tchána koupit nějakou peněženku. A netušila bych, že to bude až takový problém... tak musíme ještě pokoukat.
15. pro 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 Hanyzko, ona nikdy nebyla úplně štíhlounká, tak říkala, že si myslí, že je to i tím.. že měla takové menší bříško.
To jsi měla fain, že Ti MS naskočila hned. Já v to jednou také doufám, už snad přes dva roky místo prášků beru ten kroužek, což by mělo být mnohem šetrnější než přímo prášky, ale upřímně jsou to pořád hormony emoticon
Přesně tak, užívejte Vánoce, na ostatní máte relativně čas emoticon to u nás už je o jménech rozhodnuto půl roku. Přišel s tím přítel a řekl, že bychom se měli dohodnout zavčas emoticon ať pak "nestresujeme" v těhotenství. emoticon I když víme, že zatím mimčo neplánujeme, tak přítel o malém mluví téměř každý den ve stylu: "až bude jednou malej Ríša ( chtěli bychom kluky) tak to a ono.. s malým Ríšem budeme to a tamto.. " a tak v podobném stylu mluví emoticon je kouzelnej.
15. pro 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Holky emoticon) to je hrozna tema pred vanocemi, kdyby bylo po mem tak ty vanoce zakazu emoticon
Berinka : emoticon ty si to takto hezky odpocitavas, jo???

@raffaelo : covece kolik je tomu tvemu emoticon) to je rozumnej chlap emoticon) to my ve jmenech nemame jasno, ale rekli jsme si, ze dceru vymysli pritell a kluka ja , my to az budeme, budeme chtit vedet, ja bych to nevydrzela nevedet emoticon) jsem hroznej zvedavec emoticon)
15. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
raffaelo
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Znojmo
 Hanny teď v lednu mu bude 27. emoticon My si to jednou určitě také necháme říct. Ale oba jsme se shodli, že bychom si přáli mít doma dva kluky. Většina ženských chce holčičku. Ale já bych raději kluky emoticon ale stejně si myslím, že to potom bude jedno. Hlavně že to malé bude zdravé. My pro kluky už máme jasno - Richard a Radim ( kdyby byly jednou dva ), a pro holku přítel chce také po mě. Já bych klidně brala Sofie, Sylvie, Melánie.. a ještě pár jmen jsem měla vybraných. Ale to se moc nelíbí příteli. Hodně lidí říká, že jména po rodičích nee, ale mě se jméno Richard líbí, nikoho krom toho svého s tím jménem neznám. A s tím holčičím to je boj no, tam se nemůžeme shodnout ani náhodou.
15. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 @hannyy jo to bude kys. listová, tu jsem jedinou brala...začala jsem s ní asi v lednu a brala jsem jí až do konce prvního trimestru...ale nebrala jsem jí v žádným multipřípravku, ale samotnou. Pak jsem si jen po prvním trimestru na doporučení doktorky koupila jedno balení nějakých těhu vitamínů a brala jsem jen to jedno balení, což bylo na měsíc...jednak je to docela drahý a pak se bojím, aby po těch vitamínech nebylo mimčo obrovský emoticon

@raffaelo tak já taky nejsem zrovna hubeňour, ale záleží, jak se mimi usadí v pánevním dně...to pak nemusí být bříško takřka žádný...moje známá měla kolegyni v práci, kde jí pomalu do porodu nikdo nevěřil, že je těhotná...prostě byla štíhlá a žádný bříško...a před porodem měla bříško asi mojí velikosti...mimčo mělo necelý 3 kila, tak fakt těžko říct, kde bylo schovaný emoticon Tak jména můžete mít rozmyšlený klidně předem...já jsem o tom nikdy dřív moc nepřemýšlela...asi to mám po našich, protože oni o jméně moc dopředu nepřemýšleli a když mamka odjížděla do porodnice, tak měla vypsaný na papíře asi 4 jména...a táta pak volal, jakže se to vlastně jeho dítko jmenuje emoticon Na to mu teda sestra řekla, že to by snad měl vědět on emoticon emoticon emoticon Mě třeba to jméno ani moc nestresuje...zatím je na to čas a nějaký pěkný určitě vyberem emoticon
15. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 @raffaelo : emoticon) tak my chceme parecek , ale jak rikas, v konecnem to je jedno, hlavne ze je to zdrave a roste to jak ma emoticon) me se z holcicich libi Denisa, Dominika, Kymberly emoticon) a z klucicich Patrik, David, Dan emoticon

@hanyzka.zel : no a myslis, ze to co jsi brala ti pomohlo k tehu ?? ja nevim, moc v tyto veci neverim emoticon)
15. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš