Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
1
181
182
Profilova fotka
@svetlovlaska no my meli 40 lidi a prvne to melo byt prave v mikuláši, ja ten kostel miluji a ani bych jiny nevolila , jde o vas- nevestu a zenicha a ne o ten zbytek lidi, sama musis vedet co chcete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se přidávám do klanu. CHtěli jsme svatbu v Mikulášským kostele, ale ted přemýšlím nad Znojemským hradem - jen teda nechápu ty poplatky - viz výše - to je to nějak propojený, že chtějí 11.000 zato že to bude kolidovat s něčím dalším? to tam je více možností? poraďte prosím... "Znojemský hrad v sobotu - 1000,- ze zákona a 3.000,- za pronájem prostor v jihom.muzeu v případě, že je sňatek uzavřen po ukončení sňatků v obřadní síni. Pokud by jste chtěli uzavřít manželství na hradě např. ve 12.00 hod. a současně by ještě probíhal sňatek v obřadní síni, tak opět 11.000,- a 3.000,-
Odpovědět
@hannyy takže na konec jste jí měli jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
@svetlovlaska jj , my jsme meli obrad na Bitove v hradni kapli a hostinu na Rumburaku na Bitove :-)
Odpovědět
@hannyy Ta kaple je moc hezká, tam bych si obřad taky dokázala představit :-) Jenže přejíždět z Bítova do Znojma se mi moc nechce. 2/3 svatebčanů totiž bydlí v různých směrech cca 10 km od Znojma, takže mě přijde zbytečné jim platit drahé ubytování někde na Bítově.
Odpovědět
Profilova fotka
@svetlovlaska a Kolik budete mit lidi ? vsak hostinu muzete mit ve Znojme to urcite neni problem vubec kdyz mate lidi z okoli znojma, mrkni treba na Vranovsky zamek nebo hradni kapli na Vranove , neni to takova paka jak ve Znojme . My jsme to meli na Bitove protoze jsme meli lidi z daleka ,ke vsemu jsme se brali v dobe kdy jsme uz meli postaveno takze pro nas byl Bitov pulka obouch stran :-)
Odpovědět
ahoj, nevíte někdo o nějaké kosmetičce ze Znojma či okolí. Předem moc děkuji za tip.
Odpovědět
@kleninka tak jsme chtěli mít svatbu na znojemským hradě ale když tam nechceč dát 11.000 jen za to že si řekneš čas obřadu, tak musíš počkat až skončí svatby na radnici a pak jdou teprve oddávat na hrad. Paním nám řekla že se klidně mužeme dostat na řadu až v pět večer a že nám to řeknou nejdřív měsíc dopředu (v kolik hodin budeme mít obřad). Tak jsme jim pěkně poděkovali a bereme se na Vranovském zámku, tam je jediná svatba za den a uplně jiný přístup.
Odpovědět
ahojky holky, muzete mi poradit prosim....jsem tu nova Znojmacka a bude brzy svatba....muzete poradit hezke misto pro obrad v zimnim obdobi?? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nevíte jestli na znojemským hradu oddává jenom znojemský starosta? Nebo to může být i někdo jiný? Děkuji ;-)
Odpovědět
My jsme chtěli taky znojemském hradě, ale odradili nás ty poplatky. Tak teď přemýšlíme o kostele. Jaký kostel ve Znojmě můžete doporučit? pro cca 40 lidí. Díky
Odpovědět
@markiss21 Ve Znojmě třeba Mikulášský kostel nebo kostel sv. Hypolita na Hradišti. Je to těžké, ráda bych ti poradila, ze Znojma pochází můj budoucí manžel. Takže Znojmo znám a vybavuju si spoustu kostelů, ale bohužel nevím jak se jmenují :-) Pokud netrváte na tom, že to bude přímo ve Znojmě, tak mne ještě napadá Vranovský zámek. Nebo Lechovice. Je tam moc příjemný pan farář Vácha. Nás tedy oddávat nebude (jsme ateisté), ale známe ho už dlouho a je to jeden z nejlepších lidí co známe.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já si myslím, že pokud se rezervuje čas dostatečně dopředu, tak by byl poplatek na hradě normal 1000 kč? Jinak kostel ve Znojmě na svatby určitě Mikulášský a pak taky Loucký. U Mikulášskýho se můžete fotit na hradbách, u hradu a rotundy a u Louckýho zase u kasáren, u Dyje... Oboje má svoje kouzlo. Já přemýšlím nad hradem Znojemským nebo hrádkem Lampelberg :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Měla jste některá svatbu na zámku ve Vranově nad Dyjí ? Jak jste byli spokojeni? Můžete doporučit ? případně budu ráda za fotky z obřadu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já jsem měla svatbu na Vranovském zámku a mohu jedině doporučit!!! Jsou tam všichni skvělí a ochotní ;) Je tam jiný přístup, takový osobnější. A skvělé je, že spřístupňují prostory zámku pro focení, za ty peníze to opravdu stálo...klidně nějaké foto pošlu...
Odpovědět
@kedynka a mohla by si prosím napsat jaký je poplatek za svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
celkem jsme platili 11tis. - 9tis. byl poplatek zámku (že se tam můžeme fotit a tak nějak vše), 1000 byl poplatek obci, protože jsme nebyli ani jeden z Vranova a 1000 byl poplatek obci, protože nás oddávali jinde než na úřadě...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
dobrý den,je tu někdo kdo měl svatbu v Hnanicich hotel Happy Star? Jak to probýhalo a co vše je třeba zařídit?
Odpovědět
Dobrý den Olous, my ji tam máme předběžně zarezervovanou na červen 2015, pan ředitel je ochotný a dá se s ním domluvit vše, co je třeba a znám mnoho párů, co tam byli nad míru spokojení, takže tímto hotelem nešlapnete vedle, záleží, jakou atmosféru chcete..co ještě ve Zn? kde tam hostinu ? My byli jeste v Prestige-drahé a až snobské, pak v Edenu a Cafe muzeu-tam je to tedy krásne a s atmosferou. Mate take nejake jine tipy, prosím? Dekuji
Odpovědět
Ahojky, my mame v Happy staru svatbu za dva tydny. A zavolali jsme tam kdy maji volny terminy a jeli jsme za reditelem hotelu na schuzku. Zatim si nemuzeme stezovat, je videt , ze svatbami maji opravdu zkusenosti. Pronajali nam zadarmo celou zahradu salonek i restauraci,apartman mame zdarma na svatebni noc a tak, je tam fakt skvela komunikace.
Odpovědět
Já s Happy starem pořád váhám, je tam sice krasne prostredi, venek, ale nijak me to osobne neoslovilo, nevim, zda je to misto, kde to chce prožít. Proto hledam dal.. Jenze co jineho na urovni ve Znojme jeste je ?
Odpovědět
Ahojky,my planujeme svatbu taky az pristi rok asi v kvetnu,ale nic lepsiho jak v happy staru me nic nenapada.je tam ta vyhoda ze vas tam oddaji a muzete tam i rovnou zajit na obed(my budeme mit jen ten obed).
Odpovědět
@allibaba Pěkný je i hotel N v Přiměticích, nebo třeba jeden ze sálů v Louckém klášteře :)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte prosím některá tip na hostinu v okolí Znojmo (popř. směr Jihlava)? Nesháníme žádný hogofogo hotel :) Prostě něco, kde by se všichni cítili dobře a příjemně...Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj holky...chci se zeptat: mate nekdo zkusenosti s Vinarstvim Hanzel v Miroslavi? Planujeme tam udelat hostinu tak budu rada za kazdy nazor. A jeste se zeptam jake byste mi doporucili misto na obrad ve Znojme...kostel nechceme :) diky za info nevesty ;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, můžete mi poradit s nějakým dobrým cateringem? Naše představa je oběd i raut. Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@lennnia dobrý den taky mě budou česat a líčit holky z unanova maji tam salon...jen by mě zajimala jaká je cena zkoušky učesu a líčeni nevíte nahodou?
Odpovědět
Profilova fotka
@gadoda to vůbec netuším, ale zeptejte se jich, řeknou Vám to :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahoj, kde jste se nechaly česat a jak jste byly spokojené. Ještě potřebuji doporučit nějakého DJ, nehrál někomu pan Makovicky?
Odpovědět
1
181
182
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?