Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: kdyby bylo po mem , dam kazdemu penize at si koupi co potrebuje, na jednu stranu cl reken penize to je neosobni, ale na 2 stranu zase nejsme male deti aby se kolem vanoc delal takovy humbuk......lepsi dat penize jak darek, ktery se nebude hodit nebo neco nechteneho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: super ze to dopadlo dobre:) s tim zelezem to byva snad u vsech nastavajicich maminek, obe svagrove taky, a 2 kamosky taky... No vypada to,ze na vanoce nepujde do prace vubec, ze budou mit od vanoc do konce roku celozavodni dovolenou:) Akorat musime stejne hledat jinou praci, protoze jim dali smlouvu pres agenturu, kde ma napsanych 8tis. a na obyc.papiru z te firmy rozpis tech priplatku, ale oficialne to vlastne nikde nemam, tak se obavam, ze mu to ten soud nevezme:(((( hannyy: no tak vcera mamka prohlasila, ze tatkovi darek koupit musim:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: dnes mi prislo srdce na auto, je to nadherne a vazne to vypada jako zive, kytky jsou hadrove no super a je to velke,coz jsem vubec necekala. Ja jsem zatim v klidu, vanoce neresim ani resit nechci. vubec me to nebere letos . ted je blba doba na hledani prace a co kdyby delal v primeticich v pegasu ?? tam nepalti spatne , muj bratranec tam dela a je spokojeny.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: to ja vubec nevim co tam je v primeticich:) a mas fotku toho srdce? jinak balicek bude cestovat pry az 25 dni,tak mozna na vanoce:D
Odpovědět
Ahojk holky, tak je po první adventní neděli...šílený :-) V pátek jsme měli v práci vánoční večírek a bylo to super...spousta skvělého jídla a pití, tak jsem si to i s prckem v bříšku užila na maximum :-) Hlavně jsme popovídali s kolegáčky a vyzkoušeli dobrá jídla. A přijeli i mamky, co jsou aktuálně na mateřských, tak jsem mohla i sosnout nějaký info, jak se mají ta jejich zlatíčka. O víkendu jsem si hrála s pralinkama...získala jsem recepty na 4 druhy pralinek s různými náplněmi, tak zkouším, co to bude...zatím teda nemám hotovo, tak těžko říct, ale každopádně náplně jsou fakt chuťově moc dobrý :-D Jen aby se mi ještě povedli nějaký tvary...aby to nebylo spíš děsivý :-N berinka: tak to je blbý, že má ve smlouvě jen část, ale tak snad mu to soud uzná...těžko říct, je to každopádně škoda :-|
Odpovědět
Ahojky holky, také se po delší době přidávám. Hanyzko, Ty už jsi upekla štolu? Já jsem ji loni také dělala, ale myslím, že tak týden do předu. Nemůže se s ní takhle dopředu něco stát? Nejspíš ne, ale zeptám se :-) Ten sníh se letos povedl, že začal padat přímo na aventní neděli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : :-D tak kdyz docestuje do brezna tak furt dobry :-D Pegas je velika firma a vyrabi tam bud nejake obaly ci co a berou porad lidi, mrkni na: www.pegasas.cz/article.asp?nArticleID... treba budete mit stesti. hanyzka : to jsi stejne sikulka, ze se do peceni tak poustis, me peceni cukrovi nebavi,takze se do toho ani nepoustim :-D :-D :-D odceho jsou maminky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak me uz balicek docestoval:D jako podvazek maji 2x tak siroky co u nas:DD ale jinak nadhera! tak jako na fotu,tak presne to v baleni! No,takze oznamko doma neproslo, mati se zacala montovat i do tohoto, ze pry to mame jak na parte ze oznamujeme ptatelum a znamym, ze to tam vubec nemame davat atp..no ted z toho byla diskuze na hodinu a pul://// chjo, my se asi fakt vezmeme akorat ve ctyrech:/
Odpovědět
raffaelo: nestane se s ní nic, naopak všechny chutě a vůně mají čas se krásně rozležet, aby štola dostala ten správný nádech Vánoc...i v receptu píšou, že se má péct na počátku adventu, případně dříve, aby měla čas se odležet. Mám jí uskladněnou zabalenou v potr. folii a v místnosti, kde je max 20stupňů...stejně to bylo i loni a byla naprosto luxusní :-D hanny: mě pečení děsně baví...mojí mamku zase tak moc ne, ta to vždycky brala jako povinost a mě péct učila od malička moje babička...umím upéct víc než mamina :-N A možná víc než mamka peče doma koláče a buchty můj taťka...takřka každý víkend, někdy 2x do týdne udělá něco sladkého. I cukroví pečeme s tátou...uděláme si atmosféru a krásně nám to jde :-D A do budoucna pro děťátko se to bude i hodit, že mu třeba upeču k narozeninám dort. A manžel má rád sladký, tak je taky rád, že peču, aby nemusel pořád jíst kupovaný...domácí je domácí. berinka: teda mamka se montuje do oznámka? to my jí ho pro jistotu ukázali až bylo hotový a nemohla nic dělat :-D A to se jí nelíbí ten návrh, co máš v albu? To nevím proč, protože to je moc pěkný a žádný extrém (ne jako jsme měli my).
Odpovědět
Hanyzko, máš pravdu, tu co jsem dělala já, tak ty chutě nebyly až tak výrazné :-) ale na to že byla dělaná poprvé :-) Jestli Tě můžu poprosit, poslala by jsi mi ten Tvůj receptík? Jestli to nevadí. Berinko, já myslím, že oznamko je krásný. Přijde mi, že to je katastrofa, jak začnou rodiče kecat do věcí, do kterým "jim nic není". Je to vaše svatba, tak si ji nenechte zkazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: dosel ? doslo i to pro me ?? pockej a kde jste si objednavali oznamka?? ale tak snad to je vase vec jake si vy udelate, ne?? tohle by ti vasi nemeli rozmlouvat..... :-S hanyzka: tyjo tak to je tata sikulka :-) ale jo , treba muj pritel zase rad ji a rad vari..... do peecni se nehrne ale zvladl by to taky, jinak varit umi skvele. celkove hodne pomaha i v byte atd... Ja taky rada varim, ale musim mit nato klid a musim byt v kuchyni sama, popr. mit jen pustene radio, to me tak nejak uvolnia vareni jde samo odsebe. :-)
Odpovědět
raffaelo: jasně, pošlu, je to celkem snadný hrníčkový recept...nejdelší je na tom kynutí a pečení, jinak je to celkem raz dva zadělaný...já už se těším, až jí zase nakrojím a dáme si :-D Letos jsem udělala i pokus a místo části rozinek jsem do ní dala sušený brusinky...chutnali naprosto skvěle a tak jsem si říkala, že proč ne :-N Tak jsem docela zvědavá :-N Nedávno jsem ho taky posílala, tak to jen najdu a budeš ho mít i Ip během dneška ;-) hanny: jo táta je jedlík...taky je to na něm docela vidět...i mi přijde, že to sako, co jsme kupovali na svatbu, tak mu bylo menší...a to jsme ho koupili asi 3 týdny před a padlo mu...však lze posoudit na fotkách :-) Táta je takový spíš kuchařík, ale horší to je s nádobím...to pak vypadá jako když v kuchyni bouchla atomovka, co je schopný ušpinit nádobí :-N Manžel ten vaření moc nedá, péčení vůbec...ale je fakt, že dělá výbornou pizzu a občas něčím překvapí...nedávno jsem ani netušila, že už je doma a on udělal vaječný topinky k večeři...to jsem koukala :-N Ale zase se stará o naše zvířátka...o králíčky a slepice a hodně udělá v dílně, tak je to super...alespoň se nemusím nikde plácat po obchodech, když chci třeba nějakou skříňku nebo tak...on mi to nakreslí, rozepíše, objedná si materíál a udělá sříňku podle mého přání, tak aby mi vyhovovala. Tak já mu za to něco dobrého uvařím...já teda k vaření i pečení mám puštěný rádio, jinak mě to ani moc nebaví...hezky se uvolním a jde to skoro samo...ale je fakt, že pozorovatele mc ráda nemám...to se pak většinou i říznu 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanyzka: tak vidis :-D kazdy chlap vynika v necem, ja mam taky docela strach, ze se nevlezu do satu, tak se musim drzet a ted zacnu s 90ti dnovu dietou, tak jsem zvedava, nerada bych di v breznu pak shanela nove svatebni saty :-D :-D :-D
Odpovědět
raffaelo: omlouvám se, receptík jsem Ti hodila do IP až dneska...nějak jsem v tu středu pak nezvládla...kolegyně v práci po mě pořád něco chtěla, tak jsem na to pak zapomněla jak na smrt. A včera jsem měla šílenou cestu do práce, že mě to netrklo...přijela jsem o hodinu později a byla jsem totálně vykolejená :-( Ale dneska mi konečně svitlo a recept už jsem našla, zkopírovala a poslala ;-) hanny: a to je dobře, že každý vyniká v nečem jiném. Já chtěla před svatbou taky zhubnout, ale nepovedlo se mi to...když jsem se týden před svatbou vážila, tak jsem měla depku, že ani kilčo nešlo dolů...naštěstí ani nahoru. Až pak po svatbě jsem začala hubnout...ale to bylo kvůli těhu, jak jsem nic nemohla, tak najenou šlo 9 kilo dolů...a to bych asi měla docela problém s šatama taky...byly mi akorát a spíš by se daly vzít, kdybych přibrala než zhubla :-N Ale přes Vánoce se zase tolik trápit nebudeš ne s tou dietou? Alespoň nějaký sladký si dáš, protože bez toho ta chuť Vánoc není úplná :-D Teda pro mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: :-D tak ja se netrapim, pozoruji na sobe ze sice nepatrne,ale preci jen neco jsde dolu zhubla jsem ted za 14dni 2kg coz je vykon..... :-D ja nastesti na sladke a cukrovi nejsem :-D ale mam rada sladke jidla.....pohary atak :-D :-D :-D spiz aby mi ten elan vydrzel, ale hubnout chci, clovek se citi lepe....ty jsi snad ani pred svatbou hubnout nepotrebovala, kdyz jsem videla satecky mas stihlou postavu :-D teda kdyz nepocitam mimi :-D ale zase si rikam ,ze kazda bud.maminka v tehu je sexi :-D ja bych taky chtela byt..........i kdyz se snazime tomu dat cas, opet se u nas rozjela debata na toto tema,jennze ja se do toho nechci poustet ted pred vanocemi :-S jeste z toho zklamani pak zase dostanu krizi :-S az to prijde tak to prijde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu nejak dlouho nebyla:) neco na me leze:( dneska jsme se chteli jit podivat do mesta jak prijde z prace, ale s takovou z toho nic nebude:( jinak s oznamkem jsem udelala kompromis, je v albicku:) ale nejradeji bych ho nechtala tak jak jsem ho mela, vsak taky protestovali:))) zhubnuti do svatby? no, ja do tech satu za krk nemuzu pribrat ani deko,protoze je jinak nedopnu:D do tech snerovacich je to v pohode, ale mamku by asi polozilo kdybych si nevzala ty co kupovala... chjo,ja fakt nevim:(
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D oznamka jsou hezke uz jsem je shlidla na fb . ty hele ty me uplne dostavas s tema satama, kolik jich teda mas doma ? 2je nebo 3je ??? :-D prosimte ten muj stoji ve stutgartu a dela 60tii hod. pauzu a nema se jak dostat dom tak aby v ne moh jet s nekym zpet ....... takze mozna bude trcet az do po do 4h dorana venku v kamionu :-S holka ti rikam, ja bych na toto nemela nervy :-S . Jezis co bys ty chtela hubnout? ty jsi stihlounka :-D :-D ja mam ten problem, ze pokud priberu, tak prvne v prsach a timpadem bych nezapla saty vubec jen v pase :-D :-D a to je jaksi malo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy. tak ten posledni vytvor je final verze:) dvoje mam:DDD ale fakt nechtene...:) jo, mam poradny zadek a boky:D ja bych zas v prsach pribrat chtela, ale kde nic, tu nic:D jezis, tak to by me taky nebavilo.. tak at se dostane domu co nejdriv!
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: no zrovna psal, ze nema jak absolvovat cestu zpet, takze to vypada, ze neprijede... ]-( me ta jeho prace tak sere vazne, ja uz ztracim silu ]-( to je porad neco, na nicem se neda domluvit nebyt vazne mych rodicu, nezaridim nic ]-( . Prosimte :-D ty tvoje boky bych chtela videt :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: a co vymyslet nejakou jinou praci? i kdyz pravdou je,ze s kamionem vydela slusne penize.. :DDD no fakt:D ja mam pres boky 107:DD
Odpovědět
Evi to oznamko je krásný. Já bych asi na to neměla mozkové buňky něco vymýšlet :-) a jak to, že máš dvoje svatební šaty? Nějak jsem to možná přehlédla? To si je budeš i převlékat? :-) Jinak koukám, že se tu hubne, vybrali jste si docela blbé období před Vánocema :-) Hannyy, tak toho kamioňáka nezávidím :-( já bych nechtěla, aby ten můj jednou jezdil kamionem. I když to on nikdy ani jezdit nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raffaelo: dekuju:) vyhralo posledni nejjednodussi:) no takova trosku haluz..nechala jsem si jit ty princeznovske podle fotky, akorat s delsi vleckou a uz od boku ne jen vzadu jak je na tech fotkach, mezitim jsme jeli s nasima nakupovat do bratislavy a stavily se s mamkou do salonu co tam byl, no a mamka se zamilovala do tech za krk (ty predchozi se ji vubec nelibi), me se taky libily, ve skutecnosti vypadaji fakt lepe, ale byly objednane ty predchozi,tak mama ze se zrusi objednavka a koupi tyto.. No a objednavka uz zrusit nesla, tak mam dvoje:DD a ktere si vezmu,to vubec nevim:D u tech korzetovych jsem unesena ze sukne a vlecky a u tech za krk se me libi prave to reseni vrchniho dilu..:) ja jeste nehubnu,to az pristi rok..mozna:D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: covece tak jsem ho asi vyhecovala a jede dom, v ne s nim pojedu z amstettnu do stutgartu a nazpatek pojedu audinou sama az dom. ale jeste mi to nepotvrdil,ale to asi proto ze jsem na nej spustiila, no totiz on neni normalni.......kvuli 400km nezustanu trcet 4 dny v mrazech venku kdyz muzu byt doma? co je lepsi?? 107 mas ?? ja mam 110 :-D a v pase mas kolik?? :-D :-D raffaelo: nojo ale penize vydela, jenze je to takova blba prace, nespolehliva a jednou nohou jsi dene v hrobe. ale co uz ? jeho to bavi a moc tak at si jezdi,az bude rodina tak uvidime co dal.
Odpovědět
babinec neštvěte mě, si snad půjdu taky pro metr a změřím se :-D Evi, tak to máš dobré, kouknu ještě jednou pořádně na ty šatky.. tak jedny potom můžeš prodat, aby Ti neležely doma :-) jakou máš velikost, že bych se když tak přihlásila :-) Hannyy, právě co se potom týče té rodiny, tak je to takové na houby.. můj muž sice směnuje, ale bude se mnou jednou až bude něco malého aspon půl dne doma každej den.
Odpovědět
Profilova fotka
raffaelo: na tak sup sup to uz mas byt zmerena predem :-D :-D :-D :-D jak bude mlade tak slibil , ze s tim praskne nebo aspon tak aby jezdil kazdy vecer dom. Ale zatim to holt takto nechame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy. tusim nejak 76:DDD raffaelo: no sup sup, miry:) mam 38/40, saty byly site na miru, ale jsou se snerovackou,tak se daji klidne zvetsit a ty pres krk jsou 36:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: Evi cetla jsi muj odkaz na fb? :-D . No hele tak ja mam v pase vic, takze co resis :-D :-D a bohy se pod satama schovaj :-D :-D uz mas napsane ty A4? Tak mi skoromanza psal,ze je za 2,5h na firme a pak tak hodku k nam dom, takze v 1 rano ho mam doma jak na koni :-D :-D ja jsem vedela, ze ho vyhecuji k tomu, aby prijel dom :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jojo,cetla, uz jsem i reagovala:DD ty ses drsnaaa:DDD to na me by se asik prdnul... jo,nohy se schovaj, ty mam jak sudy:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D ty pockej na to nase kafe......za kazdou vec na tobe co nebude pravda snis obrovsky pohar na muj ucet :-D :-D to pujdou teprve kg nahoru :-D :-D tak se priprav :-D :-D to by bylo aby jsme te jeste nevykrmily :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy:tak to abych si nechala vsit tak 20cm pruh do tech satu:DDDD budes s sebou brat metr,jo?:DDD
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?