Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: my budeme mit taky oranzovo bilou svatbu......no tak ja doufam, ze se nam ta kolona moc nepotrha a preci jen, se da na sebe pockat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky oranzovo bila?:) no ja uz toho mam namysleneho dost, mati prvne na me koukala jak z jara,co to resim rok dopredu, ale pak vlezla tady na brms a zjistila, ze to holky opravdu rok pred resi,tak uz ma stihy taky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci - my druhý dítko neplánujeme, docela nám stačí jeden rošťák. Ono je to ale z více důvodů. My jsme původně čekali trojčata, nakonec z nich zbyl jen Matýsek. Tak se samozřejmě bojíme, že příště by jich bylo zase víc. To bych asi těžko zvládala, mám co dělat s jedním. No a taky právě kupujeme domeček, který musíme poopravit a čeká nás teď placení až do důchodu. Naštěstí už půjdu do práce, tak to bude v pohodě, ale z mateřský bysme to nezvládali. Mám jeden typ pro znojemské nevěsty a ženichy. A to je vláček, viděla jsem ho už několikrát jet svatbu a jedný jsme se zůčastnili i my. Bylo to vážně super. Svatba byla na úřadě a hostina v Louce. Takže my se sešli u ženicha a jeli vláčkem pro nevěstu a pak na úřad. Cestou jsme se skvěle bavili, hlavně taky díky požitýmu vínku. 8-) :-D No a z úřadu se jelo spodem kolem řeky, tak měli mimiznojemští zážitek z okružní jízdy. Jen je to super doprava, pokud bydlí oba ve Znojmě. A nemusíte se starat o auta.
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: opravdu originální ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: my jsme svatbu oznamili v dubnu, v dubnu byl muj pritel zadat o mou ruku, po prvotnich uvahach a slzach mych rodicu, se zaclo hned planovat, nasi spiz honili me, aby to nejdulezitejsi bylo zajisteno predbezne a v prosinci vse jen jeste na jisto potvrdime.....takze jsme meli behem mesice vse zajistene.....jinak barva byla jasna hned :-D , uz mam saty, boty, pritel a tata oblek ,kompletni vyzdobu, bavim se tvorby vyvazku, jinak jsme si nechali poslat oznamka ale bez potisku aby jsme si tam mohli dodelat sve veci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata dlouho jsem tu nebyla, bylo a je toho poslední dobou moc. V práci a se zařizováním. Ale svatbička se neúprosně blíží, a už se moc těšíme zařízené už máme taky skoro všechno a už jen takové ty detaily. Ale je to honička teď poslední dva týdny před.
Odpovědět
Profilova fotka
svatba1261987: ahoj :-D tebe jsem tu jeste nevidela :-D uplne Ti to nezavidim, ja budu asi 2 tydny pred uz plna hruzy :-D jesteze me to ceka az pristi rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, docela koukam, co nektere ze sebe dokazi vypotit za hovadiny,nemyslim tu u nas,ale v tech jinych mistnostech,at clovek koukne na jakekoliv tema, vzdy jsou tam individua,co pisi veci, ktere se k danemu tematu nehodi :-D vsimly jste si toho taky ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny, zatím jsem se jinam moc nekoukala, ale na druhou stranu - asi se ty holky musí někde vykecat ;-) Ty chlapi doma by je za to vyhodlili, ne? ;-) :-o :-p
Odpovědět
kpeta: s tím vláčkem to je pěkný, originální...výborný nápad :-) svatba1261987: tak hlavně, aby všchno klaplo podle představ a bude to paráda ;-) hanny: taky jsem si všimla, když jsem se občas podívala na nějaké hodně živé téma...ale jo, holky se musí vykecat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz me ten muj vidi furt nalezlou na netu a sjizdejici diskuze, clanky atp tak jen zakouli ocima se slovnim spojenim uz zase?:) ale nemuzu si stezovat, kdyz se ho na neco zeptam co se tyce svatby (coz jednu chvili bylo snad porad), tak rekl i svuj nazor, takze neni vse na me:) Akorat u ceho se neshodneme je prijmeni.. Ja si chci nechat sve a pred tim jeho a on trva na tom,at mam jeho..Neni to jen tak vymysl,ale chci sve rodne kvuli nasim, firme atp,kde me vsichni znaji takto..
Odpovědět
Profilova fotka
jasny at se vykecaj, ale at si jdou zvanit na FB :-D berinka: tak pokud te vsichni znaji, tak by nemel byt problem ne ? je snad logicke,ze se vdas a zmenis prijmeni.....myslim, ze to je ta nejmensi vec, ktera by mela delat problem, tata muj ma taky firmu a ja si vemu pritelovo prijmeni :-D ale porad jsem to ja :-D Ohledne vlacku, je to skvely napad, my kdyz jsme resili, kde svatbu, tak jsmee si rikali, ze kdyby jsme delali hostinu nekde treba v Altanu, tak by jsme taky zkusili ten vlacek, ze by to hlavne pritelovu stranu zajimalo a potesilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak nervičky tak nějak začínají už pracovat, už jsem nemohla spát na dnešek, pak jsem byla v práci úplně vyřízená. berinka1: Já si myslím že i ženská by měla mít možnost ponechat si příjmení. Nemusí se podřizovat s Příjmením jen ženská a chlap, ne. Samozdřejmě je to tradičnější ale nelíbí se mi to že se to bere jako samozdřemost. Když po něm nevyžaduješ aby si vzal tvoje jméno tak by mohl slevit s tím že budeš mít obě dvě jména. Já mám vplánu ponechat si příjmení v mužském rodě bez ová.... Docela by mě zajímala reakce přítele kdybych si chtěla ponechat svoje příjmení. Naštěstí tento problém nemáme jeho příjmení mi vyhovuje.... Doufám že budeme mít ten příští týden pěkné počasí, nechtěla bych aby nám pršelo :-( ale poručit se dešti a sluníčku nedá...
Odpovědět
Zdravím holky po delší době :-) koukám, že nových nevěstinek je tu hodně. Marcelka je těhu :-) já jsem ji viděla i s manžou nedávno a přišlo mi, že má bříško, ale nebyla jsem si jistá. Marci co to malé bude? Teď je hodně kámošek těhotných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ten vláček je dobrej nápad :-) ale aby to taky v sezóně šlo :-S snad jo. No nakonec ty Jaroměřice jsou super nápad, je tam myslím i krásná zahrada (jestli si dobře pamatuju - byla jsem tam naposledy v 5.třídě) ale zámek je pěknej. Je fakt, že na znoj. radnici by se měli s těma termínama trochu vzpamatovat a udělat si nějaký systém. Třeba do 13. hod na radnici a od 13. hod na hradě... tohle co dělají je na prd... Holky, taky jsem si chtěla nechat své příjmení, ale nakonec jsem se rozhodla pro tu tradici a vzala si po manželovi.. Je to lepší už kvůli dětem - maminka se jmenuje tak, děti tak... myslím, že si na to člověk zvykne a není to takový problém. Ale je to každého rozhodnutí x-) svatba: tak držím pěsti, aby vše dobře dopadlo! Počasí určitě vyjde! ;-) hannyy - to se máte, taky bych jela k moři... my jsme byli v červnu na 4 dny v Chorvatsku, no a pršelo :o) tak snad příští rok někam poletíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Cat : ja jse byla ted v lete na zamku v Jaromericich, nerikam , ze neni hezky, ale myslim, ze budes rada, kdyz si tam nekde najdes misto na delani fotek, z venku nic moc ale vevnitr je krasny Tesime se oba moc, protel si konecne odpocne od volantu a aji ja uz to potrebuji jak sul, mam v posledni dobe od operace takove stresy v praci az to hezke neni......
Odpovědět
Profilova fotka
Cat : a jestli to vubec delaj? vzdyt oni maj taky sezonu jako vsude jinde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já si beru příjmení po nastávajícím manželovi, beru to jako Cat - je to přehlednější a tradiční. Berinko - jedna má spolužačka Eva B. je z Hostěradic a tuším, že to s Alešem tak před cca 2-3 rokama v Jaroměři měli a fotky z interiéru dokonalý! Možná jí znáš, mají roční holčičku, tak se jí zeptej... Svatba: Držím palce, ať vše vyjde včetně počas! ;-)
Odpovědět
Kpeti..tak to se nedivím,že raději zůstanete u jednoho rošťáka:)) Tak domeček..to je krásné a kde? rafaelo... No,zatím se snažíme třajit pohlaví,ale nejbližší to ví,takže jen otázka času,kdy to vyletí dos věta:)) Ale nechám si to pro sebe:) svatba....nenervuj,kdo ti ty pytle pak bude maskovat:))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci - je to v Kravsku, on Lukáš odtud pochází a bydlí tam jeho rodiče. Vlastně hned u sousedů. Takže hlídání přes ulici. :-D Minule jsem ti zapoměla pochválit kočárek. Taky se mi líbí a chtěla jsem ti napsat, že tuhle barvu tady nikdo nemá. No a dneska jsem ji viděla za výlohou v Bambinu. Jen podvozek byl GTX. :-D svatba - jo nenervuj, stejně už to moc neovlivníš. Nachystaní určitě jste, tak bude fajn. Nakonec nebudeš mít na nějaký nervy čas. :-D
Odpovědět
Peti...to je asi z mé iniciativy,že jsem se na ten kočárek ptala 3x. No a já koupila nakonec jinde (u gymplu)a jiný podvozek:))))Tak nebudu originální :-x V Kravsku se bude bydlet suprově,tak ať vám to stavění odcejpá :-D
Odpovědět
Kristy,tak vám přeji,aby vám to všechno vyšlo i počasí. A nenervuj se. Je to třeba jen jednou v životě,tak je potřeba pořádně si to užít. Vše strašně rychle uteče. Já mám dva roky po svatbě a mluví se o tom dodnes :-D A máte super datum- mám zrovna v ten den narozky :-D Marci ať vám miminko krásně roste a hlavně ať je zdravé. Přidávala jsem si tě na facebooku,ale asi jsi mě nepoznala. 8-) Raf,kam jsi se nám vytratila?
Odpovědět
Marci, ale jak jsme vás s pepem viděli, tak to na Tobě vůbec nešlo poznat, že jsi těhu. Jsem se pak ptala muže, jestli si všimnul, jestli máš bříško nebo ne a on, že si také nevšimnul :-) Jestli by jsi chtěla, tak pošli SZ, to víš, já jsem hrozně zvědavá :-) a kdy máte termín? Hani, já jsem jenom nakukovala, ale k psaní jsem se nedostala, bylo toho poslední dobou nějak moc. Co se týče školy. Řešili jsme nový auto a pořád něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja vazne z toho sveho nekdy nemuzu :-D je milej na jednu stranu, vcera zas perlil :-D rika : milacku, a jako podekovanim vasim za tebe, kdyz budeme davat ty dorty-dortiky- kolikapatrovy ty dorty se delaj ? :-D rikam , no co ja vim asi 4 patrove,aby prevysily nas spolecny,podekovani rodicum je prece vyznamna vec taky :-D a ja jsem ho moc nebrala vazne, a vzdy mu tak neco soupla do platzu,on si pri tom delal nejakou praci, pak sel spat a ja uklizim veci ze stolu a rovnam jeho veci,aby je neezapomel,a ted koukam, ze si vse,naco se me ptal psal a delal si u toho !!! jako ze je to dulezite :-D tak jsem mu rano ve 4 rikala, ze jsem mu jeho zaznamy trochu vecer poopravila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
biene: tak to neznam..jsme tady teprve 3 roky a stejne spise v brne, teprve se tady budeme definitivne stehovat:) hannyy: no tak to me vazne pobavilo:))) ten muj se o to tak nezajima, akorat kdyz mu chci neco ukazat, tak me rekne ze uz to videl:) no nejak to moc neresi;) v nedeli do tech jaromeric jedeme,tak jsem zvedava.. aspon ze vyjde pocasi:) s matrikou i se zamkem to je domluveny, v dubnu mame prijet podepsat papiry, vybrat hudbu atp..Prave ze v jaromericich zadne prazdninove ani hodinove omezeni nemaji...by me zajimalo ci to je vymysl.. hlavne na tom hrade ve znojme, presne jak pises, klidne to mohli rozdelit takhle..
Odpovědět
Profilova fotka
No všem vám moc děkuji za duševní podporu ale těm nervičkám se bohužel neubráním, to se prostě nedá. Ale to je úplně normální, čím více se nám to blíží, tím více na ten náš den musím myslet. Uteče to hrozně rychle, za týden to tu máme a všechno to ze mne spadne a já si ten den užiji jak jen to půjde. Marci: No kočárek ti musím pochválit i tady veřejně, ale ty víš že se mi fialová líbí moc...:-)) Je to strašné jak ten čas letí, aji tobě :-) (Vám) uteče to jako voda a bude leden, mimiško!!! Taky se těším a hrozně moc vám to přeji... Hankajur: Nervičky snad povoli v sobotu ráno 28.8 a já si ten den dostatečně užiju, s těma mýma nejbližšíma. A pak na ten den budeme vzpomínat, no prostě tak to bude :-)) a basta... Raffaelo: No Marcelka má teď bříško tak akorát na maskování. Jak se jí zachce, ono hodně záleží co si vezme na sebe, jednou na ni koukám co ji to tam za těch pár dní narostlo co jsme se neviděli a z toho to na ní nejde skoro ani poznat. Ale prospívá ji to jenom ke kráse....:-) s bříškem ji to sluší.
Odpovědět
Kristýnko, já se teda červenám:))))))) Veru, termín mám 18.1.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky jaky jste mely veekend? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:)) vikend byl narocny, sobota stravena na vystave v ostrave a vcera generalni uklid celeho baracku:) A mame novy domaci prirustek:))) z vystavy jsme prijeli o jednoho vic..poridili jsme kocoura mainaka, takze celkem uz jich je doma 5..No doufam, ze se nam uz podari to mimi nebo se ta kocici farma jeste rozroste:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : :-D tak to jste si udelali radost :-D ja jsem taky mela narocny vikend, pak jsem cestovala za znamou na 2 dny do Zlina a pak me cekala cesta dom do rajchu 4,5 hodky :-D ale jo dojela jsem cela, tak proc ne :-D tento tyden dokoupim posledni veci na dovcu a pak uz frcime :-D jak jste dopadli s tema Joromka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?