Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka: a kde jsi to chtela na Vranove ? Hanyzka: juhu :-D to muselo byt krasne vid ? videt ten maly zivot :-D jen hezky papejte dobrutky a budte obe zdrave at v pooradku mrne roste :-D Holky mely jste na svatbe proslov ? kdo ho rikal ?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: na zamku..cervenec/srpen svatby nedelaji,snazila jsem se presvedcit pani at presvedci kastelana a nic no:( je to pred temi svatky,tak pry budou mit natriskane.. Ted jsem se dozvedela,ze pokud to nebude tam,tak pry tatka nikam nejde, ze na radnici se mu to nelibi..No komplikace rok pred:/
Odpovědět
berinka: díky, hele a co Znojmenský hrad? ten má taky svoje kouzlo a je to pořád lepší než na radnici...myslím, že Cat tam měla svatbu letos...doufám, že se nepletu :-D hanny: byla to paráda...pořád tomu nějak nemůžu věřit, že tam je...no až bude kopat, tak tomu budu věřit asi mnohem víc. Dobrůtek moc papat nemůžeme...po sladkém je mi na zvracení a ještě po zmrzlinách, mléce a mléčných výrobcích...snesu jen všechno slané a ovoce a zeleninu...v sobotu mi dokonce nesedl multivitamínový džus :-S A dneska jsem si dala okorku a taky moc nesedla :-( Fazolka si docela vymýšlí...mám chuť na pečenou kachnu se zelím :-N , tak si říkám, že bude asi dost po manželovi, protože ten by kachnu mohl mít každý týden alespoň 2x 8-( Jinak my jsme proslov neměli...ono stačilo, co se napovídalo všechno během obřadu v kostele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka - a nepřemýšleli jste teda o přesunutí termínu? Vám by to stačilo o týden,ne? A po zkouškách už bys taky měla. Nebo pak až po prázdninách. Jinak bych taky zkusila znojemský hrad. I na focení by to bylo fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka : taky bych zkusila zmenit termin pokud stojite jen o zamek, ale je to tam dost drahe, mas jeste casu dost.Ale znojemsky hrad je taky pekny. hanyzka : tezce zavidim :-D ale jen tu fazolku :-D ty nevolnosti vazne ne :-D :-D hele a co jste v mikulasi platili za poplatky ?
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzel jediny realny termin je 2.7.,duvodu je vice:) Na hrad jsme se zeptat byli, ale pokud chces vedet driv nez mesic pred svatbou v kolik hodin to bude,tak musis zaplatit 10tis.:/ pry maji narizeni,ze svatby na hrade az po vsech na radnici a toto se uzavira 30 dni pred terminem.. A kde se tam da fotit? prave ze na foceni me to moc neprijde:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berinka, no to vám nezávidím, no ještě, že máte dost času to vyřešit. A na hradě se hodně svateb fotí u rotundy nebo u hradeb s výhledem na kostel. Mě tam teda přijde docela hezký prostředí a navíc kousek odsud jsou docela hezky spravený Karolininy sady. Na těch cestičkách bych si taky pár fotek dokázala představit.Třeba tady http://www.znojmocity.cz/vismo/dokume...
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: jj,jeste ze cas zatim je:) tak o tech sadech vubec nevim,diky za tip:) pravdou je,ze znojmo skoro vubec neznam, bydlime v hosteradicich teprve 3 roky a pracuju v brne,takze znojmo jen obcas:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: a proc treba ne v kostele ? no tak to bych v zadnem pripade ty penize nedala jen kvuli terminu dat takove penize ? to ani nahodou !a co hrad Bitov ? tam se taky delaj svatby. a to mate takto dany hrad nebo zamek ? myslim, ze by jste se meli snazit taky prizpusobit danym podminkam a znojmo je male tam tech moznosti opravdu bohuzel moc neni :-( , nebo treba zamek v Miroslavi,zamek Jevisovice,atd .... mrkni na net jake mate prilezitosti
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no prave, prijde me to jako vyhozene penize..na bitove taky o prazdninach svatby nedelaji.. Jedeme zitra k nasim, tak uvidime co vymysleli:) nechceme si do toho moc kecat,ale kdyz to plati z vetsi casti oni,tak se musime castecne prizpusobit..:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: mrkni na ty tipy co jsem ti napsala, treba budete mit stesti, nam to plati taky z hlavni casti nasi, my si paltime jen vyzdobu,saty atd a prstynky, jedou v tom jeste s pritelovyma rodicema, ale my mame volnou ruku, muzeme si vymyslet, i kdyz na zacatku nam bylo taky do toho extra kecano az jsem mela strach, ze se nedohodnem na nicem, ale chce to cas....... :-D zase je to vas den a ne jejich, ma budouci tchyne chtela pozvat na mou ci nasi svatbu pulku jejich pribuznych teticek a bratranku, my byli behem 10 min na 60 lidech jen z jejich strany ! :-D ale i kdyz jsem riskovala tezky jejich hnev a zavrhnuti, tak to proslo a jsme na stalych 30 lidech :-D
Odpovědět
hanny: v Mikuláši jsme neplatili poplatky vůbec žádný, jen jsme dali příspěvek na kostel po svatbě...plus taky rodiče něco hodili v kostele do kasičky, jinak jsme neplatili nikde vůbec nic...cožmě docela příjemně překvapilo...myslela jsem, že budeme muset třeba platit něco na matrice, když jsme si tam byli vyřídit papíry, ale nic...a ani nevím, kolik manžel do kasička vlastně hodil :-D Jo s fazolkou to není snadný...ale pořád doufám, že ty nevolnosti časem přejdou...ale třeba dneska je mi blbě, ale protože jsem hodně blbě spala...o půlnoci mě vzbudila bouřka...pěkně hnusná. Pak nám začalo protékat stropem...asi vítr posunul tašku...bylo to fakt šílený. Proud vypnuli a nešel ještě ani ráno, kdy jsem vstávala do práce, tak jsme s manželem jeli k našim, kterým jde alespoň voda, i když ne proud. Ráno jsem ještě oběhla zahradu a zjistila jsem, že nám vítr skácel meruňku...loni jsme přišli o jednu a letos o tu druhou ;-( Byli tam přes 20 let a teď to tam bude prázdný :-( Tak jsem si tady trochu postěžovala, co? Dneska mám nějakou depku, jak je mi špatně :-( Ale ono to přejde... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuju radu od zkušenejch - za kým jít na svatební účes? A víte někdo jak peče cukrárna v Kasárnách (máslové trubičky)? Děkuji :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biene : nechci te odrazovat,ale moc jsem na ni neslysela dobre reference, pokud chces jen maslove trubicky tak se zeptej v primeticich,tam je na sidlisti cukrarstvi Bajo , nam bude pani pect vsse na svatbu, jsme s ni dlouhodobe spokojeni nema konkurenci na ucesy ti muzu dat c.na moji kadernici, me dela porad vlasy a ma super ceny , cese svatby, jeji slaon cesal na Svatebnim dnu v prestizi vsechny mmodelky ma salon ve Znojme hanyzka: takova az bourka u vas byla ? tady byl jen vitr, ale jinak neprselo, urcite se ti aj ty nevolnosti zpravi, bude zase dobre, tak si treba muzete na zahrade zasadit s manzelem vlastni strom....mysli pozitivne, at fazolce neskodis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: jo uz jsem taky slysela, ze se tam nic neplati, ale tak my jim taky hodime na tu faru penize, platili by jsme vsude, nechci nic zadarmo. Jo holky jinak jsem zmastila dohromady dekovnou rec pro nase , bude to male prekvapko, me podekovani za cela ta leta , co se o me starali a podporovali me
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: Jde mi konkrétně o objednávku dortu/ů :-) drobné pečivo objednala mamka u paní Dufkové v Těšeticích, pak nesmí chybět bomba kremrole ze Suchohrdlí - ty mohu všem doporučit - ale nevím kam na dort... No snad ta pí Dufková dělá i dorty - to by bylo jednodušší mít vše z jednoho místa... 8-) Jinak jsme se právě vrátili z prodejny a máme rezervované prsteny, 2.9. budou hotové ;-) Máme takové absolutně jednoduché... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové nevěsty, my jsme slavili první výročí. Docela vám to závidím,mě přípravy na svatbu moc bavily. No,teď připravujeme zase pokojíček, kupujeme kočárek a tak..hold je pořád co dělat! Zdravím starousedlice!!!!! Jinak Bajo teda nedoporučuju, mě osobně cukroví vůbec nechtnalo..ale asi jsem rozmazlené z domácího:) radši bych se poptala po vesnicích a tetkách..ty pečou nejlíp. My měli svatbu v Jevišovicích na nádvoří,stálo to myslím 500,ale už by měla být možná spravená kaple..ta je krásná,není posvěcená,tudíž nemusí být nikdo pokřtěný a jde to i přes prázdniny!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj My jsme cukroví měli taky z přímětic z cukrárny Bajo a bylo výborný. Ale vím, že si někdo stěžoval na vánoční cukroví, že nebylo dobrý. No a kremrole z Kasáren mi taky chutnají a mají i výborný zákusky (dělají i mini), ale jaký mají drobný cukroví nevím. My bysme cukroví brali ze školy na Dvořákový, ale měli jsme svatbu koncem června a to už tam nepečou. Co vím, tak si je lidi chválí a mají i dobré ceny. No a mám kamaráda kadeřníka, je taky moc šikovný. :-D macinka už má taky první rok za sebou, to to letí. :-) My už taky jedeme druhý. No a vybírání výbavičky a vůbec kočárku docela závidím. Tohle mě fakt bavilo. A hlavně jsem blázen do kočárků, tak pořád koukám,co je novýho na trhu. :-) Prozradíš, jaký jste vybrali? Z facebooku vím, že je fialový, ale nechtěla jsi víc prozradit. Tak že by aspoň tady? ;-) No tohle už máme za sebou, my už se chystáme na školku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny! My jsme měli cukroví porůznu - koláčky z Dvořákovi - škola, a cukroví myslím nějaká paní z Blížkovic (myslím). To měla teda za úkol mamka, já jsem ani nic nechtěla. Ženich si brali skoro vše od Brančové (nebo jak se jmenuje) z Přímětic. berinka1: jak jsem psala, nám to taky řekli s tím časem, ale je fakt, že jsme měli svatbu v květnu a nám to prostě vyšlo na těch 13 hodin (to byla asi náhoda). Teď v říjnu máme jít taky známým na svatbu na hrad a čekají na upřesnění času, pak teprve budou posílat oznámení. Je to divný, ale prý tak nějak dopředu s tím každý počítá a oznámení dostane až bude čas 100%. Na mně tam nebyly paní moc příjemné (na matrice), ale nakonec když jsem tam volala asi 2 měsíce před svatbou, tak mi jedna řekla, že se budou snažit na těch 13 hodin tam být. Jen si tam nezapomeň říct, že chceš zpěvačku, varhanici a recitátorku. Oni to snad někomu ani neřeknou, pokud se na to nezeptá. Na hradě jsme platili varhanici 500 Kč, že si tam musela dovézt své varhany.. ale to už bylo jedno... Vranov prý stojí 10 tisíc, je to teda fakt moc. Přitom ten sál předků na znojemském hradě je podobný tomu na Vranově (akorát samozřejmě menší). Nebo ten Mikulášský kostel... ten je super. Jinak přípitek u nás měl svědek od ženicha. Táta se do toho nehnal a prostě to taky vyšlo :o) On se to dozvěděl asi 5 minut před, takže to bylo spontánní.. Gratuluju všem budoucím maminkám! Ať je vše OK! ;-)
Odpovědět
Ahoj Peti, mám vybraný espiro Enzo Evo...... http://ajashop.mimishop.cz/detail.php... původně jsem měla vybraný Mutsy 4 rider,ale ta korbička je tam maličká,že bych s fusakem mimčo nevmáčkla. A i ta cena...20.000..tohle je přece jen lepší...a chválí tu značku,tak snad dobrý... A co 2 mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze je to podle kaazdyho, co mu chutna, my jsme s bajo spokojeni moc, nikdy nebylo nic zkazene a vse je cerstve i vanocni cukrovi, prave ze na kasarny mame vzdy smulu, i kdyz to mame kousek od baraku. biene: hmm urcite je nejlepsi a nejpraktictejsi mit vse z jendoho mista. tak snad to dopadne u vas dobre.koukam, ze uz i to nejdulezitejsi mate :-D ja se tesim na vybirani prstenu :-D s pritelem mame moc radi zlato a urcite si to uziji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nas to s prsteny bylo celkem rychly... koukali jsme po obchodě co maji, zjistili, že žlutý zlato nepasuje ani jednomu, zjistili, že šířka 4mm je akorát a pak šlo o zpracování povrchu. Že budu mít bez kamene jsme věděli... Navíc prodavačka byla taková rázná, takže ta tomu ty grády přidala ;-) Jo, kdybysme chtěli s kamínkama, se zdobením, to tam stojíme ještě teď ;-) Líbila by se mi spousta prstenů, ale ten jednoduchý je taky krásný ;-) Vůbec ten fakt, že jsme do toho obchodu KONEČNĚ dorazili, mě těší ;-) Jinak zítra mi poštou dorazí návrh obrázku na oznámení, tak uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene : uhh no tak to jsem pak zvedava na nas, my budeme mit prsteny od pritelovyho znameho, ma zlatnictvi a dela krasne veci, chceme urcite ja s nejakym kaminkem urcite bude aj ryti :-D prsteny jsou pro me dulezite, hodlam se vdat jen jednou, kdyby to nahodou nevyslo :-D tak at mam nejakou hezkou vzpominku, po 2 uz bych se nevdala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, nutno podotknout, že jsem to měla dopředu obhlídlý, vybrali jsme obchod, ve kterém mají velký výběr a vše na webu, takže jsme dopředu věděli, co jdeme kupovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no uvidime jak to dopadne,protoze nasi zacali vymyslet, ze bychom to udelali na zamku v Jaromericich, poplatek polovicni, o prazdninach problem neni. Ja bych to s tim hradem moc neriskovala, prece jen v kvetnu je svateb mene jak pises cat, ale v tom cervenci..a vzhledem k tomu, ze se ma sjet rodina z ruznych koutu CR, vlastne i evropy,tak musime posilat oznameni tak v dubnu,abychom nemeli napsane ve 13hod a nakonec to bude treba ve 4,ze..:/ fakt nesmyslny poplatek za tu hodinu:(
Odpovědět
Profilova fotka
biene : my budeme kupovat az v pristim roce, pockame si na novou kolekci, ale uz se divame po ocku na prstynky, presdtavu mame, nevidim v tom nejaky roblem :-D ted nas ceka 2 dovolena letime na 14 dni do tunisu rikame si ze porad mame casu dost :-D ale pritel ma nervy z te dochazky k fararovy to mame od prosince, me je to celkem jedno, pro svatbu v kostele udelam vse, moc to pro me znamena......on by na urade ani nechtel a ja taky ne, takze ten kostel. :-D berinka: prosimte a ty pochazis odkad ? nejsou tak nahodou Jaromerice n/Rokytnou uz okr. Trebic ? kolik ze budete mit zhruba lidi ? Taky jsem tak nad tema oznamkama premyslela, text a takove ty veci mam, mame objednane oznamko bez potisku a pozvanky ke stolu, kamaradka mi pak jeste doladi ten zbytek s nasi fotkou, tak je blbe, ze se o svatbe mluvi a lide se tesi, ale preci to posilani oznamek je uz takovy ten krok, na ktery se snad tesi vsechny nevesty, ted je to cerne na bilem :-D ale pokud clovek jeste mesic pred svatbou nevi v kolik hodin to bude, je to opravdu blbe ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: prosim te uplne puvodne z ostravy, pred 6 lety jsem se presunula do brna kvuli skoly a pred 4 se usidlila natrvalo, pred 3 koupili nasi domek v tech hosteradicich:) trosku slozitejsi:) tatka odmita svatbu na urade, na vranove kvuli tem prazdninam nic,hrad je pase kvuli te hodine- mit to v zime nebo takovy ty moc nevyzadany mesice tak to neresim, ale takhle.. vymyslel presne jak pises Jaromerice nad Rokytnou.. je to od nas pul hodinky cesty. Jj, oznamka cerny na bilem:) taky uz mame vymysleno, naprosto jednoduche, ja chtela s fotkou, pritel nechce,takze to necham podle nej..
Odpovědět
Profilova fotka
jo, bude cca 65 lidi, bude domluveny autobus od znamyho a tak 4 auta, pro me,zenicha,rodice, svedky..Jinak by jelo asi 18 aut jak jsem to pocitala:D
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka: tak pokud je to jen pul hodky tak to jde :-D a to mate dobre vyreseny s tim autobusem, to by jinak byla velka kolona a treba aj problem by byl udrzet tu kolonu po sobe, my bydlime asi 20 min loudavou jizdou od Znojma, co jsme tak pocitali tak bude mit asi 10 aut zatim, snad se to nejak posklada :-D a v jake barve to budete mit ?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, lepsi autobus:) taky bude nazdoben;) 10 aut mela svedkyne co se vdavala loni, jeli jsme pres cele brno a taky jsme na sebe museli cekat,protoze napr,. na krizovatkach nestihnou vsichni projet, obcas tam nekdo vjede atp.. oranzovo-bila (spis kremova), puvodne mela byt bilo-zelena, ale pak jsem ji zavrhla, protoze napr. mati a svedkyni zelena neslusi a ja je chci mit taky sladeny:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?