Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: taky jsem byla ve Zline :-) na Trnkobrani ve Vizovicich, v Lesne atd... u znamych :-D berinka: vy mate doma 5 kocek? Ty jo.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: dovcu zavidim:) my letos nic..sice jsem vyhrala v praci poukaz na dovcu,ale nechavame na libanky:) taky narocnej vikend:) berinka: jj, koukni na www.zbruzovic.cz :)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: dovcu zavidim:) my letos nic..sice jsem vyhrala v praci poukaz na dovcu,ale nechavame na libanky:) taky narocnej vikend:) cathellen: jj, koukni na www.zbruzovic.cz :)
Odpovědět
Profilova fotka
cat : ja jsem byla ve zline a slusovicich , a vubec jsem nezabloudila :-D berinka: no my asi budeme mit libanky v arab.emiratech, pritel se zblaznil a chce tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak to bude zajimava dovolena:)
Odpovědět
Berinka: jé, taky mám doma 5 koček :-) z toho jsou 3 letošní koťátka (naštěstí samý kocourci)...a jejich mamka už ale další mít nebude, to jsme jí minulý týden zatrhli kastrací, jinak bysme za chvíli doma měli kočičí farmu...což manžel absolutně odmítá...na něj je i 5 kočičáků moc :-N Jinak jsem tu dlouho nebyla...nějak to nezvládám...mimi mě lehce zlobí :-S Domů z práce přijdu totálně vyřízená...ale už mám průkazku a těším se na další kontrolu, kde by už snad mělo být vidět víc...na tu chce se mnou jít i manžel :-) hanny: páni, Emiráty, to bude super dovolená, to úplně chápu, že tam chce jet, taky bych se tam jela podívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: no teda asi mimi taky zlobis :-D nebo jen ti rika,abys vedela, ze ho mas :-D to se urco srovna , urco to bude zajimava dovca, muj chlap je blazen do cestovani, ale ze by zrovna emiraty? me to moc romanticke neprijde,ale tak proc ne ? :-D
Odpovědět
hanny: jo, alespoň vím, že je tu se mnou :-D já nezlobím, já jsem hodná holka :-D :-D :-N uvidíme, jak to bude příští týdny... Já viděla fotky z Ománu a bylo to krásný x-) byl tam kamarád před asi 2 roky...je to jiný svět a i ta romantika se tam dá najít...hlavně, když si vezmeš...samy dva v úplně jiném světě...jiná mentalita lidí. My se oba zamilovali do Skotska a to sjme tam nikdy nebyli spolu, ale každý zvlášť...já 2x, manžel 3x plus jednou částečně i v Irsku...pořád přemýšlíme, kdy se tam znovu podíváme...tentokrát spolu...asi to bude nějakou dobu trvat...s miminkem asi spíš pojedem k moři než pod stan do deště :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: a davas mimi jen same dobroty ? :-D musis ho rozmlsavat :-D pristi tyden nas ceka ten tunis, vcera byl pritel doma, uz se tesi , ze si oba odpocnem a budeme se snazit jen o mimi a relaxovat :-D coz je hezka predstava :-D :-D
Odpovědět
hanny: snažím se mu dávat dobroty, ale je dosti vybíravé :-N Jen tak něco se miminku nelíbí :-S Jé, tak to krásnou dovolenou s relaxem a snažením...mě by teď stačila dovoelná plná relaxu...a dočkám se, ještě týden v práci a pojedem na chajdu relaxovat...konečně žádný vstávání do práce...alespoň na týden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka : :-D dekuji my se moc tesime :-D po dovolene bude seznamovani rodicu :-D to bude taky mazec,ale tak lepsi ted nez na svatbe,ne ? at si na sebe zvykaj :-D
Odpovědět
hanny: tak naši se viděli před několika lety...teda jen mý rodiče a tchýně...a dalších asi 6 let se neviděli...a na svatbě si skvěle rozumněli. A v na září se dohodli, že stráví týden spolu na chatě :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanyzka : no tak to by u nasich nefungovalo :-D oboji jsou extremne rozdilni :-D takze jsme se rozhodli , ze je musime seznamit co nejdriv at si zvykaj :-D sand si za tech 8 mes zvyknou :-D :-D :-D
Odpovědět
hanny: tak to naši jsou taky...nejdřív to vypadalo, že si moc rozumnět nebudou...po tom prvním setkání...pak už moc po setkání netoužili...a na svatbě to vyšlo krásně :-) Asi za těch pár let ještě dospěli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka : ja doufam, ze to klapne, ted mame jiny problem, a sice :-D ja se tomu smeji, ale vim, ze je to vazna vec, bracha od pritele ma hroznou zenu,ta se ale hrozne pohadala s tatem od pritele, bylo to tak huste, ze ten tata rek, ze ona u nej zkoncila a ze on ji neuznava, musim podotknout, ze jsem pri te hadce bohuzel byla a on byl plne v pravu a rek jen pravdu...no kazdopadne, my s pritelem mame strach, prootze na svatbe muze byt jeste pak nejaka scena, ja jsem myslela, ze casem oba zchladnou a bude fajn, ale jak je videt, tak tata jak se zarekne, tak nepovoli.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hannyy: řeším něco podobného - myslela jsem, že naší svatby se to týkat nebude, ale bohužel to musím řešit - pozvala jsem někoho, kdo bude z historických důvodů trnem oku mýmu tátovi... No, nevim nevim, jak to vyřešíme. Zatím přemýšlím jak na to, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrknite prosim na hannyyradulka.rajce.idnes.cz/nastenka/ mam tam novou fotku, shanim takovy coctailovy kloboucek se sitkou, ale 2tis se mi za nej davat nehce :-D kdyby jste vedeli treba kde se to da sehnat ? tady na bazaru byla jen ta sitka ,ale ja nez se rozkoupala, bylo to fuc :-( diky moc Biene: teeda a ja myslela, ze je ny zas budeme mit neco extra :-D je to blbe pac se na to clovek musi divat a je mu to o to vic lito :-| drzim palecky at to dobre ustanete :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatbu máme úspěšně zasebou, všechno probíhalo podle našich představ, prostě celý den. Aji nakonec to počasí vyšlo pěkně i když to nevypadalo. Všichni se perfektně bavili a to ás těší. Teď už si užíváme minilíbánky v jednom hotýlku na dvoudenním romantickém pobytu, pořádně nás tu rozmazlují...
Odpovědět
Profilova fotka
svatba ; :-D no vidis holka a to bylo stresu :-D to je fajn,ze vse probehlo jak melo a vy jste si vas den uzili :-D tak vse nej do dalsich spolecnych let
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Pro mě poslední doma, zítra po 3,5 letech do práce. :-| Na spoustě svateb se sejdou lidi, kteří se nemusí. Podle mě by to nemusel být problém, když jsou ti lidi dost inteligentní na to, aby se navzájem vyhýbali a neprovokovali se. Pokud vám teda svatbu nechtějí kazit. :-S Já měla třeba na svatbě svý rozvedený rodiče a taky se bála. A bylo to v pohodě. :-) svatba - moc gratuluji a líbánky závidím. :-D Koukala jsem hned na fotky a moc vám to slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba: Gratuluji a přeji mnoho štěstí! Koukám, že jste měli vše pěkně sladěné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy - a 1300,-- kč je taky moc? :-D :-D http://www.zuzanashop.cz/n050-svatebn... :-| http://www.klobouky-damske.cz/index.p... nebo se zkus zeptat macinky-ti mají svatební salón. http://www.studioem.eu/foto/saty/09.htm A pro ostatní nevěsty čekatelky - tahle paní nabízí pěkný doplňky pro nevěsty http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb... . Má tam naprosto úžasný dlouhatánský závoj. x-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
hanny: tak snad do svatby zchladnou a nebudou dělat scény, aby Vám nezkazili Váš den...snad si to uvědomí a budou se sobě třeba vyhýbat. svatba: gratulace mladá paní ;-) Moc Vám to oběma slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak na ten zuzanashop jsem taky koukala, ale ta cena je hrozna , kdyz vezmu v potaz, ze to budu mit jen 2-3 hodky na sobe ,ale jinak bych si to od nich mozna i pujcila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jedna dobrá zpráva pro tento týden určitě existuje - mám rezervovaného DJe ;-) 8-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidis to, toho uz mam rezervovaneho taky:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak po dnesku to vypada na zmenu na Mikulassky kostel.. Dneska jsme tam s pritelem byl poprve, nadseni:) a po 4 letech z nej vylezlo,ze potaji chodi do kostela a ze to nikdo nevi...tak to jsem docela onemnela..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nejak to tady umrelo:) nemate nekdo zkusenost s fotografy manžely Pfefferovými? webovky reklamafoto . cz
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: já měla jako fotografku Renatu a už jsem ji tu několikrát chválila!! Výborná fotografka a hrozně moc sympatická ženská!! Energická, usměvavá a naprosto v pohodě. Když po nás při focení něco chtěla, tak nám to ukázala a vše říkala (pak to na fotkách vypadalo, že jsme fotogeničtí) :-D Já jsem s ní byla naprosto spokojená!! Domluvila jsem se s ní asi 4měsíce předem, pak jsem se s ní domlouvala znovu (to bylo už podrobnější, co a jak - kdy a kde obřad, kolik lidí, kde hostina, atd.) a pak jsem jí volala asi 2dny před svatbou, abych se ujistila, že všechno ví.. Platila jsem až při předávání fotek.. Takže já ji můžu jen a jen pochválit!!!! ;-) s jejím mužem jsem mluvila jen v jejich obchodě, jinak nevím, jaký při focení je..
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: tady měla fotky od Renči aj "kokli" :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?