Menu Forum

Svatby v Ostravě a okolí

23. srp 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronika.o
1
Registrovala se 14. září 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
veronika.o
1
Registrovala se 14. září 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
 Tani, jj..mas pravdu..;) Ja to chtela na tom nadvori kvuli tomu, ze hned vedle v restauraci bude hostina a navic se mi hrozne libi ta zelen na tech cihlickach..Co se tyka ceny, tak mi to prislo taky vysoke, ale po tom, co jsem slysela ceny za Slezkoostravsky hrad, tak je to skoro za hubicku..emoticon))Jinak mi to ale asi prijde, az to budu platit:DDDD
Jinak holky na veletrh jdu taky s kamoskou..a dodavatele tam jinak budou trochu jini nez v Atomu, to jsem se i ptala..asi 10 dodavatelu. Ono je to totiz dost drahe..plati za to vic jak deset tisic, takze vetsinou ti co byli tam, nebudou tady..krom Vannuci a zlatnikuemoticon Ja byla i vloni na Cerne louce..vetsi je to omnoho, ale necekejte zadnou Ameriku..ja osobne tam ale jdu a tesim se!Co se tyka svatebnich satu, tak je jich tam ale min!Porada to salon Paris, takze vyzkouset a objednat klidne, ale jen od nich..;)
11. bře 2010 ve 22:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
Registrovala se 21. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 11. června 2010
    Na Olešné ,Frýdek Místek, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
 Ahoj,
kamoska bohuzel dnes nemuze,tak na vystavu skocim dnes sama. Chci se kouknout na pradlo a nejake sve veci.
A chci na to mit klid. Zitra tam pak pujdeme s pritelem pro inspiraci a hlavne si vybrat prstynky emoticon
A bude tam zitra i Petr Bende emoticon
12. bře 2010 v 07:12  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Ahoj,
tak my nakonec na veletrh pojedeme asi už dneska a samotní s partnerem (mamča má na hlídání synovečka - přerazil si nosík emoticon ...)
taky chci obkouknout spodní prádlo emoticon ...tak snad to nebude jako minule kdy za půl hodiny měl všechno emoticon
Jak mě ráno volal tak mu povídám jako jo fajn, ale nééé že toho budeš mět za 15 minut prohlídnutý a hotovo dvacet - tak prej neee ....no jsem zvědavá (tak aspoň u toho prádla by mohl vydržet dýl emoticon )
Holky nevíte od kolika do kolika to tam dnes je?? Nemůžu to nikde najít emoticon
12. bře 2010 v 07:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
Registrovala se 9. února 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků.
  • Svatba byla 5. června 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 Ahoj holky,po delší době píšu.Vystava je od pátek sobota od 9 hod do 18 hod a v neděli od 9 hod do 15 hod. emoticon Jinak byly jste některá na tu ochutnávku v Aknelu ? Zajímalo by mě jestli Vám taky chutnalo. emoticon My ted máme svatbu pozastavenou tchán je hodně nemocný tak že se neví co dál.Jinak přeji pěkné pořízení na výstavě emoticon
12. bře 2010 v 07:44  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj nevestinky krasne!
Tak jsme se na vas prisli se spendlikem kouknout.Posledni dny jsou krusne ale dnesek je nastesti fajn.Reknu vam,ze tehu je n´pro me na zacatku uff Jen sama unava a nechut papat.
Tak co nevestinko uz se to krati co emoticon Myslim na tebe,dokonce se mi o tobe dnes zdalo emoticon
Tak at vam jdou pripravy od ruky!!!
12. bře 2010 v 07:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 lena děkuji emoticon ....tak to určitě dneska stihnem emoticon
držím palečky aby vše s chánem dobře dopadlo budu na tebe moc myslet
Nám se to teď taky komplikuje :( není to tak strašné a snad to naši kluci do svatby stihnou
času na to mají ještě dost (tatku čeká v pondělí operace kolena a synoveček si trdlík malý přerazil nosík) tak včera bobek plakal že se těšil na svatbu jak ponese prstýnky a teď nemůže emoticon ...tak ho partner včera asi půl hodiny uklidňoval že do svatby bude mít nos fit a že prstýnky určitě ponese - tak snad to pomohlo)
12. bře 2010 v 08:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 držím ti palečky at je to vše dobré a dobře zítra vyberte emoticon Jo děti jsou fajn a strašně to pržívají ale bude to dobrý tak pevné nervy na výstave emoticon
12. bře 2010 v 08:51  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Ostrava-Zábřeh, Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Stará Ves nad Ondřejnicí, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Ostrava-Zábřeh, Region Ostrava.
 Holky, tak jak to vypadá na Černé louce? Pořád zvažuju, jestli tam jít nebo nejít emoticon Chybí mi už jen spodní prádlo a botky... Je tam výběr? emoticon
13. bře 2010 v 11:36  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
 mrs.duck-kvuli sp. pradla tam ani nechod. Ja tam zadne nenasla. Boty tam jsou snad v jednom stanku,tak 10 paru zadny vyber. Me sklamalo to spodnii pradlo,myslela jsem ze nejake vyberu. Dnes tam jdu jeste jednou s pritelem kvuli prstynkum,tech tam je opravdu vyber a kouknout se na prehlidku ucesu.
Vcera jsem se nechala namalovat a ucesat ,ale malovani katastrofa a uces se mi doma uz taky nezdal emoticon
13. bře 2010 ve 12:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
 A jéééje, takže prd emoticon Asi půjdu v teniskách a trenkách nebo co emoticon Slyšela jsem, že už minulý rok to bylo docela slabé a všichni z toho byli zklamaní... emoticon Ale děkuji Ti emoticon
13. bře 2010 ve 13:33  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
Registrovala se 23. února 2010 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 11. září 2010
    Palkovice, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
Registrovala se 23. února 2010 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Frýdek-Místek.
 Ahoj holky, tak jsem byla na té výstavě a jsem tedy dost zklamaná, bylo to sice o něco lepší než v Atomu, ale i tak bída. Spodní prádlo takřka žádné, boty malinko, žádný výběr, koláčů dost, prstýnků dost, ale jinak fakt mizerné. Aspoň jsme si vybrali prstýnky, dostali jsme slevu 10% (K. Stoch), cena nás velice mile překvapila, prstýnky nádherné. Snad jediné pozitivum. Zboží měli většinou předražené až na pár výjimek.
13. bře 2010 ve 14:09  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
    Region Nový Jičín
 holky a závoje a tak se tam dají koupit?
13. bře 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
 Viděla jsem je tam, ale mááálo
13. bře 2010 v 15:31  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
    Region Nový Jičín
 a košile, kravaty, vývazky?emoticon omlouvám se, že se tak hloupě ptám..ale jedu na takový veletrh poprvé a doufala jsem, že to tam všechno dostanuemoticon
13. bře 2010 v 15:35  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Ahojky
tak přidám svoji trošku ohledně veletrhu .....

Partner se asi krásně vyspinkal :-d měl suprovou náladu tak jsem se fakt těšila - dokonce vydržel dýl než půl hodiny ....a máme vybrané prstýnky - příští týden jedeme do ovy se svým zlatem a doladit detail :-d .......

ale jinak ...byla a jsem dost zklamaná emoticon jak píšete spodní prádlo téměř žádné a to jsem opravdu do toho vkládala všechny své naděje boty pro nevěstu (asi půjdu v plátěných krajových Ťamankách - jestli je ovšem seženu :-d ) potažmo oblek pro ženicha nic moc emoticon ....ze šatů co jsem se tak divala tak bych si asi taky nevybrala ....tak nevím asi jsem náročná emoticon

Jediné co mě nezklamalo jsou prstýnky /Stoch 10 % sleva + svoje zlato/ fakt užasné máme vybráno ...emoticon
Jinak opravdu veeeeelký zklamání emoticon emoticon

mysickaaa - košile kravaty - něco málo ano - vývazky taky ...ale nevím jak cenově

Ale víkendík jinak zatím povedený sehnala jsem skvělý džíny pro partnera k narozkám (což u něj s velikosti (29/30) téměř nesplnitelný emoticon ale nakonec jsem sehnala parádnííííí ) ....takže spkojenost

emoticon emoticon
13. bře 2010 v 16:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nikollita (30 r.)
 Vývazky tam byly, sice né takové, jaké bych si přála, ale byly....jinak fakt nic moc...pro ženicha už úplný minimum....také jsme doufala v boty, spodní prádlo... emoticon
13. bře 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
fotoportrét
fotoportrét
mar.cel.ina
 ahoj holky, tak mi si objednali prstynky.
Tech tam byl opravdu vyber,ale bylo to tezke emoticon
Pak jsme koupili par kravat.
Spodni pradlo jsem hezke objevila na netu,ale bojim se ze nebude sedet.
Ale asi to budu muset risknout.
14. bře 2010 v 07:02  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
weka
3
Registrovala se 6. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Já jsem byla včera se sestřenkou taky na výstavě i když už to mám za sebou, ale sestřenku to čeká za rok a byly jsme nadšené, bylo tam teda narváno. nebyly jste někde jinde emoticon Já byla na čumendu a nechala jsem tam asi 1500, ale koupila jsem si domů koláčky a zákusky, nádhernou bižu krásné botičky. Byl tam právě stánek jenom s botkama a byly nááádhernéé.
Vystáli jsme řadu na i mochito a pak koukaly nal Chodura,ten zpíval nahoře, dole potom Bende a byl tam perfektní kouzelník. No myslely jsme že za hodku vypadnem a skysly jsme tam asi 4 hodky. ale super emoticon emoticon Sestřenka se chce už vdávat emoticon
14. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 Ahoj holky,no vidím že ohlasy ruzné.Ale vcelku jste nakoupili.Taky jsme byli prstýnky jsme vybrali taky .Šaty ty už máme z Parisu a mrzelo mě že tam nebyla Aknel chtěla jsem ty její fantastické koláče a jogurtové řezy.Volala jsem pani a ta mi řekla že dělá ochutnávky zdarma doma a výstava že je pro ni dtahá.Asi má pravdu 8 koláču aještě zákusky vše zdarma něco stojí.Jinak jsme byli taky celkem spokojení až na to počasí.Super program taky jsme se zdrželi asi 4 hodky emoticon
14. bře 2010 v 07:46  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
 Tak my tam nakonec taky byli. Vyhrála jsem tam závoj, nějaké slevy a podvazek v nějaké soutěži emoticon závoj sice mít nebudu a podvazek taky není dle mého gusta, ale už nejspíš vím, komu to věnuju emoticon Každopádně prádlo teda žádné neměli a botky jsem taky nevybrala emoticon Ale jsem ráda, že jsem tam byla, nemůžu říct, že by to bylo na prd emoticon Sehnali jsme pěkné prstýnky do koláčů... já konečně našla hezkou korunku do vlasů a přítelova svědkyně (vdává se v červenci) byla taky spokojená. emoticon
14. bře 2010 ve 12:57  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 tak že taky dobré pořízení emoticon tak to je super máš to zapár emoticon
14. bře 2010 v 16:12  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
mrs.duck (32 r.)
8
 Jojo, už se nám to blíží a začínáme teprve pořádně stresovat emoticon Přesto, že jsme na všechno měli tolik času, zjišťujeme, že musíme ještě strašně hodně věcí zařídit (=utratit hóóódně peněz) emoticon
Dneska jsme byli domluvit hostinu a mám z toho hodně dobrý pocit emoticon Přítel si teprve včera domluvil konečně svědka - teda novou svědkyni, jeho původní svědkyně to vzdala emoticon Taky se naši rodiče ještě pořád neznají, takže nervy máme i z jejich setkání. Moji rodiče jsou takoví "jiní" a se všemi možnými výmluvami seznámení pořád odkládají emoticon
Každopádně, jak jsme si pořád mysleli, že stresovat nejvíc bude přítel... ale o hodně větší nervy ze svatby mám já a on je ten, co mě uklidňuje a rozmlouvá mi, že bychom si to ještě mohli rozmyslet emoticon
14. bře 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 no jo tak to máte veselo emoticon neboj zvládneš to.Já říkám že ženské vydrží víc než kun emoticon tak pevné nrvy emoticon
15. bře 2010 v 06:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 holky co je zaspali jste? emoticon Nějak to tu vázne.Byla jsem dneska v Klii v Ostravě přívoze mají tam pěkné vyvazky stužky a dekorace koupila jsem lístky ruží na stul a spostu stužek. Je to na živ list,ale ten dneska má skoro každý. emoticon Tak jestli něco sháníte koukněte se tam ahoj emoticon
17. bře 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucasek_x
Registrovala se 26. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. října 2010
    Bartošovice, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
lucasek_x
Registrovala se 26. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. října 2010
    Bartošovice, Region Nový Jičín
 Ahoj holky, taky jsem byla na veletrhu. Byla jsem zase zklamaná. Chtěla jsem boty na nízkém podpatku, tak ani jedny. Prstýnky chceme z oceli, protože jsem alergická na zlato a to jakékoliv. Přece si nekoupíme drahé prstýnky ze zlata a pak je necháme v krabičce. Tak raději ocel, kterou můžu a taky vypadají hezky. Takže taky vůbec nic.
17. bře 2010 ve 14:42  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 3. června 2010
    V Hlučíně, obřad v červeném kostelíku, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 3. června 2010
    V Hlučíně, obřad v červeném kostelíku, Region Ostrava
 caute zenske, tak jsem se trochu toulala mimo, uz jsem zpet, ale nestiham, mam rusno v praci... tak koukam, ze jsem zas v OV na veletrhu o nic neprisla... Nevite jestli se neco kona jeste v dubnu mezi 10-20.?
Finf> jo? se ti zdalo o me? to je dobre emoticon drzim palce at je ti brzy dobre!
pekny vecer a mejte se vsechny!
17. bře 2010 ve 22:32  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lena00
    Region Ostrava
 ahojte myslím že ted už nic není aspon jsem o ničem neslyšela emoticon
18. bře 2010 v 06:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj loucim se s vami emoticon bohuzel od zitrka mi odpojuji net a budu cekat na pripojeni 40 dni ale uz v novem domecku emoticon
Nevestinka snad te jeste zasvobodna stihnu emoticon papa
18. bře 2010 v 08:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andriv
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. září 2010
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
andriv
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. září 2010
    Region Ostrava
 Ahojky, taky jsem se veletrhu zúčastnila a měla jsem dojem, že vše bylo skoro stejné akorát trošku více prostoru. Já jsme se byla mrknout hned v pátek dopoledne, takže nebylo moc lidí, ale že bych z toho byla zrovna odvázaná se říct nedá. Pro šaty jsme byla ještě do včerejška rozhodnutá, že si pojedu vybrat do salonu Karina, ale po včerejšku jsem na ně názor úplně změnila. Ceny super, ale taky to tomu odpovídá. Šaty byly bílé snad jen když je koupily, sem tam musíte přehlédnout nějaký ten nevypratelný flek. Slyšela jsem na ně jen chválu, ale byla jsem hodně zklamaná. emoticon Takže příští týden druhé kolo, ale to už někde v centru, určo už vyberu. Mějte se.
19. bře 2010 v 08:46  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
    Region Nový Jičín
 taky jsem byla na veletrhu a mám botičky;) přítula levnou regatuemoticon závojemoticon prstýnky jsme tam nevybrali - upřímně se nám vážně nechtělo dávat tolik peněz, všude to vycházelo přes 10 000, tak jsme vybrali u nás ve městě a naprosto úžasné a skvěléemoticon za cenu, kterou rotax nabízel u jednoho prstenu - tj. 8000emoticon ale jinak si myslím, že fajnemoticon chtěla jsem vývazky, ale ty co se mi líbily neměli v našem počtu, což mě teda mrzelo, ale nevadí, buď vyrobíme nebo to jistí netemoticon
andriv: hodně štěstí při výběru šatiček!
19. bře 2010 v 08:52  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš