Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
mysickaaa: Děkuji, snad už příští týden rozhodneme a nějaké vyberu. Odpoledne po práci se moc salonů nestihne obejít, ještě když člověk zkouší. Tak asi zvolím jen jeden a tam vybereme. Zvažovala jsem salon Belladona, ale nevím jestli má někdo zkušenost. Sázela jsem na Karinu a opravdu, velké zklamání.
Odpovědět
Ahojky u nás tedy veeeelký pokrok rprstýnky máme zařízené po velikonocích nás čeká zkouška 8-) Takže spokojenost veeeeeliká .. za to oznámení se nám tak nějak hroutí ...když už jsme našli to "ONO" oznámení našeho srdce - tak jsme teď zjistili že nám ho ale nevyrazí zlatem :-( ...tak jedině koupit čistý a zajít někde vyrazit ..nevíte náhodou o nějaké tiskárně která by tohle dělala?? (A to jsme si mysleli že do Velikonoc oznámení už objednáme :-( a nic ) díky
Odpovědět
andriv-ahoj zkus taky paní co nabizí v beremku levnasvatba fakt alespon se jděte podivat má krasné šaty a moc milá,mám půjčené od ni šaty,k tomu mi dala doplnky v ceně půjčovného a podvazek jako darek ,nedělám ji nějakou propagaci,ale je to zlatý človiček
Odpovědět
Apetit: tak to by mě vůbec nenapadlo se do nabídky firem podívat...děkuji. Koukala jsem na galerii a šaty jsou nádherné a ještě jak se zdá tak super přístup. Uričtě nedáme nic za to se zajet podívat, není to daleko od Ostravy. Já jsem ještě slyšela o salonu ve Staré Bělé, prý taky docela dobrý výběr a ceny. I když těch salonů je jen si vybrat. Ale vždycky je lepší něčí doporučení.
Odpovědět
andriv -jj ja myslim že nebudeš litovat ja tam jela z Karviné,nejdřiv sem si řikala jen se podivam ,ale fakt teď nelituju a navic jsem zapomněla říct, že šaty už mám doma a mužu si je vychutnat nemusím před svatbou nervovat a myslet že si musím ještě zajít pro šaty,tak snad si taky vybereš,dej potom vědět jak si byla spokojena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karina? co se tam nelíbilo? Jinak já jsem velmi spokojená se salonem Daja...perfektní servis, neuvěřitelná ochota a trpělivost
Odpovědět
Ja mam saty ze salonu Daja. Je pravda ze kolekce 2010 je drahsi,ale zase mi zdarma pujci k satum zavoj,sponky,rukavice,celenku,bizuterii,pompadurku proste to co si vyberu. Muzu si to pujcit i ke kadernici a neco si pak z toho vybrat. Z ceho jsem nadsena. Pani v centru jsou moc ochotne. V Beladone maji krasne saty zdobene kaminky od Swarovskeho,ale jsou od 10.000 nahoru. Jedny tam byly nadherne,ale byly moc tezke. Predstava ze bych v tom mela byt cely den.... :-|
Odpovědět
nikolita- ty mas vybrane saty mezi kterymi jsem se rozhodovala i ja :-) Me to jen na me prislo prilis objemne a zvolila jsem uzsi variantu. Ale jsou moc hezke a super material,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no právě že mi se nezdály moc objemné, ale to asi záleží individuálně...nejsem zrovna modelka a tyhle šaty mi padly jako ulité a všude jinde mi buď dělaly velké boky, zdůrazňovaly bříško nebo byly těžké, popř. v oblasti prsou dělaly neplechu. A právě tyhle hned všude přilnuly, dělají krásný pás i boky, sedí nádherně. Půjčovné je opravdu dost vysoké (plánovala jsem tak něco kolem 6tis, tyhle stojí 9500Kč). Je to sice model 2010, ale to mi je jedno. Taky jsem chtěla šampáň, tyhle jsou bílé a ještě k tomu o dvě čísla menší než jakou mám velikost já :-) A ty sis vybrala jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak už jsem se koukla....ty jsi oproti mě štíhlá :-) Tak to se vybírá asi lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nemáte někdo tip na dobrou kadeřnici, kosmetičku? Nejlíp poblíž sebe ? :-) ....dobrá zkušenost?
Odpovědět
nikolita- ja se mezi temi dvemi rozhodovala cely den. Pani mi zamluvila oboje. Ale nakonec jem vybrala uzsi. Kadernici taky resim. Na veletrhu jsem se nechala ucesat a namalovat od Trianglu,ale vetsi katastrofu jste asi nevideli. Hlavne teda to liceni. Zenich by mi utekl :-) Chtela jsem si to dat do alba na pobaveni,ale asi radeji ne. Ja se ted objednala na 9.4 do kadernictvi u cerne louky. Doporucila mi je pani s Daji a chodi tam kamoska na melir a je spokojena. Tak pak dam vedet. Licit se necham na doporuceni kamaradky v Kulturnim dome Vitkovic asi taky toho 9.4 tak uvidim... Hlavne se desim tech cen
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já líčení pravděpodobně přenechám na mary kay, protože mám zkušenost, že to fakt drží a je to kvalitní...vlasy zatím nevím...
Odpovědět
Ahojky nevěstinky :-) Doporučte prosím (kdo zná nebo už má) organzy a vizelíny za fajn ceny :-) Děkuji!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, tady se při neděli spí... ;-) jinak jsem se rozhodla pro kosmetičku z mary kay...ale ještě nevím kterou :-)
Odpovědět
jo je tady klid my máme svatbu odloženou .Tchán na tom není dobře tak uvidíme Jinak máme jaro tak že to bude veselejší :-D
Odpovědět
Nikollita: V salonu Karin jsem byla trošku více zklamaná z úrovně šatů. Moc málo šatů mělo bílou barvu, nevím asi to je tím, že mají opravdu dobrou cenu a šaty tam opravdu frčí, ale snad všechny byla zaprané, poškozené. Ale možná, že to byl můj dojem. Celkově mě nějak salon neoslovil, málo místa, paní sice ochotná, ale zbytek nic moc. Tanula.k: Já jsme zatím objevila arganzy podobné dekorace na svatební stůl na www.svatebnidekorace.cz. Nevím jestli jsou cenově výhodní, ale asi budu veškeré ozdůbky objednávat tam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ja sem zvedava, jestli vubec najdu rodny list... stehovali jsme se a vubec nevim, kam se vrzl... tak doufam , ze se vdam... ja sem nejakou vyzdobu a organzu brala z canea.cz, maji v OV i velkosklad... a mam jednu roli organzy na prodej, zkusim najit obrazek a kdyby nekdo chtel... me se nehodi barevne, je kremova - champagne, ale krasna... treba bych vymenila za obyc. bilou... mejte se
Odpovědět
Profilova fotka
nemuzu tu organzu najit, uz ji asi neprodavaji... jinak kdybyste neco objednavali a mohla bych se k vam pridat, tak dejte vedet, ja uz neco kupovala, ale jeste bych neco malo vzala, akorat maji limit minimalne 500,- na online nakup a to uz asi nepotrebuju za tolik... na osobni odber v OV maji bez zivnostaku podminky, ze bud koupite co chcete a prirazi 20% a nebo nad 1000kc nakupujes za velkoobchodni ceny i bez ZL...
Odpovědět
Holky, nemáte někdo zkušenost se salonem Jana ve Staré Bělé nebo se salonem Laura v Hrabůvce. Až teď, když jsem brouzdala po netu jsem tyto dva nově objevila :-). Spíš jsem měla v podvědomí jen salony v centru a ve Svinově a tak mě ani nenapadlo rozšířit obzor.
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010: Já taky rodný list nemohla po stěhování najít :-D Spadám pod OVu-jih a na úřadu mi ho udělali za stovku na počkání ;-) andriv: v Bělé to má, myslím, ta samá paní, co v centru v Horníku, ne? Já se byla v Bělé mrknout minulý rok s kamarádkou a nic nás tam neoslovilo, ale v Horníku jsme u ní vybrali. Za mrknutí to určitě ale stojí ;-) A v Lauře jsem vůbec nebyla.
Odpovědět
Andriv: Ahoj, já mám zkušenost se salonem Jana v Bělé. Šaty jsem si tam vybrala a dokonce se nemohla rozhodnout které, šaty tam jsou čisté, pěkné, ale záleží co požaduješ. Já byla spokojená, paní majitelka je navíc moc ochotná. Pokud bys ale chtěla něco náročnějšího a originálnějšího, tak paní má pobočku i v centru (salon Belladona) a tam má větší výběr šatů, ale v dražší cenové kategorii.
Odpovědět
Profilova fotka
mrs.duck> tos me docela uklidnila... to zavisi od trvaleho bydliste nebo kde ses narodila?... abych pro jistotu vedela kam nabehnout :-N jinak ja sem nejak cim dal klidnejsi... ;-) uvidime, v pulce dubna jedu do OV na veskerou vyrizovacku... ze strany nastavajiciho to jiz vypada na odpadnuti jeho jedne sestry s rodinou (minus 2 + 3 deti) no tak jsem zvedava, kolik nas nakonec bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechcete nektera vejir z bilych pirek? Nahodou jsem narazila na tento, ale v baleni jsou 4ks a ja bych chtela jen jeden :-) http://www.stoklasa.cz/vejir-x114378
Odpovědět
holky uz jste byly na Matrice? My jdeme ve ctvrtek. Co vim-potrebuji rodnyl ist,o.p., rodne cisla svedku. 1000,- poplatek ze je to mimo Ov .Jeste neco? Musime se tam hned rozhodnout pro proslov? Poradte prosim.
Odpovědět
Ahojky, děkuji za tipy na organzy :-) Určitě něco vyberu :-) Dnes jsem nakoupila hromadu papírů na jmenovky a na svatební oznámení, teď je ještě udělat :-) nikollita: já osobně mám šatky z Kariny a jsem spokojená. Jsou krásně bílé, v kombinaci s krajkou, když jsem je vybírala, byly zrovna vyprané, ale je pravda, že je třeba se koukat na to z jaké látky jsou šité. Měla jsem na sobě i jedny, které mi v porovnáni s těma, co jsem si vybrala přišly až do šeda, což jsem byla celkem překvapená, ale paní mi sama říkala, že je to na materiálu a pokud jsou šaty ze saténu, tak se nestane, že by se zapraly, a že takové budou bělounké vždycky :-) Tak nevím, co je na tom pravdy, ale u mě s výběrem opravdu spokojenost :-) Jen toho místa je tam opravdu málo :-)
Odpovědět
tanula.k: Tak to máš fajn, že jsi vybrala šatičky v Karině. Já jsem na ně docela sázela, všechny mé kamarádky byly spokojené, ale asi jsem měla tu smůlu, že všechny šatičky, které by se mi zamlouvaly byly do šeda. Měla jsem po té možnost si ty stejné šatičky zkusit jinde a co se týče barvy sto a jedno. Známá mi říkala, že na svatbu si dají záležet a opravdu má zkušenost, že na věšáku byly nijaké a když si je šla vyzvednout, byly nádherné. Ale moc tomu nevěřím, nechci na to sázet. Možná zkusím druhý pokus a domluvím si schůzku ať máme více prostoru.
Odpovědět
Profilova fotka
lena.k > zajimave, ale me se nehodi :-N na matriku pujdu v dubnu a pak tam pujdem oba az asi tyden pred obradem, ale my mame svatbu pred Bohem, takze jen potrebujem osvedceni od matriky, takze to je trochu jinak... ja svedka jeste ani nemam jisteho, hodlam to tomu cloveku oznamit az v dubnu a doufam, ze to prijme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: ne taky ne :-) chtela jsem ho jen jako srandicku na foceni
Odpovědět
andriv: Uvidíš, nejdůležitější je, aby se ti líbily a hlavně aby jsi se v nich cítila dobře :-) Přeji štěstí a dobrou volbu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?