Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Leni !;))...byl by to vážně pech...měla bych se to dozvědět během týdne, tak vám dám potom vědět, jak to dopadlo....Jestli už budou pryč, tak to bude další starost najít za ně náhradu...áchich :-p
Odpovědět
No holky tomu neuverite :-. :-. :-. Pritel psal sve mame,ze prijedeme ve stredu jen pro nejake veci k ni abchom zaridili svatbu a ona odepsala...jakou svatbu!Me snad picne toto neni normalni jeje uz jsem picnuta :-D mne vazne odvezou do blazince
Odpovědět
fin to si děláš srandu to snad ani není možný :-D :-| myslím že budete mít fakt veselo až to tady navštívíte co vás ještě čeká :-.
Odpovědět
To teda Leni ja jsem uplne mimo a pritel je nejak nazlobeny 8-) to je neco ne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fin.. :-D tak to je mazec..bych asi picla tu maminku.. :-D Craw, držíme palce, ale kdyby to náhodou nevyšlo, tak to taky není konec světa, já už to všechno beru trochu s rezervou, člověk by se pak zbláznil.. ;-) Mě zas teď začla hlodat moje máma, abysme si našli jinou hospodu, protože tam, kde to máme zamluvený, je dost drahý pití, v tom má sice pravdu a já se taky trochu bojím, aby si tam čišníci ještě ke všemu nenaúčtovali hromadu dalšího pití, ale zas je to tam pěkný a skoro všechno už domluvený, tak já nevím, ale asi už to nebudu měnit, no nic, sem si to asi jen potřebovala napsat.. :-N tak mě vlastně úplně ignorujte.. :-D
Odpovědět
lucie me radil strejda co ma dve velke restaurace,ze je treba dat strop kam az muzou jit a pak musi za tebou obsluha prijit a domluvit se dal a pry aby te to jako nevestu nezatezovalo nekoho tim poverit!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, to je asi dobrá rada, to uděláme, jen aby za mnou nepřišli, že už sme na stropě ve čtyři odpoledne.. :-N i když pak by se snad i mohli zdráhat nás okrást, ne? Když by museli informovat..
Odpovědět
lucí s tím cenovým stropem je dobrá rada kdybych to měla v hospodě asi bych to udělala a nějak se s nima dohodla proto jsem měla strach to dělat někde v hospodě číšnkům nevěřím při takových akcí, zažila jsem dvě které byly v hospodě a pak se ukázalo že při počátání se sekli o dva litry a u tý druhý už nevím tam snad zas dělali čárky u alkoholu víc než mělo být :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Toho já se samozřejmě taky bojím, nikde se nepovede ohlídat třeba pivo a nealko, když to budou nosit ve velkým množství, jenže co s tím, limit jim dám, aby pak přišli za mnou, ale stejně jim nijak nemůžu dokázat, jestli si tam neudělali několik čárek navíc, no ale asi se tím budu muset smířit a neřešit, když se mi pak účet nebude zdát, tak nedostanou žádný dýško.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) jeste, ze tohle nemusim resit, piti si nakupujeme sami a az dojde tak proste dojde a u tvrdyho bude samoobsluha a u vycepu znamej :-D
Odpovědět
no právě já jsem taky ráda že to nemusím řešit my si nakoupíme všechno sami a to ještě ve velkoobchodě alko-nealko protož tam přítel dělá takže i za dobré ceny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ti docela závidím, že to nemusíš řešit, ale doufám, že si to i tak užijem, že v ten den nebudu řešit, kolik se toho propilo.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucí určitě si to užijete to neřeš snad budou číšníci slušný a radši si nechaj zaplatit dýžo než okrádat
Odpovědět
Profilova fotka
luci: řešíme stejný problém - docela se děsím, na kolik to vyjde - a pokud bude fest vedro, tak to bude ostrý spíš s tím nealkem - nejenže je dražší než pivo, ale ještě budou lidi chlemtat jako velbloudi ;DDD halvně musíme dětem zakázet džusy typu Cappy, apod... :-( to bysme se bohužel nedoplatili... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už sme si domluvili džbány s vodou na stoly, aby se lidi kdyžtak nachlemtaly toho, právě aby nechtěli tu džusíky.. :-N A tvrdej neplatíme vůbec.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi nachlemtali samozřejmě, já sem ale vembloud.. :-N :-D
Odpovědět
luci: presne to planuju taky zaridit dzbany s ledem a platkem citronu na kazdej stul, zadna mineralka nebo dzusiky. Vino a merunkovicu mame taky svoje, jeste jsem nepremyslela o pivu a nealku po veceri, mi mame prvni jidlo okolo pul pate a hned potom tanecky a pak o pul desate raut, takze este presne nevim jak to probehne.... ale musime vsechno domluvit od uterka za tyden tak jsem zvedava, aspon uz to bude z krku. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, teda vy ste toho zase nakecaly :-) Ja sem tedko psala obalky a davala do nich pozvanky na svatbu s pozvankou na hostinu a k tomu jeste tu basnicku,ze nechceme zadny darky, tak me to i bavilo, nejdriv sem udelala moji rodinu a pak sme s pritelem zacli delat jeho a zasekli sme se. Jeho mama mu uz 3 tydny slibuje 3 adresy, dneska ji teda zase volal a ona sehnala jen dve a na tu treti pry zapomnela. No pritel se nastval, takovej laxni pristup, jako kdyby ji bylo vsechno jedno. To mne naopak moje mamka sehnala vsechny adresy sama od sebe a mam uz je doma tyden. Takze pozvanky porad lezi na stole, chybi nam jedna adresa a docela nam to zkazilo naladu :-|
Odpovědět
Fin: Teda to je neco s tou mamkou, to snad nemyslela vazne ]-( ? To by mne teda taky mrzelo. Tak k te utrate za piti, my to neresime, protoze budeme mit hostinu v restauraci v hotelu u tatovo dobryho znamyho, takze tam by si nas okrast nedovolili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak setkání s rodiči proběhlo docela dobře. Nebylo to první jejich setkání ale už třetí. Chtěli se seznámit když jsme spolu s Mirkem začali žít. No sobota byla dost rozpačitá a křečovitá, neděle už byla lepší. Hlavní je, že jsme to přežili ve zdraví a rodiče mají klid v duši, že se domlouvala svatba... :-) S placením pití to budeme řešit asi v nejbližší době až se pojedeme podívat do toho penzionu. Ale předběžně to vypadá tak, že si zajistíme své víno, svou slivovici a zbyzek bude na provozovně. A asi se to bude platit všechno dohromady a pak se to rozdělí k placení mezi naše dvě rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Fin, s tou maminkou mě to mrzí :-( Ale třeba se to umoudří... Ale není to asi moc světlý bod cesty domů. To věřím. Přeji pevné nervy ať to doma všechno ustojíte...
Odpovědět
dzingy,rose a ostatni Moc dekuji za podporu a popravde Vam reknu,kdyz jeho mama neprijde bude to opravdu svatebni dar ;-) Moc to neresime vime,ze mame oba problemy v rodine a proto chceme tu svou :-) Jsem sevsim smirena ale nekdy to zaboli ale co to je zivot. Uz jen jeden den zitra v jednu v noci vyjizdme jjjjjjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nějak jsem zabrousila do vaší diskuze ;-) Máme restauraci, takže několik rad pro Vás...Je opravdu lepší sdělit předem strop, co se třeba má nalévat a co ne, myslím, třeba z tvrdého, aby si někteří hosti nemysleli, že jim budete platit ty nejdražší panáky...Financemi by se opravdu neměla zabývat nevěsta nebo ženich, ale spíš svědkové nebo tatínci...Z praxe vím, že malé děti právě ty džusíky pijí a hodně, kor v létě, ale pro ně pomalu ani nic jiného vhodného není, s tím musíte tak nějak počítat. Můžete to ředit vodou, třeba do nějakých džbánků, ale sladké oni chtějí a většinou jsou na to i zvyklé, když někam chodí s rodiči...Nepočítejte, že Vám tak jako dospělí budou pít vodu s citronem...Je dobré mít vybranou restauraci, kde nemají účet psaný jen v ruce, ale je klasicky přes pokladnu. My to máme napojené na počítač v kanceláři, kde je vše kontrolováno, takže u nás se krást ani nemůže, protože vše musí sedět. To, co je v PC s tím co se prodalo.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: no je vidět že maminka to má poněkud na háku :-| rose já bych se s tim tak netrápila, prostě bud´dodá urychleně adresu nebo tu konkrétní pozvánku prostě nepošlete a hotovo fin: no dobrý, tak at´vše tady zařídíte k naprosté spokojenosti ;-)
Odpovědět
Brum: No my sme si nakonec tu adresu zaridili vcera sami, pritel byl pekne vytocenej.Ona vubec se zarizovanim je desna, napriklad kdyz pritel potreboval domluvit nejakyho doktora, kdyz jel na SK, tak ona ani nebyla schopna tam zavolat,ale naslibovala toho, tak se na to uz vykaslal a jezdime spolu k doktorum do Cech ;-). Naopak moje mamka zarizuje vsechno sama od sebe a jeste ji to bavi, no v podstate se vic zajima o mojeho pritele a pomaha mu nez jeho vlastni mama, no ale co se da nadelat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
rose - hm to je ale dost smutný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem ráda, že si všechno zařizujeme sami, ještě tohle by mi tak chybělo.. :-N
Odpovědět
Lucko my si taky zarizujeme skoro vsechno sami, ale obcas potrebujeme pomoc rodiny, kdyz sme v cizine..No my toho zas tolik od pritelovo mamky nechteli, ale i to je malo se zda byt problem.. Ted zacinam panikarit, protoze ona nam ma vyzvednout na uradu u nich nejaky ten dokument o zpusobilosti k uzavreni manzelstvi,muze to vyzvednout az po 25.dubnu, protoze plati jen 3 mesice a my ho potrebujeme na kveten do Cech na matriku..Tak se bojim, aby nam to zase neodflakla, prece jenom blbej rodnej list ji trval skoro mesic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, je jasný, že když nejste v ČR, sami všechno zvládnout nemůžete, to já to nemyslela nějak zle.. ;-) Ale je to teda děsný, fakt ti to nezávidím, ale držím palce, ať to ve zdraví všechno zvládnete! My oznámení dáme všem osobně, tak další starost odpadla, jen ty oznámení ještě nemáme, teď řeším jednu tiskárnu, ale nejsem si jistá, že to vyjde levněji, než kdybych to celý nechala udělat od firmy, tak uvidíme.. =-)
Odpovědět
holky co jste v cizině taky vám to papírování nezávidím a přeji pevné nervy ať to vše zvládnete pokud možno v klidu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?