Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
No je opravdu vidět, že zařizovat svatbu z čech, nebo z ciziny je rozdíl. My si taky skoro všechno zařizujem sami, člověk si na něco musí vzít dovolenou, ale je tady a může se nějak dopravit. Z ciziny to samozřejmě nejde. Jedině si nechávat posílat dokumenty k rodičům kteří chtějí pomáhat a třeba nalepit na nějakou dobu na schránku jméno partnera ať pošta ví kam s tím. Taky jsem to tak dělala při hledání práce, všude jsem psala jako korespondenční adresu adresu přítelových rodičů a šlo to.
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: díky za příspěvek o restauracích. Pár užitečných rad se vždycky hodí. Nevěděla jsem, že se dá nastavit limit. To čtu až v příspěvcích ostatních. I když mi tam budem mít jen rodinu a žádné děti, tak asi nebude žádný strop nutný.
Odpovědět
Profilova fotka
My tam děti mít taky nebudem, ale nějakej limit dám, abych pak nebyla nemile překvapená.. :-N Holky, konečně máme doma prstýnky! x-) Sou krásný, jen přítel ho ještě nezkoušel, zdá se mi nějak malej, ale to se mi snad jen zdá.. =-) :-D
Odpovědět
Ahoj prdolky :-) Uz jen 27hodin a vyjizdime jojo Uz ted se strasne moc tesim a strasne moc bojim ale zvladneme to ;-) Do ted jsem balila,protoze zitra neni ani chvilinka casu....koncim ve ctyri a v pet mam byt na zkrasleni v salonu a to prijdu az kolem sedme,dodelaji se malickosti,instrukce sousedum kvuli bytu a cici a snad par hodin spanku a v jednu vyjizdime.No uz od zitrka mi zacina veliky maraton,ktery se zbrzdi az ctvrtek odpoledne...snad :-d Nejspise nebudu mit cas se s vami rozloucit tak to delam ted AHOJ! Pokusim se napsat z cech ale nevim nevim :-) Pekne pripravy nevestinky a budu se na Vas tesit
Odpovědět
jej fin taky uz se tesim, dobre dolette a poradne si vsechno uzij!!!!! Hlavne zadnej stres, ale ja to taky neumim :-N me jeste do sobotniho odletu chybi odevzdat essay a napsat zkousku, fuj... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fin - taky přeju at´všechno zmáknete a užij si to pokud možno beze stresu ;-)
Odpovědět
fin šťastnou cestu a žádný stres vše pokud možno v poklidu a nezapomeň sebou přivést to pěkné počasí :-D
Odpovědět
Ahojky jsem nasla jeste par chvil pred praci :-) jsem asi byla v noci nervozni(coz normal nejsem)a vstavala jsem moc brzo :-N Uz se zacinam tesit 8-) 8-) Dekuji vsem pacek
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, tak to tady hezky všechno zvládněte a šťastnou cestu! ;-)
Odpovědět
Fin: Taky preju, at to vsechno zvladnete a potom se nam ozvi, az se vratis ;-)
Odpovědět
Bouncig: Koukam,ze toho mas taky hodne do skoly,co? Ja musim dodelat essay asi o 4 tisicech slov do patku a jeste nemam ani carku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ach ta škola.. :-p už aby byla za náma, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Lucie: No jo uz abysme to mely za sebou..Ach jo.Vcera sme dodelali pozvanky, tak dneska skocim na postu je poslat a na skolu sem jaksi nemela cas ;-), resim jenom svatbu a pak vsechno nahanim na posledni minutu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mi o tom povídej, taky mám děsnej problém myslet na školu a ne na všechno kolem.. Já sem včera řešila jednu tiskárnu, ale nejsou schopný mi odpovědět na všechny moje otázky, nevím, jestli už je štvě, že se moc ptám, ale tak se na ně asi vykašlu a najdu si jinou tiskárnu, už bych oznamení taky chtěla mít doma.. Ale aspoň sem včera nakoupila papíry na jmenovky.. :-)
Odpovědět
Lucie: No ja na skolu moc nemyslim a pak to dopada tak,ze musim delat vsechno na posledni chvili a zrovna tedko sem z toho teda dost vynervovana :-| . tak si asi najdi jinou tiskarnu, kdyz jsou tamti neochotni. My sme si ty oznameni a pozvanky na hostinu nechali udelat teda u firmy, vyrabi je rucne, jsou moc hezky..Tak nam zbyvalo jen vypsat vsechny adresy.Dneska ze me budou mit asi na poste radost ;-) Jmenovky necham udelat asi od stejny firmy a az nekdy v kvetnu, to uz budu definitive vedet kdo prijede.
Odpovědět
rose: presne, vsechno se mota porad kolem svatby a ted jsem taky pekne vystresovana ze skoly, a to jeste nechci videt jak se vratime :-N to bude stat za to.... nastesti na tu zitrejsi essay mi chybi jen 1000 slov tak to bych mela do rana dat ale ve ctvrtek ta zkouska bude zajimava. jinak mi jsme chteli taky napred pozvanky obednavat z edinburku , byli ruzce delany, jmenovalo se to nejak dantetree, no tak nejak, ale nakonec jsem se rozhodla , ze si je udelam sama, a lea vytisknul. ale jak uz se nam ke konci nechtelo, a porad jeste nemam dodelany vsechny pro ceskou polovinu a toje musim pristi tyden poslat :-N
Odpovědět
Bouncig: No ja prave moc do noci nevydrzim, protoze v tydnu normalne pracuju od rana do 5, takze to bych v praci padla. beru si volno ve ctvrtek,ale nemam sanci to stihnout, tak se pokusim jeste neco udelat po vecerech :-|. Strasne me to stresuje a zaroven se hrozne tesim na svatbu.. My sme nechali udelat oznameni a pozvanky na hostinu od Gibson Doyle, to je anglicka firma,mam je v albu, vypadaji moc hezky. Za chvilku je jdu poslat :-)
Odpovědět
no ja zas nejsem moc rani typ, jsem vlastne tak do 11 uplne nepouzitelna, ale kdyz musim tak v poho vydrzim celou noc. Ach jo ja se taky tak tesim. Ty pozvanky mate moc pekny, me se taky ty rucne vyrabeny vzdycky libily :-D
Odpovědět
No ja taky nejsem zrovna ranni ptace, takze kdyz si vezmu jeden den volna, tak stejne nezacnu driv nez v 11,ne ze bych rano spala, ale vzdycky si najdu milion jinych aktivit nez uceni ;-) Tak sem se akorat vratila z posty a poslala sem uz vsechny pozvanky, mam z toho radost :-)
Odpovědět
je ty se mas uz se tesim az to taky budu mit vsechno poslany :-D No a pak me cekaji jeste Order of Servis, asi je budu delal paralelne v cj a aj, aby dav vedel kdy se ma pridat a pac tam mame asi 2 songy tak musim napsat aj texty aby lidi vedely co maji zpivat :-N no a pak jeste ty jmenovky jo a jeste zasedaci poradek.... no nezda se to ale tech drobnosti se najde, ale to nema cenu resit dokud nevis kdo prijde...tak na to je nastesti este cas.
Odpovědět
Jo sem rada,ze uz to mam vyrizeny..Jmenovky ke stolu budu delat nekdy v kvetnu, na pozvanky pro pritelovo rodinu ze SK sme napsali, aby potvrdili ucast do konce dubna,ale uz i ted predbezne vime, kdo asi prijede..Tedko mam trosku oddych a hodne zarizovani nas bude cekat v tom kvetnu ;-) Vy jedete uz pristi tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky červencovky ;))) vy jste teda zase datlovaly! ;DDD Fin: Už si to asi nepřečteš, ale UŽIJTE SI TOOOO!!! Snaž se být sobecká a myslet jen a jen na svou svatbu a nenechat se rozhodit případnýma problémkama s rodiči nebo někým jiným. Svatební týden - přípravu - máš jen jednou za život a byla by převeliká škoda si to nechat něčím pokazit! tak přeju ať vše zařídíte! hodně štěstí!;D
Odpovědět
ahoj craw :-D rose: tento tyden v sobotu, naposlety pak az tyden pred svatbou,mame ted tri tydny velikonocni prazdniny, no mame toho jako blazen, ale vsechno naplanovany tak to snad dame.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: ahojky:)), tak to si to taky pěkně užijte - hlavně ať zařídíte vše, co máte v plánu a ke vší spokojenosti ;-D máte to teda hektický a mnohem náročnější než my, co svatbičku zařizujeme v čr... a copak to, že už tak brzo rozesíláte pozvánky???Nebo to je něco jiného než svatební oznámení? to se totiž posílá tak 14 dní před svatbou, aby to dotyční někam nezaložili, nezapoměli, apod. takže ty české verze přeci nemusíš mít hotové příští týden, ne?
Odpovědět
no ale zase je to vlete a pokud chces aby si lidi nic nenaplanovali, tak jim musis dat vedet driv, mi oznameni nerozesilame, je to spis pozvanka na celej den a potrebujem aby rekli jestli pujdou nebo ne, pac musime pozarizovat mista v autobusu, obednat dost zidli stolu, jidla..... atd. navic na zamku maji misto jen pro 80 a kdyby sme meli vic tak musijou zorganizovat vic zidli... Jinak ty anglicky jsme posilali uz v listopadu a tretina lidi porad jeste neodpovedela, takze myslim ze za 14 dni bych se k vysledku nedostala nikdy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: jo tak to jo - když to máte takhle - to my zjišťovali přes sms, a pak během června nebo tak pošleme samotný oznámka, ale vy to máte složitější, tak to je jiná...;D
Odpovědět
no je to naprd, ale co uz , jej jak ja se tesim az to bude za nama!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, když to tu čtu tak jsem fakt ráda, že my tam budeme mít jen rodinu a 4 kamarády a že to nemusíme s oznámeníma řešit tam moc dopředu. Ale chápu Tě. U vás je nutné to řešit brzy. Hlavně ať se i ti opozdilci s odpovědí urychlí.
Odpovědět
Crawler: My sme poslali oznameni uz tedko, protoze pritelovo rodina pojede z daleka, tak aby s tim pocitali dopredu a moji rodine sme to poslali hlavne proto,ze v nasem terminu je vetsinou hodne letnich dovolenych,tak aby s tim pocitali dopredu ;-). I kdyz teda vsichni o svatbe uz vi a uz i predbezne vime, kdo asi pojede.
Odpovědět
Dzingy: Kolik budete mit lidi na svatbe?Mne to vychazi na 42-45, taky jen rodina a jen nejlepsi dve kamosky a pritelovo kamos.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?