Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
krizalka - no je nás trošku mín, ale to nevadí :-) teri - jo myslíš, že by to byla romantika jak blázen, já nevim přijde mi to zas blbý vůči rodičům a taky bych byla ráda, aby si to užil malej (v 5 a půl letech už si to bude pamatovat a kdo může říct, že byl na svatbě svých rodičů :-) No ale ještě uvidíme, co nakonec zvítězí, mužskej z toho začíná mít strach, že nechce někde trčet jak panák, takže to potřebuju udělat co nejvíc uvolněný, aby mi neutek :-D Ani ho nebudu nutit do obleku, bílá košile a nějaký hezký kalhoty stačí, né, já jednoduchý šaty a je to .... no zjištuju, že se mi varianta s Římem začíná líbit
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinko,a to by jste to měli v Římě bez malýho a bez rodičů..?jJe fakt,že je to romantika,jak jsem už psala,ale taky bych si to neuměla přadstavit bez těch nejbližších.Máme taky chlapečka(1,5roku) a už teď se těším,jak bude koukat,vlastně už ve dvou letech,jaká je mamka princezna:-))Na to se těším snad víc než na to,jak bude koukat přítel(a že se budu snažit,aby si to pamatoval:-)))Taky to nehrotíme-já si šatky pořídím,ale snažím se za rozumnou cenu a přítel má pět obleků,tak to řešit nebude:-)).Moje švagrová si třeba vymínila po bráškovi,aby si pořídil frak,tak to já zase neřeším:-)).
Odpovědět
kami1984: Máme stejné datum :-) Taky 17.7.09 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri - no právě, mužskej si představuje, že tam asi pojedem sami a tam se vemem (max.s malym), kdežto já bych tam ráda ty svý nejbližší měla, tak nevim jak to uděláme. Ještě navrhoval, že uděláme jen obřad a pak hned pojedem na svatební cestu - on na nějaký oslavy moc neni a že nám to stejně každej pomluví atd....... No nějak to dopadne, já budu ráda, jestli se vůbec vezmem :-D takže to zas nějak moc řešit nebudu a už vůbec né do detailů a do barev, jak je tady na serveru
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám taky datum... ;-) Nemějte strach že je nás tu málo, já si myslím, že sem ještě spousta nevěst přibude, červenec je zatím docela daleko. My se budeme brát v Praze na Chvalské tvrzi a paní se tam hrozně divila, že se dnes ty svatby objednávají takhle brzo. Kdy to vidíte na rozesílání oznámení? Říkám si, že by to chtělo na jaře co nejdřív, než lidi začnou plánovat dovolený...
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia:To jsem ráda, že nejsem sama. Přítel navrhl toto datum a mě se líbí a ještě více se mi líbí, že je to pátek:) No, ono brzo to není, když to je letní termín, fotografka už měla celý červenec obsazený, volno měla NAŠTĚSTÍ 17.7. :) Pozvánky budu rozesílat měsíc před svatbou. Lidičky, které zveme na svatbu, to už vědí a ono se to tak rozneslo samo:)
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslim, že časem se nás tu sejde víc. My neřikej s tou fotografkou, já jestli to teda budem mít tady u nás, bych ráda profesionálního fotografa, u nás máme jen jednoho a ten dle mého fotit neumí - ono taky proč by se snažil, když je široko daleko jedinej a má jasnej monopol :-) a právě proto mu nechci přidávat další kšeftík Já furt žiju s tim, že je na všechno dost času a zařizovat začnu až tak po novým roce s tim, že zatim jen tak pokukuju a stala sem se závislou na tomto serveru :-D
Odpovědět
To bych fakt nečekala, že už teď bude mít fotografka takhle našlapáno =-) . A že zrovna tak hezký datum nikdo neměl, to jsi měla obrovský štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je nás vážně tak málo? V diskuzi červen 2009 to jede a tady nic :-( Ale je fakt, že je ještě spousta času, kdy začnete zařizovat. Já asi až po vánocích.
Odpovědět
Ahojky, já už zařizuju postupně ted. Ale je fakt, že fotografa taky ještě nemám. Toho jsem si spolu s kameramanem a hudbou chtěla objednat až tak v listopadu.. Protože, tam, co se chceme brát zatím termíny ještš nemají vypsané a budou je vypisovat až listopad-prosinec.. V kolik hodin byste chtěli mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak My jsme se rozhodli pro Průhonický zámek,ale když jsem včera volala na matriku,tak mi řekli ať volám až v listopadu,že začínají s objednávkami.Kamarádka se mi tam min.rok vdávala a varovala mě,že mají nabité termíny a jim dokonce nabídli volný termín místo v červnu,kdy to chtěli mít, až v září.Tak budu jen doufat,že nedopadneme stejně:-(.Přáli by jsme si to tak kolem jedenácté,aby se měli čas sjet hosté,zařídit účes a líčení a nehonit se hned po ránu:-)).Navíc je to pak tak akorát na oběd:-)).A kdy zařizujete šatičky?Já bych už tak zkoušela,ale není ještě brzy..?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě přijde na všechno moc brzy. Jen jsem uvažovala, že si šaty nechám asi ušít anebo už koupím hotové a pak je tady prodám ;-) nebo nějaké takové co by se pak daly nosit na plesy. Jinak na termín jsem se ptala předběžně a neměl by to bejt problém, jsme malý město :-) S tim, že jestli to budu chtít na tom místě býv.evag.kostela, tak by byl obřad až někdy po 13 hod. až by odbavili svatby normálně na úřadě.
Odpovědět
Článek se načítá
My bychom chtěli obřad ve 12:00. Ale jak to tak vidím podle matrik, tak budem rádi, když to vůbec bude 18.07.2008. ;-) Holky, do jaké barvičky budete ladit svatbu? A kdy půjhdete zkoušet líčení a účesy? :-)
Odpovědět
Haló holky, jste tu někdo? Nějak to tu vázne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jste tu někdo? Tak jsem koukala, že červen 2009 se pěkně rozjel. Chvíli sem to pročítala a myslim, že děvčata moc plaší. Zařizování bude bohatě stačit po vánovích, novém roce. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky:-).no jo Brumdinko,ale oni to mají o měsíc dřív :-D tak holt asi vše drříve řeší :-D .Ne,vážně-já jsem po pravdě byla úplně v klidu dokud jsem nenarazila na tyto stránky :-) tady snad všichni mají rok dopředu skoro vše naplánované a už zařízené.Já zatím jen sbírám inspiraci a kolikrát zjišťuji,že mít svatbu není zřejmě tak snadná záležitost :-( Myslela jsem(asi naivně),že si oblíknu šaty,"někam"dorazím,řeknu ano,dojdu se naobědvat a tím je to vyřízené ;-) Stručně řečeno :-) tady se řeší barvy svatebních stolů a výzdob,typy dortů-nejlépe sladěné do stejných barev,kde koupit ty nejlepší boty,jaká hudba-min.x skladeb než se to ano vysloví a odejde se..jde mi z toho hlava kolem :-) Tak snadné to asi nebude :-) taky myslím,že po novém roce už budu něco definitvně řešit :-)
Odpovědět
Ahojky, taky mám pocit, že je pořád na všechno času... Jenomže uvidíte, že se přehoupnou Vánoce, novej rok a bude to co by dup. Po šatech pokukuju, ale zatím jen tak pro představu. S přítelem jsme říkali, že po výplatě začneme se zátahy na degustace restaurací v okolí místa svatby ;-) Kdy budete vybírat prstýnky?
Odpovědět
Ahoj cervencove nevesty,my to meli taky v cervenci,mate vybrany krasny mesic ;-) Cacia,mas pravdu,na vse je cas,staci kdyz se zacne v lednu,ale zas je dobre zacit sbirat inspiraci,ja jsem vse zmenila asi petkrat :-D a nevesty z cervence co se vdavali se mnou taky ;-) A kdyz jsem zacli v lednu,,tak v dubnu uz jsem nemela kazda co delat a jen cekali na termin a vymysleli blbosti. tak hodne stesticka holky!!!!!!!!!!!!!! ;-) :-)
Odpovědět
simicak: Díííky za podporu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri12-jo to si vystihla, přesně dokud jsem nenarazila na tyhle stránky tak bylo všechno v pohodě, ted´z toho akorát začínám blbnout a jak začínám plašit tak to přenášim na mužskýho až se mi přiznal, že z toho začíná mít strach, chudáček :-) Takže radši už nic neřešim a nechám to opravdu všechno až po vánocích, ¨novém roce, aby mi ještě neutek ženich ;-) A taky si představuju, že navlíknu šaty, nechám se učesat, možná namalovat a nehty, přijdu tam, řeknu ano a budu doufat, že ten můj neřekne NE anebo "bohužel ano"- to už mě provokuje, že tam řekne :-) pak zajdem na oběd a hotovo, né ;-) simicak - jo tak to březen bude akorát, aby sme nevymejšlely blbosti ;-), dikas za podporu, už sem si připadala divná, že nic neřešim :-)
Odpovědět
Ja v lednu jen zaridila restauraci a fotaka a hudbu. V dubnu jsem si sla vybrat saty,prstynky-tyjsme meli v cervenci a 4tydny pred svatbou kytku,domluva s restauraci a pak jsem uz jen cekala ;-) Tak se fakt stresovat vubec holky nemusite. Pro zenicha jsme shaneli az v kvetnu veci a zkokusku ucesu jsem dokonce nemela zadnou. SEgra je kadernice a ta mi hned rekla,ze zkoukska a pak origos stejne nikdy neni stejny.Takze me cesala az rano a tak samo i liceni.A svatbeni zavoj mi nesed s barvnou satu,tak to mi druha segra v patek vecer barvila cernym cajem,aby jsme dosahli odstinu :-D
Odpovědět
Tak koukám, že už existuje i diskuze srpen 2009, dokonce i červenec 2010!!!! To mě začíná stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cascia - jo zvlášt ten 2010, chvilku jsem to četla a jedna nevěsta už má rezervovaný místo na rok 2010!!, tak s timhle já přijít někam na zámek tak si připadám jak pako :-) To už mi přijde vážně ulítlí to řešit takhle moc dopředu, myslim, že půlrok bohatě stačí, vždyt´je to jen jeden den v životě a za chvíli je po všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten rok 2010 je vážně úlet =-) U nás se starší členové rodiny divili, že začínáme s plánováním už rok dopředu. No my jsme zatím skončili zamluvením místa obřadu a hostiny a předběžnou rezervací termínu na matrice a dál budeme asi pokračovat až začátkem příštího roku. Taky uvažuji, jak to udělat se šatama. Myslela jsem, že si je půjčím, ale když jsem tu pročítala nabidky v bazaru na prodej šatů, tak začínám přemýšlet o tom, že si nějaké vyberu a koupím a po svatbě je tu zase prodám dál :-|
Odpovědět
darlingb: Taky si myslim, že se celkem vyplatí si šaty koupit a pak zase prodat. V některých půjčovnách jsou ceny fakt šílený :-o . Jinak nic zařízeného ještě nemám a začnu zařizovat, až budu mít termín z matriky. Jinak rodina kromě mých rodičů to zatím neví. Chtěli jsme to oznámit až budeme mít pevný termín a možná necháme rovnou vytisknout i oznámení a dozví se to z něj ;-) . Plánovat teď svatbu na rok 2010 je fakt velkej úlet. Pořád žiju v domění, že i ten náš červenec je ještě za strašně dlouho :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: taky že je náš červenec daleko, po novym roce to bohatě stačí, zvlášt´když kromě pár lidí, kterym sem se zmínila, že se asi příští rok vezmem to nikdo neví. Oni mi stejně nevěří, když spolu žijem takový roky i s malym na hromádce :-) Takže oficiálně to oznámíme rodičům asi až o vánocích a nebo nebudeme řikat nic, vezmem se a pak všem dáme vědět, že sme to opravdu udělali. Jinak já taky uvažuju, že si šatky koupím nebo nechám ušít a pak je bud´budu nosit na plesy, nebo je tady prodám, mám vel.38, takže to nebude zas takovej problém něco splašit u mě bude spíš problém aby seděli přes prsa, to mám docela strach objednávat něco z netu, když si to nezkusim. Z tý mý letecký plochy to všechno zklouzne dolu :-), asi si budu muset pořídit ještě jedno mimčo, to sem měla opravdu krásný nalitý prsa ;-)
Odpovědět
brumdinka: To já mám s prsama spíš opačnej problém. Velikost mám 40, ale jsem malá a prsa velký :-D . Nevim jak s přípravama všechno stihnu,protože od půlky ledna do půlky února mě čeká zkouškový a v květnu státnice, tak nevim abych se k tomu zařizování dostala. A nebo naopak spíš k tomuučení. To asi bude problém :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - to zmákneš, neboj. (já zkoušky i státnice zmákla i s malym - nechápu jak to se mnou ten můj vydržel, před každou zkouškou sem byla děsně protivná) jinak, když sme u učení, tak vypínám pc a jdu si aspon něco přečíst, zejtra mám výběrko kvůli práci - sice mě stejně nevemou, ale nechci vypadat jak úplnej blbec :-), když sem ze školy všechno zapomněla. zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,holky.taky se přidávám,jen nemám vůbec čas sem psát:-(
Odpovědět
brumdinka : tak budu moooooc držet palce a napiš, jak to šlo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?