Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Brum: Já mám dokonce prsty 49 a v neděli jsem našla u našich prstýnky z pouti a takový ty dětský, který jsem měla jako malá a mě byly úplně v poho na prsteníček, jak kdysi. Tak prsty jsou asi jediný, co mi neztloustlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: no vidíš, můžeš je nosit :-D lucie - no to jsou nádherný, takhle na tom obrázku mi to nepřijde, ale vážně jak sem ho viděla na živo v bílym zlatě, tak mně opravdu úplně uchvátil - no uvidíme 20 tisíc se mi za oba vážně dávat nechce, tak pokud je neseženeme za lepší cenu, tak pudem asi do těch od goldexu (ty se mi taky moc líbí - hodim do alba)
Odpovědět
Ahojky všechny vás zdravím, brum: ty naše prstýnky vyšli na 10550 s briliantama což je super cena. Dneska jsme byli zkoušet oblek pro ženicha a už ho máme zamluvený aspoň ženich už má všechno :-D :-D :-D
Odpovědět
no a ty prstýnky jsou moc hezký co se ti líbí ale ta cena je taky pěkná =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no právě, kdyby stáli tak jako ty vaše, tak do těch 12 000, tak neváhám ani minutu, ale 20cet je jaksi sakra moc. 8-( No uvidíme, zkusim pak napsat rovnou do retofy, na kolik by vyšli přímo u výrobce, protože je mi jasný že si zlatnictví k tomu dávaj přirážky. No vidíš, jak seš šikovná - s ženichem seš hotová hned :-D , jinak mně tak napadlo že bych potřebovala nějakej seznam co vlastně opravdu potřebuju ke svatbě - bez těch kravinek okolo, aby se to dalo zařídit v co nejkratšim termínu (tak 2 měsíce)
Odpovědět
no brum hlavně šaty, oblek, kytku a prstýnky to ostatní už je na tobě jestli kadeřník pak nějaký to pohoštění pozvánky si můžete udělat doma záleží co považuješ za kravinky no a někdo kdo vám to nafotí za dva měsíce se to stihnout dá pokud narazíš na volný čas těch co tam chceš mít a šatičky co chceš
Odpovědět
Ještě restauraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky ;-) už jsem v klidu, za kravinky považuju to co se tu na serveru občas řeší jako barva svatby a já nevim co všechno :-N největší problém asi bude sehnat slušnýho fotografa :-p a za rozumnou cenu prstýnky, to ostatní už nějak zkoulíme :-)
Odpovědět
Tyjo holky ja teda koukam,jak jste daleko.... obleky a vse jeje Uz at mam taky neco ;-) Pocasi tu mame nadherne vcera jsem se opalovala nastrese a jen doufam,ze dnes bude taky tak. Pokusim se Vam do cech poslat trochu slunicka at vam taky zvedne naladu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tady začalo brutálně sněžit, u nás je bílo... 8-( Takže lepší počasí by se fakt hodilo...
Odpovědět
Finfrle: U nas je taky nadherne, 15 stupnu a slunicko a chodime jen v trickach, parada :-). Ja toho taky nemam tolik zarizeno jako holky, ale oblek uz mame, pro zenicha nam chybi jeste kosile a kravata. S kratavou bude problem, on je nesnasi.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady u nás taky zase sněží a ještě včera to vypadalo na jaro :-)
Odpovědět
Článek se načítá
je holky, fuj snih ne!!! taky letime pristi tyden do cr, budu to zimni obleceni zase muset vystrachat ze skrine 8-( rose: tak co motylek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun: tak záleží kam do čech pojedeš, myslim že v Praze to nebude tak horký. Jinak tady u nás na západě :-D je pravý dubnový počasí, chvíli sněží, chvíli svítí sluníčko, chvíli prší atpod............ :-)
Odpovědět
Jeje holky hodte echo jak je u vas v kraji ale hlavne ve krerem jste hihi diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, myslim, ze snezi vsude, na vysocine prej napadlo 15 cm a tady v Ostrave taky pekne chumelilo, nastesti se nic neudrzelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatop: u nás se taky naštěstí nic neusrželo ale jsme nad 700 metrů, takže čekám že zima ještě neřekla poslední slovo, teda že se budem na svatebnim servru bavit o počasí, to by mně vážně nenapadlo :-D :-D
Odpovědět
ach jo holky, to ste me nepotesily 8-( ja sla dnes ven ve svetriku a bylo mi horko jako blazen, ach jo skoda ze jsme stim planovanim nemohli vydrzet o par tydny, ale zase na druhou stranu, aspon nas to nebude lakat se valet na slunku a budeme produktivni!!! mame toho az nad hlavu tak to aspon zvladnem :-D
Odpovědět
brumlinka se teda omlouvam,ze jsem chtela poradit s pocasim
Odpovědět
Profilova fotka
fin. a za co se omlouváš, ted´sem Tě nějak nepochopila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska u nás krásně svítí sluníčko, ale je zima, na letišti 1st. a tady dole asi 4st., takže žádná sláva.. 8-( A to já už všechno zimní oblečení uklidila a vyndavat ho nebudu, musím to jaro přivolat, snad nezmrznu.. =-) :-D
Odpovědět
Ahojky, u nas je dneska zase nadherne, je to jen na tricko, rano sem teda mela lehkou bundu..No my pojedeme do Cech az v kvetnu, tak uz snad bude pekne a na Slovensko jedeme za pritelovo rodinou o Velikonocich. Jinak my lezi doma ty pozvanky a jeste sem je neposlala, tak se na to chystam pristi tyden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám tak závidím to hezký počasí, už se na to těším jak na smilování, až člověk bude moct ven jen s mikinou kolem pasu, kdyby náhodou.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: přesně tak, taky už mě to nebaví bejt furt nabalená a pořád balit malýho :-) ale asi si ještě počkáme.
Odpovědět
Mame uz treti den krasne jsme se dokonce predevcirem opalovali nastrese je tu vazne krasne modre nebe.
Odpovědět
fin : tak u nas to na opalovani neni nikdy, pro me to jisti samoopalovak pekne celej rok :-D no snad nam popreje pocasi v cervnu a trochu se te beloby zbavim. zas nemuzu byt jak bota bac bych se asi nevdala, vzdycky mi nadaval kdyz jsem chodila na solarko , ze vypadam jak umpalumpa, drzoun co? 8-( jinak, jsem konecne po 3 mesicich mohla jit do posilovny, jupi!!! tak mi to chybelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, se nevytahuj.. ]-( já se chci taky opalovat... :-( Ale tak za měsíc začínám bydlet v solárku, tak pak budu opálená! :-D to já mám ráda, když mám barvičku..
Odpovědět
Bouncig: No ja sem taky bila jako reditel vapenky :-| . Vzdycky sem chodila na solarko,ale posledni dva roky tady vubec nechodim. V cechach sou mnohem lepsi solarka, tady kde bydlim, sou takovy docela nic moc, musi se tam stat dlouho a vubec to neopaluje, tak nevim, jak to udelam..Ze slunicka se tady moc neopalim.
Odpovědět
Ahojky tak čtu že se řeší opalování já se chystám v dubnu na solárko abych měla základ a až tady bude sluníčko tak pak to jistej víkendy na zahrádce kde se budu potroškách smažit pokud teda budou volné víkendy :-D ;-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se právě na sluníčko moc nespoléhám, takže začnu se solárkem a i v létě to budu podporovat solárkem.. :-D Snad mi to i pomůže v tom mým pupínkovatým xichtě.. :-p :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?