Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 ja bych musela na solarko tajne emoticon naposled kdyz jsem byla tak sme se kvuli tomu malem pohadali, pac se o me nejak moc boji, meli jsme tady hrozne moc kampani proti opalovani a hlavne kvuli solarkovani, ze se podstupuje vetsi riziko na vznik rakoviny kuze, a to i nepravidelnych uzivani atd...no bylo to snad vsude, doktori, ti co si tim prosli.... no takze ja pro klid v domactnosti jsem odkazana na prizen pocasi emoticon prinejhorsim se vdam bila...
20. bře 2009 ve 20:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 No tak muj pritel taky nesnasi solarka a taky sem za to driv dostala poradne vynadano, chodila sem fakt moc a byla sem az presmazena, takze zdravy to rozhodne nebylo..Ale popravde vubec se mi tu nechce chodit, v Plzni, kde sem driv chodivala, je tech dobrejch solarek spousta a hlavne modernich a tady to stoji za starou belu, nektery ty solarka sou teda pekne stary..No a co jinyho muzu udelat, na slunicko se dostanu tak maximalne o vikendu, ale ne pokazdy je hezky pocasi..
20. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak tady Anglicani moc solarkovani neresi, sou bledsi, zda se mi, ze v Cechach chodi holky mnohem vic presmazeny (nektery az nezdrave),sama sem kdysi taky chodila jako blazen a byla sem teda dost tmava, ale nejak sem prebila svuj prirozenej pigment a bylo to az moc.Je fakt,ze co sem tady v Uk, tak sem to prestala resit a hlavne pritelovi se libim prirozena emoticon. No jo ale na svatbu nechci byt uplna bledule v bilych satech.
20. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzingy
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 31. července 2009
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
dzingy
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 31. července 2009
    Region Hodonín
 Ahojky, tak jsem se sem po týdnu zase dostala a než jsem se tím vším pročetla... emoticon My jsme taky zas o kousíček pokročili v přípravách. Vybrali jsme přítelovi oblek a příští víkend ho vyzvednem upravený. Tak pak ještě košili a kravatu a bude odbavenej emoticon
Jinak nás čeká asi zajímavý víkend, jedeme s přítelovým rodičovstvem k mým rodičům prý "domlouvat svatbu". No nevím co chtějí domlouvat, když už máme všechno zažízené...ale chtějí to tak to mají mít. Taky u vás u někoho proběhlo takovýhle domlouvání? Nebo to řeší jen naši rodiče?
20. bře 2009 ve 21:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
 to dzingy: u nás takovéto rodičovské dolmouvání proběhne zanedlouhoemoticon je to taková tradice, ale u nás je to praktický - rodiče se pořádně seznámí, budou domlouvat finance, hostinu a pečení dortů, koláčků a cukroví...
My jsme takoví mladí zelenáči (já 21,přítel 24) a nežijeme spolu, tak je to takový tradičnější...ale myslím, že je to fajn
emoticon
20. bře 2009 ve 21:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 emoticon u nas by si nerozumeli emoticon poprve se potkaji asi tyden pred svatbou. Ale mi musime vsechno resit dvakrat a o nicem jinym se s nima nebavime, ale aspon pomahaji, takze ja vzdy jen porozdavam ukoly emoticon
20. bře 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 rose: můj přítel by si mě "solárkovou" snad ani nevzal emoticon - líbím se mu přirozená i s těmi pupínky, který na tom xichtu mám emoticon ...a protože jsem právě dost bledá, tak mi přijde lepší, že jsem si vybrala champagne šaty - že to není takový kontrast jako u bílých šatů a slyšela jsem to z více stran...a ty už máš šaty vybraný?
20. bře 2009 ve 21:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 kontrast - to jsem řekla pěkně blbě emoticon právě že pleť splyne s barvou šatů, zatímco u šampaň je trochu ten kontrast a působí to lépe (prý a mě se to taky zdálo při zkoušce šatů a proto šampaň na celé čáře vyhrála)
20. bře 2009 ve 22:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 Holky tak solarko je fajn, ale nic se nemá přehánět. Jinak já osobně jsem tam nikdy nebyla a asi tam ani nepolezu emoticon radši si počkám na sluníčko.

dzingy - no to musí bejt zajímavý, ale u nás nic takovýho nehrozí, všichni se už dávno znaji emoticon
20. bře 2009 ve 22:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 p.s.- jinak sme ted´s mužskym debatovali nad aukrem a došli sme k závěru že šaty se pučovat nebudou, ale nějaký si na aukru splašim, daj se tam vybrat fakt krásný šatičky a pak je bud´použiju na ples nebo je upravim na normální nošení nebo prodám emoticon, jinak sme se konečně taky shodli nad prstýnkama takže jedny z těch tří posledních v mym albu to budou, no jediný co pořád hapruje je práce emoticon
20. bře 2009 ve 22:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancee
Registrovala se 28. října 2008 na beremese.cz. Přidala 564 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. května 2009
    V Pardubicích, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jancee
Registrovala se 28. října 2008 na beremese.cz. Přidala 564 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 30. května 2009
    V Pardubicích, Region Pardubice
 brumdinka: s tou prací tě chápu... třeba mamka po mateřský s nejmladší ségrou měla problém sehnat práci, přítel je teď taky bez práce, ale už se něco pomalu rýsuje... Mně třeba ztráta jeho zaměstnání přiměla hledat levnější šaty, než jsem měla předvybrané, a nakonec jsem mezi těmi levnějšími objevila ty nejhezčí emoticon ... na aukru se dají najít fakt pěkné kousky.
20. bře 2009 ve 23:26  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasne rano emoticon
Holky co se tyce opalovani u nas(v Irsku)je taky velika kampan,ktera v cechach zatim neni proti solarku!Ja chodim na solarko tehdy,kdyz mam pred dovolenou a taky pred svatbou emoticon
Rozhodne muzu doporucit(po zkousce mnohych!)Garnier-summerbody....je to vytecny krem,co vypada prirozene!!!!!Ted to kombinuji solarko i krem a je to fajn ale v zime uzivam jen krem a vypada to vazne dobre jen premoci tu lenost mazat...
21. bře 2009 v 07:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 jancee - dík, nerada si stěžuju, jinak sem na tom stejěn jak tvoje mamka prostě po mateřský emoticon tak jen doufám, že už se to brzo zlomí, protože jinak by se musela odložit i svatba a to bych nerada, takhle sem čekala 10 let emoticon emoticon no uvidíme, stejně to chci co nejkomornější emoticon

fin - tak nejlepší na opálení je moře, takže by to chtělo před svatbou dovolenou emoticon jinak s krémem zkušenost nemám ale asi to funguje emoticon
21. bře 2009 v 10:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Finfrle: Tak ja sem zkousela nejakej krem od Loreal a ten vypadal celkem dobre, jenom sem byla moc lina ho mazat pravidelne..ZAtim to nechavam byt a mozna zajdu na solarko parkrat pred svatbou, abych mela aspon zakladni barvicku, tedko sem bleda.
Bouncig: No nasi rodice se taky potkaji az par dnu pred svatbou emoticon, bydli od sebe dost daleko. Tedko jedeme my za pritelovo rodicema na Velikonoce, tak tam budeme asi taky resit svatbu, jinak to vsechno s nima resime pres telefon.
21. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Crawler: Jo uz mam saty, jsou nadherny a uplne bily emoticon
21. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
Registrovala se 3. září 2008 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zuzimme
Registrovala se 3. září 2008 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, já se taky chystám na solárko, protože se fakt dobře opaluju a mám ještě z loňska trochu vydět ramínka od vršku plavek, tak to musim solárkem zamaskovat, protože to vypadá fakt blbě. Jinak do solárka nelezu, protože mi opálení z léta více méně vydrží skoro celý rok. Samozřejmě, že bledne, ale je vidět pořád. A vzhledem k tomu, že mám svatbu na začátku června, tak bych to asi zamaskovat přirozeně nestihla.
21. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Zuzi, tak to ti závidím, já vyblednu tak po týdnu.. emoticon opaluju se taky dobře, ale hned sem prostě za bílá, takže solárko to jistí..

Jinak já si v šampaň, zvlášť v tmavší šampaň přidala hůř než v bílých, že sem v nich splynula, pro mě ten kontrast naopak vůbec nebyl.. emoticon
21. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Luci
No to je jeden z duvodu proc jsem zacala se solarkem a kremem uz ted,protoze pri vyberu satu bych si pripadala spatne!
Pritel me zadal(ci si pral) jen o jednu vec co se tyce svatebnich satu a to at jsou bile emoticon tak uvidim hihi
Uz se mi to krati jen dva dny jj a je to tu zacina svatebni tyden v CR emoticon
22. bře 2009 v 09:54  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 hezkou neděli červencovkyemoticon,

já jsem celý život snila o tom, že jedtli se budu vdávat, tak jedině v bílých šatech - jinou barvu jsem si ani v duchu nepředstavovala...Když jsem přišla do salónu, tak jsemvyzkoušela asi 20 bílých a mnohý mi opravdu seděly a byly pěkný, pak přinesla dvoje šampaň a já ji řekla, že je zkoušet ani nechci, že chci bílý, ale ona jen ať je zkusím, tak jsem je na sebe navlíkla a z obou šatů byly rázem favoriti ;DDD Pak jsem navěděla, které z těch dvou šampaň si vybrat - nakonec vyhrály zdobenější, které mám v albu...V životě bych si to nemyslela, ale opravdu mi ta barva seděla lépe - asi záleží nejen na pokožce, ale i barvě vlasů, očí a tak...Každopádně měly i perfektní střih, takže tak...prostě neřídila bych se tím, že MUSÍ být bílé, ale opravdu vyzkoušet všechny, protože vás některé mohou velice mile překvapit, i když na ramínku tak pěkně ani nevypadají...;)
22. bře 2009 v 11:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
  • Svatba byla 24. července 2009
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 fin: tak ať si ten týden užiješ a zařídíš všechno co máte v plánu snad tady bude i pěkné počasí včera tady bylo krásně a dneska už je zase pod mrakem tak nám sem přivez trochu sluníčka emoticon

craw: ty šatičky jsou moc pěkné a sluší ti já jsem teda zvolila bílé a šampaň jsem taky odmítala vyzkoušet ale tobě to vyšlo emoticon
22. bře 2009 ve 12:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 Ahoj holky, tak ještě včera to tu vypadalo na jaro a zas je hnusně. No ale ono je to jedno, protože my s malym smrdíme už přes týden doma emoticon Od pondělka marodí malej a já to včera chytla od něj, takže sme na hromadě oba. Ach jo.
22. bře 2009 ve 12:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifka2
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 356 příspěvků. Region Praha.
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
ifka2
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 356 příspěvků. Region Praha.
    Region Teplice
 Ahoj holky,
po delší době nakukuju.

Fin: já to mám podobně - ještě týden a dva dny a letím domů. A svatební týden začíná emoticon Musím zařídit takových věcí!! Tak snad to klapne. Tobě držím palce, ať to všechno taky zařídíš.

A jinak co se týče barvy šatů - myslím, že když chlap řekne, že by chtěl, aby byly bílé, tak tím myslím hlavně to, aby nebyly třeba červené nebo modré. Nepředpokládám, že bude řešit, zda jsou bílé, šampaň nebo vanilkové... Znáte ten jejich cit pro barvy emoticon
22. bře 2009 ve 13:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ifka - přesně tak, taky si myslim že nebudou řešit zda je bílá nebo šampan a u šampan by mi ten můj akorát tak řek, že je ta bílá nějaká zapraná a zašlá emoticon
22. bře 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 ifka: To jo, pokud není ženich Inuit, který rozlišuje stovku odstínů bílé barvy, tak ani nepozná zda jsi v bílé nebo šampaň ;DDD A koneckonců třeba svatební šaty šampaň vypadají na denním světle na fotkách jako bílé...

Lenkous: pročpak nemáš své svatební šatky v albu? Nechceš se pochlubit? Jsem zvědavá jako opice emoticon)...a ženich má koupené nebo zamluvené z půjčovny?
22. bře 2009 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ifka
No ja ti povim,ze se toho taky obavam zaridit vse za jediny tyden ale moc se na to tesim!!!!!
Bude to uzasne!!!! emoticon
Mam ted pred sebou dva perne dny vse zabalit,zaridit hlidani pro cicu a hlavne napsat vse co potrebujeme a veskere kontakty....
Jinak se uz pomalu citim dovolenkove emoticonRozhodne privezu moc fotecek a dam do alba! emoticon
22. bře 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 craw já je sem dávat nebudu dám sem až pak svatební fotky ženich sem občas nakukuje, já jsem se nevyfotila možná až půjdu na druhou zkoušku tak pak uvidím a na netu jsem je nikde nenašla jinak ženich je má ze salónu co já tak tam máme slevu protože kdyby jsme je kupovali tak by je neužil, doma obleky má ale šedý a tmavý a já jsem chtěla aby měl světlý
22. bře 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 fin už se těším na fotečky a až tady budeš vyprávět dojmy no každopádně si to tu moc užij emoticon
22. bře 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 je fin ja mam jeste sest dni pred svatebnim tydenim planovani, taky uz mam rozepsanej program na kazdej den, aby sme to vsechno stihly, taky konene prevezem nejaky kramy co jme tady nakoupili a pak az zacli premyslet jak je dotahnem do cr, no hlavne ty svicny emoticon uz se taky tesim na baleni.

tesime se na fotky!!!!
22. bře 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 Holky - musím vás poprosit o podporu - držte mi pěstičky, protože skupina, kterou bych si s přítelem přála na svatbě - aby mi hráli, jede v červenci do Itálie - dirigentka ještě neví přesné datum, tak držte pěsti ať jsou 11:7: v ČR...tolik by mě to mrzelo... emoticon emoticon emoticon
22. bře 2009 v 15:15  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 držím pěstičky craw určitě pojedou až 13.7. emoticon byla by to velká smůla emoticon
22. bře 2009 v 16:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš