Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jedna z mála výhod malého města, mám půjčovnu přes ulici od baráku a půjčovný za supr šaty i s doplnkama 3000,- Kč x-)
Odpovědět
no tak to máš dobrý to jde tak ušetříš na šatech a připlatíš na fotografovi a když taťka fotí tak nemá nějakého známého kdo by vám to pěkně nafotil? ;-)
Odpovědět
já budu řešit boty zatím jsem v krámech na žádný nenarazila co by se mi líbily a už vůbec né bílé tak nevím a nechce se mi dávat 1500 když nevím jestli je pak unosím :-| potřebuju na podpatku jsem vůči ženichovi malinká :-D :-D to moje zlato je vysoký a hubený a já mrňavá a silná, :-D takže protiklady se přitahují 8-)
Odpovědět
Holky, tak ja mam fotografku zamluvenou a video nam bude delat muj bracha, je sikovnej, uz delal znamych video ze svatby a bylo to krasny :-). Prstynky jeste nemame, ale pocitam ze budou tak do 7 tisic (do 250 liber), koupime je tady.Nevim presne kam jit, nasla sem hezky na netu, ale zase z netu bych je objednavat nechtela, to by treba pak nemusely sedet..
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no ještě se zeptám až to bude aktuální, zatim o tom z rodiny nikdo neví jen moje netře co je ve Skotsku, na tu čekám až dorazí do čech (měla by v březnu nebo dubnu a pudem vybrat spolu šaty) s botama nevim, dřív je i paní půjčovala ted´ nevim, když tak si nějaký koupim ale zas se mi za to moc dávat peníze nechce protože nosit je pak už asi nebudu, no uvidim, ještě něco do tý doby vymyslim no ale rozhodně malej podpotek, na většim bych se zabila :-D no jinak já taky vždy žila v tom že sme každej jinej a protiklady se přitahují, no jo ale čím dýl sme spolu tim mám pocit, že sme v podstatě voba dva stejný :-D No nic, díky za rady, já se pro dnešek loučim, musim razit do Chebu na další výběrko.
Odpovědět
Brumdinka: Jenom 3 tisice ;-) ?Tak to je bomba. Ja mam saty za 6 tisic, to mi pripada jako normalni cena.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: jo jo je to tak, potvrzeno i z jiných zdrojů (na podzim jsme byli na svatbě přítelovo kolegyně z práce a měla všechno komplet za 3000, možná i boty, ale na ty se musim ještě zeptat, jinak mějte se já musim pádit nebo mi ujede autobus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jo a měla to na 3 dny (přes víkend vpátek si šla pro šaty, v sobotu byla svatba a v pondělí je vrátila)
Odpovědět
Brumdinka: Tak to je husty, ja sem byla pro saty v prosinci a bylo mi receno,ze uz je docela pozde, nevesty si zamlouvaji saty treba i 3/4 roku dopredu..Ja bych to normalne taky resila az ted, ale protoze bydlim v cizine, tak sem si to zaridila dopredu a sem rada,tedko se do Cech stejne jen tak nedostanu.
Odpovědět
rose já taky říkala že 3000 je krásná cena já budu mít za 5000 a myslela jsem si že mám pomalu nejlevnější :-| a to si nejsem jistá jestli je v ceně i závoj nebo se bude platit zvlášť jinak je to taky přes víkend ale to je asi všude
Odpovědět
rose: mi jsme nase kupovali v h samuel, to je asi jedny z nejlevnejsich , ale jeste s dobrou reputaci, pak jeste ernest jones, stejna firma vyssi ceny , melo by to byt o neco vic posh ;-) oboje maji www a obchdy normalni na kazdym rohu ;-) mi jsme koupili nase asi za 230 liber dohromady, ale ja mam jen tenouckej krouzek , protoze oba chci mi na jednom prste, tak aby se hodily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek ženy, vy ste se tu ale rozkecaly.. :-D Já šaty zatím nemám, ale se to stihne, ne? A boty nejspíš koupím v létě u vietnamců, 2000 za ně rozhodně dávat nebudu! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Boticky budu resit az po satech na ty nespecham tech je spousta! A satickysi necham usit na netu ale stejne se neosidim o zkouseni v salonech!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, já taky vyrazím na zkoušení, abych věděla, co bude to pravý ořechový, ale pak je taky nechám na 99% ušít.. :-)
Odpovědět
luci to je nejrozmejsi jak jsem koukala na diskusi o Ostravskych salonech,tak me to vydesilo az jsem se rozhodla si je nechat usit!
Odpovědět
Ahoj holky taky se vdávám v červenci a to 25.7 tak co už vše mate nachystané a zamluvené jestli se mohu zeptat?
Odpovědět
Ahoj swatka se vdavas ve stejny den jako ja
Odpovědět
tak to jo ;-) přítel chtěl hrozně 25.7 protože má svátek a tak to oduvodnil že aspon na výročí nemůže zapomenout :-D
Odpovědět
A kdeto mate?Ja na Celadne! Pritel to bere rozumne hihi
Odpovědět
Swatko, my se taky bereme na přítelův svátek 25.7. Vtipný k tomu je, že jsme se seznámili (a pak i zasnoubili) na přítelovy narozky 25.1. - a tyhle data od sebe dělí přesně půl roku! Takže to si o to přímo říkalo :-D
Odpovědět
finfrle-Bereme se na zámku ve Frýdku-Místku a potom máme zamluvenou mysliveckou chatu v Pálkovicích ;-) A kde más pak chostinu taky na Čeladné? ifka2-tak to máte fakt dobré :-D
Odpovědět
u Holubu
Odpovědět
aha tak to jo ;-) a co už všechno maš?ty jo my máme zatím jen zamluvenou chatu,obřad a svatební oznamko takže bych už asi měla začít plánovat :-|
Odpovědět
Ja uz jsem sehnala vsechny kontakty a uz jen zaplatit zalohy a domluvit co a jak
Odpovědět
teda tak to si dalece předemnou-asi se do toho budu muset pusti
Odpovědět
Mas cas to ja jsem v cizine tak jsem pripravena dopredu
Odpovědět
ahoj holky!!! tak jsem se z toho vcerejsiho stresu nastesti vyspala :-D clovek tady chvilu neni a uz to nestiha docitatat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď jak to čtu, tak já jsem to vzala uplně naopak :-D jako první jsem měla šaty a teprve před týdnem jsem zaplatila a rozhodla se pro místo :-D a když se tak na ty šatičky koukám, říkám si, že bych je ještě klidně změnila.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je možná dobře, že šaty ještě nemám, aby se mi neokoukaly.. :-D Duji, budeš mít ty, co máš v albu?
Odpovědět
holky ja mela taky vyhlidnuty v praze nadherny, ale nakonec mi to pripadalo moc komplikovany :-N no je to hrozny kdyz je jich porad tolik na vyber a novejch, me by stacili kdyby mi uz konecne dorazily ty moje :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?