Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, tak to ještě stihneš, já chtěla i ženskejm kupovat růžový svršky, ale to radši nechám na nich.. :-D
Odpovědět
luci: no jsem nechala pro holky sit, aby to bylo presne podle mich predstav :-D uz se obe nechali slyset , ze boudou jak dve cukrovy vaty. Tchyna si nafotila a odstrihala vsechny latky co mohla, aby ladila, tak verim , ze to tak hrozny nebude, az na toho cervenyho svedka :-N
Odpovědět
luci já teprv makat jdu mám odpolední fůůůůůj nechce se mi snad to uteče rychle. ;-) :-(
Odpovědět
Bouncig_czech: tak sem se koukala na h samuel a ernest jones stranky a maji hezky prstynky za primerenou cenu, u obou se mi libi set z dvojbarevnyho bilyho zlata-stoji kolem 320 liber. Takze o vikendu vyrazime asi do kramu :-)
Odpovědět
rose: urcite bezte :-D ja jsem tady v Glasgow v jednom z tech dvou narazila na ceskou prodavacku :-D lea ma taky dvoubarevnej, jsou moc hezky. Chcete stejny? me se tlustej nehodil, tak mame kazdej jinej.
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, jakto že bude svědek červenej? To bych ho hnala, moje svědkyně, i když růžovou nemusí, je s tím smířená, že jiná barva je nepřípustná! :-D Lenko, tak to ti nezávidím, já jdu dneska akorát na nehty a za kamarádkou, takže docela pohodovej den.. :-D ještě teda musím uklidit, už to tu vypadá jak ve squatu.. =-)
Odpovědět
luci: to je skotska pycha :-D jde ve svym cervenym kyltu :-D kdybys videla jak byl stastnej, no nemela jsem to srdce mu to zatrhnout a narvat ho do obleku :-D takze chlap v sukni , bude mit vic pozornosti nez ja 8-(
Odpovědět
Bouncig: My bysme chteli stejny a oba dva dvoubarevny..Premyslim,co pak udelam se svojim zasnubnim prstynkem. Muzu ho nosit na druhe ruce nebo se to pak uz nehodi?
Odpovědět
luci já si to taky nezávidím ale nedá se nic dělat já bych do svatby měla nejradši dovolenou :-D :-D boun tak to bude asi zábavný mít svědka v sukni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boun.. :-D :-D :-D Já myslím, že budeš krásnější než on! :-D Rose, můžeš ho dát na druhou ruku, já si nechám pod snubním.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenko, to mi povídej, taky bych nejradši neustále zevlovala na netu.. :-D
Odpovědět
rose já ho určitě pak budu nosit klidně i na druhý ruce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
rose: urcite se to hodi :-D ja chci snubni pod zasnubnim, vybirala jsem si je tak aby se mi k sobe hodily, Lea mi ale pres vanoce zasnubak ztratil 8-( tak musime rychle poridit novej :-N luci: to doufam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky- jste se neuvěřitelně rozjely!!:)) hele, jak se těšej vaši chlapi? Můj se moc těší, ale je to hrozný nervák, hrozně ho trápí stud a nervozita...co poradíte??? Já bývám taky nervní, ale pak to ze mě vždycky spadne, ale z něj ne a já si moc přeju, aby si to naplno užil a neměl žádný blbý pocity...:(
Odpovědět
Tak diky za rady holky..Ja ho asi taky budu nosit na druhej ruce. Jinak se k vam hlasim,sem zavislacka na netu :-) a to pisu dokonce z prace, ale dneska mame docela klidnej den.
Odpovědět
Crawler: Muj se taky tesi a dokonce se zapojuje do priprav..Taky dost casto mluvi o svatbe se svoji rodinou ;-). Tak to u nas trapi nervozita spis me, sem nervak od prirody, bojim se,abych si to vubec uzila a byla uvolnena. Ze me to taky nespadne, potim se a cervenam se ;-), tak sem zvedava, jak budu vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
No můj vyvolený to má přesně jako ty...chtěla bych mu nějak pomoci, ale jak? Svatební den je jen jeden a aby se takto trápil? to by bylo škoda...snad něco vymyslíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se nejvíc bojím toho, že budu brečet.. :-N Přítel se zdá být pořád v klidu, ale na svatbě asi bude velkej nerv, i on prý má strach z toho, že bude brečet, jinak se moc nezapojuje, ale myslím, že se těší, protože o tom taky mluví se známejma a tak, řekla bych, že se vlastně i chlubí, že se bude ženit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče pláče, tak si netroufám odhadovat, jak na tom budu...;DDD záleží na hudbě, která hodně dokresluje atmosféru a hudbu jsme ještě nevybírali a navíc, poku budu mít zrovna menstruaci, tak mě rozpláče naprosto všechno ;DDD a navíc bych se musela nadopovat práškama proti bolestem...ach jo...klepu se, jak to vyjde - kéž by mě to nepostihlo...
Odpovědět
tak to ten muj asi taky bude mit na male, no ja se bojim toho dlouhyho slibu, je to nejak domotam, taky asi emoce bodou delat svoje, no ja to taky asi probulim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
o slibu to mi povídej - když jsem nervózní, tak zkomolím i jen jednu větu... :-| tak se kdyžtak zasmějeme :-N hele boun - jakého jsi vyznání? a budete mít teda svatební obřad se mší?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slib bych odříkat nezvládla, budu ráda, když se mi povede ze sebe dostat ANO, když sem ve stresu a mám něco říct, tak okamžitě brečím.. :-N
Odpovědět
tak holky z toho mám strach i já že budu brečet jsem ráda že rodiče budu mít v zádech a neuvidím je protože mamča bude určitě bulet a to by byl konec, mě stačilo když jsem připravovala našim k 40tiletému výročí (maj ho v den naší svatby byl to záměr, přesně na hodinu ) certifikát k rubínové svatbě a poděkování a řvala jsem jak želva 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak myslím, že jestli zvládnu obřad, tak konečná budou ubrečení gratulanti, to už asi nezvládnu.. :-D
Odpovědět
craw: asi bych se zaradila k evangelickemu, ale nevim k jake cirkvi :-N driv jsem byla v letnicke, kdybych si ted mela hledat novej kostel tak asi pujdu do charizmaticke anglikanske... Ale taky to zalezi, ceka me to za rok jak budem koncit :-N Achjo doufam , ze se zhodneme :-N Nasli sme anglikanskyho vikare v praze a cela CR je jeho farnost, neumi ani slovo cesky :-D :-D :-D takze budeme mit cikevni obrad ale mse se dela jen v katolicke cirkvi, myslim :-N
Odpovědět
holky ja uz jsem zacala trenovat, je to hrozne krasny a dojemny , jeste se mi to nepodarilo rict bez slz a to jsem pomerne v klidu, snad se mi to do cervenca ohraje... :-N
Odpovědět
no boun : přeju ať se ti to povede odříkat v klidu, mě by se klepal hlas jak nevím co jsem na tom jako luci budu ráda za to ANO takže klobouk dolu ;-)
Odpovědět
;-) Crawler: tak to ja sem si vybirala termin tak, abych nemela ani pred menstruaci ani mens., nechtela bych si tak zkazit svatbu..Byvam totiz podrazdena.S tim brekem nevim,mozna se taky rozbrecim, ale bojim se hlavne nervozity. Ja nemam rada, kdyz se na me lidi koukaji nekde na verejnosti, ale tohle je svatba, to je neco jinyho,chtela bych si to uzit
Odpovědět
to ano tam mame taky nekde na zacatku :-D nejlepsi je , ze hosti jsou v tom obradu taky zapojeni, takze oni taky potrebujou tahaky :-D tak to neni jen na nas, no doufam , ze to nebude trvat vic jak neco malo pres hodinu. musim se jit nachystat, jdu na pohovor na praxi, zatim ciao!!! ;-)
Odpovědět
Jakej slib??To ste si sami vybrali?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?