Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
rose JJ Pavlova rodina taky ceka,ze jim snad zaridime vsechno!Oni ani nechteji at se bereme ale to ja ani Pavel neresime! Ja jsem celkem spokojena. Budeme mit dvoji slavnost jednu oficialni v cechach a jednu v Irsku s Irskymi prateli a svatebku nechavame az nekolik mesicu po svatbe alespon se to prodlouzi!
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing - tak tim spíš a prodloužit na 15 náct at´maj důvod si stěžovat :-D
Odpovědět
brum: neboj to prijde jak budou muset zaplatit za parkovani, nebo dojet tramvajou :-D :-D :-D pac to vymyslet taky asi nezvladnu :-N
Odpovědět
To je pravda ti co to maji kousek remcaj a ti co jedou az z Varu a Plzne do Beskyd jsou vklidu
Odpovědět
fin: to je tak vetsinou co? Protoze ti co jedou z dalky to opravdu s vama chteji prozit, ti co to maji pred nosem tak se dou nacpat :-D :-D ne vsichi samozrejme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevim, já chodim pěšky všude a to i ve velkejch městech, přece nebudu čekat čtvrt hodiny na tramvaj, když pěšky sem tam rychlejc, no ale tohle říct třeba Pražákovi tak mně asi většina nepochopí, jelikož radši budou půl hodiny čekat na tramvaj než aby došli pár set metrů pěšky :-D :-D
Odpovědět
Holky preji dobrou noc musim jit chrnet rano v 5 se vstava papa
Odpovědět
fin: dobrou :-D ja taky utikam, ne do postele ale do knihovny 8-( papa
Odpovědět
Já už jsem se tu hlásila asi před 14 dny :-) Jsem momentálně v Norsku.
Odpovědět
Ahojky teda tady se to dneska rozjelo a já jsem byla v práci, jinak vítám Zdenku svatbu máme úplně na minutu ve stejnou dobu 12tá hodina je naše
Odpovědět
bouncig_czech: Ja studuju dalkove, jinak by to neslo. Mam dobrou praci, delam ji uz rok, sem rada, protoze zaroven nabiram zkusenosti..My planujeme jet do Cech nekdy po moji skole..Myslim,ze do budoucna to bude lepsi,nemame tu zadnou rodinu, jen kamose, ale to je neco jinyho.Ale uz sem si tu zvykla a mam to tu rada ;-) Finfrle: Tak u nas je to podobny, pritelovo rodina ceka,ze jim to nejenom zaridime,ale jeste zaplatime. Platime hotel, hostinu (pomahaji nasi) a pritelovo rodina si nemuze ani zajistit dopravu.Nakonec sme to vyresili tak,ze jim posleme pozvanky v breznu a do 30.dubna maji potvrdit ucast, tak kdo chce jet, at se snazi, kdo ne, tak at nejede.SAmozrejme pritelovo rodicum to zaplatime, oni nemaji vubec penize, ale nemuzeme to platit vsem.
Odpovědět
Tak ja jdu koukat na film, rano vstavam az v 7 do prace, takze mam jeste trosku casu :-) Tak dobrou.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrou snad tady zítra dopoledne někdo bude když mám tu trapnou odpolední co nesnáším papa a žádný noční můry ;-)
Odpovědět
rose az v 7 :-N hahaha to budu mit jeste pulnoc :-N
Odpovědět
rose A jak to tam budete psat na ty pozvanky o tom,ze vas maji kontaktovat do konce dubna?Nebo tam prilozite karticku?
Odpovědět
Dobré ráno nevěstinky tak jak je tady je ošklivě pořád prší :-( ale já mám radost protože mám zamluveného fotografa :-N :-N
Odpovědět
Finfrle: My sme napsali na pozvanky dolu malym pismem,aby potvrdili svoji ucast do 30.dubna (to sme udelali jen pro pritelovo rodinu).Pro pritelovo rodinu to mame vsechno v jednom, pozvani na svatbu, dole malym pismem na hostinu (i kdyz to je jasny,ze je zveme na oboje, kdyz prijedou z takovy dalky) a pod tim, aby potvrdili ucast. Pro moji rodinu mame pozvanku na svatbu a zvlast k tomu dame karticku,ze je zveme na hostinu.
Odpovědět
Lenkous: Tady u nas je asi 11 stupnu a prsi :-| . Jakyho mas fotografa?nejakyho mistniho?Ja sem si zamluvila nedavno Zuzanu Scharf, jsou na ni dobry ohlasy a dela krasny fotky. Mela sem stesti, protoze akorat ji vypadl nekdo v nasem terminu...Jinak je uz beznadejne plna od podzimu.
Odpovědět
rose mám děčínskýho fotografa, loni se ženil brácha jedný mojí kolegyně a fotky byly moc krásný a je i dokoce levnej focení obřadu, focení v růžové zahradě a focení v ateliéru vyjde asi max.na 4000kč on psal 3500 tak já dávám rezervu to je slušná cena a je to asi 60 vytištěných fotek a všechny fotky na CD a svatební album
Odpovědět
Profilova fotka
rose: tak u nás je zas tak -3 a cca 25 cm hnusnýho mokrýho těžkýho sněhu - můj mužskej je z něj už úplně vyštavenej jak neustále hází a furt padá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: tak prosím kontakt, jinak se zeptám psala si že se zabýváš fotografií takže kontakty asi mít budeš, nevěděla bys o dobrym fotografovi v Karlovarskym kraji, jaksi se mi těm fotografum nechce platit navíc ještě za cestu (většinou chtěj 6,- Kč za km a když pojedou z Prahy což je přes 200 km od nás, tak se nedoplatim :-| )
Odpovědět
ateliér má přímo po cestě ze zámku na hostinu tak tam chci jít jenom já se ženichem a nafotit pár ateliérovek, na hostině se mezi tím ohřeje polévčička a přichystají se na náš příjezd, ale to se musí všechno domluvit to je jen zatim náš plán
Odpovědět
brum tak to netuším já znám jenom děčínský co maj ateliér a fotí i svatby jinak fakt nevím já se zabývám krajinamy makrem aj. já ani nefotím lidi na to nemám vybavení
Odpovědět
a lidičky co mi reagují na mých stránkách jsou taky krajináři a tak podobně ale nikdo z karlovarskýho kraje bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenko: díky, já to nějak ještě vyšpekuluju, on nám stejně bude asi fotit můj táta, celej život je fortografování jeho koníčkem a já jsem k tomu taky díky němu přičichla dokonce jsem se hlásila i na Umpprum na fotografii, ale pak jsem se tomu nějak přestala věnovat a ted´ teda nevim nevim, jestli bych něco tou zrcadlovkou co sem dřív fotila zmákla :-)
Odpovědět
určitě jo, no ale když tě taťka povede tak kdo bude fotit ? nebo tě povede někdo jiný
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že mě povede tatka tak bych potřebovala i toho profesionálního fotografa, navíc bych ty profesionální fotky moc ráda. Co se týče videa, tak to strčíme naši kameru do ruky manželovi mé svědkyně :-)
Odpovědět
jo tak natáčet nám to taky bude přítel mé svědkyně já mám taky kámošku co fotí má lepší vybavení než já možná by to bylo i levnější ale já dám přednost profíkovi ona je samouk jako já na fotkách a na prstýnkách šetřit nechci to ostatní je jenom na ten jeden den ani šaty nechci ty nejdražší vyhlídnuté mám za 4900 tak to ještě jde podle toho co jsem četla u ostatních za kolik maj šaty
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: právě proto to chci zkombinovat, nevim jestli táta bude chtít fotit ale radši bych chtěla aby si to užil a nemusel někde lítat, právě proto bych ráda profíka i když můj mužskej řiká že je to zbytečný no ale počítám tak fotografa do 5000, prstýnky tak do 6000 a zapůkjčení šatů 3 000 + samo večer bych ráda jen rautík nebo v poledne jen oběd pro rodinu a večer grilovačka pro kámoše + nějaký ty kravinky okolo - no doufám že se vlezem do 30 000,- uvidíme až to začnu opravdu řešit ;-)
Odpovědět
tak za tři jsem šaty nenašla a prstýnky ty co se jsme si vyhlídli jsou všechny kolem desítky ale nějak to zvládnem snad uvidíme já budu ještě řešit dorty kde je nechám udělat, koláčky budeme dělat doma já, mamka a budoucí tchýně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?