Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
má šaty ve stejný bavě jako já no už se těšim jak jí to bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, sme tu holt socky, ani ty medvědy nemáme oblečený, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky jak já vás tak čtu, tak mi přijde, že zbytečně plašíte, ty vaši chlapi z Vás už musej bejt na palici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, to mi šílíme jenom tady! :-D Toho svýho už neobtěžuju, i když teď mi svýho plyšáka (medvěda na auto) nechtěl ani půjčit.. :-D ale on se taky těší..
Odpovědět
JJ souhlas na dalku to neni tak strasne ale ta ochota vyjit vstric..... Ja kdyz si neco zamluvim z cech musim poprosit mamku at mi to vyzvedne na dobirku.protoze karty vazne neberou a pritom v cizine to funguje uplne normal! Jinak,kdyz zarizujes nadalku chce to vazne dobre naplanovat a pak je to brnkacka...dokonce si nekdy rikam,ze to je i jednoduchsi
Odpovědět
brum: to ten muj se zas az moc angazuje a nemuzu rozhodnout nic bez neho :-D take jsem spis ja na palici z nej pac porad vymysli nejaky blbosti :-N
Odpovědět
Finfrle: No prave tady v UK se plati kartama vsechno a v Cechach zase berou vsechno na dobirku..To pak je pro me slozitejsi a drazsi jit do banky a penize prevadet.Vetsinou kdyz najdu nejakej hezkej kram, tak karty neberou :-|
Odpovědět
Bouncig: Tak uz letite za 5 tydnu?Na jak dlouho?A co budete zarizovat?Tak to my letime tak za 2 mesice
Odpovědět
holky ja jsem to uz vzdala, uz tatu otravuju dost a este kdyby mel behat na postu :-D :-D :-D hahaha:-D tak ja vsechno nakupuju tady a tedka zacnem prevazet :-N to bude jeste sranda :-N
Odpovědět
Já jsem taky červencovka detašovaná v zahraničí. Kolem Velikonoc jedu do Česka a MUSÍM zařídit VŠE nutné, hlavně své šaty!!!
Odpovědět
bouncig JJ souhlas co si neudelas sam nema taky az az otravuji a moc nadseni nejou :-( ale co nadelam Rose ono v cechach se karet moc boji a neni tam asi ani takova ochrana to prijde az za nekolik let! Ja letim uz za 4tydne hehec hihi uvidim rodinu po dvou letech! Ifka Ahoj vitej a kdepak jsi?Jen zarizuj je to fajn zabava!
Odpovědět
Ifka: a kde v zahranici bydlis?Koukam,ze je nas tady hodne a jeste hodne se stejnym datumem svatby :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Finfrle: Tys tam nebyla 2 roky ;-) ??Tak to my byli naposledy na Vanoce, jezdime celkem pravidelne..
Odpovědět
No byla jsem v cechach minuly duben ale jen v Plzni kamosce za svedka ale do Ostravy jsem se nedostala.Jela jsem jen na otocku na vikend! Vanoce travime tady sami a spolu a je to pro nas fajn!Nejak s rodinama to moc neklape sice ta ma je ok ale takova trochu hasteriva.....
Odpovědět
rose, mi musime letet na konci brezna,na tyden. Ja si pak jeste pres velikonocni prazdniny zopakuju zkousku z minulyho roku :-N a jinak uz volno nemame az po zkouskach v cervnu. A to pak poletime 10 dni pred svatbou, protoze si chci zajit jeste ke svoji kadernici na melir a barvu- nechci to riskovat :-N Musime zajet do prahy na schuzku s vikarem ohledne obradu, a snad tam vyridime i DJ. Jinak mame pronajaty sal, ale restauracka u toho nema niceho dost, takze budu litat a shanet stoly , zidle, priory, talire....vsechno. Musime vybrat menu, najit prekladatelku, kadernici, kvetinarku, ktera mi uvaze kvetiny , ktery mi dovezou snad, taky nekde od prahy, cukrarku. A pak matrika, a pani co mi aranzuje chce se dohodnou na zaverecnym vzhledu :-N, nema cenu ani pokracovat. Tech deset dni pred svatbou, chci jen vsechno doplatit a doladit detaily... i kdyz to vypada docela nerealne :-N :-N :-N tak sem vam napsala zase roman :-N
Odpovědět
fin: ale je super , ze pomuzou. U nas se to taky sem tam bez poznamek neobejde :-N
Odpovědět
bouncig Ja letim taky na konci brezna a tyden pred svatbou to je vse jak koukam mas to tak jako mi hihi ale mozna toho mas malinko vic ale zvladnem to ne ;-)
Odpovědět
Bouncig_czech: Ty tu studujes? A muzu se zeptat co a kde?Ja taky studuju, ale nejak se mi nedari skloubit skolu s praci a pripravama na svatbu ;-), je toho nejak moc najednou..Jo vy vlastne potrebujete prekladatele,co?My nastesti ne, pritel je Slovak ;-) A mate uz vyrizeny vsechny dokumenty?My pujdeme na matriku teprve za ty 2 mesice,zatim sem s nima mluvila jen po telefonu.
Odpovědět
fin: urcite :-D tak to si taky odpocinku moc neuzijete, co? :-N
Odpovědět
Tak ja to mam to samy jako vy, budu mit tyden na vyrizeni vseho a pak se tam dostanu az pred svatbou ;-)
Odpovědět
boucing No radeji se spoleham na sebe a zarizuji vse sama to co se da. Rozhodne si to chci uzit a nechci nekdy v budoucnu slyset,ze mi nekdo bude vycitat,ze mi pomahali se svatbou. U me je to slozitejsi muzu spolehat jen na sebe a pritele nikoho jinak nemame ale nam to nevadi... Dokonce jsme se rozhodli,ze na oznameni si dame jako moto Chceme byt rodinou... ja bych tam napsala chceme byt novou rodinou...
Odpovědět
Odpocinek holky nehrozi hihi si odpocinu az se vratim zpatky do Irska hihi pekne do prace a vstrebat cely ten tyden v cechach!
Odpovědět
rose: ja delam full-time BA Theology, s praci jsem musela vicemene seknout pred vanocema, protoze jsem z toho zkoncila parkrat v nemocnici z vycerpanim a hystericka jsem byla non-stop. Navic tento rok je makacka jak blazen :-N takze uz jsem zamestnana jen asi na 10 hodin tydne pres skolu. Jinak se nam to ted trochu zkomplikovalo, ja uz mela vyrizenou matriku, ale protoze nakonec jsme nasli registrovanyho vikare, tak uz matrikarku nepotrebujem, protoze on to muze udelat vsechno sam. Lea jede ve stredu na otocku dom aby sme meli vsechno hotovy na ten konec brezna a ja uvidim co nam rekne na schuzce :-N No ale jeste se to chvilu potahne, budem cekat na preklady atd.... Co studujes ty? Jses na Universite v Edinburgu?
Odpovědět
No ja porad premyslim, jestli poletime na svatebni cestu hned po svatbe a nebo pak za par mesicu..Taky zalezi, jak nam to vyjde financne.Ja bych chtela hned po svatbe, ale protoze nam prijedou hosti z daleka a budou odjizdet druhy den, tak s tim bude trosku zarizovani, pak bych si asi musela vymenit doklady (pak se uz do CR nedostanu) a pak bysme se vratili sem..No tak o tom premyslim, ze by nam asi na svat.cestu nestaci dovca :-| Finfrle: My si zarizujeme taky vsechno sami, moji rodice obcas pomuzou, hodne to resim s mamkou. U pritele to je naopak, u nich nikdo nic nezarizuje. Oni pojedou ze SK a nejlepe by chteli, abysme jim zaridili vsechno od a do z. Nejsou schopny si zaridit ani dopravu. Tedko to neresime, ono se to nejak vyvrbi.
Odpovědět
fin: aspon, ze na tom muzes videt neco pozitivniho, protoze zase to posili vas vztah :-D jeste navic kdyz te tady jen spolu sami :-D o to jeste vic, protoze je to boj , hlavne na zacatku co?
Odpovědět
Ja studuju dalkove na Universite tady v Edinburghu. Delam druhy rok a jeste k tomu skoro full time pracuju, tak je to makacka. Chtela bych to dokoncit za 3 roky (takze to by bylo rok po svatbe), ale uvidim, jak to pujde.
Odpovědět
holky ja jsem uplne zirala. Od nas polovina hostu leti z UK a nanejvis se nas zeptali jestli bysme jim zarezervovali hotel, z nicim problem. Doma porad nekdo mrcel a stezoval si, ze nemame vyrizeny povoleni dojet az k restauraci(je to historicka cast, chuze od povolele trasy je as i 3 a pul minuty do restaurace) , nadvori restaurace je pronajaty od peti vecere od 6, coz je moc pozde, protoze lidi se nemuzou zabavit na 45 minut, a vecere je prvni jidlo za celej den ktery dostanou!!! nestacila jsem se divit, myslela jsem ze kazdej bude chapavej, ale ti co to maji za rohem jsou nejhlasitejsi... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing. tak to bych jim tu cestu pěšky do restaurace ještě protáhla z 3 a půl minut nejmín na deset, at´se koukaj projít, když nejvíc remcaj :-D
Odpovědět
rose: ja jsem dela deni a 40 hodin tydne :-N no ja chci taky pristi rok dokoncit. Financne je to hruza!!!!! Ale uz se tim nejak proskrabeme. Dostali jsme hodne penez z mist a od lidi co jsme necekali, tak si rikame, ze to nejak vyjde :-D Planuje te pak jeste zustat?
Odpovědět
brum: ono je to trochu do kopecka :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?