Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no to sem taky zvědavá, už je na čase a když nepomůže pohrozit mu Čojkou, tak pár namakanejch ukrajinců, to spraví - :-D :-D jinak s manžilkem to mám stejně, se mi blbě spí, když vedle neni (třeba když má noční) a na tom našem mini gauči v obyvaku bych se stejně nevyspala :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zdravim vás. Mě se zítra po týdnu konečně manžel vrací, tak už se těšim. Teď jsem dopekla štrůdl, aby měl něco dobrého, až se vrátí :-D . A za chvilinku přifrčí kámoška a uděláme si pěknou domácí dámskou jízdu a zítra spolu jedem na závody, tak sem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak víkendy jsme spolu skoro pořád,jen teď musí chodit do práce i v sobotu,ale to se vrací dřív než jindy,takže je to v pohodě :-) Už by sme chtěli taky hnout z tou stavbou,jenže něja to nevychází s penězi-to je věčný zlo,ale snad už si budeme moct tenhle měsíc nechat udělat projekt a začít vyběhávat povolení,doufám :-(
Odpovědět
hanu kdyz bude stesti a nasetrime jeste nejakou tu korunku rozhodne chceme baracek,staci malinkyje to by bylo fajn brum :-D ukrajince ani ne ale staci muj bracha a cela jeho motorkarska banda :-D :-D :-D Kdyby jsi videla muj gauc :-D na tom se neda vydrzet ani hodinu sedet natoz spat :-D Zuzi tak to si pekne uzijte spolecny cas ;-) Ja se na ten strudl stavim ju jeje dala bych si ho moc mnam mlask slinty slinty :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no štrůdlíček zní dobře.Zítra jedu za těhotnou kamarádkou a pak do Prahy na DĚTI RÁJE,už se moc těším.No mohla jsem jí taky něco upect,ale dnes nebyl vůbec čas a teď se mi do toho fakt nechce.Malá je nemocná,tak jsem celý den lítala kolem ní a teď jsem ráda že sedím,měla bych teda žehlit,ale na to fakt dnes kašlu.A asi to žehlení vyjde až na úterý(u ordinace),páč v neděli máme masopust a to určitě nebudu schopná :-D :-D :-D :-D Takže vám přeji krásný víkend,pochvalu za štrůdl atp..... :-D :-p
Odpovědět
hanu tak pak pisni jak se ti libil muzikal ;-) moc se opatrujte a uzivejte vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: hodne stesti s videem. ;-) Hoky studentky - hodne stesti na zkousky. At to dobre dopadne. Preji nadherny vikend, u me bohuzel pracovni :-(
Odpovědět
sabi to je mi lito :-( ja pracovala taky ale uz mam padla jupiiii Tak at ti to utece!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja sice v praci nejsem. Ucim jenom pondeli az [patek, ale mam plno priprav a znamkovani. Takze pracuji doma.... No, pro dneska padla a zitra zase takovych par hodin bude. Jeste musim naplanovat 2 vyucovaci hodiny. Uzij si zbytek vikendu, Fin :-)
Odpovědět
sabiku to vis ze si uziji ale ne zbytek ale zacatek,mam nedele pondeli volno 8-) 8-) 8-) takze posunuty vikend jupii :-) Tak at ti ty pracovni povinnosti utecou a muzes se tulit k manzilkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: dekuji, uz mam jenom jednu hodinu naplanovat a napsat, snad za 2 hodky bude padla. Pujdu do posilovny a pak mazilek, gauc a pohoda... Krasny 2 dny odpocinku :-)
Odpovědět
sabi no tak tu mame konec pondelaka a moc zdrava a odpocata nejsem..nejak se nemuzu strepat nemoci :-| snad to casem odezni,tak at nam utece pracovni tyden rychle ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fin: ja dneska vstala a myslin, ze mam neco, co ty. Hlava boli, v krku je jako bych mela zasekli knedlik, kycham a smrkam. No, v praci jsem to prezila i kdyz decka prudili. Tedka se chystam na horkou cokoladu, pomerancik (vitaminky) a TV. Snad bude lepe. Uzij si zitr a praci a snad to rychle utece ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Zdravím po víkendu. Taky jsem teď nemocná, ale možná to bude tím, že jsme skoro celý víkend propařili. V pátek se mi narodil synovec Lukáš (4,65 kg a 52 cm), tak jsme to museli řádně oslavit a v neděli jsme se na toho buřtíka byli podívat v poordnici :-D . Taky bych brala mimčo :-)
Odpovědět
Kde stééé holky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - my sme pořád tady :-D akorát se motáme v jiných tématech :-D jinak doufám, že už seš zdravá.
Odpovědět
No zdravá ani ne, ale je mi líp. Vy ste asi hodně na prvním miminku po svatbě co? A jak se Brum máš?
Odpovědět
sabi opatruj se holka!!!Radeji to nepodcenuj a kdyz se to nezlepsi mazat k lekari!!!Snad jsem te nenakazila! Zuzi tady tady!!!Jeee miminko :-) a kdy si poridis nejake?Mimi se musi pokazde zapit!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz - no jak se mám střídavě oblačno a zas bez práce, jinak ale dobrý :-D a přidávám gratulace tetko :-D ;-)
Odpovědět
Dík za gratulace, já už jsem trojnásobná teeta. Můj mladší bráška to stihnul s mimčem dřív než já a teď už má roční Anetu. Lukáš je od druhé švagrové a maj ještě syna Tomáše. No ráda bych to mimčo, ale manžel chce ještě na chvíli na zkušenou do ciziny a to by s mimčem nebylo ono, tak asi budu muset ještě tak dav roky vydržet. Mimochodsem by nás moc lákalo Irsko, byli sme tam na svatebce a je to super země.
Odpovědět
zuzi ahojky no ja ziju v Irsku a lide odsud utikaji neni tu prace zkuste jinou zemi bude to pro vas lepsi -jen rada Irsko je fajn na dovcu ale na zivot uz to je horsi :-(
Odpovědět
ahoj holky ,vdane pani :-D sem si rekla ze aspon reknu ahoj. Jak se mate? uz mame skoro 8 mesicu po svatbe , toto leti co? Fin: na jak dlouho to jeste vidite? Tady to s praci zas asi tak hrozny neni pokud je ti jedno co delas... Zuzi: pokud jedete uplne naslepo, tak to bude s praci jeste horsi, a fakt sou zacatky docela kruty, ja uz bych do toho znovu asi nesla.
Odpovědět
Já mám v Irsku už asi tři roky sestřenku, která by nám s tím pomohla. Ale bylo by to asi až od příštího léta. Ona nejdřív bydlela ve Skotsku, pak v Anglii a teď je v Irsku. Já studuju živočišnou produkci a ona má dobré kontakty s místníma farmářema, takže práci bych měla zajištěnou a ze začátku bysme bydleli u ní. No je to ještě rok a půl, tak uvidíme. Jinak se mám tak pořád stejně, hodně školy a tak, ale jinak si nestěžuju. Být vdaná je super pocit :-) . A jak se boun máš ty? Ty bydlíš ve Skotsku nebo Anglii?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ja jsme take teta - od pondeli. Maly pavlik mej 3.65kg a 54 cm. pry ma veliky prstiky na rukou a nozky - bude z nej asi veliky chlap. :-D Jinak ja bydlim v anglii- Londyn. Tady jsou docela dobre moznosti - velike mesto, plno narodnosti, firem a tak. Dokonce i me tu dali praci ;-)
Odpovědět
Sabi tak gratulace k synovci. Celkem drobek oproti tomu mýmu ;-) . O Anglii bych taky přemýšlela, jen že by sme tam neměli to výchozí zázemí, ale uvidíme jestli vůbec a kde nakonec skončíme. Ale dík moc za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, boun, no kde se flákáš :-D :-D :-D jak je? zuzi - pokud to tam máte takhle zajištěný, tak proč to nezkusit; já bych nejradši taky někam vypadla aspon do velkýho města v ČR, ale s dítětem to neni sranda :-| jinak já mám neteř v Aberdeenu ve Skotsku a chystáme se tam letos za ní na dovču, teda jestli to vyjde a zvládnem to nějak finančně :-N
Odpovědět
Já skotsko mám taky hrozně ráda a když jsem tam dvakrát byla na dovolený, tak se mi tam hrozně líbilo. A podruhý jsme tam měli celých čtrnáct dní nádherně a fakt vedro :-) . S prácí a tak to musí u vás být hodně těžký. Tady v Praze si myslím, že bys ani neměla moc problém práci sehnat. Ale těžko se můžeš jen tak sebrat a jít do Prahy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - no právě, jenže jak do měsíce nic neseženu, tak budu muset :-( tedy sebrat se, jít do Prahy nebo Plzně makat, bydlet někde na ubytovně a domů jezdit jen na vejkendy 8-(
Odpovědět
Tak ti budu moc držet palce, aby už konečně něco vyšlo, tohle by teda bylo pěkně na houby :-|
Odpovědět
:-. :-. :-. ty jo co se deje,snad nejake erupce na slunci?Se to tu rozpovidalo :-D ahoj Boun no ty zijes??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?