Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Maja: tak moc a moc gratuluji k beatce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja - gratulace tak hlavně ať jste obě zdravé a přidej nějakou fotečku! :-) hanu - copak si to vymýšlíš s nemocnicí? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju :-) dala jsem neco do alba, ale nevim jestli mi to tam nechaji.. :-N
Odpovědět
Maja jeeeeeeeeeeeee moc moc blahopreji a jak se citis?
Odpovědět
maja ta je ale nadherna! Dnes jsme pekne domluvili domecek a dokonce nam misto susicky namontuje mycku na nadobi a i nam zutulni travnicek a i nam doda sekacku na travu no servis :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z hor a nestačím se divit. Fin strašně moc moc gratuluju, to je super zpráva :-D Maja a tobě taky moc velká gratulace k nádherný dcerušce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maja, koukla jsme na fotecky. Mala je nadherna. :-) Tak at jse obe zdrave a mala roste a prinasi jenom radosti a usmevy!
Odpovědět
Profilova fotka
maja - no super, velká gratulace, malá je nádherná x-) a koukám, že se Vám hezky poved páreček dětiček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky za gratulace :-)
Odpovědět
A jak si vlastně daleko s těhotenstvím finf :-) ? A budete se kvůli mimi vracet do čech?
Odpovědět
Zuzi ahoj a dekuji x-) Zatim jsem nazacatku tak se trochu bojim bojim jsem v 5tt+2 :-) Vracet do CR zatim v planu nemame,nasli jsme si krasny domecek do podnajmu a budeme od soboty pomalu stehovat a uklizet a od 22 budeme bydlet v novem.Trochu me desi nejake ty zmeny ale je to jinak moc krasne a spendlik je pekne schovany v brisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo moc gratuluju k dcerušce, je kouzelná ;-) moc vám přeju, ať vám roste ve zdraví a do krásy ;-) a taky ať vám dělá jen samou radost ;-) Koukám, že se nám to tu holky krásně mění na těhulky a maminky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
zrzu ahojky to vis uz je na case a roky utikaji uz nejsem nejmladsi :-D ;-) Uvidime jestli to se spendlikem zvladnem,tech nejhorsich 12tydnu.....
Odpovědět
Ahoj holciny,prisla jsem se rozloucit :-( Zitra mi odpojuji net...a bude to trvat 40 dni nez nas znovu pripoji :-( pokusim se sem tam napsat od kamosky ale znate to otravovat nekoho..... Opatrujte se tu a za 40 dni pacek :-) to uz i Spendlik bude vetsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky! :-) Fin, tobě držíme palce, ať vše probíhá v klidu, ono si ani po tom 12tt neoddychneš, ale úplně tě chápu, mě strašili až do nějakýho 25tt, ale v ČR mám pocit, že to vše víc hrotí, někdy až zbytečně.. Jinak my se máme fajn, Karolínka roste, já se bohužel nezmenšuju, pořád sem vorvaň, ale do léta s tím snad něco udělám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak to ráda slyšim, že se máte fajn, tak přeju at´Karolínka pěkně dál roste a dělá Vám jen samou radost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj brum, děkujem! A co vy, bude další miminko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - no nevim, rádi bysme :-) do 5 let určitě a čím dřív tim líp ;-) , pak už bude moc pozdě - takhle Jirka prská, že je to na hraně, že je už moc starej (letos mu bude 42) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, to ještě není žádný stařec! :-D Tak ať se zadaří co nejdřív! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, že vy ste mi všechny zdrhli na koníka... ;-) Doufám, že se tam k vám časem taky připojím :-)
Odpovědět
Tak koukám, že sem tu asi zůstala úplně opuštěná... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: neboj, ja sem obcas skocim! Jak pak se mas?
Odpovědět
Ahoj. Jo mám se celkem dobře. Hodně školy a práce, ale jinak fajn. Jak se máš ty? Taky už se snažíte o mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - ahoj, no já taky lítám sem i tam :-D doufám, že se máš fajn ;-)
Odpovědět
Ahojky holky tak se k vám vracím a všechny moc moc zdravím maminám i nastávajícím maminám moc gratuluji a přeji hodně štěstí v roli maminek u nás nic nového celkem není manželství je v pohodě jen já jsem polámáná mám zlomený obratel páteře tak mám na tři měsíce svěrací kazajku ;-( a čas na vás
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj len - prosim tě co si dělala :-S tak přeju at´seš brzo zdravá a v pohodě ;-)
Odpovědět
Ahoj, všechny zdravím. Tak ať se ti to co nejdřív len zahojí.
Odpovědět
holky stačila vteřina uklouzla jsem na mokrý podlaze a bác a bylo záda v háji díky už to nebolí ted to jen musí dobře srůst :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, to je teda mazec, chuďátko malé, si aspoň odpočineš.. :-) Jinak taky všechny zdravím! x-) Máme tu nějakou další těhulku?
Odpovědět
Zdravím vás tak krunýř už nemám ted ještě rehabilitace a pak už hurá do práce ale 3,5měsíce doma to je teda mazec už se nudím jako blázen tak se mějte a zase sem něco napište
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?