Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlásím. Craw - moc moc gratuluju k miminku :-) Fin - super, že je konečně video, ale že si dal pán na čas co. Ale hlavně, že už ho konečně udělal a předal Jinak všechny ostatní vás zdravím ;-) . Mám toho teď celkem hodně ve škole, tak sem moc nestíhám chodit.
Odpovědět
Zuzi a spol cervencovak AhOj!!! Predpokladam,ze svatebni dvd stejne uvidim az za nejaky cas ale ted uz me to tolik netrapi,kdyz vim,ze uz je u mamy doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin-teď už jen aby se na to dalo koukat :-) aby vám tam nedal jen něco ztlučenýho na koleni :-) dělám si srandu :-D :-p
Odpovědět
hanu :-) no uvidime co nas na tom dvd ceka 8-)
Odpovědět
Fin - a mamka na to pro jistotu nekoukala, jestli vytvořil něco koukatelnýho? A jak se jinak máte holky?
Odpovědět
zuzi ja se priznam,ze to chceme videt prvni proto mami nesmi :-D ;-) jinak dnes mi bylo blbe ale uz se ulevuje jojo brisko
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja myslim, ze prvni vyroci je na DVD idealni ;-)
Odpovědět
sabi ;-) ;-) dekuju to jo ;-) Ale na co dvd kdyz mam real manzu vedle sebe x-) a je to jako na svatbe :-) uz jsem ani s tim dvd nepocitala
Odpovědět
Tak já se s vámi na týden holky loučím, jedem s manžou na hory. Tak se tu zatím opatrujte a mějte se fajn :-)
Odpovědět
Zuzi tak tu na tebe pockame :-) uzijte si hory a relaxujte papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - tak to je super, tak si ty hory užijte ;-) fin - tak se mrknete na DVD na první výročí - to je hezké si to připomenout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - my se dnes byli projít na Rozhlednu, naposled sme tam byli v den naší svatby :-)
Odpovědět
Článek se načítá
brum to je romantika jeeeeeeeeeeeje x-)
Odpovědět
Ahoj cervencovky :-) mam novu fotecku v albicku tak se kouknete ;-) ;-) ;-) Je asi ta nej nej nej
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: krasny hory! Fin: super foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc a moc ti gratuluji!
Odpovědět
x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to je fakt krásná fotka ;-), to bude zuzi čubrnět až se z těch hor vrátí :-D
Odpovědět
brum to jo ja tyka jeste cubrnim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - Mišulenko gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fotečku jsem sice nestihla, ale šmírovala jsem i jinde :-) akorát co se tvojí mamí týká, co když si přečte komentáře v albu? :-O ;-) každopádně přeju, aby kontrola u doktora dopadla na 1*! ;-)
Odpovědět
janiii nevim :-) ale jsme se schodli,ze zavolame zitra po lekari
Odpovědět
a dekuji x-) x-) x-)
Odpovědět
fin - gratulujuuuuuuuuuuuuuuu, to je super zprava :-), ja se dneska objednala na predporodni kurs, tak jsem zvedava, prece jen uz mame 31-32.tt, desne rychle to utika............ale z vybavicky mi chybi uz jen kosmetika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin . Míšo moc moc gratuluju k mimísku a ze srdce přeju, abyste oba byli zdravoučký a maličké se mělo čile k světu v bříšku ;-) a co manžílek, jak se radoval? ;-) Jinak holky zdravím všechny, dlouho jsem tu nebyla, tak koukám co je nového ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky fin - tak co vaši? volali jste? a jak se máte ostatní mladé paní? u nás pořád pracovní tempo, ale už se zase rozhýbaly trochu věci kolem plánované rekonstrukce, tak snad se do toho budeme moct pustit na jaře :)
Odpovědět
Ahoj holky volali :-) rodice jsou nadseni a manza...sok zrudnul a pak mel oci plne slz :-) moc mi dnes neni dobre od zaludku ble nale bude fajn
Odpovědět
Profilova fotka
janii u nás taky pracovní tempo, už se těším na léto na pořádnou dovču a na výročí :-D jinak vše při starém, teď nás čeká březnová série narozenin, tak se mám na co těšit :-D fin to je krááásné, že byl dojatý..určitě tě bude na rukou nosit ;-) a že ti není dobře je mrzuté, ale zase na druhou stranu drobeček už dává vědět, že je v bříšku, až si zvykne, tak ti bude určitě dobře ;-)
Odpovědět
Ahojky panicky :-) jsem silene utahana jako kote jojo kazde odpoledne spinkam ale pokusim se to dnes zvladnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) fin, gratuluju moc a moc a drzim palce at tehuleni probiha co nejvic v klidu a pohode x-) x-) x-) a ja mam taky jednu novinku ;-) 28.2. ve 12.06 se nam narodila Beatka (3200g a 50cm) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem Fin-gratuluji moc ;-) maja-taky moc gratuluji k Beatce ať krásně roste a dělá vám všem radost. Já teď momentáůlně odjíždím do nemocnice a moc se mi tam nechce ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?