Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jej ja se tady loni v cervnu opalovala pred knihovnou, ale to tam nejak moc pralo, celej srpen a zari za to lilo jako z konve. No ja se docela tesim jak se prestehujem, skotsko je sice pekny , ale na pohlednici se mi bude libit jeste vic, nejak tady k tomu laskou neoplivam. zuzi: jestli to mate zajisteny , tak bych zas nevahala, nabydete zkusenosti, naucite se novej prizvuk tak ze vam pak normalni lidi nebudou rozumet :-D a pokud se vam do toho chce obema tak proc ne. my mame posledni 4 mesice nez koncime skolu, tak lea uz sili a hleda praci a ja poslusna zenuska cekam az neco dostane abych se taky mohla zacit ohlizet. jinak to tady nejak zavani miminkama :-D no ja se uz nemuzu dockat, chtela bych mimi tak pristi rok na jare, ale Lea se porad jeste cuka, uvidime jak to dopadne az najde pracu :-D
Odpovědět
boun to vis ja uz bych mimi moc ale kdyz prijde za par mesicu nic se nebude dit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak se máme? dneska jsem nebyla v práci, tak jsem si po obědě pustila video, co nám ze svatby natočil strejda - nesestříhaný, x hodin, no dobře jsem se pobavila :-D fin - to mi tak připomíná, něco nového s vaším kameramanem??? mějte se krásně a opatrujte se!!!
Odpovědět
janii no nazdar konecne se nekdo ukazal :-D JJ novinky zrovna dnes mi mama psala,ze ji prisli dvd jupiiiii takze 7mesicu po svatbe jsme se dockali!! Uz se tesim na prvni vyroci,teda na to cukrovi v mrazacku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no hurááááááá!!! :-) doufám, že to bude stát za to, už se určitě těšíš až si to budete moci připomenout, viď? :-) jdu dát sprchu a postel, ráno zase do práce, ještě že už je čtvrtek. tak pěkný večer všem a dobrou noc
Odpovědět
janii jj tesim moc moc ale sama jsem zvedava jak to dopadlo....uz jen jeden den a volno huraaaa ja se priznam ze jsem nemela sobotu volnou od svatby tak jsem moc rada Jsem zvedava na to dvd vazne moc a vis ty co ja manzu miluji asi kazdym dnem vice jestli je to mozne :-N
Odpovědět
No holciny taky to vazne usnulo hm nejak jste opustili nasi diskusi jojo tak to jeste posunu a snad se ukazete!Pridala jsem nejakou tu fotecku pa
Odpovědět
Profilova fotka
fin- tak jsem si po dlouhé době zase pořádně prohlédla tvoje fotky, kočko :-) není špatný čas od času si zavzpomínat co? :-) a hlavně jsem dostala šílenou chuť na sladké, když jsem viděla vaše zákusečky :-D tak to asi přehodnotím, co bude k večeři, a jdu upéct pár palačinek :-D jinak my jsme dneska zahájili úklid a likvidaci věcí z půdy, abysme se pak nezdržovali - na jaře přijde střecha dolů, stropy dolů, no prostě komplet rekontrukce... ufff jo a začalo tu sněžit, já už chci sluníčko a jaro! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holciny, tak se take hlasim. Fin: jsem rada, ze konecne doslo to video, at to za to stoji! Janii: mi jsme take koukli na nase DVD ze svatby a az jsme oba slzeli, vzpominky jsou krasne. ;-) Dobrey vecer vsem
Odpovědět
janii jj palacinky bych si vazne moc moc dala ale dala jsem se zase na cviceni,takze musim byt hodna ;-) sabi Uz se nemuzu dockat az ho uvidim :-) vcera jsem mela takovou nejakou a vzpominala jsem u fotek ze svatby jak to bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holkýýý:-) já jsem tady od svatby nebyla :-N ani album jsem nevytvořila - je toho moc nového - ale svatba byla úžasná a 14 dní po svtabě jsme neplánovaně počali mimi - začala jsem právě 8.měsíc:) na album se můžete podívat na modrykonik - hodím vám sem odkaz...je tam i ženich i nevěsta :-) jinak já letos končím bakaláře a manža začal pracovat...Nevím, zda sem chodí Lucka - víte, jak otěhotněla před svtabou, tak jestli sem nechodí, tak vám podám info - má Karolínku - a na modry konik má také album ;-D A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: At je to vido super a stoji za to. dej vedet :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Crawler - uzasny. Hnedka mam usmev na tvari ;-)
Odpovědět
craw jeeeeeeeeeeeee mocmoc moc moc blahopreji to uz mas zachvilinku co jak se citis a jak tesis??????
Odpovědět
craw no nektere znas jsou uz v diskusi prvni miminko(uz chceme to vis ;-) ) proto takova radost!!!!Jupiii x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw - ahojky a moooc moc gratuluji!!!! :-) fotky jsem shlédla a moc ti to sluší, mamino ;-) prohráli jsme hokej a já přemýšlím, zda čekat na rychlobruslařky nebo mám jít spát - ráno vstávání do práce je neúnosné ... dobrou noc všem ;-)
Odpovědět
AHoj janii ja taky vcera kouklala na hokej a pak ja trdlo si sla lehnout a rekla jsem si,ze si pustim dokument a....no to vis jeden druhy a sla jsem vlastne spat az dneska a rano jako kdyz me budik trefi do hlavy,nastesti snidane me probrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopolko:-) děkuji holky za gratulace:-) No my vzhledem k tomu, že ještě studuju, tak jsme mimi zatím neplánovali, ale jak říkám 14 dní po svatbě se znenadání zadařilo a my šťastní jako blechy :-) strašně to letí, ale těhu si užívám - na počátku jen drobné nevolnosti, teď už jsou takové obtíže jako zadýchávání a tak, ale zase mi to vynahrazuje prcek, když kope :-D Holky mateřství vám doporučuju - je to strašně zvláštní období, kdy je sice žena hormonálně chvílema dost mimo, ale má to ohromné kouzlo a to samozřejmě nemluvím o tom až budu chovat toho mazlíka, co mi roste v bříšku, páč za ty měsíce, co ho nosíte si ho zamilujete na maximum :-D Takže radím- jděte do toho dokud to jde :-)))
Odpovědět
craw krasne se te posloucha a uz se i na tom mimiskovi pracuje ;-) :-) sem tam tu pisni co noveho at taky vime!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: tak přeju ať to co nejdříve vyjde:-) určo zase písnu...momentálně už pereme oblečky a chystám se je žehlit ...chodím na předporodní kurzy no a v dubnu už to můžeme kdykoli očekávat :-D
Odpovědět
craw dekuji snad jo ale kdyby to bylo az za mesic si dva nic by se nedelo :-) snazime se teprve 2mesice ale no snazime proste kdyz to prijde tak to prijde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw - super, koukám že se ti to blíží - tak přeju porod jako jsem měla já - byl dost rychlej, Jiřík byl na světě pomalu hned a bez vážnějších problémů - a hlavně at´jste zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: děkují...tak tak - klidně protrpím 24 hodin, ale hlavně, abysme byli všichni zdraví :-) fin: snažit se ani podle mě nemá cenu - nejlepší je muckat se, když po sobě toužíte - z toho nejspíše "vznikne" mimi - to cílené snažení je myslím otrava, která vztah spíš jen narušuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík tak po delší době vás zdravím. Fin-muzikál byl skvělí,a asi půjdu ještě jednou,mamka bude mít v květnu narozeniny tak jí koupím lístek jako dárek a koupím si ho i pro sebe :-) -jo a co to DVD- možná jsem to tady přehlídla :-N Všem mamulinkám (i nastávajícím) přeji hodně štěstí a zdraví vás obou :-)
Odpovědět
craw ja to nazvala snazenim ale od te doby co jsem vysadila HA mam proste chut a maxumalne si to uzivam :-N rozhodne to neni o tom tak pojd a vsechno dovnitr :-D :-D :-D
Odpovědět
hanu jojo muzikal stoji vzdycky za to :-) DVD uz ma mami doma ale jeste nam ho neposlala tak nevime kdy ho uvidime :-|
Odpovědět
Profilova fotka
craw - přesně tak, taky to nějak neřešíme, HA nemám a doufám, že do 5 let se nám to druhý mimi povede - nerada bych, aby byl Jiřík jedináček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no tak snad už se brzo dočkáš a video uvidíš dřív, jak na první výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Craw - je super slyset od nekoho s miminkem... ;-) Tak at se vsechno zadari. Jinak ja se momentalne kocham foteckami meh maleho synovecka. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?