Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: mi smlouvu s fotografem nemeli. Ale znali jsme ho pres sestrenku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: My taky žádnou smlouvu neměli. Prostě jsme s ní domluvili termín a cenu, ona se dostavila a platili jsme až při převzetí fotek. Všechno v pohodě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já ho právě znám jen od vidění, podle jména a fotek, právě z těch pár akcí, kde vždy fotil jako zuřivej - prostě přesně tak, jak si fotografa představuju a né jen udělejte mi tady skupinku a nazdar, jak je to většinou u těch klasických fotografů z výboru, co maj kšeft jistej - taky nám nabízeli :-) házím sem odkaz na jeho díla, tak snad to admini nesmáznou, tak kdyžtak posud´te sami ;-) http://www.humanart.cz/portfolio/Darl...
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jo večer se budu snažit konečně dokončit oznamko, tak ho pak hodim do alba, tak pokud budete mít čas, čekám kritické názory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - proč by nás měli admini přesunout? je tu spousta témat i z roku 2006 atd. .... :-) jinak fotograf vypadá dobře, na mě jsou některé fotky až dost umělecké, ale prd tomu rozumím, ale je fakt, že cit určitě má a svatební fotky budou super :-) smlouvu jsme s fotografkou ani kameramanem neměli, objednala jsem je po telefonu a v týdnu před svatbou jsem ještě volala a ujišťovala jsem se, že to platí - a řeili jsme způsob placení, atd. ...
Odpovědět
Moc vas zdravim holky koukam se tu kazdy den ale nejak ted nekomunikuji se svetem vubec s nikym nejde to a nemuzu depresi pokorit. Manzela miluju a je to fajn jen chudak ma ted semnou trapeni jsem pekne protivna a vykoleji me i sebemensi malickost.Predevcirem jsem se zavrela v loznici a poustela si filmik Scarlet 4dily a 6 hodin jsem si ulitla ale trochu jsem se citila lepe proste jsem vypnula.Uvidime jak to pujde ale verte,ze na Vas myslim moc opatrujte se vase Fin
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny.. brum držím pěstě, ať vybereš dobrého fotografa a všechno pěkně "šlape" jak je v robotě janíí? Fin posílám z ČR trochu sluníčka, ať je líp...a copak že tě depka nepřechází? Povídej, najdeme zakopaného psa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw...ty budeš maminka ;-) to je krásnýýý:-) tak držím moc pěsti, ať je ti dobře a mimísek roste v bříšku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - v robotě fajn, už jsem se trochu rozkoukala a myslím, že to půjde :-) šéf toho má hodně, ale zdá se jako férový chlap, tak snad budu - a nejen s ním - vycházet v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mam za sebou prvni den ve skole. A vzhledem k tomu, ze deti nenastoupi az do pondelka, tak je to docela pohoda. Dneska jsme meli obidek se sampanskym, tak is nemam na co ztezovat. :-) Fin: ja ti posilam usmev a pohlazeni po dusi. Moc a moc na tebe myslim a sdoufam, ze te brzy navstivi slunicko. janii: jsem rada, ze je v praci vse OK. Zatim hoklky, jdu strihat obrazky na nastenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii tak držím pěstě ať jsi spokojená ;-) ale nikde to není ideální, tak i kdyby něco, tak hned nevěšet hlavu ;-) a možná jsi to tu psala, ale co máš za obor práce? sabi, tak to je fajn, že máte takhle čas na přípravu než přijdou děti...stejně tě obdivuju, cizí země, cizej jazyk a ještě učit..jsi fakt dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sab - tak ať ti to ve škole všechno vyjde a ať máš samý hodný dětičky!!! :-) mě učení taky bavilo, ikdyž jsem učila jen dva roky, dětičky hrát na klavír a bylo to super :-) noooo, vlastně bych neměla řikat dětičky, věk 7-16 :-D moje nejstarší žačka se stala mojí kamarádkou a byla mi za svědka :-D je o 3roky mladší :-D zrzu - dělám asistentku vedení ve firmě, která se zabývá kávou a nápojovými automaty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je? , já pořád řeším jméno a hudbu :-p :-D sabi - doufám, že pubert´áci moc neprovokovali a vše je o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak už tu máme páteček:-) janiii, jéé kafíčko tak já si na tebe vždycky u jeho pití vzpomenu:-) a jak je? Baví tě to? Ono je asi ještě brzo něco říct, co? brum, koukám, že už přípravy finišují...chybí ti už jen tohle nebo ještě něco? Víš, že ti závidím, že to máš před sebou?:-) Taky bych si to zopákla 8-) Dneska po práci jedem s manžou do Sokolova, a zavzpomínáme si na naši svatbu:-) zítra se totiž vdává jeho sestřenka, co chytila moji kytí na naší svatbě a bere si klučinu, co chytil můj podvazek - ty dva se prostě vzít rozhodně musej :-D tak se těším 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - no já ti zas závidim, že to máš za sebou, začínám toho toitiž mít plný zuby :-S zařízeno toho ještě není spousta, ale když to vemu kolem a kolem tak chybí asi už jen zařídit hostinu, dort a kytky, poštou má ještě dorazit spodnice a závoj - ted´mi zrovna dorazily skleničky, jsou nádherný jen nevim ale asi je necháme až na hostinu nebo jste měli přípitek už na obřadě? :-N tu hudbu sem včera vybrala nástup od Armstronga What wonderful world nebo sonátu Měsíční svit od Beethovana ještě mě napadá Vangelis - Prelude; prstýnky Hallelujah - původně Leonard Cohen a na gratulace a odchod ústřední motiv z Posledního Mohykána co myslíš? má to hrát paní na varhany a se jménem - všichni mi říkají že si mám nechat jen jedno, že pak jsou s tim zbytečný problémy, ted´sem Součková, malej je po mě taky Souček a že prostě se přejmenujeme já i malej a kvůli němu fakt nevim - on je docela natěšenej, že se bude jmenovat Fejtek jako táta a chce abych taky byla Fejtková a sám mi řek, že kdybych zapoměla, že sem se tak jmenovala, že mi to připomene a sám taky nezapomene :-) on je na svůj věk velmi inteligentní, je mu 5 a púůl a už umí číst a počítá úplně z přehledem, má děsnýho pamatováka - pamatuje si i věci před 2 rokama, co já jsem dávno zapoměla a do detailů :-N už ted´mám strach co bude až pude do školy - jelikož se bojim, že púrotože to co se tam učí dávno umí, tak bude zlobit a nosit akorát poznámky a málo učitelek je schovívavých |-| takže v tomhle mu věřim jestli tu někdo jste tak uvítám Vaš názor, musim to rozlousknout do dnešních půl 11, pak mi jede autobus do Frantovek, kde se stavim na úřadě a pak musim na kontrolu k doktorovi s těma očima do Chebu
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - no tak sem se rozhodla, že budu jen Fejtková, hlavně kvůli malýmu, jen nevim jak si na to zvyknu 8-( hudbu budu řeišt pak přes meilíka přímo s paní co to hraje - tak snad nakonec něco spolu vymyslíme - no už aby bylo 20. a byl klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum písničky máš hezké, vybrali jste to dobře... ;-) a z těch prvních tří bych brala Armstronga, na varhanech to bude super, už vidím tu husinu jak všichni budou mít:-) já si taky furt pouštím písničky, co jsme měli my:-) Jinak to příjmení já bych se rozhodla vzít si to manžela...vlastně jsem to i udělala a jestli se na to malej těší a bere to tak, jak bere, tak to taky ber ;-) když to tak čtu, tak koukám, že už ti to píšu pozdě:-( jinak já si na nové příjmení taky furt zvykám a dooost často se představuju postaru, hlavně v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vdané paní:-), tak mimísek opravdu bude:-) jsem v 6.tt a zatím je vše v pořádku...a to jsme s Luckou jediné červencovky těhu? Nikdo jiný nee? No nepovídejte - nechcete být maminama? :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Craw-tak to moc gratuluji,hodně klidu a užívej si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - ahoj nepíšeš mi to pozdě, nechal ajsem příjmení manžela a asi už to měnit nebudu :-D s písničkama se domluvim ještě přímo s tou paní co to hraje, přes meily, pošlu jíé odkazy at´ví konkrétně jakou verzi, jelikož třeba ta halllelujah je přezpívaná snad 100 krát :-D a snad něco vymyslíme jinak sem měla včera menší přesvatební krizi a byla hodně protivná :-D, ale už je to v pohodě, spousta věcí ještě neni zařízenejch, ale i tak se nemůžu dočkat až to budu mít za sebou a budu mít konečně klid :-) ;-) craw - no super, tak at´je vše tak jak má a mimisek je zdravej, to samé přeju i Lucce ;-) jinak já bych ráda druhý určitě, ale když otěhotnim nejdřív tak za rok až malej půjde do školy, tak to bude akorát - ted´jsem si nedobrovolně prodloužila tim, že sem nemohla sehnat práci mateřskou, takže bych aspon tak rok, dva ráda zas vydržela v pracovnim procesu. Navíc jsem se znova přihlásila na vejšku na ty 2 zbylý roky magisterskýho studia. Takže mimi uvítám až potom - i když uvažuju že stejně asi antikoncepci ted´hodim z okna :-D :-D :-D no uvidíme, určitě kdyby náhodou tak se mu nebránim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju pěknou neděli, od pátku mám nějaký střevní potíže, jsem strašně unavená, pořád ležím a spím, snad to už zítra bude ok, abych byla v práci fit. zrzu - v práci se mi líbí, snad mi to dlouho vydrží :-) všem nastávajícím maminkám přeju hodně zdravíčka a pohodičky :-) třeba se tu začneme rozrůstat! ikdyž já se do davu teda zatím nepřidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, doufám, že všude všechno fajn a máte se dobře ;-) já konečně dodělala oznamko, tak jestli se Váám chce tak mrkněte :-) jinak doufám, že téma neusne, když už máte všechny po svatbě a já za chvíli taky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkné Brum.Myslím že to tady neusne,když se začnou všichni rozrůstat,tak bude pořád o čem drbat ;-) Jinak já mám za sebou první týden ve škole a je to mazec,teda 2 předměty,pak to docela jde.No bude to velký.Jinak jsem na tom jako Janiii,taky se mi tam líbí,ale u mě je otázka jak dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - oznámení je pěkný, jednoduchý, výstižný, a originálně vaše :-)
Odpovědět
Ahojky všem tak jsem vás zase po delší době přišla pozdravit u nás nic nového není ted nas bude čekat menší rekonstrukce bytu a do toho jsme oba pořád v práci tak to bude mazec ale těším se nato :-D brum moc pěkné oznámko a pěkná fotka
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky - dneska ho zkusim vytisknout, jinak včera to Jirka oznámil rodičům a bráchovi jen tak mezi řečí :-N a já no a na co sem dělala to oznamko - a on jo, že sem si s tim dala práci, takže jim to pak předá :-) jinak mi ted´odjel do Prahy poprosit svýho kámoše z dětství, aby mu svědčil - prý si to před 30 lety slíbili a on jemu taky dělal svědka na jeho svatbě - takže na mě je dneska a zítra to už všechno dát do cajku a v pátek ještě ten zbytek - no ve středu nastupuju do práce a hned čtvrtek, pátek před svatbou mimo domov - jelikož školit se budeme 2 měsíce v Žatci, než se to otevře tady - no takže to bude ještě zajímavý :-D hanulice - a ve škole myslíš jako učitelka? nebo studentka na vejšce - já jen že mě taky čeká škola - takže mazec to bude :-D práce, svatba, škola ----- sranda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, brum, já taky dálkově studuje, je to mazec při práci, ale zase nemám doma dítě. Jen psa :o). Rozhodla ses dobře s tím příjmením, já jsem si taky nemohla zvyknout a vlastně jsem si pořád nezvykla, měla jsem k tomu svýmu původnímu fakt vztah, miluju psy a vlky a na všech psích srazech a závodech hned věděli, že jsem Vlková ;-) . Teď jsem Čapková a to minepřijde moc originální. Ale tak nějak cítím, že je to správné. Třeba když někam jdeme s manželem a přestavujeme se: Dobrý den, Čapka - Čapkoá, těší mě :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
magda - ahoj zrovna tu ted´sedim a chci si dát vše dohromady co nemám a mám, s tim studiem no já studovala už předtim dálkově toho bakaláře, nejdřív při práci, pak sem kvůli porodu rok přerušila a pk při mateřský - takže to šlo bud´sem měla jen práci + školu, nebo dítě + školu. Ted´budu mít dítě + práci + školu :-D tak sem na sebe zvědavá. Ale mám kámošku v Plzni, co to studovala s dvěma dětma + prací - takže dá se - jen to chce velkou podporu rodiny a hlídací babičky ;-) :-D s příjmením - už sem se novým jménem podepsala - jaksi sem potřebovala od doktorky zdravotní průkaz kvůli ,tak mi ho protože platí neomezeně napsala rovnou na nový jméno a já to musela prvně podepsat novym podpisem :-N
Odpovědět
Ahojky holky tak konecne pisu a jsem uz o moc klidnejsi a srovnana.Problemy sice jeste jsou ale uz se citim vazne dobre.V utery se chystam na ambasadu zazadat o novy pas na nove jmeno :-) Jinak s manzilkem je to fajn :-) na svatebku nejedeme ale tu si klidne udelame pozdeji. Brum uz jen chvilinku co a je to tady a budes mezi nami!Jinak dodatecne blahopreji k praci i Janii Craw moc blahopreji k mimi a preji jen to krasne a zdrave co zivot dokaze prinest. Uz se tesime na DVD ze svatby ale zatim stale cekame,protoze pan kameraman se nejak zasekl. :-S Mam vam toho tolik co rict ale postupne a hlavne az bude vic casu :-) Moc vzpominame na svatbu a smejeme se co a jak ....
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ahoj sluníčko!!! to jsem ráda, že jsi se ozvala, ale hlavně že už se cítíš líp!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?