Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 janii to vis ze ano sem tam jsou jeste otresy deprese ale zvladam to skvele a moc jsem rada,ze uz celkem funguju
10. zář 2009 ve 20:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
 ahojky
brum a magdi-dělám VOŠKU v ČB,ale jsem na denní takže jsem ráda že máme babičku hned za rohem a že si malou každý den bere,takže až budete potřebovat píchnout tu a tam nějakou injekci tak nebude problém emoticon emoticon emoticon
Fin-přeji aby tě deprese brzy opustili a měla si se fajn emoticon
10. zář 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Karlštejně
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Karlštejně
 Ahojky holky, omlouvám se, že jsem tu dýl nebyla, bylo toho moc..........
od včerejška vím, že čekáme mimí........ dneska mi to potvrdili u doktora - 5-6. týden, zatím nic moc nevím, není moc vidět......, dáváme tomu ty tři měsíce.......tak se uvidí..........
11. zář 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 ija - no super, se tu pěkně rozrůstáme emoticon
11. zář 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 ija - tak moc moc gratuluju!!! hlavně ať jde vše tak jak má ;)
11. zář 2009 v 19:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
    V hotelu Čertousy v Praze - Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky,
gratuluju všem nastávajícím maminkám a přeju pohodové těhotenství bez komplikací a krásná zdravá miminka
emoticon
My jsme se definitivně rozhodli, že nejdřív se musí vyřešit finanční situace a pak se teprve může uvažovat o mimi. Tak se zatím těšíme alespoň na synovečka, který se nám narodí v prosinci nebo lednu emoticon

Já už se sem dostanu tak nanejvýš 2x týdně - jsem v práci 10-11hod denně 5 dní v týdnu a po té dlouhé době v domácnosti je to docela záhul emoticon První dny jsem byla na zhroucení, padala jsem únavou a celé večery doma probrečela, že to nezvládnu, ale už si zvykám a hlavně jsem ráda, že budou penízky emoticon Manžel od příštího měsíce povyšuje na zástupce vedoucího, tak se dvěma platy už se snad z té finanční mizérie konečně vyhrabeme emoticon

Jinak už jsem se naučila představovat oběma příjmeními a používám je úplně suvereně jako jedno jméno. Zkracuju si jenom podpis emoticon A i manžel se konečně naučil mluvit o mně jako o manželce a ne jako o přítelkyni emoticon
12. zář 2009 ve 12:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 emoticon ahojky holky,

je vikend a ja mam konecne trosku volna. teda prvni tyden byl zahul, ale decka az na jednu tridu vypadaji super!

ija: gratuulji k mimo, tak at vsechno dobre dopadne!

darling: jsem rada, ze se blyska na lepsi casy, urcite to vsechno dobre dopadne a brzy budete moci premyslet o mimcu.

Fin; slunicko nase, jsem rada, ze je lepe! emoticon

Jinak ja travim vikend stavenim kulny na zahrade...A moc mi to nejde. Krome toho jsme meli dalsi problem s tchyni - ja se z toho opravdu brzy zblaznim.

Ale na lepsi notu: braska se mi pred tydenm ozenil za super holcinu a v unoru budou mit klucika! Uz se strasne tesim.

Tak pekny vikend, at je pro vsechnu slunickovi. emoticon
12. zář 2009 v 17:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 ahoj holky, taky podávám víkendové hlášení.
z práce se sem nedostanu, teda možná by to šlo, ale nechci to pokoušet. po příchodu z práce jsem na tom podobně jako darlingb, sice nebrečím, ale jak jsem byla zvyklá být doma, klídeček, tak jsem utahaná že si dám večeři a usínám u telky. ale řekla jsem si že dost, a od pondělka začínám chodit na dlouhý prochajdy s pejsanem, a musim prostě fungovat jako dřív emoticon
dneska to mam ve znaku uklízení, praní, no přes týden se k tomu fakt nemam, odpoledne jedeme konečně k tomu dědovi ukázat fotky, a k večeři budou "dietní" bramboráky emoticon už se na ně těším od čtvrtka emoticon

když se bavíte o miminkách, bratránek už je tatínkem, jeho manželka měla strach, že na naší svatbě bude už v porodnici, malý se narodil nakonec až 15.8., 54cm a 4,4kg (chudák Lucinka) ... tak můžete mrknout na fotky - na nich je malému 14dní! vypadá jak 3měsíční emoticon ale je bombovej emoticon
http://vanata.rajce.idnes.cz/Matousek_Stastny/
13. zář 2009 ve 12:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
 Tak jsem dala na rady známých a založila album na Rajčeti, takže můžete juknout na megamix svatebních fotek - profi i amatérské, z foťáků i mobilů:
http://bonnie77.rajce.idnes.cz/Svatba/

janiii - Máš roztomilého synovce, ale fakt bych mu nehádala 14 dní emoticon

Nezdá se vám ale, že se úplně přestaly rodit holky? emoticon V poslední době ať slyším o komkoliv, že čeká nebo se mu narodilo mimi, je to vždycky kluk emoticon U manžela v rodině se za posledních pět let narodili dva a třetí je na cestě a u nás v rodině první potomek z následující generace je taky kluk - bratránkův syn se narodil letos v březnu. Kam se poděly holky??? emoticon
13. zář 2009 ve 14:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 janii: ja uklizela vcera... Vim, jake to je po praci prijit domu. Jeste tak je nejaka ta sila na uvareni vecere a pak to padne.. emoticon Jinak mas nadherneho synovecka. Takove kouzelne miminko, hned bych chtela emoticon

darlingb: no, to mas pravdu, sichni znami, co meli miminko nebo cekaji maji kluky. jenom jedna sestrenka pred rokem mela holcicku, ale je to tak 1 na 10 kluku. No,ale spon si devcata budou moci vybirat emoticon
13. zář 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 já mu říkám prabratranec - no co je to, když je to dítě od bratrance? emoticon ale je úžasnej, jen trochu velikej emoticon) ale už jsem samozřejmě byla jezdit s kočárkem emoticon
darling - jdu zkouknout fotečky emoticon
13. zář 2009 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 darling - co jste to tančili s těma deštníkama? emoticon
13. zář 2009 v 15:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
 janiii - Pokusili jsme se o takový trošku netradiční novomanželský tanec emoticon Vybrali jsme si jako píseň pro náš první tanec melodii z filmu Butch Cassidy a Sundance Kid. A protože se tam zpívá o dešti, tak jsme si secvičili takové malé taneční vystoupení s deštníky emoticon
13. zář 2009 v 17:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 darling - a video je? bude? emoticon
což mi připomíná, musim svého manžílka dokopat k tomu, aby sestříhal a dal na net to naše video!
13. zář 2009 v 18:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasny den preji a krasny zacinajici tyden taky!
Ida moooooooc blahopreji at je mimi zdrave a ty vporadku pocelou dobu
sabisek ahoj holka tak jaka byla dovca?Uz se ulevili a vis ty co asi jsem prisla na to proc to vsechno .....a nejspise za to muze antikoncepce.
Zitra jedu do Dublinu na ambasadu na zmenu pasu tak mi drzte palce tri hodiny tam a tri nazpatek a to nepocitam to cekani jojo.
Janii,darling Holciny to v praci zvladnete jen to chce si zvyknout emoticon
14. zář 2009 v 08:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 Ahoj holky, jak je? Já poslední dobou se sem taky moc nedostanu a ve středu nastupuju do práce - takže holky na tom budu jako Vy emoticon - sem zvědavá, jestli budu vůbec schopná na svatbu emoticon emoticon- - vstávat najednou na 5, když sem posledních 5 let vstávala v 7 bude docela záhul emoticon a pak budu tak 2 měsíce úplně mimo domov přes tejden - takže se k netu nedostanu - ale pokusim se V Žatci, kde budu kvůli práci objevit nějaký internetový kavárny, když bude čas emoticon emoticon

fin - doufám, že už se jen usmíváš a depky jsou fuč emoticon

jani - synoveček krásnej emoticon

darling - prohlídnu si později, jinak u nás se tancovat nebude - jen obřad hostina a domů emoticon možná ještě uděláme něco večer, teda rádi bysme,jenže se kamarádi jaksi neozývaj emoticon - tak se ptám Jirky co jim psal a on, no že se žení - tak mu říkám, že mu určitě nikdo nevěří a myslí si, že si z nich dělá šouvky a proto se radši neozývaj emoticon emoticon

všem nastávajícím maminkám přeju at´probíghá těhotenství v pohodě a přivítáte krásná a zdravá miminka

no a já si včera pomalinku sáhla na bříško mé kamarádce a ona na mě, jestli ještě chceme - tak říkám že určitě a ona no bacha, ale tady v bříšku jsou 2 emoticon emoticon emoticon

tak se mějte krásně a zas dejte vědět, jak žijete emoticon
14. zář 2009 v 09:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj Manzelky emoticon
Preji krasny den!
Tak jak se Vam dari,co noveho a jak jde manzelsky zivot?
U me konecne pohoda klidek.Snazim se pripravit na tu strasne dlouhou zimu emoticon
Opatrujte se a preji krasny vikend....jo story s pasem jeje tak kde jste?At vam to povypravim
18. zář 2009 v 08:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 fin - já jsem tu! vyprávěj emoticon
dneska "pracuju" až od 11, exkurze a prezentace firmy, tak snad to nebude na půl dne a budu zase brzy doma emoticon
18. zář 2009 v 08:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
 Tak zítra jde Brum na věc, že...
18. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 tak doufám, že nás brzy novomanželka poctí svojí návštěvou a vylíčí nám jaký to bylo emoticon počasí vyšlo uplně parádní, alespoň u nás je nádherně!!!
19. zář 2009 v 16:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky,

koukam, ze to mame vsichni nejak naslapany s tim casem. No, ja zacala ucit a vstavam v 6 rano a do postele padnu jako zabita v 11 vecer. manzela pomalu ani nevidim, kruhy pod ocima jsou velike, ale moc si to uzivam.

brum: dneska byl tvuj den, tak se tesim na fotecky. A jakpak to jde v praci. emoticon

Fin: slunicko nase, jsem rada, ze je u tebe usmev. At moc dlouho vydrzi! emoticon
19. zář 2009 ve 23:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahojky holciny tak jsem zase konecne na netu ted nejak moc na pc nechodim ale mam se fajn.
Stale cekame na dvd ze svatby nejak se na nas kameraman vykaslal!Tak snad se neco zmeni a konecne se dockame!
No jak se Vam dari?Dnes jedu na bazenek se pekne zrelaxovat ...pocasi mame na houby dest a silny vitr achych ouvej.
Tak se mi drzte a at se na vas zivot usmiva emoticon ja budu
21. zář 2009 v 11:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 Ahojte holky, tak sem tu a ctím vás návštěvou emoticon

Bylo to úplně super, počasí nádherný, veteránek taky a prostě nezapomenutelný. Celej obřad sme prochechtali, místo polibku se líbali a pak to museli ještě zopakovat pro fotografa, jelikož sem byla špatně natočená emoticon emoticon

Moje sestřička ze Sokolova to celý prořvala a můj tatínek slzel dojetím, když nám nesl malej prstýnky; hosti trochu zlobili - nechtěli se fotit a místo toho korzovali po hradě emoticon na pár věcí se zapomělo včetně třeba přenesení nevěsty přes práh atpod... dort sme rozkrojili až po tom, co sme propustili fotografa domů, že už ho nepotřebujeme emoticon (sme na dort zapoměli emoticon) připíjeli sme si více jak 30 letou brandy, co dostal Jirka od dědy, který již s námi bohužel není na svou svatbu. Atpod......prostě skvělý včetně naší soukromé procházky na Rozhlednu emoticon

No fotečky samozřejmě budou, jen musíte mít trpělivost, jsem přes tejden v Žatci a to až tak do konce října, takže fotky budou nejdřív vlistopadu hned jak se k tomu dostanu - práce docela záhul a hlavně jaksi něco jinýho než sem čekala, ale holt to musim nějak vydržet a časem se snad najde něco lepšího.

No já doufám, že se máte všechny fajn a nelezou na¨vás deprese nebo podobný hnusárny a vše je jak má být, mějte se krásně a já jak budu moct, zas se na Vás přídu podívat emoticon

Přeji všem měje se jak nejlép můžete a potřebujete emoticon
21. zář 2009 v 19:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 brum - ahoj novomanželko, jsem ráda že vám vše vyšlo emoticon a s prací vydrž, buď se to zlepší a nebo časem najdeš něco jinýho a lepšího ...
21. zář 2009 v 19:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 brum moc blahopreji a vitam te do klubu emoticon
22. zář 2009 v 10:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ahojky paní, po delší odmlce se taky hlásím do diskuzeemoticon

brum přeji do manželství spoustu lásky,štěstí, radosti a hlavně, ať si to užíváte, zasloužíš si to emoticon tuze moc se těším na fotečky, až uvidíme emoticon

jinak přeji všem krásný den, já ho mám pracovní a chce se mi spát emoticon
24. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 dikz holky, fotky snad budou i dřív, hned jak to půjde tak je sem hodim emoticon od fotogafa maji bejt tak za 14 dní a od sestřiček sice už jsou, ale jedna s pc neumí a tý druhý klekl - takže jaksi mi to nemá kdo a jak poslat emoticon

mějte se fajn emoticon
24. zář 2009 v 18:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Preji krasny podvecer tak co je noveho?Je zitra zase patek to je fajn co!!!
Zitra 2mesice od svatby a pozitri mame krasne 5 vyroci co jsme spolu emoticon
Planujeme nejakou veceri a asi filmik a hrani sachu emoticon Tak vsem preji jen to krasne!
24. zář 2009 v 19:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 brum však my si počkámeemoticon

fin tak krásné výroč, pěkně si to užijte emoticon . My budeme mít sportovní víkend a hlavně v po je svátek, tak se nemakáemoticon
25. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
 brum - Gratuluji, mladá paní, a už se těším na fotečky emoticon A co svatební cesta, plánujete něco? Jinak na přenesení přes práh jsme taky zapomněli a došlo nám to až několik dní po svatbě emoticon

jani - Video už je, ale není nikdo schopný, kdo by ho dostal z kamery do PC emoticon Všichni počítačoví experti v rodině řekli, že se máme raději obrátit na nějakou profi firmu, aby nám udělali DVD. Takže ho nakonec asi jenom přehrajeme na videokazetu.

Jinak v práci už jsem si zvykla a docela se mi tam líbí, ale musím si nějak zorganizovat chod domácnosti. Byla jsem zvyklá mít na všechno svůj klídeček a teď přes týden nic nestíhám, o víkendu se pak honím a najednou je zase pondělí a volno vlastně žádné emoticon Tak teď hodlám s těch tří dnů alespoň jeden totálně prolenošit emoticon

A včera jsme se usmířili s kamarádkou, která mi měla jít původně za svědka, ale po hádce s mým manželem nám nešla na svatbu vůbec. Příšla s omluvou, všechno jsme si vyříkali, pak zašli na pivčo a vypadá to, že je to mezi námi zase dobrý emoticon
26. zář 2009 v 15:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš