Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Preji Vam krasny odpocinkovy den! Mame se dnes taky pekne relaxijne a odpocivame:-) Nejspise se pujdeme projit a asi i bazinek.Vyroci nakonec probehlo vpohode a hlavne jsme se koukali na tv na superstar :-) a moc jsme se nasmali :-) Je to ted Takova nase zabava:-D Jsem si ted uvedomila,ze tento tyden bude vlastne uz zacinat rijen!Toto leti! Jen se otocime a budou tu vanoce no ne toto leti. U nas je poradna zima a dest je nustaly ale ma to vyhodu uz palim svicky o sto sest a vypada to tu stale pekne romanticky az na to kostkovane pyzamko a chundelate papuce :-D :-D Opatrujte se holciny papa Jo a video stale nemame nejak se pan kameraman zaseknul,tak to snad bude stat za to!!
Odpovědět
Profilova fotka
darling - svatební cesta nebude - trávim dny pracovně ještě mimo domov :-( ale my si to určitě vynahradíme později :-) jinak vše v pohodě, jen se mi zas zítra nechce od rodinky :-| fotky budou hned jak je obdržím od pana fotografa - tak do 14 dnů a pak je sem hodim ;-) fin - ráda tě tu vidím v dobré náladě :-) my video měli hned druhý den, jelikož manžel mé svědkyně točil na naši kameru, takže manžílek hned v neděli stříhal :-) ale určitě to bude stát za to, když si pan kameraman dává tak načas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak zase jako vždy po delší době jsem si vyšetřila trochu času. Fin- gratuluji k výročí my máme dnes 4roky.Tak jsme vzali malou na Kleť,je tam nově opravená rozhledna,a dolu jsem si to sjela na půjčený koloběžce,bylo to fakt super,jen trochu necítím nohy.Ale krásně strávený den.A zítra zase do školy :-| I když já se těším,jsme super parta a myslím že se nestává často aby se sešli ve třídě nalazeni všichni na stejnou vlnu,a nám se to povedlo a je to fakt super,jen toho učení by mohlo být míň :-D Brum-přeji i když opožděně ať jste pořád v poho a ať vám ve společném životě svítí jen sluníčko a kdyby se objevil nějaký ten mráček tak ať ho rychle odfouknete.Na fotečky se moc těším. Mějte se tu všichni krásně a skládejte básně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, strávili jsme prodloužený víkend s partou pejskařů v orlických horách, počasí vyšlo nádherně - celý víkend prosluněný, chudák Fin, měla jsem jí nabalit sluníčko do batohu a poslat za velkou vodu! :-)
Odpovědět
Janiii to by se mi vazne hodilo trocha slunicka :-) nu co nadelam proste je tu zima a potrva nastesti jen par mesicu do bubna uz je to kousek :-D a pak snad na tyden uvidime slunicko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravim po dlouh dobe ze slunneho Londyna. Brum: moc se tesim na fotecky, snad budou jiz brzy. Fin: prijed na navstevu k nam, my to mame slunce a teplicko, ani neverim, ze je jiz rijen. Nadhera ;-) Tak se zatim mejte krasne. Vikend uz je skoro tady! :-D
Odpovědět
sabi ty si ze me delas srandu ne hihi tady je skarede a dest! Topime o sto sest. Jinak je tu patek holciny :-) uz jen par hodin a mate vikend!Me zacne zitra odpoledne jupiiiii Jsem se ani nepochlubila :-N kdyz jsem byla v Dublinu na ambasade,tak jsem si zasla do jednoho moc fajn obchodu a nakoupila uzasne caje primo z Ciny jeje to je mnamka. Vychutnavam si kazdy dousek. Mejte krasny vikend M.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: srandu nedelam. netopime, mame otevrena okna do vecera a je nam krasne. No, ale zitr ase to ma kazit. tak asi pujdu nakupovat. Konecne z pocatecniho shonu ve skole se to uklidnuje, dneska jenom musim oznamkovat testiky... :-| Jinak dobry cajicek je teda pochutnanicko. My dneska byli na trhu a nakoupili plno oliv, ruznych orisku, tak vidim vecer hreseni. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, doufám, že se máte fajn. já nestíhám, práce, škola, ty mý dva chlapi :-D ale včera byla menší pařbička, moje svědkyně a kamarádka od 1.třídy slavila 30 - cítku, takže sme si to náležitě užili x-) sabi - zítra dorazí pan fotograf s cd s fotkama, takže brzy tady budou ;-)
Odpovědět
Ahoj cervencovky no kdepak jste?Propada se nam denicek az na treti stranku jeje!!! Co je u vas noveho,a co tehulky? Neuveritelne je to,ze stale cekame na video ale pan kameraman nas prestal kontaktovat,tak nevim co se deje ale uz je to dlouha doba tak nevime. Mame tu patek a uz je tu vikend :-) Tak se mi opatrujte a snad se ukazete
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak se na vás taky musím podívat.. :-D Co je tu nového? Kdopak je těhu? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, brum, já sem teda mega brzda, až teď koukám, že ste do toho praštili v září, tak opožděně gratuluji! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holčiny tak jsem se sem zase přišla podívat po dlouhé době jak se máte brum gratuluji a jsem ráda že vám to vyšlo těším se na fotečky a co ty lucííí jak je co mimíí fin ahojík u nás ani nic nového není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jak je? ja mám kolečko práce, škola, domácnost, moi dva kluci .... lucy - doufám, že vše o.k. a mimisek v bříšku hezky roste ;-) jinak hlásím fotky jsou v albiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, Brum, mimí roste, já ještě víc, ale máme se dobře, už se těším, až vyleze.. :-D Brum, koukám, že máš teď hodně napilno, ale moc ti to přeju, že máš práci a že se daří, je to lepší, než kdyby člověk seděl doma a neměl do čeho píchnout.. Na fotky sem koukala, moc vám to slušelo! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny brum - slušelo vám to, vypadali jste uvolněně a tak že si to fakt užíváte! :-) moc se sem nedostanu, práce mě vytěžuje a večer jsem ráda, že jsem ráda, když dorazím domů :-)
Odpovědět
AHojky prdolky tehulky i netehulky :-D preji krasny tyden.Video stale nic :-S no mozna pozdeji Jinak u nas pohoda jen me desi jak tu zacina vanocni blaznovstvi lidi uz o tom zacinaji mluvit jeje a to je teprve rijen co bude v listopadu a v prosinci??? :-D No a co u vas uz propada predvanocni planovani?mimochodem poprve jako manzele :-o
Odpovědět
Ahojky, jak se vsichni mate :), ja jsem bohuzel od vcerejska na neschopence, uz mesic mam nevolnosti ale byla jsem schopna chodit do prace a fungovat..., ale od patku to pokracuje tak ze nezvednu z postele aniz by se mi nechtelo zvracet, tak me doktorka projistotu nechala doma..........tak relaxuju..........a snazim se to nejak zvladat, brzo koncime treti mesic, tak snad uz to brzo prejde...........
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata fin - nestraš s Vánocema :-o :-S ija - přeju, aby ti bylo brzy dobře!!! je dobře že jsi doma, budeš v klidu, v teple, to určitě taky pomůže ;-)
Odpovědět
Janii no jo tu to uz je plne vyzdob a kravovin na vanoce jojo ale nejak je letos moc neresim jen setrime ija snad bude zase dobre :-) opatruj se moc Jsem se dnes zacala ucit autoskolu ale je to tezke v te anglictine a to jsem teprve u znacek jojo
Odpovědět
Ahoj kočky fin tak to přeji hodně štěstí a držím pěsti kdy jsou zkoušky jak dlouho ho budeš dělat ija hlavně klíd a bude dobře hezky relaxuj a odpočívej :-N
Odpovědět
lenkous Ahojky tady to chodi jinak naucis se knihu sama a pak si zajdes na test a pak ridis a kdyz chces zajdes si na par jizd ale prvni musis slozit pisemnou a pak je to na tobe a zhruba za 10mesicu je konecna zkouska s policajtem :-)chaos co
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda to počasí venku je hnus, ale nic oproti tomu co mi posílal taťka za fotky (Jablonecko) - od včera do rána napadlo 30cm, pořád padá, fouká silný vítr - no vypadá to tam jak v prosinci :-.
Odpovědět
janii no koukala jsem na fota na netu jojo mate tam nadilku ;-) Vanoce se blizi :-D :-D :-D Preji krasny vikend!
Odpovědět
ahojky fin no to teda to je úplně něco jiného a já myslela že řídíš jinak u nás nesněží tady jen leje a leje a je to humáč já chci léto sluníčku fuj tohle počasí mě ubíjí :-( :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je to nějaký mrtvý :-( já byla včera po letech s mojí neteřinkou co přijela ze Skotska na kafiku - bohužel nemohla přiet kvůli škole a práci na svatbu, tak sme si to trochu vynahradili ted´ no a vypadá to, že na další 36 tejdny mě zas šoupnou do Žatce ]-( ach jo, já tam tak nechci zas bejt celou dobu sama na hotelu :-|
Odpovědět
Krasny den, brumli to vis ted ma uz kazdy nejak honicku :-( u me je to tim,ze je podzim a to je trochu melancholicke obdobi a vetsinou nemam chut komunikovat a relaxuji a nabiram silu na zimu. Pokazde ale rada tady napisu. Pocasi tu mame pod psa jeje dnes v noci jsem teda mrzla jojo jen 16stupnu v loznici, me streli.... No zima je pomalu tady.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se taky hlásím, jsem ve stavu nemocných, nic vážnýho, jen pořádný nachlazení, ale v práci mě zaučuje kolegyně, co je těhotná, tak jsem zůstala doma, abych jí "neublížila" - ještě mě má moooc co naučit, tak aby neodešla předčasně na MD :-) naštěstí šéf je skvělý, nechal mě doma "jen tak" - prý si to pak nadělám, takže mám vlastně volno. ono je to teď naprd - nemocenskou první 3 dny neplatěj, víkendy neplatěj ... to bych byla doma uplně zadarmo :-( ale firmu čeká stěhování, to pak bude probíhat o víkendu, takže si to v pohodě odpracuju :-)
Odpovědět
Ahoj Janiii to je mi lito,ze jsi nemocna....ja se nemuzu dostat z unavy jojo spim min 8hod a je to stejne malo no snad to polevi. Jsem rada,ze ti to v praci klape tak jen tak dal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tu moc nefrčí.. teda ne že bych zrovna já byla nějak extra ukecaná.. :-N Tak se všechny držte a uzdravte se! Já pořád bojuju s manžílkem s topením, on by chtěl v bytě tak 18 stupňů, ale já potřebuju aspoň 22, včera se dokonce tak naštval, že spal v obýváku, ale aspoň sem měla v ložnici teplo.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?