Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné odpoledne holky, tak dneska mám odpracováno, zase zítra jedu na kukandu, co a jak - slečna na mě holt nemá celý den čas, protožer odjíždí na dovolenou a chce stihnout všechny úkoly udělat :-) darling - jak píšeš o těch dětech :-) já bych mimčo ráda, ale už tak roční, se kterým je sranda, už si to začíná požvatlávat, atd. :-) tak snad docílím i toho, že začnu toužit po novorozeněti :-D přeju krásné odpoledne plné sluníčka a navečer zase ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky:-) jééé tady se rozjela mimi debata:-) fin myslím, že jsi se takhle rozhodla správně...hlavně, ať tě doktor dá do pořádku a pak dej očistu těla od prášku a zkuste to stát se rodiči. Držím pěsti, ať jsi brzo jako rybička a hlavně mysli na to, že nejdůležitější je být zdravá, pohodu na srdíčkua pak to půjde samo..jinak k té 30tce...mě mamušk a měla v 31 a snad jsem celkem normální..je fakt, že dnes je jiná doba a člověk smýšlí jinak a chce lepší zázemí, ale jak říkala Janii...jak se pozná ta vhodná doba? To nikde napsaný není..já furt čekám, až příroda zavolá :-D zatím slyším šeptání, je mi 25, manžovi o dva víc a nějak si říkáme ještě tak dva roky...tak snad to pak půjde ;-) Tak holky krásný den, u nás v háku dneska blázinec, tak trochu nestíhám :-D
Odpovědět
Mam śe dnes vecer krasne tak moc zdravim :-D :-D :-D Manzilek ma narozeniny a mel velkou radost z muffina ve kterem byla zapichnuta svicka (misto dortu) ;-)
Odpovědět
Ahojky holky zdravím já dělám do večera mám toho plný zuby fin manžílkovi přeji vše jen to kladné nej a hodně zdravíčka a ať brzy najde prácičku co ho bude bavit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fin - přidávám se k blahopřání pro manžela, přeju hlavně zdravíčko, protože štěstí v podobě té nehodnější ženušky už má tak co víc si může přát že? :-D zrzu jé tak to jste s manželem stejně staří jako my :-) já teda oslavím přesně za týden 26 a Míra je taky o dva roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - jsem ráda, že se ti prácička líbí ;-) fin - máš přece nás a neboj bude líp ;-) ono je to těžké rozhodnutí, musíš vědět ty, jak seš na tom zdravotně a podle toho bych se rozhodla, ono na to první dítko by to bylo akorát :-) manželovi pak také přidávám blahopřání k narozeninám a at´se brzo povede i práce :-) - no my budem zítra taky slavit (Jirka má 41) jinak holky čarujte, dnes mi volali a jdu do druhýho kola - ve čtvrtek v 9:15 hodin, tak na mě myslete, at´to konečně vyjde potřebuju to jako sůl :-)
Odpovědět
brum neboj budem čarovat a myslet na tebe snad se štěstí usměje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - tak to držíme všechny palce a pěsti, ať to taky vyjde!!! a tvému příteli přejem taky všechno nej!! :-)
Odpovědět
Krasne rano! Dekuji holciny gratulace predam.... ;-) Brum moc ti preju aby vse vyslo podle tvych predstav,hlavne at jsi spokojena!!! Dnes se asi pujdeme trochu poplacat do bazenku tak se tesim...manza to jeste nevi :-D Preji krasny uspesny den!!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: vsechno nejlepsi manzelovi k narozeninam. Hodne stesti, zdravi, a at mu to brzy vyjde s tou praci. Uzij si to v bazenku, taky bych hnedka sla... ;-) Brum: zitra budu carovat od brzkeho rana, neboj. A skoromanzelovi take vse nej k narozeninam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak zase po dlouhé době zdravím. zrzu-jdu na všeobecnou diplomovanou sestru,takže když to dodělám tak budu mít i titul :-D fin-myslím že 28 není moc a můžeš jeět chvíli počkat,když ne mimčo nespěcháš.Já měla malou nečekaně v 21,teď je mi 22 a vracím se do školy.Byla jsem přijatá jenže jsem otěhotněla,takže bych stejně na praxi chodit nemohla a bylo by to k ničemu.Teď se vracím,malou bude hlídat moje babička,a bude to opravdu hodně náročné,příští rok chceme stavět,takže peněz taky není nazbyt.Prostě to musíme nějak zvládnout.Zatím bydlíme s mojí mámou ve 2 pokojích a taky to není nic moc. A připojuji se k blahopřání k narozeninám,ať brzy najde práci a ty ať máš nějakou nejen na půl úvazku.V téhle diskuzi myslím všem práce vyšla a vlastě vše tak doufám a myslím že i vám vše dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanu: je, to jsi teda odvazna. Klobouk dolu, malou, stavet, studovat. Budu drzet pesti. Ale ty to urcite zvladnes a pak to bude takova tsrasna odmena... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak radši půjdu studovat teď než abych celý živat dělala prodavačku,jsem vyučená kosmetička,ale to mě opravdu nebaví a co dělat jinýho???Než prodávat u táťky v obchodě,ještě ke všemu s potravinami.Má ho na vesnici a všichni se tu znají takže se musíš jen usmívati když je to člověk kterýmu by si dala facku aby se probral apod....takže chci radši chvíli žit od výplaty k výplatě a pak dělat to co mě baví.
Odpovědět
Profilova fotka
Hanu: uplne s tebou souhlasim. Tak se drz. ;-)
Odpovědět
Ahojky Manzel ...ze pry dekuje nekomu hihihihihihi :-D :-D :-D Dekuji holciny mimi se odsouva az po dobrani tablet uz jen doresit dalsi a dalsi...ale bude lepe!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mladé paninky :-) tak mám za sebou další odpoledne v práci, je to tam celkem fajné, zmatek, asi jako všude, ale malinko už se orientuju ... člověk by řekl asistentská práce bude všude stejná ale zjišťuju, že budu valstně dělat něco jinýho, než jsem dělala dosud, aspoň zas přičichnu k jiným věcem, to jsem ráda :-) no a zítra jedu pracovat na dopoledne, a pak ještě nějaký zařizování a běhání a pak odjždíme na víkend do Čes.Švýcarska :-) už se moc těším!!! snad vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
hanul - neboj to zmákneš, já dělala při malym vejšku a tkay to zvládla, důležité jsou hlavně hlídací babičky ;-) včera sme to na matrice podepsali na 19.9., takže začne kolotoč :-D jinak holky za chvíli jdu na to, tak na mě prosim myslete a čarujte :-)
Odpovědět
Tomu neuverite....po 19dnech vychazi slunicko!!!Sice i mraky jsou a dlouho to nevydrzi ale je to uzasne,ze neprsi!!! Preji vsem nadherny den!!! Janiii to je fajn,ze jsi spokojena ....uzij si vikend!
Odpovědět
Profilova fotka
brum: caruji jiz od rana, dej vedet, jak jsi dopadla! Fin: tak at ti slunicko vykouzloi usmev a pohladi a zahreje na dusi :-) Ja jdu s pejskem ven a pak se s vami 'uslysim' az zitra. Tak hezky den vsem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem zpět, pocit z toho mám dobrý, ale ještě nic nevim :-N říkali, že zavolají do příštího pátku (kdyby to byl už tento byla bych radši) s tim, že nástup by byl od 16.9. a jde o startovací pozici nákupčí v tescu ale rozhazuji sítě i jinde, tak prosim nepřestávejte čarovat at´to konečně vyjde :-) jinak bude veteránek (ten co je v albu) a jen za 1200,- Kč 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste opravdu čarodějky - před chvílí mi volali a berou mě - mám po roce práci - super, jej já sem z toho na vrcholu blaha, fakt sem to nečekala takže 16.září nastupuju jako nákupčí v Tescu (to je středa) a v sobotu svatba no to bude nářez :-D - že bysme znovu šoupli termín :-D jej mě je tak fajn x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Brum: to je skvělý, moc gratujulu! Já jsem taky začínala na startovací pozici nákupčí, sice ne pro supermarket ale pro výrobní podnik. To byla pořádná škola... Jinak pokud by Tě chtěli dát na "fresh food" (jako ovoce a tak), ale mohla sis vybrat, tak bojuj, protože to je v supermarketech ta nejtěžší pozice a v Praze si na tomhle místě klidně vyděláš i 40.000 hrubýho. Jinak jste mě docela vyděsily s tím, že je kolem 30 problém otěhotnět... Mě je 30 a dítě zatím neplánuju, snad příští rok dám svolení :-) . Manža by chtěl dítě hned, furt se mě na to ptá. Ale já taky pořád vidím, že jsme v podnájmu, ale máme oba velice slušný příjmy a jsme zdraví, tak podléháme takový tý falešný představě, že je všechno super. Ale už hodiny malinko tikají a je to každým rokem zřetelnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj brumdimka taky jsem dělala nákupčí pro tesco a nechci tě strašit začni ténovat nervy a pilovat se ve stresu
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: no tak strasne moc gratuluji ;-) . jsi uplne super. tedka si uzij pripravy na svatbu a volna, pak to zacne. ;-)
Odpovědět
Brum preji vse nej nej at ti to v praci klape! Vcera jsem to s tou radosti ze slunicka prehnala :-N do 10min zacalo prse a bylo teda priserne a pekne jsem promokla. magdavlk mam kamaradku je uplne zdrava ma 29 a uz byla na druhem umelem oplodneni a pokazde to potratila....ted je 6tydnu tehotna ale nevi jestli se to udrzi proto ten strach a kdyby byla jedina tak bych to tak neresila ale ono je tech holek cim dal vic nehlede na to ze po tricitce je vetsi pravdepodobnost,ze mimi nebude zdrave a muze se narodit s poruchou a nehlede na to ze u muzu po 35 se stavaji spermie lenive a uz to tak nejde! Vcera jsme se s manzelem domluvili,ze doberu leky a pujdeme na to nema to za takovou cenu prodluzovat....podle doktora je nej nek na mimi 23-26 to uz nestihnu :-N Hele zase vykukuje oskar Ha ale dnes me nedostane a beru nepromokavou budnicku Ha ja mu dam!!! :-D Je patek !!!!Holky po tolika mesicich budu mit prvni sobotu volno jeje jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: je dobre, ze mate plan. Myslim, ze jsi se rozhodla sptavne. Jinak my to mame slunce a ja budu mit prvni vikedn take volno: maliri odesli, keriky jsouzasazene, pejska odevzdam panicku. Ja se tak tesim, ze se vyspim a odpocinu. Tak preji vsem krasny vikend, sliunicko a usmevavou naladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky na to že hlásili že budou přívalové deště bouřky a silný vítr,tak u nás je bez mráčku. Fin-myslím že je to na každým jak se cítí,ale já bych do toho po 30 asi už taky nešla,měla bych strach a myslím že jsi se rozhodla správně,ale hlavně to chce aby si se neupínala na to že až je dobereš tak že hned chceš mimi,dala bych tomu naprosto volný průběh,ze zkušenosti kamarádek vím že když se na to upnuly tak to nešlo.Jedna byla několikrát na umělím a vždy se pustili,tak si z manželem řekli že na to kašlou a kdyžtak budou adoptovat a do 2 měsíců byla v tom.Takže netlačit na pilu a přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak se máte? U nás se přehnal přívalovej déšt´ a bouřky a vyhodilo nám to net. Ted´už je to dál v republice, tak si taky brzo užijete :-D Jinak díky, že ste tak dobře čarovaly, mám z toho velkou radost, ani tomu nemůžu uvěřit po tak dlouhý době - jen ještě musim vymyslet jak s tou svatbou, na 19.9. je to zaplacený a 16. nastupuju - určitě je blbý po nich hned chtít volno na svatbu, nerada bych o tu práci hned zas přišla - takže fakt netušim - přemejšlim, že to možná šoupnem ještě na 5.9. (jindy to na hradě nejde a už je to zaplacený), jen mě dostali s tim, že si na matrice nechali malýho rodnej list a po svatbě dostane novej na nový jméno (ani jsem si ho pro památku neskopírovala (mě nenapadlo, že si ho tam nechaji) :-| fin - myslim, že ses rozhodla dobře, přeju hodně štěstí at´to vyjde a hlavně jak píše hanulice netlačit na pilu a nechat tomu volnej průběh ;-) magda - ano mohla sem si vybrat ze 7 oblastí nákupů - jen paní ředitelka hned na mě, že vypadám jako chytrá ženská a že čerstvý potraviny budou pro mě nejlepší a určo to zvládnu a taky říkala, že je to nejlepší škola a mohla bych se teoreticky i dostat dál - tak sem řekla, že jo :-D mám fresh - food maso a lahůdky - jen jaksi nebudu mít těch 40, nejsem v Praze :-D kmotrice - no to mi paní ředitelka říkala, že když bude nějakej problém, že první to schytám já :-D - takže sem připravená snad na všechno :-) navíc po roce bez pořádný práce na všechno člověk kouká opravdu poněkud jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum tak to se máme asi na co těšit,my zrovna házíme opalovačku před domem a je fajn.Snad to k nám dorazí až večer,to bych byla ráda aspoň bych se vyhla žehlení kdyby to vyhodilo aspoň na 1/2h pojistky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jbrum. já ti to přeji já to vydržela 3 roky a opravdu sem schytala opravdu vše od nedoplněnýho krámu po špartný obj. Takže přeju tfuj tfuj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?