Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
janii, hlavne ze to mas za sebou. Poradne si odpocin! :-)
Odpovědět
Preji dobre rano Jani ibudu dnes na tebe myslet. Preji krasny klidny den.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste normálně čarodějky, dnes ráno jsem měla v mailu PRACOVNÍ SMLOUVU :-D a slečna se mi během dne ozve telefonicky abychom domluvily další věci a kroky ... takže děkuju!!!!! jste úžasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: moc a moc gratuluji! Jsi naprostu supracka a zvaldal jsi to perfektne. Jsem strasne rada. A copak budes delat, kdypak nastupujes? Tedka si poradne uzijes vikend, kdyz vis, ze as misto. Tak s mamzelem to pekne oslavte. My si dame sklenicku na Vas take! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sab - děkuju :-) budu dělat asistentku vedení společnosti, takže to co jsem dělala, a kdy nastupuju to ještě nevím, na pohovoru jsem řekla že můžu ihned, tak uvidíme ... na večeři jsme dneska chtěli jít jen tak, tak máme pořádný důvod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: to je super. Tak si tu veceri poradne uzijte. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak to moc moc gratuluju ;-) no já bohužel stále nic - málo na mě myslíte :-D :-D :-D ale dnes jsem vyla v náborovém centru - budou tu před Vánoci otvírat nový supermarket, tak možná snad něco; ale raději bych aby vyšly ty druhé mé plány se státní službou :-) (24.srpna jdu na tu operaci s očima)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - :-D :-D tak snad ti to VYTÍ v náborovém centru pomůže :-D :-D :-D to je krásnej překlep :-D a teď vážně - přeju hlavně aby dobře dopadla ta operace očí, a pak i ta prácička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to se mi povedlo :-D :-D :-D :-D no nic musim letět, přeju krásněj den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - papááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, Jani gratuluju k nové práci :-D U nás bohužel zatím nic :-( Mně tři pohovory nevyšly, tak jdu dneska večer na další. Byla by to sice jednom brigáda, ale alespoň by byly korunky. Manžel má pořád ještě naději, před chvílí odešel už na třetí kolo pohovorů, tak držím všechny čtyři palečky, aby alespoň jednomu z nás vyšlo něco pořádného :-) A mrzí mě, že kvůli nedostatku financí jsme letos museli zapomenout na jakoukoliv dovolenou o svatební cestě ani nemluvě :-( A navíc na mě začíná doléhat nějaké posvatební smutno, že už je po všem. Koukám na fotky a nemůžu uvěřit tomu, že ta princezna v bílém jsem opravdu byla já a najednou mám pocit, že ten den utekl tak rychle, že jsem si ho ani nestihla pořádně vychutnat :-|
Odpovědět
Ahojky přeji krásný den jenííí gratuluji k prácičce jsi šikula tak hodně štěstí a dobrou chuť u večeře užijte si to dar taky pořád koukám na fotky a nemůžu tomu uvěřit ale kouknu na prstýnek a věřím :-D je to krásný pocit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Darlingb: budu na tebe i manzela myslet. Snad ma janii pravdu a nejaka ta magie funguje a ja pomuzu. ;-) Jinak vim, jake to je po svatbe. jiz jsme to tu predtim psala, po teseni a planovani najednou je po vsem... :-( Brum: taky vse nej na tu operaci oci, dej vedet kdy mam myslet nejvice. A take doufam, ze to s tou praci brzy dobre vyjde. ;-) Holky, ve me mate podporu na 110%, nebojte! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
darling - tak jdeme čarovat kvůli práci pro manžela :-) přeju mu, aby to vyšlo ... tyjo, 3.kolo - mně stačily dvě :-S a přišlo mi že melu pořád to samý :-) a pokud začnu pracovat ihned, tak nám dovolená taky nevyjde - aspoň že jsme byli ty dva dny na Jemništi. moře holt bude muset počkat, nemáme ani občanku ani pas, a od září budu dělat určitě, spíš už teď v srpnu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: alespon muzete planovat nejakou dovcu na podzim ci pristi rok, je hezke mit neco na co se buddete tesit, Tak jdemem kouzlit!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den kočenky:-) já byla pár dní bez pc, ale dneska jsem si vás pečlivě dočetla ;-) je fajn, že i po svatbičkách se najde chvíle poklábosit... Janíí moc moc gratuluju k práci, jsi šikulka, věděla jsem to hned po první kole ;-) 8-) jo a dostala jsi mě s tím řidičákem teda..to asi bude průser bo já tam ještě nebyla:-) dar...držím ti pěsti, ať se najde robota a jste spokojený...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zrzu! Je dobre te mit zpet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu pani na odd.řidičáků vůbec nezkoumala od kdy ta změna platí, takže mi na to nic neřekla. vypsala jsem žádost, zaplatila 50,- a mam si za 14dní zavolat jestli už je :-) holky, dneska dostala místo i moje bývalá kolegyně z bývalý práce, kamarádka :-) tak doufám, že to vyjde i manželovi od darling!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sabí, ty jsi milá ;-) janiii no super, tak to tam musím každopádně zaletět...kujůůůů. Jéé jani ty přínášíš fakt štěstí, ještě, že tě tu máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se hlásím po delší době.Dnes jsem si byla konečně zařídit změnu na sociálku,a zdravotku,ale světe div se na občance niko nebyl a na řidičáku taky ne.Já myslela že o řidičák budu žádat až budu mít hotovou občanku,na tom formuláři chtějí číslo občanky. Od úterka máme DVD a je moc krásný.Jen fotky na CD ještě ne,už se na ně moc těším. Janiii a Fin a bude někde k zhlédnutí váš svatební tanec????
Odpovědět
Ahoj holky, nejprve teda gratuluju Janii k tomu místu a všem ostatním, co hledají, přeju, aby to už brzo vyšlo. Hani, na sociálku to musím hlásit i když jsem zaměstanec? Nenahlásí to za mě zaměstnavatel? Na zdravotní pojišťovnu to hlásím já, protože potřebuju novou katričku ZP, to je jasný. Já byla dneska v bance, ta zněma trvala na přepážce asi 10 minut. Občanku už mám, o řidičák zažádáno, pas budu řešit jako poslední - došly mi fotky a musím se nechat blejsknout, to nesnáším ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny, moooc dlouho jsem tu zas nebyla :-N co noveho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moje uklizeni po malirich dneska neni moc dobre. Nejdrive mi prestal fungovat 3 mesice stary lux no a tak jsme prevrhla kybl s vodou a vytopila nam obyvak. teste ze to neslo na ty vymalovane steny.... Tak uz nejdu nic delat, jenom veceri, mame rybku, protoze jedine, co mohu je momentalne pouzivat troubu,. Panve a kastroly jsou nekde zastlane...
Odpovědět
hanu a spol x-) Svatebni tanec se musi sestrihat a dame ho na you tube a pak tu dam adresu. Jinak zatim tudo diskuse moc nepridavam,stale depka,a snazim se zaclenit do pracovniho procesu a docela to uz jde a depka ustupuje.Mam strach o tatiho no je toho moc ale zvladnu to. Preji vsem krasny nastavajici vikend! Janiiii mooooooooc blahopreji
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, drz se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, tak se zase začínáme pomalu slejzat co? :-) hanu - no občanku si paní na řidičák brala, tu moji starou s papírkama o změnách, snad to vystavěj správně. Zdravotní mám taky změněné, akorát nevím co se sociálkou, na ÚP mi řekli že to přehlásí až můj nový zaměstnavatel, ale nezdá se mi to, tak si tam radši zavolám ... svatební tanec máme na dvd, ale potřebuju sehnat program, který ho sestříhá (resp. odstřihne od zbytku videa z velého večera :-D ) a dáme vám ho taky na youtube ;-) aspoň na chvilku :-D fin - myslím na tebe, aby se nálada zlepšila, strach o tatínka je samozřejmý, a s depkou bojuj - nesmí ti ta mrcha kazit krásný novomanželský život ;-) jdu uklízet, doufám, že nevytopím byt jako sab :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-) holky se sockou jste mě dostaly, to se zeptám naší účetní, jestli to někomu práskla, že jsem vdaná nebo jestli to musím udělat já...dneska až se mi mění přístupový věci do pc v rachotě, tak se nemůžu skoro nikam dostat, ještě, že heslo sem mi funguje :-D fin držím pěsti, ať jsi zase veselá holka a užíváš si života..a jak říkala janii strach je normální a je to známka toho, že ho máš ráda..tak tfuj tfuj tfuj ať je zase dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - pokud pracuješ tak by to měl nahlásit zaměstnavatel. Míra nesl kopii oddacího listu do práce ... tak se poptej co a jak. já si na sociálku volala a řekli mi, že jim to nahlásí až nový zaměstnavatel, tak nikam nemusím. V pondělí odpoledne jdu poprvé "do rachoty", oficiálně nastupuju 1.9. ale to bude ta slečna, která mě bude zaučovat na dovolené, tak budu chodit příští týden na kukandu, co a jak ... abych věděla. krásný den, mám vyluxováno a jdu s prádlem - uff to jsem zase aktivní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teday jani, koukam, ze travis dny velice pracovne. Tak si to v praci uzij, at se ti libi ;-) Ja jedu dneska na vylet s jednou holcinou s beremese co prijela do Londyna na tyden na dovcu.. .Slovo dalo slovo, zjistili jsme, ze jsme kousek od sebe...Svet je maly :-) Jinak dnes mam zakazano na cokoliv sahat, to abych nahodou zase neco nerozbila ci znicila. Tak pa a hezky vikend preji vsem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera mi slečna v náborovym středisku tvrdila, že zavolá tak koncem září. A včera odpoledne mi odtamtud volali, že mám přijít dneska ve 12 hodin na pohovor k paní ředitelce. Tak děvčátka čarujte ;-) jinak na očíčka jdu 24.srpna v 11 hodin - tak snad to dobře dopadne, mám z toho docela bobky =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?