Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
sab - na svoje pocity už v tomhle moc nedávám, naposledy jsem při pohovoru postoupila do 2.kola a byla jsem si téměř jistá že mě vezmou - a ouha .. tak už radši netipuju :-) tohle je jednokolové, tak uvidíme no ... na druhou stranu, protože na září plánujeme to moře, tak nějaká práce určitě vyjde a pojedeme do ... :-x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janíí tak super že máš dobrý pocit..i kdyby to náhodou nevyšlo, zkušenost z výběrka je taky k něčemu dobrá, alespoňs e člověk otrká..jen nesmí to trkání trvat dlouho..vidím to u kámošky, jak je zdrchaná, že nemůže najít robotu:-( držím pěsti, ať tě čekají dobré zprávy ;-) a jak říkáš, zákon schválnosti funguje, znám ho mooooc dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: souhlasim se zrzulinkou. ;-)
Odpovědět
AHojky holciny! Tak uz mam doma druhou karticku s novym jmenem :-) Zdravotni a bankovni jeje jupiiii no uz mi tu zbyva zajit na socialni a zajet na ambasadu s pasem. Normalne jsem dnes byla poprve v praci a malem me strelilo....udelali mi tam takovou dekoraci,ze vsichni zakaznici jen cumi a gratuluji :-D mam tam i nase fotky ze svatby A3 velikosti a kupa balonku a blbosti.Jsem to vyfotila tak pak vam to hodim do albicka ale je to sila o tom jak byl vyzdobeny dum ani nemluvim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, gratuluji. Muzu se zeptat ohledne zmeny jmena na vsech uradech - me pas zmeni az v rijnu, predtim na ambasade neni pry cas. Obcanku me zmeni jen v cechach, to nevim, jak udelam kdyz jsme porad v Londyne. na zdravotni a bankovni musi byt svatebni certifikat nebo jim jenom staci rict. Dik...Ja v tomhle moc organizovana nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nakonec vyrazila k tchýni, mají na zahrádce bazén, tak jsem se koupala, bylo vážně nádherně :-) holky děkuju za podporu, před svatbou vzhledem k přípravám jsem do práce nespěchala, ale už bych docela zase ráda začala někde makat :-) fin můžu se zeptat co děláš? :-) jdu vybrat ty fotky pro rodiče, tak přeju pěkný večer!!
Odpovědět
Sabi ja si to vse varidila v pondeli po svatbe....zazadala jsem si o obcanku(tu si vyzvednu az se ukazu v republice,musi ti ji tam drzet po dobu platnosti,coz je fajn),zaridila jsem si u prekladatele prelozeni oddaciho listu abych mohla tady zmenit jmeno uctu a socialni,zdravotni jsem taky zvladla v cechach a byla to otazka 20min(pockat frontu) Co se tyce ambasady-kazda te musi prijmout v jejich uredni hodiny coz u nas je pondeli a streda a proste tam donesu oddaci list a stary pas a je to. Janii v obchode na deli
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, diky, asi to vypada, ze budu muset naplanovat dalsi vylet do cech.... ;-) Je a vy pracujes v deli - to bych u tebe byla pecena varena! :-D
Odpovědět
sabi no jo je to skok v cechach v kanclu tady se zradlem ale stve me to cim dal vic hmmm No budu zhanet neco jineho
Odpovědět
Profilova fotka
fin, to me mrzi. Co by sis predstavovala?
Odpovědět
Profilova fotka
fin týýý jo jsi rychlík s dokladama:-) já furt čekám na oddací list..OP se vyřizuje a jak jsme v rachotě, nestíhám VZP a řidičák...papírování je hnus ]-( ale je to díky svatbičce, tak se tak rozčilovat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo zrzu, teď jsi mě nalomila - já s výměnou řidičáku čekám až budu mít novou občanku - nebo to můžu zařizovat už teď?? na VZP jsme byli včera, a s bankou a s telefonem apod. čekám taky až na novou občanku ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, ja jsem na tom nejhur. Sice oddaci list mam, ale v cestine, tak mi tu v Londyne je na dve veci.... :-N Musim ho nechat prelozit a apostilovat. Jinak protoze jsme hned po svatbe odjeli, nemam nic z cech zarizene - obcanku, pojisteni atd. Jinak bankovni mam tady. pas mi rekli, ze mi daji termin na konec rijna. Takze to vypada, ze sjme stale svobodna.... Nevadi, jenom je to hodne papirovani. Budu asi muset o podzimnich prazdninach do cech to vsechno vyridit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janiii já právě nevim, písala jsem, že čekám na nějaký klid v rachotě a zařídím VZP a řidičák...jako nevím, možná by to udělali i na ten papírek, který dočasně nahrazuje tu OP...to zkusím zjistit... Sabiii ta apostila a tak...to musí být drahé ne? To vše nechávat přeložit a tak....to ti čéče nezávidím. A občanství ti zůstane české nebo jak to budeš mít? Se možná ptám jak blbec jo, ale já nevím :-D
Odpovědět
No copak cervencovky nejak tu spsite ne?Ja mazu zase do prace klasicky kolotoc je tu jojo a tuze se neeeeechce Je tezke se vratit zpatky do reality jojo Manza je ted super az se divim :-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je. Přiznám se, že nechávám červenec už spát a soustředim se na září :-D taky se to tu po těch Vašich svatbách dost umrtvilo, tak doufám, že ste na mě nezapoměli :-D Nám včera přišli prstýnky a jsou nádherný - držim se abych se nechodila pořád na ně do sklříně koukat a zkoušet je - já mám bílý zlato s brilinantíkem, mužskej stříbro a vůbec to nejde pozbnat :-) (ty poslední v albu) Koncem srpna jdu na tu operaci s očima a pak snad konečně ta má vysněná práce vyjde, už by bylo na čase. No mějte se krásně, my se jdeme s malym nasnídat a vymyslíme, kam se pojedeme koupat dokud je ještě krásně - příští tejden už mají bejt deště.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, Fin: manzel je take po svatbe super. Mame se cim dal vic radi, no alespon neco se nam vydarilo :-( Jinak ja jsme jako ucitel na prazdninach, tak je super, vice mene si uzivam volna, jdu s kamaradkama na kaficko, uklizim byt, zahradnicim.. Proste idylka. Ale zari bude mazec... :-N Brum: urcite jsme na tebe nezapomneli. Jakpak jdou pripravy a jak se citis?? Prstynky jsou supracke! :-D At to dobre dopadne s tema ockama! Budu na tebe myslet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - tak to jsem ráda, že jste nezapoměli :-) Jinak doufám, že s tchýní už to bude dobrý a jestli ne, tak to neřeš, však ono jí to přejde - doufám, že ses neomlouvala, vážně nemáš za co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: dekuji. Jeste porad me to mrzi a cas od casu vy vyhrknou slzy. Chudak manzel je se mnou trpelivy. Ale ja jsem tedka - nic me nenadchne, mam pocit, ze proste nejsem na nic dobra... :-( Vcera jsem stravila cele odpoledne s kamaradkou a chudak se me snazila poradit, jako vy holky tady (a strasne za to dekuji). Ale kdyz o tom s lidmi povidam je to OK a jak pak prestanu, uz se zase ctitim menecenna a nemam se rada Jinak jsem zjistila, ze jste asi pred tydnem meli desitku! Strasne moc gratuluji a jsem rada, ze jste to hezky oslavili. A prosim te, z te svedkyne si nic nedelej, mozna jak rikas ma trosku doma problemy. Ale kdyby ti to vadilo a myslela si, ze ti to zkazi svatbu, klidne ji vymen. Manzel dlouho a dlouho premyslel, toho za svedka, (mel mezi dvema) a pak se rozhodl (na radu dalsiho kamarada- zenicha), ze pujde ne pro toho, koho zna dlouho, ale pro toho, s kym si se vida casteji a kdo ho tedy zna posledni dobou lepe. A dopadlo to suprove a nakonec ten druhy kamos ani na svatbu neprijel, neuvedomil si, ze mu prosel pas a novy mu nevystaveli v cas.... :-) Brum, preji hezke koupani!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak koukám, že tu máme hodně podobné starosti - fotky, nové doklady a nová práce ;-) My zatím máme pouze oddací list. O občanky máme zažádáno, ale hotové budou až na konci srpna, na pas je spousta času, protože se zatím nikam nechystáme, o řidičák jsem myslela, že půjdu zažádat až s novou občankou a přihlásila jsem se k nové ZP, takže si říkám, že měnit kartičku u té staré už ani nemá cenu :-| Teď je ale na prvním místě práce. My ji teď sháníme oba, takže půl dne jsme zahrabaní v inzerátech a visíme na telefonu. A tak se sem teď moc často nekoukám, protože návštěvy diskuzí jdou tak trošku stranou ;-) Já mám za sebou jeden pohovor a další dva mě čekají, manžel už má za sebou tři - dva nevyšly, ale ten poslední zatím vypadá nadějně, ale víc se dozvíme příští týden. Jinak už jsem si potykala s tchýní :-D Dlouho jsem čekala, kdy mi to konečně nabídne, protože už si tykám s celou rodinou, kromě tchánovců. A manžel mě upozornil, že dřív než po svatbě to nemám čekat, že maminka bez svatby nikoho za člena rodiny nebere :-| No a na poslední návštěvě to přišlo - bylo mi nabídnuto tykání s tím, že "přece mi nebudeš říkat tchýně" ... a tak už nemám tchýni, ale Helenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu:jj n ten papirek k obcance to udelaji!!
Odpovědět
Profilova fotka
Darlingb: tak gratuluji k tykani! Jinak drzzim pesti na praci, snad to vyjde. urcite ale musi byt pozitivni, ze mate nejaka interview..? Jinak koukam toho papirovani budu mit moc a moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vdane pani. Preji hezky tyden. U nas vypada, ze bude slunickovi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne, peru povlečení, vyžehlila jsem a teď jdu vygruntovat autí :-) venku je krásně tak se mi nechce trčet doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ja peru, skladam pradlo, objednavam kyticky na zahradku a tak jdu prosku zahradnicit, mozna skocim na trh pro kyti do kvetinacku na balkon. Taky je tu kouzelne. ;-)
Odpovědět
Krasny den panicky! Jak koukam mate nadherne pocasicko. Ja se priznam,ze mam po navratu depresi a nemuzu se s tim navratem tu srovnat(to nikdy predtim nebylo). Pocasi mame celou dobu pod psa a je tu pekna zima dokonce jsme museli zatopit. Mam spatne sny a zadnou energii tak snad to casem polevi a srovnam se.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak si udělej nějaký relax - masáž, bazén, kup si něco, něco co tě potěší nebo zachutná ;-) a přeju abys brzy měla zpátky svoji sluníčkovou energii, kterou nám tady pak předáváš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ja mela ze zacatku taky depresy. Hlavne z toho, ze po takovych pripravach, ocekavani a vzruseni najednou bylo po vsem. To co se nezvladlo (kvuli pocasi atd) se nemuze zmenit. Proste jake to bylo, takive to zustabne a nic se neda zmenit. A jak rikaji ze to byl nejkrasnejsi den. Pro :-( me byl krasny, ale uplne bez chyby a nejuzasnejsi, no nevim. Citila jsme se takova prazdna. tak si z toho nic nedelej. ;-) Puvodne se mi nic nechtelo delat, koukat na TV a byt zalezla cely den a u pocitace - to jsme byla ja. Pak tchyne pripad a ja byla na prasky. Ale mam super manzela, chapaveho a vse jsem mu rikala. On poslouchal a to pomohla. Pak me kamarad zlanaril na pulmaraton - super motivace. Neco, co ja muzu dokazat a urcite zvedne sebevedomi. Pak project zahradka - zasazeni novych keriku atd. Snazim se koukat do budoucnosti a planovat neco, co me potesi. :-D A hlavne holky na beremese. Mohla jsme se vypovidat, nikdo me nesoudil a hlavne rekly, ze podobnym prochazely take a jak se s tim vyrovnavaly. ;-) ;-) ;-) A pocasi je pocasi. S tim clovek nic nenadela. Copak te bavi. dej si nejaky cil, kdy bys ho chtela dosahnout a postupne k tomu pracuj. Nase super fin bude urcire brzy zpet! :-D
Odpovědět
Janii dekuji zatim to jde od deseti k peti jojo uz je tolik hodin a stale jsem v pyzamku a ne a ne se pohnout neco delat ...ach jo snad to prejde
Odpovědět
Profilova fotka
hups, zjistila jsem na www městského úřadu, že změnu v údajích na řidičáku je třeba nahlásit do 5 dnů .... to jsme teda trochu nestihli :-D no co, kdyžtak se vymluvím na svatební cestu - ikdyž opáleně zrovna nevypadám. holt svatební cesta na severní pól ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?