Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
janii: lidi jesdi i tam, tak co... :-D Ja mam UK ridicak, tak je to v poho
Odpovědět
Tak zas po nějaké době zdravím fin kdyby u nás byla zima až na zatopení tak bych taky byla v depresi já mám depku jenom z práce je toho strašně moc a včera jsem musela na noční od deseti do deseti spala jsem dvě hoďky a večer jdu zase do práce na 12 uf mám práce plný zuby ale jsem ráda že mám aspoň něco. Jinak už máme fotky vyvolaný a jsou kouzelný moc se mi líbí ty ze zámku a z Růžové zahrady tak se kochám a vzpomínám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím, o nový řidičák mám zažádáno, paní ani nezkoumala, kolik dní je to od změny tak paráda :-) přišly fotky pro rodiče, tak jsem je naskládala do alb, a přidám vám pár fotek do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: uz jsem ti na pridane fotecky koukala, teda, ty jsi vylezla v satech az na rozhlednu - klobouk dolu! :-D Nadherne foto! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sab - co kobouk dolů před zdoláním rozhledny v šatech, ale před nevěstou jako takovou :-D páč mně se dělá špatně už na druhý příčce u žebříku :-D ale co bych neudělala pro zajímavé foto, že? :-D tak ženich nesl kytici, já držela šaty pomalu u kolen a stoupala jsem vzhůru ... a až nahoře se kamarád fotograf přiznal, že nesnáší výšky, a frčel zas dolů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: teda dva klobouky dolu. :-D Ale foto je opravdu super!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se odvážila, a vlezla jsem na kolečkové brusle - od května je to zase docela dlouhá doba, ale uznala jsem, že teď už se můžu odřít, je po svatbě :-D ale je to super, zase se pomalu přestávám bát, určitě půjdu zase brzy znova. asi 5km od nás je nový kousek asfaltové cesty, minimální provoz, je to sice jen úsek cca 150m, ale na naučení to stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: super, drzim pesti - posli foto na bruslich. ja jsem na nich kdysi take jezdila a bylo to super. jestli umis bruslit normalne, tak by to nemelo byt tak strasne. Uzivej si a zatim, dobrou holky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, sab - právě že na normálních jsem stála naposledy někdy na základce, a ani tenkrát mi to nijak nešlo :-D prostě jsem se na starý kolena dala na sport :-D jdu péct muffiny, pak jedu na masáž, pak uklidit a odpoledne dorazí ta kamarádka chovatelka, od které máme kocourka :-) tak se musíme předvést jako vzorní "rodiče" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: Je muffiny - jake (my mame nejradsi boruvkove, to pak zmizi behem dne) Dneska nam prijde pan na premalovani bytu a dveri, tak se tesim. Pak budu nacitat neco pro skolu ;-) Pocasi tu dnes nevypada nejlepe, ale uvidime.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vypadate jako vzorni rodice, urcite projdete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sab - klasika, s čokoládou :-) tady je zataženo, dorazila ta hlášená studená fronta, ale tak aspoň se dá dýchat - a dá se něco dělat :-) tak ať se malování podaří!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Diky, no ja budu jeno dohlizet, ale pan vypada zuper, vybirali jsme asi z 5. Tak snad jsme vybrala dobre (manzel minule vybral instalatera a byl to des, tak pry tento vyber byl na me.... ) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - nedělej mi chutě :-D sab - doufám, že s tchýni už si hlavinku nelámeš, vim že to zamrzí, ale problém má ona, né ty ;-) a neboj určitě si dobře vybrala - my to máme s řemeslníkama jednoduchý - mám šikovnýho chlapa, takže vpodstatě všechno kromě vody a elektriky si dělá sám x-)
Odpovědět
Preji krasne rano! Tak prazdniny se nam pekne prehouply co!Uz je tu zachvilinku zari a jak rekla jedna znama Vanoce hihi Jedete nekam na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: je to je dobre ze sem zaskocis. :-D Ja mam chlapa super, ale krome toho, ze povesi obraz ci zrcadlo, tak na tom moc dobre s rucickama neni. U nas to mame rozdelene jinak; ja jsem natirala balkon a on skladal pradlo (me vice bavi natirani a on sklada pradlo daleko lepe, nez ja - jsme divny parecek) Ale kdyz jde do praci vetsich, volame odbornika. Jinak ale ja sama delam prestavbu zahrady - navrhla jsme si plan, kupiji kytky a sama sazim. Dokonce chci sama postavit i nemsi posezeni - sesroubovat prkna k sobe atd... uvidime. Da se to tu vetsinou koupit a pak jet podle navodu - ja si na to troucham a tesim se. Neboj, budu hlasit. :-) Jiank s tchyne se snazim moc nedelat, jeste to boli, ale cas hoji. :-( Jakpak jdou plany svatby? A co ta operace oci, jakpak je to v planu a rozjete? Drzim pesti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem pozvaná do druhého kola výběrka, na zítra na odpoledne, tak na mě prosím zas myslete - zjevně to pomáhalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janii, dubu na tebe myslet cely den! Tak se drz :-)
Odpovědět
Ahoj kočky Jani to je paráda že tě pozvali znovu je vidět že jsi udělala dojem tak hodně štěstí budu držet pěstičky my jsme dneska pozvaný na cuketový bramboráčky už se na ně těším :-D po svatbě tu dietu flákám uf, ale když je vedro tak se mi nechce ani cvičit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: ja mam vyhodu, ze kdyz je teplo nechce se mi jist, jenom piju vodu ci dzus, takze moje lenost nejak moc nevadi! zij si bramboracky a posli prosim recept. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak návštěva odjela, byli jsme shledáni jako vzorní majitelé :-) dopsala jsem motivační dopis, který mám mít zítra s sebou na pohovor, uff byla to dřina, vůbec jsem nevěděla, jak a co psát, ale tak snad to mám ... jooo, a bráška si četl můj popisek svatby tady na brms a dostala jsem vynadáno, že jsem ve výčtu čtvrtečních katastrof zapoměla na jednu - praskla jim k tomu všemu voda v kuchyni tak měli bazének :-x na druhou stranu, ještě že to bylo ve čtvrtek a hned na to přišli, stát se to v pátek kdy doma nikdo nebyl - tak plave celý přízemí =-) 8-( :-D
Odpovědět
téda Jani to jste toho měli opravdu hodně ale všechno jste to zvládli a koukla jsem na fotečky z rozhledny a krásný moc, já si do schodu šaty přišlápla :-D
Odpovědět
Janii preji moc stesti,myslim na tebe! Lenkousi ja zase pri tom prvnim tanci si slapla na saty a malem hodila kosu hihi mam to i natocene ale nastesti jsem to ustala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - no zatim mám termín s očkama na 24.srpna v Plzni, ale ráda bych kdyby to šlo v Chebu, tak tam zítra budu ještě volat. jinak se svatbou nevim, ten můj praštěnej chlap mě pořád provokuje :-D a at´ to nechám na příští rok na Rozhlednu (máme k tomu místu zvláštní vztah, jenže letos to nejde, je to tam rozkopaný a dělaj z toho krásnýho klidu a okolní přírody sportovní centrum :-p) no a já bych to nejradši měla už za sebou ted´ v září , zvlášt´ když máme skoro všechno doma - tak si pro změnu zas ze mě dělá šoufky, že bych se příští rok už do těch šatů nevešla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobr ranko holky. Tak na me asi neco leze, nevim jestlije to tim teplem ci co,ale pulku noci jsme stravila objimanim zachodu.... A asi za pul hodky maji dorazit maliri... Janii: myslim, ze tech katastrof jiz vic nemohlo byt, ale svatba byla kouzelna a ty fotky, jenom oci prechazi. je videt, ze jste si svatbu uzili a vydarila se. :-) Fin: bude to vide na youtube? Ne kvuli tomu skoro spadnuti, ale kvuli tomu nevsednimu tanci... Jinak jakpak se nam citis ;-) Janii: drzim pesti a myslim na tebe cely den! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, já sice mísu neobjímala, ale v noci jsem byla pořád vzhůru - hrozné dusno v místnosti, přitom venku příjemně, holt staré zdi drží teplo ... do toho MS bolesti, břicho, hlava, no jsem nevyspalá, nateklá v obličeji i všude, a do toho odpoledne ten pohovor ... snad se dám dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, ;-) drz se. Ja jdu do postele, citim se slaba a jdou na me mdloby. Co to zase se mnou je. jeste ze je volno....
Odpovědět
Profilova fotka
sab doufám, že je ti lépe než mě, křeče mi stahují žaludek a podbřišek, hlava třeští až je mi chvílemi na zvracení :-( lituju že jsem dopoledne ten pohovor nepřesunula :-( ale snad to nějak zvládnu, akorát jsem poprosila M. aby mě tam odvezl, za volant si netroufnu :-( tak na mě ve čtyři myslete
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim uz ted! :-D Tu hodinku to prekonas a pak mysli, ze az dorazis domu si lehnes, das cajicek a odpocines! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mám za sebou, zítra to prý snad rozhodnou a dají vědět ... jdu zalézt, břicho trochu lepší, hlava pořád stejná. tak jdu dát nějaký čaj a jdu zalehnout ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?